Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Kasztrálás

Vá: Kasztrálás 12 éve 3 hónapja #39600

  • Susanne
  • Susanne profilkép
Florencia írta::
Sziasztok!

Kapott valaki műtéti leírást Tizedestől? Nagyon fontos lenne, hogy lássak egyet. Vagy a zárójelentésben van olyan, hogy pontosan milyen hosszan távolították el az ondóvezetéket?

Köszi a választ és a segítséget! :)

szia!

anyiban tudok neked segiteni, ha az megfelelő lenne, hogy megmutatom meddig tavolitottak el.
Ugyanis nekem sokaig ki tapinthato volt hogy hol volt elkotve a vége.

Üdv Anna
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 12 éve 3 hónapja #39605

  • Florencia
  • Florencia profilkép
Hogy érted, hogy megmutatod?

Várom e-mailben:
Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd.

Köszönöm szépen a segítséged.

Florencia
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 11 éve 9 hónapja #44502

  • Mel
  • Mel profilkép
Sziasztok!

Részletes élménybeszámolót írtam a blogomba a témával kapcsolatban. Remélem lesz, akinek tudok általa segíteni!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 11 éve 9 hónapja #44587

Köszi, hogy szóltál. Olvasom a blogodat! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

kasztráció utáni változásokról 11 éve 7 hónapja #46028

Lehet hogy kérdezték már előttem:
Egy kasztráció után milyen érzelmi és pszichés változásokra lehet számítani?
(Természetesen az ösztrogén további adagolás mellett. A fizikai és testi módosulásokat már ismerem.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Kasztrálás 11 éve 7 hónapja #46106

  • Anna89
  • Anna89 profilkép
Hétfőn konzultáció a DOKTOR ÚRRAL :) kasztrációról :)
Majd leírok minden okosságot amit halottam hátha segítségetekre lehetek.
Mindenkiken sok sikert az útjához :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Kasztrálás 11 éve 6 hónapja #46194

  • Enii
  • Enii profilkép
Kedves Anna89. Ne haragudj, hogy így beleavatkozok a dolgaidba, a te döntésed, hogy mit csinálsz, de én azt tanácsolom neked, ha szeretnél SRS-t, méghozzá belátható időn belül akkor ne kasztráltasd magad. Hogy miért? Elmondom.
1.: Amennyiért megcsináltatod a kasztot, ugyanannyiért megcsinálják az SRS-t is, szóval felesleges pénzkidobás.
2.: Ha kasztráltatod magad az jelentősen rontja az esélyeidet az SRS-nél, mert lehet hogy nem lesz túl szép a végeredmény.
3.: Plusz még egy alkalommal kell kés alá feküdnöd, ami lehet neked nem számít, de én mindenesetre eléggé félek mindenfajta műtéttől.
Láttalak a talin most szombaton, nagyon szép vagy, én először azt hittem, hogy nem is vagy TS. A hangod volt az ami elárult, de nagyon. Úgyhogy én a helyedben a kasztrációra szánt pénzt inkább hangterápiára költeném, mert azt senki sem látja mi van a lábad között, de annak szerintem te sem örülnél ha a hangod miatt leolvasnának.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Kasztrálás 11 éve 6 hónapja #46198

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
1.: Amennyiért megcsináltatod a kasztot, ugyanannyiért megcsinálják az SRS-t is, szóval felesleges pénzkidobás.

Pécs: Kaszt 100 ezer volt régebben, SRS 500 fölött.
2.: Ha kasztráltatod magad az jelentősen rontja az esélyeidet az SRS-nél, mert lehet hogy nem lesz túl szép a végeredmény.

Tizedes doktor szerint no problem, megoldható, hogy szép legyen és normálisan funkcionáljon. Főleg, ha belátható időn belül kerül sor SRS-re és mondjuk nem 10 év múlva.
3.: Plusz még egy alkalommal kell kés alá feküdnöd, ami lehet neked nem számít, de én mindenesetre eléggé félek mindenfajta műtéttől.

Plusz lehet, hogy SRS-en kívül így 2 alkalommal kell kés alá feküdnöd.

Előnyei:

Nem kell tömnöd magad még több gyógyszerrel, és az alakulás a legtöbb esetben így gyorsabb, látványosabb.

Hátrányai:

Esetleg szövettágításra lesz szükséged SRS előtt, ami több hónapos folyamat, plusz 1 kisebb műtét.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Kasztrálás 11 éve 6 hónapja #46199

  • Enii
  • Enii profilkép
Pécsen jelenleg 150ezer ft a kasztráció. Ha azóta nem drágult, mert ezt az infót már legalább egy éve kaptam.
Az SRS pedig, amit Tizedes csinál nem ér annyit amennyit elkér érte. Szóval maradjunk Szegednél, ahol mindkét műtét 140ezer körül van. Ergo a kaszt csak annak ért meg, aki nem tervez SRS-t, vagy esetleg nem belátható időn belül. De akkor is rontja a műtéti esélyeket. Kivéve ha mondjuk fél vagy egy év múlva sor kerül az SRS-re, de akkor meg mi értelme kasztráltatni magad? 140 ezer forint. Abból kijön több mint 3 évre elegendő Androcur. Az Estrimaxot meg ne számoljuk mert azt a kaszt/SRS után is szedni kell.
Lehet hogy kell korrekció az SRS után, de most tényleg, minek még pluszba egyszer feleslegesen kés alá feküdni?
Az átalakulás meg akkor is látványosabb és gyorsabb ha megcsinálják az SRS-t és akkor le van a gond mindenről.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Kasztrálás 11 éve 6 hónapja #46200

  • Anna89
  • Anna89 profilkép
Akkor leírom miket mondott Tizedes doktor, tegnap. Azaz október 1-e adatok :)
Először nagyon féltem mindentől, de a Doktor Úr pont olyan angyal mint az sokan tartják, és Taminak is ezer köszönet a biztatásért :)
Pécsen a magán klinikán 250 ezer a kaszt, ebből 70 ezer az altatás, lehet csinálni helyi érzéstelenítéssel, de számomra ez kizárt :unsure:
Azt mondta ki lehet bírni de fáj, ismerve magamat ott ájulnék el amikor elhangzik a "Szikét" mondat.
Mindenkinek ajánlja, mert nem kell szedni az Androcurt, egészségesebb a szervezetnek ha nincs teszto és nem kell elnyomni, plusz nőiesebb lehetsz.
A későbbi SRS-t sem gátolja meg, ha nagyon összezsugorodna a szövet akkor azt kitágítják, de nem jellemző ez, nagyon ritka.
Maga a kaszt egy 10 perces műtét, és ha reggel megvan este már lehet is hazamenni. Utána nem nagyon fáj, sőt másnap utazhatsz külföldre. Az ülés egy kicsit kellemetlen de ennyi.
Ja és nyilván Ő már úgy csinálja a kasztot, hogy az SRS-hez a legjobb legyen, úgy vágnak stb...
Időpontot legkésőbb erre következő hétre tud adni, ha hívod, hogy mennél.
Nekem mér várnom kell kicsit amíg meg lesz a pénz, de idén meglesz. :cheer:
Az SRS-re rá sem kérdeztem, hogy mennyi, mert arra nem nincs pénzem most, de úgy tudom millió feletti összegről van szó....

Én úgy látom megéri, és én meg is csináltatom a kasztot, persze mindenkinek a saját élete és úgy dönt róla ahogy akar.
A találkozás előtti este nagyon izgultam és arra jutottam kínomban, hogy miért kellett így születnem?! :(

A Doktor Úr és mindenki nagyon rendes volt :) eleve az új nevemen írtak fel, ami még nem hivatalos...
Engem meggyőzött amit halottam és akármilyen sokba kerülnek a műtétei máshoz nem fogok menni.

Ja és a foniáter a kaszttól függetlenül napirenden van. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Kasztrálás 11 éve 6 hónapja #46201

  • Anna89
  • Anna89 profilkép
Köszi a bókot én mindig úgy érzem magam mint egy rossz travi.
Kevesebb mint 2 hónap hrt után váltottam. A külsőm miatt várnom kellett volna szerintem, de nem bírtam pasiként élni...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Kasztrálás 11 éve 6 hónapja #46203

  • Wini
  • Wini profilkép
Plusz lehet, hogy SRS-en kívül így 2 alkalommal kell kés alá feküdnöd.

Előnyei:

Nem kell tömnöd magad még több gyógyszerrel, és az alakulás a legtöbb esetben így gyorsabb, látványosabb.

Hátrányai:

Esetleg szövettágításra lesz szükséged SRS előtt, ami több hónapos folyamat, plusz 1 kisebb műtét.

De tömnie kell magát kaszt után is, meg SRS után is. Ezt mégis hogy gondoltad? Ivartalanítanak, mint a kutyákat, és minden rendben?? Már rég túl vagyok az SRS-n, de még mindig szedek napi egy minimális hormontartalmú készítményt. A kasztrávióval csak a tesztoszteron termelést állítod meg ipari szinten a szervezetedben, de nem csak a herék termelnek tesztot. Illetve, ha a legfőbb forrás már nincs meg (a herék) attól még nem leszel semmilyen. Kell az ösztogén, hogy a számodra megfelelő irányba változhass.
A kisebb szövettágítás meg az ehhez hasonlók meg szerintem plusz felesleges procedúra!
Az SRS pedig, amit Tizedes csinál nem ér annyit amennyit elkér érte

Azért azt is tegyük hozzá, hogy mindez blikkre megy, ha kinézi belőled hogy van pénzed, akkor annyit kér amennyit még épphogy nem szégyell! Volt akitől 1 millió közeli összeget kért, volt akitől pár száz ezret... Ha jól tudom ingyen is csinált már. Szóval akinek ingyen lett meg az SRS-e, más bőven kifizette helyette. Nem mellesleg láthattunk már tőle nem túl csinos munkát! Ugyanezt Szegeden is megkapod, 120 ezerért.
Az Estrimaxot meg ne számoljuk mert azt a kaszt/SRS után is szedni kell.

Nekem SRS előtt kellett szednem, akkoriban még Estrofem volt, aztán az megszűnt (vagy nemtudom) és Estrimax lett helyette (vagy belőle), plusz az Androcour. Ma meg már egyiket sem szedem.
Lehet hogy kell korrekció az SRS után, de most tényleg, minek még pluszba egyszer feleslegesen kés alá feküdni?

Mindamellett, hogy azt gondolom, hogy nagyon meg kell gondolni az srst, mert visszafordíthatatlan, egyetértek veled! Ha tudod mikor csináltatod meg az srst, akkor felesleges előtte 1-2 hónappal kasztráltatni magad, helyette érdemesebb egyben magabiztosan(!) letudni az egészet. A szervezetet megviseli az altatás, illetve minél kevesebbet fekszel kés alá, annál jobb a szervezetednek.

Azt mondta ki lehet bírni de fáj,

Nyilván nem érzéstelenítés nélkül heréli ki az embert! Nem vészes ha ébren műtenek, illetve, nem is hangzik el mindig az hogy "szikét", mert általában összeszokott csapat dolgozik, és az aszisztens tudja mikor mit kell a beavatkozást végző orvosnak adnia (üveg pálinka, síp, kenyérszeletelő, stb...)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Kasztrálás 11 éve 6 hónapja #46205

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
De tömnie kell magát kaszt után is, meg SRS után is. Ezt mégis hogy gondoltad? Ivartalanítanak, mint a kutyákat, és minden rendben?? Már rég túl vagyok az SRS-n, de még mindig szedek napi egy minimális hormontartalmú készítményt.

Válaszodban az én válaszom is benne van... Nem kell tömnie magát utána, csak minimális adaggal, ami nem mindegy egészség szempontjából!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Kasztrálás 11 éve 6 hónapja #46206

  • filemon
  • filemon profilkép
Anna89 beküldte:
Maga a kaszt egy 10 perces műtét, és ha reggel megvan este már lehet is hazamenni. Utána nem nagyon fáj, sőt másnap utazhatsz külföldre. Az ülés egy kicsit kellemetlen de ennyi.
Hohó! Azért a kis cuki heparin injekciókról se feledkezzünk meg, amivel napokig subcutan macerálhatod magad. Leginkább saját kezűleg! :unsure:
Illetve, ha szerencséd van, egy kedves FtM gyakorlott kezei által, ami azért mégiscsak kellemesebb. Ha a szuri nem is, de a fiú mindenképpen. :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Kasztrálás 11 éve 6 hónapja #46207

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Enii beküldte:
Pécsen jelenleg 150ezer ft a kasztráció. Ha azóta nem drágult, mert ezt az infót már legalább egy éve kaptam.
Az SRS pedig, amit Tizedes csinál nem ér annyit amennyit elkér érte. Szóval maradjunk Szegednél, ahol mindkét műtét 140ezer körül van. Ergo a kaszt csak annak ért meg, aki nem tervez SRS-t, vagy esetleg nem belátható időn belül. De akkor is rontja a műtéti esélyeket. Kivéve ha mondjuk fél vagy egy év múlva sor kerül az SRS-re, de akkor meg mi értelme kasztráltatni magad? 140 ezer forint. Abból kijön több mint 3 évre elegendő Androcur. Az Estrimaxot meg ne számoljuk mert azt a kaszt/SRS után is szedni kell.
Lehet hogy kell korrekció az SRS után, de most tényleg, minek még pluszba egyszer feleslegesen kés alá feküdni?
Az átalakulás meg akkor is látványosabb és gyorsabb ha megcsinálják az SRS-t és akkor le van a gond mindenről.

Relatív...kinek mi ér meg mennyit...
Maradjunk annyiban, hogy nem mindenki rohan Szegedre, ahogy én sem. Felőlem 10 Ft is lehetne ott az SRS...

Plusz...pl. esetemben alig ért valamit a gyógyszeres elnyomás, a szervezetem sem bírta. El kellett távolítani. Viszont mikor kaszt előtt álltam, az SRS abban a helyzetben nem lett volna számomra megoldható. Épp nem tudtam volna magam hetekig kilőni a forgalomból. Egyébként sem bántam meg, annak ellenére sem, hogy így még egy kört lefutok előtte. Bár mindig tudtam, hogy mindenképp szükségem van SRS-re a lelki békémhez, de ez nem egy 10 perces beavatkozás. Az elmúlt időben látványosabban alakultam és közben volt időm jobban felkészülni rá.

Gondolja át mindenki jól a dolgokat, semmibe nem kell azonnal beleugrani, sem kasztrációba, sem SRS-be! Figyelembe kell venni előnyöket/hátrányokat és a saját élethelyzeted!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Kasztrálás 11 éve 6 hónapja #46208

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
filemon beküldte:
Anna89 beküldte:
Maga a kaszt egy 10 perces műtét, és ha reggel megvan este már lehet is hazamenni. Utána nem nagyon fáj, sőt másnap utazhatsz külföldre. Az ülés egy kicsit kellemetlen de ennyi.

Hohó! Azért a kis cuki heparin injekciókról se feledkezzünk meg, amivel napokig subcutan macerálhatod magad. Leginkább saját kezűleg! :unsure:
Illetve, ha szerencséd van, egy kedves FtM gyakorlott kezei által, ami azért mégiscsak kellemesebb. Ha a szuri nem is, de a fiú mindenképpen. :blush:

Túléltem nélküle.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Kasztrálás 11 éve 6 hónapja #46209

  • Endee721
  • Endee721 profilkép
Afterlifex beküldte:
Relatív...kinek mi ér meg mennyit...
Maradjunk annyiban, hogy nem mindenki rohan Szegedre, ahogy én sem. Felőlem 10 Ft is lehetne ott az SRS...
A téma itt kasztráció és ne feledkezzünk meg, hogy Szegeden Király doki is kasztrál. Urológus lévén feltételezem ért hozzá, ne írjuk le megalapozatlanul a város hírével együtt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Kasztrálás 11 éve 6 hónapja #46211

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
A kasztrációnak és SRS-nek pedig mint láthatjuk, van köze egymáshoz...

Mellesleg egy szót nem írtam Király doktorról és a kasztrációval kapcsolatos hozzáértéséről. Meg sem volt említve, nemhogy leírva.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Kasztrálás 11 éve 6 hónapja #46212

  • Anna89
  • Anna89 profilkép
Igazad van. Én leírtam mit mondott Tizedes doktor Úr, de aki komolyan elgondolkodik a kaszton az úgyis elmegy egy orvos és konzultál vele, így is kell.
Mindenkinek a maga dolga, hogy mit szeretne, mit engedhet meg magának.
Ha lenne pénzem már ma feküdnék be SRS-re Pécsre, de nincs és legalább ez meg lesz.
Ösztrogént a kaszt után is szedni kell, a tesztoszteron blokkolót lehet elhagyni, az Androcurt. Én ezt egészségesebb megoldásnak látom, mint évekig szedni (ki tudja meddig) az Androcurt. És így jobban nőiesedsz ami számomra fontos.

De ha megnyerem a lottót úgyis alapítvány fogja fizetni a sorstársak műtéteit :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Kasztrálás 11 éve 6 hónapja #46213

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Anna sok sikert Neked is, bárhogyan fogsz dönteni! Ha pedig kasztra kerül a sor, akkor ne félj! Ki lehet bírni valóban. Nekem kb. 2-3 napig voltak fájdalmaim, addig szedtem 1-2 fájdalomcsillapítót, utána már nem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.267 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook