Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Kasztrálás

Kasztrálás 10 éve 11 hónapja #48603

  • tranny87
  • tranny87 profilkép
Sziasztok!:)

Kasztrációval kapcsolatban felkerestem a háziorvosom aki nagyon segítőkész volt kaptam tőle beutalót a Dr. Buzogány István, osztályvezető főorvostól az urológiára és szakvélemény alapján Tb-re teljesen ingyenesen elvégezte a műtétet...az az nem kell vele magán klinikára menni ha vki csak első lépésben szeretne kasztráltatni.... Mert hát ugye egy magán klinikán több százezret elkérnek egy ilyen műtétért...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 10 éve 11 hónapja #48604

  • arabela
  • arabela profilkép
Gratulálok Neked travi nevű TS lány! Miért ez a neved? :laugh:
Egyébként teljesen jól beszélsz, a barinőmnek is azt mondták a transvanillánál, hogy ez simán járható út és ő is így szeretné majd elvégeztetni, csak ahogy ő látja a lányok nem akarnak utánajárni és nem mindenkinek segítőkész a háziorvosa, főleg nem ennyire. Nemváltásod megvolt? Vagy enélkül végezte el? :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 10 éve 11 hónapja #48613

  • Mel
  • Mel profilkép
Gratulálok, ügyes vagy!
Nekem is az lenne az egyik kérdésem, hogy a hivatalos nemváltás megtörtént-e a műtét előtt?
A másik, hogy simán F64.00 alapján csinálták meg ingyen, vagy valami más is felkerült a kartonodra?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 10 éve 11 hónapja #48632

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Sima F6400 kódra aligha csinálnák meg. Csak olyan kórházban kasztrálnak ahol SRS-T is végeznek. A kórház jogvédője nem engedélyezi az ilyen műtéteket mert a kórház jogait védi a következmények miatt. Mert mi van ha meggondolja magát a beteg és utána perli a kórházat. Persze van ahol a kórház jogvédője ezt jóvá hagyja de nem ingyen csinálják. ÁLLAMI KÓRHÁZAKBAN IS A BETEG FIZETI A KASZTRÁLÁS 90%-ÁT CSAK ÚGY MINT EGY SRS-NÉL. a TB PEDIG A MARADÉK 10%-ÁT FIZETI. Ne haragudj de ezt én így nem hiszem el mert nekem se ment ezt elintézni mindenhol falakba ütköztem pár éve amikor csak kasztráltatni akartam magam. Ahol nem végeznek nemi átalakító műtéteket ott azt mondják az orvosok a kórházakban hogy nem indokolt a kasztrálás mert egészséges szervekről van szó! Bár nem tudom neked volt valami baj is vele de sima transzszexualitással nem csinálják meg főleg nem ingyen TB-re. Méltányosságit pedig aligha érné meg erre pazarolni,mert azt inkább már az SRS-re jobb kérelmezni! Bár nem tudom hol laksz hol csinálták neked a kasztot. De ez így túl kerek és szép történet. Anno Tizedes doktor úr valóban ingyen kasztrált. De csak amíg az OEP a körmére nem koppintott. SRS-t végző kórházakban pedig már egészen más a helyzet mert ott átalakítják a nemed ami eleve kasztal együtt jár. Saját szakállára esetleg a dokid megcsinálta ami viszont az ő baja. Gratulálok hogy így sikerült kijátszanod mert nekem nem ment anno. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 10 éve 6 hónapja #49883

Volt valaki mostanában kasztráláson? Érdekelne, hogy pontosan kinél mennyibe kerül. Van esetleg lehetőség erre Pesten?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 10 éve 6 hónapja #49891

  • cinnamoncake
  • cinnamoncake profilkép
Ez engem is érdekelne... Mert most padhelyzetbe vagyok, már nagyon fájnak a heréim a sok szorítós bugyitól...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 10 éve 6 hónapja #49914

cinnamoncake beküldte:
Ez engem is érdekelne... Mert most padhelyzetbe vagyok, már nagyon fájnak a heréim a sok szorítós bugyitól...

Ha "padhelyzetben" vagy és ülsz rajta ilyen bugyiban akkor valóban lehet okod a feszengésre. :P

Sokadjára írom le a névváltáshoz kötött legismertebb kaszt lehetőségeket: Pécsen 300 ezer, Szegeden 150.
(Amennyiben hererákkal átkozott meg a sors, akkor bármelyik urológián OEP által finanszírozottan elvégzik és jó esetben nem hagyják meg az felét...)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 10 éve 6 hónapja #49915

És persze szükség van a névváltási papír mellé a minisztérium által kiadott műtéti engedélyre is, mivel csonkításról beszélünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 10 éve 3 hónapja #50555

  • Kari
  • Kari profilkép
B) Sziasztok Édeskék!

Kasztrálás után még mennyi ideig marad állóképes és valami ki tud még jönni belőle?
Olyan kíváncsi lennék rá személyesen... tanulmányozni.... :ohmy:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 10 éve 3 hónapja #50569

  • angelbaby
  • angelbaby profilkép
Sziasztok !
Én nem ide tartozom de nektek nincs olyan hivatkozás hogy „ súlyos lelki betegséget okoz stb ? mert a mell műtétek nagy részét csajoknál így írja a doki és ez által érvényes a tb … szilikon stb persze ott is kell tolni valamit az operáló dokinak de járható
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 10 éve 3 hónapja #50581

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Kari beküldte:
B) Sziasztok Édeskék!

Kasztrálás után még mennyi ideig marad állóképes és valami ki tud még jönni belőle?
Olyan kíváncsi lennék rá személyesen... tanulmányozni.... :ohmy:
Nem tapasztalat de amit tudok azt szívesen leírom. 2 évig ácsorog még a szerszám kaszt után legalábbis így hallottam. Gondolom az impotencia fokozatosan következik be hormonhiány miatt. A hormonok csinálják a nemi vágyat vagy hétköznapibb nyelven szexuális vágy. Szerintem mivel megszűnik a szexuális vágy így nem olyan intenzíven áramlik a vér a péniszbe hogy az ácsorogni tudjon. Mivel az impotencia a legtöbb esetben a rossz véráramlás miatt jön létre a péniszben. Épp erről néztem egy dokufilmet hogy a férfiaknál úgy a legkönnyebb a szívproblémát észre venni ha merevedési zavarok vannak. Orvosok azt vizsgálták hogy azok a férfiak akiknél időszakos impotencia lép fel azoknak,szinte mindnek probléma van a szívével. Jön is ki belőle kaszt után ondó szintelen nyálkás folyadék ami a spermiumokat védi. Ezt a prosztata termeli tehát ez kaszt után meg is marad,ha csak nem veszik ki a prosztatát is. Röviden tömören ennyi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 10 éve 3 hónapja #50628

  • Enii
  • Enii profilkép
" Sziasztok !
Én nem ide tartozom de nektek nincs olyan hivatkozás hogy „ súlyos lelki betegséget okoz stb ? mert a mell műtétek nagy részét csajoknál így írja a doki és ez által érvényes a tb … szilikon stb persze ott is kell tolni valamit az operáló dokinak de járható "

Hol csinálnak, akár csak bizonyos %-ig TB-re mellnagyobbítást? :O Én még ilyenről nem hallottam...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 10 éve 3 hónapja #50636

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Én is csak olyanról tudok hogy mell eltávolításnál ,pl daganat miatt. Lehet kérelmezni helyre állító mütét finanszírozását. Ez is méltányossági kérelem. Mikor voltam az OEP-nél egy hőlgy pont ezt intézte.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 10 éve 3 hónapja #50641

  • angelbaby
  • angelbaby profilkép
Jó pár évvel ezelőtt egy kolleganőm csináltatta meg mert pici volt . nem kis utánajárással .házi orvos ,pszichológus ,műtőorvos aki vállalja ...( persze a dokikkal őszintének kell lenni szerintem ) … .de első műtét és így valamennyi részét a tb állta .
Ezért gondoltam ,hogy hátha megpróbálhatnátok lelki okokra , fájdalmakra stb hivatkozni papíron ..,ha rendesek a dokik megírják a papírokat és mehet a menet .
Has felvarrásnál,mell felvarrásnál is lehet kérni a tb- t pedig lógó hassal és mellel is lehet élni ha ez a nézőpont …
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 10 éve 3 hónapja #50681

  • Enii
  • Enii profilkép
Egy próbát mindenképpen megérne, ha nem nő meg akkorára amekkorára szeretném. Kérdés, hogy ki csinálná és mennyi szövödménnyel. Itt elsősorban a hegesedésre gondolok, mert nem egy olyan "munkát" láttam már, ahol nagyon ronda hegek éktelenkedtek ott alul, ahol behelyezték a szilikonpárnákat, az pedig egyáltalán nem szép szerintem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 10 éve 3 hónapja #50682

  • angelbaby
  • angelbaby profilkép
A hegek szép gyógyulása nem csak a doki munkájának az eredménye hanem attól is függ mennyire vigyáznak a sebre .Továbbá ,hogy milyen típusú vagy .vannak akiknek hamar gyógyulnak a sebei .Hátráltató tényező ha valaki dohányzik, alkoholt iszik , cukorbeteg stb .
Vannak segítő készítmények mint pl az aloevera termékek ilyenekkel foglalkozom sejtregeneráló kívülről ,belülről ,vagy vannak kozmetikák ahol lámpázással rá lehet segíteni . Ha sok kamilla teát iszol és vigyázol magadra .. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 10 éve 2 hónapja #50838

  • pol1028
  • pol1028 profilkép
mindig addig fell áll , mig potolod a hormont .ha nincs potolva nem lesz élvezet se , probáltam ,
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 10 éve 2 hónapja #50861

pol1028 beküldte:
mindig addig fell áll , mig potolod a hormont .ha nincs potolva nem lesz élvezet se , probáltam ,

Picikét részletesebben elmagyarázva: Transzszexuális nők esetében a herék sebészeti eltávolítását követően a tesztoszteron körülbelül 3-6 hónap alatt kiürül a szervezetből. A libidó (szexuális vágy) csökken és a sperma termelés megszűnik. A pénisz erekciója és az orgazmus rövidebb ideig tart, de megmarad.
Cisznemű férfiak esetében daganatos vagy egyéb hormontermelő mirigyeket érintő káros megbetegedés miatti beavatkozást követően a transzszexuális férfiakhoz hasonlóan tesztoszteron pótlásra van szükség. Ez esetben a a pénisz működése, a libidó és a test változatlan marad, pusztán a spermatermelés szűnik meg. (Bármilyen nemi hormon megvonás esetén alacsony vérnyomásra és csontritkulásra lehet számítani.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pol1028

Kasztrálás 10 éve 2 hónapja #50872

  • pol1028
  • pol1028 profilkép
ÍROK CIMEKET, PRIVÁTHBAN ,
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 10 éve 2 hónapja #50894

  • pol1028
  • pol1028 profilkép
vidéken könyebb elintézni
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.312 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook