Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Kasztrálás

Vá: Kasztrálás 13 éve 8 hónapja #30293

  • Endee721
  • Endee721 profilkép
Megnyugodtam. Azt az egy lokálist itt olvastam valamelyik másik topikban, azért kezdtem el cidrizni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 13 éve 4 hónapja #32531

  • Susanne
  • Susanne profilkép
Sziasztok!

Én is túl vagyok a kasztráláson!:cheer:

Csütörtökön feküdtem be, és vasárnap engedtek haza!:(
Ma voltam háziorvosnál kötést cserélni, és érdekes kérdést tett felém.:
Miért nincs össze varva a sebem?:ohmy:

Alig Tudok menni és iszonytos fájdalmaim vannak!:unsure:

De 1 dolog vigasztal hogy januárban Meglesz az SRS-is!!!:cheer:

Üdv: Susanne
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 13 éve 4 hónapja #32532

Két hétig iszonyatosan fog fájni! menni alig lehet de én még feküdni is alig bírtam!
Nekem lokális volt, de azért fájt amire már utólag rájöttem hogy a hormonok miatt a bőröm irtó száraz volt és a feles elektromos áramot a lábszáramra tett tappancs nem tudta elvezetni! gondolom be kellet volna nedvesíteniük de nem tették sajna és majdnem elájultam olyan fájdalmas volt.
Még vmi! a műtét helyén iszonyatos duzzanat keletkezik majd! olyan mintha a herék még ott lennének :ohmy: de idővel el múlik az is de ez több idő hetek vagy pár hónap kell neki.
Na de ha sima szikét használtak volna ilyen nem fordulhatott volna elő, mer az nem ráz.
És mikor haza mentek (én vonattal mentem már másnap) szval kérjetek legalább 2 szem fájdalom csillapítót! az kelleni fog nagyon, én a vonaton ha nem lett volna nálam tabi akkor igen csak.. inkább le sem írom :( szörnyű volt! egyszerűen már ülni sem bírtam.
Na ennyi B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 13 éve 4 hónapja #32533

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Azok kedvéért, akik kasztráció előtt állnak, és most megrémültek, leírom azért, hogy nekem beödémásodott, meg minden, mégse mondanám olyan nagy erejű fájdalomnak az egészet, számomra teljesen elviselhető volt, a mellettem lévő ágyon fekvő hölgy pedig már a műtét utáni éjszaka hason aludt, és mászkált, úgyhogy úgy látszik ez változó, hogy mikor kinek hogy sikerül/mennyire fáj. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 13 éve 4 hónapja #32563

  • Pinky
  • Pinky profilkép
Szerencsére nagy gáz nekem sem volt, a műtét délután volt, a következő nap délelőtt simán végig tudtam ülni a vonatutat Budapestig fájdalomcsillapító nélkül. Állni, mászkálni nem volt a legjobb, de a műtét utáni negyedik napon már tudtam menni a reggeli csúcsban a városban a dolgomra komolyabb gond nélkül. Két hétig nem volt jó érzés állni, inkább menni szerettem, de tényleg túlélhető.
A műtét éjszakáján, ha ügyesen feküdtem, tudtam az oldalamon aludni. :)
Először nagyon megijedtem, amikor megláttam, hogy mennyire beödémásodott, hogy tuti benthagytak valamit, de szerencsére nem. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 13 éve 4 hónapja #32564

Ezek szerint csak én szívtam ekkorát :( a műtéti napon nem volt úgy semmi különös de másnap már elég brutál volt :( két hétig menni alig tudtam és még feküdnöm is nagyon nehéz volt, anyum azt mondta ebből nem jövök ki már sohasem?? ő is nagyon meg volt ijedve! én tényleg meg szenvedtem vele :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 13 éve 4 hónapja #32576

  • Jamilah
  • Jamilah profilkép
Sziasztok, dzsami vagyok a régi ts online fórumból:)
Örülök az új infóknak, ugynis pár nap múlva m1ek ha minden jól alakul dr. Tizedeshez kasztrációra, de + is döbbentem, h ekkora fájdalmakkal jár ez a műtét, igaz akik ezeket írták, nem írták h kinél voltak? Remélem nem a Tizedesnél?:) Lényeg h már túlvagytok a fájdalmakon:) puszi
ui: az amerikai ts-fórumon azt olvastamm h már 1-2 hónappal kasztráció/SRS után picit nőiesebb lesz az arc, ill az áoperált barátnőimnek is finomodtak a vonásai+ piciiit kerekedtek:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 13 éve 4 hónapja #32578

  • Pinky
  • Pinky profilkép
Nikol, Cicely és én tuti, hogy Tizedesnél voltunk, a többieket vagy nem ismerem ennyire, vagy nem tudom, hogy ott voltak-e. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 13 éve 4 hónapja #32581

  • Susanne
  • Susanne profilkép
Sziasztok!

Én is Tizedesnél voltam!!!!:cheer:

És januárban megyek is vissza hozzá!!!;)

Következik az SrS!!!:woohoo: :cheer: B)


Üdv: Susanne
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 13 éve 4 hónapja #32584

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Ha már SRS... az ünnepeket majd már újdonsült vaginámmal töltöm, úgyhogy szorítsatok! :D :D
Majd beszámolok, hogy s mint megy ez Tizedesnél.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 13 éve 4 hónapja #32590

  • sztella
  • sztella profilkép
Szia én holnap azaz pénteken megyek. És te? Lehet hogy találkozunk? :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 13 éve 4 hónapja #32591

  • sztella
  • sztella profilkép
Cicely írta::
Ha már SRS... az ünnepeket majd már újdonsült vaginámmal töltöm, úgyhogy szorítsatok! :D :D
Majd beszámolok, hogy s mint megy ez Tizedesnél.

Ez ám a tempó! Nagyon szorítani fogunk neked! Szabad kérdezni, hogy Tizedes mennyit kér SRS műtétért?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 13 éve 4 hónapja #32592

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Tizedes-topic.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 13 éve 4 hónapja #32595

  • Jamilah
  • Jamilah profilkép
Sziasztok jujj borzasztóan örülök h felpezsdült a fórum:) Sztella bassz én is holnap m1ek csak az a gáz h semmit nem tudok, hányra, hova, most nyomoztam ki h a PTE ÁOK sebészetenen(Ifjúság út) végzi a mútéttet a Tizedes, csak az a gáz, se a megyei kórházban, se ezen a sebészeten, a medisonban se veszik fel, a telom + ellopták benne a tizedes nagy nehezen +szerzet privi számával:! ha esetleg vmelyikőtötk el tudná küldeni priviben non hálás lennék..sos:)) pusziii
ui: nekem nagggggggggyon kell ez a mütét
ui2: cicely non drukkolok az srs-edhez
puszikák mindenkinek:))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 13 éve 4 hónapja #32596

  • sztella
  • sztella profilkép
Szia!

Akkor holnap találkozunk! :)

Sajna a tájékoztatásunk egy "kicsit" nem teljeskörű. Szeritem a megyei kórházba lesz a műtét (Rákóczi út 2)

Jamilah írta::
Sziasztok jujj borzasztóan örülök h felpezsdült a fórum:) Sztella bassz én is holnap m1ek csak az a gáz h semmit nem tudok, hányra, hova, most nyomoztam ki h a PTE ÁOK sebészetenen(Ifjúság út) végzi a mútéttet a Tizedes, csak az a gáz, se a megyei kórházban, se ezen a sebészeten, a medisonban se veszik fel, a telom + ellopták benne a tizedes nagy nehezen +szerzet privi számával:! ha esetleg vmelyikőtötk el tudná küldeni priviben non hálás lennék..sos:)) pusziii
ui: nekem nagggggggggyon kell ez a mütét
ui2: cicely non drukkolok az srs-edhez
puszikák mindenkinek:))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 13 éve 4 hónapja #32597

  • sztella
  • sztella profilkép
Ja amit elfelejtettem: Nekem reggel 8.-ra kell mennem. Szerintem neked is

A PTE ÁOK (ifjúság út) nem az egyetem címe ahol tanít?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 13 éve 4 hónapja #32599

  • Susanne
  • Susanne profilkép
sztella írta::
Ja amit elfelejtettem: Nekem reggel 8.-ra kell mennem. Szerintem neked is

A PTE ÁOK (ifjúság út) nem az egyetem címe ahol tanít?

Sziasztok!

Ti hova mentek reggel 8 ra?
Mütétre?

Üdv: Susanne
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 13 éve 4 hónapja #32601

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Lányok, a Tizedes a Rákóczi út 2-ban műt, az Ifjúság útja az egy másik kórház. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 13 éve 4 hónapja #32604

  • Pinky
  • Pinky profilkép
Neked könnyű, helybeli vagy... :)
---
Susanne: általában egy doki a kórházban műt és az egyetemen pedig tanít, és a kettő nem mindig fedi egymást (persze Budapesten pl. a SE (volt SOTE) kivétel, vannak órák az Onkológiai Klinikán és pl. a János Kórházban is... Nekem Rákóczi út 2. volt a cím, ahová menni kellett, de ha valaki ismeretlen, sztem kell hozzá egy nagy adag talpraesettség, hogy megtalálja. ;-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 12 éve 3 hónapja #39597

  • Florencia
  • Florencia profilkép
Sziasztok!

Kapott valaki műtéti leírást Tizedestől? Nagyon fontos lenne, hogy lássak egyet. Vagy a zárójelentésben van olyan, hogy pontosan milyen hosszan távolították el az ondóvezetéket?

Köszi a választ és a segítséget! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.261 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook