Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Kasztrálás

Kasztrálás 10 éve 2 hónapja #50916

pol1028 beküldte:
vidéken könyebb elintézni

Akkor hajrá, sok sikert. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Kasztrálás 9 éve 8 hónapja #51999

  • lionnoir
  • lionnoir profilkép
szioka lion vagyok es nem magyarorszagrol irok bär magyar vagyok en is de evekkel ezelött eljöttem az ellehetetlenüles es az összeomlas elkerülese vegett es ma mär tudom hogy veglegesen.
49 eves ferfi vagyok meleg es uni bealitottsagu.
azt mär elertem hogy a fitymamat eltavolitottak de a hereimet is szeretnem eltavolitattni es annyi ilyen dolog utan olvastam mär a neten igy talaltam erre az oldalra is rä.
a hozzaszolasod nagyon szimpatikus volt ezert vettem a batorsagot hogy neked irjak itt es bizom benne hogy ezzel az egyöntetü hangulatodat nem forditom magam ellen.
kerlek ha tudasz valami erdemlegesben segiteni tedd meg nekem legyszives.
bär nem tudom hogy kell kezelni ezt az oldalt de lassan rajövök ugyis.
esetleg ha privat emailcimrre tudsz vagy valaki tud valaszolni azt is nagyon halasan fogadnam.
///// mont.gomery kukac live pont at /////

ne haragudj a zavarasert szioka lion
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 9 éve 4 hónapja #52508

Tudomásomra jutott, hogy Kiskunhalason Bordás Noémi és csapata újra vállal kasztrációt. A műtét komplikációmentes esetben 1 napos sebészeti osztályon való bennfekvést igényel, és önköltsége "belefér egy 140 eFt-os keretbe". Természetesen a dokumentációt be kell mutatni (F64, Minisztériumi engedély, rendes anyakönyv).

További/pontosabb infóval akkor tudok majd szolgálni, amikor a daganatoktól véglegesen megszabadulok, addig a hibákért szíves elnézéseteket kérem, ha pontosabb adatot akar valaki, akkor a legpontosabb az, aminek magatok jártatok utána!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 9 éve 3 hónapja #52522

Egyébként kasztrálást ha van meleg ismerősötök, el tudjátok intézni pesten is 50 ezerért.... *de nem szóltam semmit* psszt. mindenki járjon utána
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 9 éve 3 hónapja #52539

  • via
  • via profilkép
imdollparts beküldte:
Egyébként kasztrálást ha van meleg ismerősötök, el tudjátok intézni pesten is 50 ezerért.... *de nem szóltam semmit* psszt. mindenki járjon utána

kasztrálás melegeknek??? :D :D :D LOL
ráadásul meleg ismerőstől.... ezt hogy képzelted mégis? :) a meleg ismerős fogja kiszedni a heréidet??? :cheer: :cheer: :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 9 éve 3 hónapja #52626

Kiskunhalason Bordás Noémi és csapata ténylegesen vállal kasztrációt, F64.0 diagnózisra, minisztériumi engedéllyel, valamint 1 év HRT után. Ennek költsége 2015. évben gerinc érzéstelenítés mellett 136 ezer Ft. (Altatásban lényegesen drágább lehet, a pontos költségről személyes konzultáció során.)

Bár a doktornő azt ajánlja, hogy a legjobb eredményt az SRS során elvégzett kasztráció adja, 1 év HRT után a nyersanyagként szolgáló bőr zsugorodása véglegesnek tekinthető, és az általa végzett kasztráció nem fogja súlyosan befolyásolni a későbbi SRS eredményét.

Kis vágásról van szó. Ha a vizsgálataid nincsenek meg, akkor értelemszerűen 1 nappal előtte be kell feküdni, és akkor megvizsgálnak, természetesen a vizsgálatok költségét a számládhoz írják. Tehát érdemes az összes papírkáddal együtt jönni. A kasztráció 3 nap kórházi tartózkodást jelent legfeljebb, és 1 hét táppénzt szellemi, 4 hét táppénzt fizikai munkásnak.

Kasztráció után értelemszerűen anti-androgéneket nem kell szedni tovább. A következő adag Estrimaxodat Noémi fel tudja írni.

Nem, Noémi SRS-t belátható időn belül nem vállalhat. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: , DannyElle

Kasztrálás 9 éve 3 hónapja #52631

  •  profilkép
Sziasztok!
Ezek szerint nem csak
srs előtti kikötés az egy év hrt.
Minden esetre köszönjük szépen Starkindlernek az infókat!
Olyan dokiról, aki hrt kezdetén, esetleg kezdete előtt elvégzi a kasztrációt tud valaki?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 9 éve 3 hónapja #52636

Noémi van olyan precíz, hogy kérjen 1 év HRT-t kasztráció előtt is. Ez az infó a többi dokira NEM vonatkozik, ld. a tranzíció hivatalos menetrendjét. Tehát a többi doki HRT nélkül, érvényes Főengedély birtokában fog tudni Téged kasztrálni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 9 éve 1 hónapja #52834

Sziasztok!

Most jöttem frissen, üdén, és a két tesztoszteron-termelő, felesleges mirigyemtől végleg megszabadulva Kiskunhalasról.

Ezúton is szeretném megköszönni a kórházi dolgozók, és a Doktornő odaadó munkáját. A transzokra vannak, akik néznek, komolyabb transzfób eset viszont az ott tartózkodásom alatt nem volt, Bordás Noémi doktornő pedig meg sem gyanúsítható vele.

A Doktornő lelkiismeretesen tájékoztat mindenről, odaadóan, és szakértő kezekkel műt, és sokszor van benn viziten. A kórházi tartózkodás 3 nap, de maradhatsz többet is, ha úgy érzed jól. Az ember lányát egy ágyas szobával várják, jóval előtte, a nővérek le vannak informálva. A pénzt (gerinc érzéstelenítésben 136 eFt (2015-ös ár), altatásról nincs adat, de valószínűleg több) előre kell befizetni, a befekvés napján. A pénz fillérre ki van számolva, túllépéssel nem kell számolni, amit mond, az annyi, és kész.

A metszet odalenn azon a területen van, ami az SRS során amúgy is az enyészeté lesz. Az ondóvezetéket is ahogy tudják, kiszedik. Természetesen néhány napig a terület fájdalmas, és duzzadt lesz.

Utána szellemi munkások azonnal munkába állhatnak, fizikai munkások 4 hétig nem emelhetnek 20 kg-nál többet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dorys

Kasztrálás 7 éve 9 hónapja #57378

Sziasztok!

A kérdésem a következő: Csak hormonozás mellett lehet kasztrálásra jelentkezni sebésznél és magándokinál?

Egy barátném aki 55 éves és szintén MTF, szeretne kasztrációt, ő azt hallotta a rádióban hogy 50 éves kor felett lehet igényelni TB támogatottan is kasztrációt...

Ő ennyit hallott belőle, de szerintem hozzátartozik az is, hogy a hererák veszélye esetén műtenek meg bárkit emiatt... Ami neki nem áll fent.

TB támogatottan is lehet kasztrálás vagy csakis magándokit lehet ez ügyben itthon felkeresni? Előre is köszönöm a választ!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 7 éve 9 hónapja #57383

Tudjátok egyáltalán mit beszéltek? Lehet nem old meg semmit, de visszavonhatatlan következnényei lesznek. Szar munka a gondolkodás, de adott esetben életmentő.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 7 éve 9 hónapja #57384

A saját testével mindenki maga rendelkezik. Lehet közhely, de igaz.
Amúgy a kaszt.ról összefoglaló: [url=http://]http://transvanilla.hu/male-to-female-mutet/kasztralas[/url]
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Estella

Kasztrálás 7 éve 9 hónapja #57388

MajaP beküldte:
A saját testével mindenki maga rendelkezik. Lehet közhely, de igaz.
Amúgy a kaszt.ról összefoglaló: [url=http://]http://transvanilla.hu/male-to-female-mutet/kasztralas[/url]


Valóban. Mint az az okos fiú aki fogta magát és kasztrálta magát otthon (félig). A régiek biztos emlékeznek rá.

De nem úgy megy ám, hogy valaki 55 évesen, feleség és 3 gyerek után kitalálja, hogy ő hercegnő inkább és kaszt....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 7 éve 9 hónapja #57390

  • via
  • via profilkép
"Egy barátném aki 55 éves és szintén MTF, szeretne kasztrációt, ő azt hallotta a rádióban hogy 50 éves kor felett lehet igényelni TB támogatottan is kasztrációt..."

LOL..... 55 évesen nemet váltani az a legjobb.... :laugh: :laugh: :laugh: az a nyerő stratégia a nemváltásban hogy jól kiéled magad macsóként előbb.... fel csinálod az asszonyt háromszor minimum...... aztán mikor már seggig ér a homlokod és őszül a seggszőröd akkor felcsapsz egy parókát és átműtteted magad hercegnőnek....... :side:

ugyanis az vagy aminek érzed magad.... ha te 55 éves szőrös kopasz kanmajomként óvodás kis lánynak érzed magad akkor nyilván az is vagy........ :lol: :lol: :lol: :lol:

végül is mit mondjak... jobb később mint soha......
sőt még szerintem várhatna úgy minimum 10-20 évet.... nem kell elsietni.... minek az a nagy rohanás...... hamar munka ritkán jó!!!!! :blush:


utó irat--- megtiszteltetés hogy én is fizethetem a tb-t amiből majd a bácsit 55 évesen tb támogatással kan gorillából átműtik tündérszép ilonává...... :evil: :evil: szerintem a maradék pénzt az egészségügyben egyenesen dobjuk ki az ablakon :lol: :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 7 éve 9 hónapja #57711

  • metro
  • metro profilkép
Kedveseim, 2013-ban volt kasztrációs műtétem Szegeden, és most gondok vannak, erős fájdalom a lágyékomban, a műtét helyén.  Bàrkinek volt-e bàrmilyen baja a kaszt utàn? Volt másnak is később ott fájdalom?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 7 éve 9 hónapja #57713

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Valószínüleg begyulladhatott a herevezetéked. Ez fájdalommal jár amit orvosolni kell antibiotikummal. Legrosszabb esetben szteroid kezelés jöhet szóba. Drágaságaim azt tudni kéne hogy a herevezeték megmarad minden esedben. Mélyen a hasüregben végződik mely igen komoly műtéttel távolítható el teljesen. Sajnos ezzel számolni kell a vezeték ott van és bizony begyulladhat. A gyulladás okát szinte lehetetlen kideríteni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 7 éve 9 hónapja #57714

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Orvos vizsgált? Felesleges itt riogatni egyébként. Lágyék fájdalom mástól is lehet főleg ha sugárzik a fájdalom. 3 év után biztos nem a kasztrálásoddal függ össze.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 7 éve 9 hónapja #57715

  • metro
  • metro profilkép
Vissza olvastam a posztjaidat...aki nem elmebeteg ès van is sajàt tapasztalata esetleg?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 7 éve 9 hónapja #57716

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Ne hagyatkozz senkire. menj orvoshoz! Ja! És nekezdj el itélkezni .pláne ne posztok alapján csak mert nem volt kielégitő a válasz! Aztán majd referálj , a te tapasztalatod is számít . köszike. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kasztrálás 7 éve 9 hónapja #57722

  • foxylady0604
  • foxylady0604 profilkép
Szia mercike :) arra gondoltam hogy nembiztos hogy jó reagálni ezekre a dolgokra. Ha senki nem foglalkozik velük az olyan mintha kiközösítenénk őket! Nem?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.334 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook