Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Kasztrálás

Kasztrálás 7 éve 3 hónapja #59303

Kérdésem az lenne ha először kasztráltatnék akkor nem kell félnem a csontritkulástól?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 7 éve 3 hónapja #59304

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Ha utánna szeded rendesen a hormont akkor nem valószínü. Bár mondjuk függ attól is hogy öröklött a folyamat. A családban van e valakinek vagy idős korára ki alakult valakinek ezek azért tényező dolgok lehetnek. Csinálatni kell csontsűrűség vizsgálatot. Ott kiderül hogy elegendő a kálcium tartalma a csontoknak stb. A csont nagyon érdekes mert állandóan nóvekszik a csont faló sejtek tartják szinten ha nem lennének az egész testünket benőné.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 7 éve 3 hónapja #59306

És ha mondjuk valami miatt nem szedem akkor sincs baj nem? Sok férfi él kaszttáltan..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 7 éve 3 hónapja #59309

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Ha erős a csontozatod akkor nincs gáz. De idővel fog gondot okozni más egyebet a csontritkulás esélye meg lesz. Ahogy idősötsz az esélye nagyobb lesz. A nemi hormonok a csontok kálcium ellátásában nagy szerepet játszanak. Persze vannak kivételek függ az élet stílustól is. Sportolóknál kisebb eséllyel alakul ki.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 7 éve 3 hónapja #59310

Akkor is jobban járok mind ha test blokkolot kellene szednem mem?
A csontritkulás meg kialakul ha hajlamos vagyok ra.
Rendszeres vérvétel és annyi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 7 éve 3 hónapja #59311

Köszi a segitséget rendes töled!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 6 éve 2 hónapja #60582

Kedves Mindenki! A Semmelweis Egyetem Urológiai Klinikán volt-e valaki kasztráláson? Ki mit tud a helyről(érdemes-e mennem vagy menjek magán klinikára)? A kerületemben praktizáló sebészorvos ajánlotta, hogy menjek oda, mert ott volt már ts páciensük aki már átesett ilyen műtéten... De azt sem tudom hogy TB alapon végrehajtják-e a műtétet...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 5 éve 8 hónapja #60632

Bár már 2 éves a bejegyzés talán majd elolvassa valaki. Nagyon régen jártam itt (még az induláskor másik nick-el), de nem ez a lényeg. Kicsit felbosszantott ez a hozzászólás. Milyen alapon szól le bárki valakit azért mert idősebb mint ő, és akkor akar belevágni? Talán nem volt lehetősége, pénze esetleg azt sem tudta magáról, hogy mit szeretne, mi az ami nincs vele rendben. Még nem vagyok annyi mint a kritizált sorstársunk, de azért már túl messze sem vagyok tőle. Amikor én először úgy éreztem valami nem stimmel velem még fogalmam sem volt semmiről sem. Utána eltelt közel 20 év, mire az országba beszivárgott pár információ amivel már magyarázható volt pár dolog. De idővel ezek bizony tévesnek bizonyultak. Hittem én magamat elég sok mindennek a fetisisztától transzvesztitáig, és csak nem olyan régen (nekem legalábbis az előtte eltelt időhöz képest) jöttem rá, hogy hova tartozom. Pár éve már próbálkozom pszichológussal, urológussal, de ez nem egyszerű. Nem nagyon foglalkoznak az emberrel, volt aki szinte szó szerint elzavart. Csak azért írom le, mert köze van a kasztráláshoz. Mivel az életem úgy alakult, hogy én srs-ben már nem tudok gondolkodni, de a kasztrálásom lehetőségét már keresem régóta. De az országban nagyjából pont annyi utánajárással jár hivatalosan, mintha mindent végig akarnék csinálni. Megfordult már a fejemben valamilyen úton-módon feketén is megcsináltatni de a saját magamnak elintézni is. Én a korábban leírtaknál többet is szánnék a dologra, a tb támogatását sem kérném (pedig régóta fizetem) csak tudnék túl lenni a dolgon végre. Nem igazán értem, mi köze az államnak ahhoz, hogy én mit akarok tenni magammal, és miért nem dönthetek a testemről? Mi köze van egy általam nem ismert és fordítva miniszternek ahhoz, hogy én mit akarok, és hogyan dönthet ilyen kérdésben felettem? Persze ezek költői kérdések, mert úgy sem tehetek (tehetünk) ellene semmit sem.



via beküldte:
"Egy barátném aki 55 éves és szintén MTF, szeretne kasztrációt, ő azt hallotta a rádióban hogy 50 éves kor felett lehet igényelni TB támogatottan is kasztrációt..."

LOL..... 55 évesen nemet váltani az a legjobb.... :laugh: :laugh: :laugh: az a nyerő stratégia a nemváltásban hogy jól kiéled magad macsóként előbb.... fel csinálod az asszonyt háromszor minimum...... aztán mikor már seggig ér a homlokod és őszül a seggszőröd akkor felcsapsz egy parókát és átműtteted magad hercegnőnek....... :side:

ugyanis az vagy aminek érzed magad.... ha te 55 éves szőrös kopasz kanmajomként óvodás kis lánynak érzed magad akkor nyilván az is vagy........ :lol: :lol: :lol: :lol:

végül is mit mondjak... jobb később mint soha......
sőt még szerintem várhatna úgy minimum 10-20 évet.... nem kell elsietni.... minek az a nagy rohanás...... hamar munka ritkán jó!!!!! :blush:


utó irat--- megtiszteltetés hogy én is fizethetem a tb-t amiből majd a bácsit 55 évesen tb támogatással kan gorillából átműtik tündérszép ilonává...... :evil: :evil: szerintem a maradék pénzt az egészségügyben egyenesen dobjuk ki az ablakon :lol: :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 5 éve 8 hónapja #60640

Tipikus megnyilvánulás, a kis hazánkban ez gyakori sajnos. via könnyen vagdalózik a szavakkal,máris megvilágítja számunkra hogy mekkora üresség van mögötte. Az az 55 éves talán több tb-t fizetett eddig mint amennyit te fogsz valaha is. Amennyit befizetett már abból kijönne 20 srs ára is akár (Szegeden). Azt pedig már ne is emlitsem meg ha netán csak nagyon ritkán vette igénybe a tb-t mert nem volt beteges. Tudod kinek fizeted az srs, tb részét? A sok fiatalnak akik még tanulnak 20 évesek meg a jó ég tudja meddig nem végeznek aktív munkát. Na azoknak fizetjük vagy még azoknak sem kell mert önerőből megoldják. Megnyugtatlak via egy 55 évesnek te soha nem fogod fizetni az ellátását tb re. U.i: Az hogy ki mikor vált nemet mindenkinek a saját magán ügye. Mindenki a saját döntése kovácsa.


utó irat--- megtiszteltetés hogy én is fizethetem a tb-t amiből majd a bácsit 55 évesen tb támogatással kan gorillából átműtik tündérszép ilonává...... :evil: :evil: szerintem a maradék pénzt az egészségügyben egyenesen dobjuk ki az ablakon :lol: :lol:[/quote][/quote]
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.229 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook