Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: SRS - Vaginoplasty

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48886

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Hát, igen, annak szántam VOLNA.... és szívesen. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48890

  • Enii
  • Enii profilkép
Tizedes úr is jobban figyelhetne arra amit csinál, esetleg tovább is képeztethetné magát urológiából ( amire a bazi nagy egója mellett nem jut már ideje, mert hát ő már profi, neki nem kell tanulnia ) és akkor nem kéne javítgatni újabb százezrekkel lehúzva a pácienset.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48891

  •  profilkép
Enii, most akkor én mondom, hogy nem kéne hülyeségeket írogatni.

Tizedes remek orvos és ember, jómagam és még több ismerősöm teljesen elégedett a munkájával és a körülményekkel, itt általában egy bizonyos műtét alapján ítélik meg, ha negatívat akarnak mondani róla, ami alapján nem kéne a körülmények ismerete nélkül, hidd el, kérlek, ha személyes bántalmad, vagy keserűséged van, azt ne ilyen formában fejezd ki, mert félrevezető lehet mások számára (pl. ne mondd meg, milyen képzéseken kéne részt vennie egy remek orvosnak, mintha te jobban tudnád, stb.).

Köszönöm!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48892

Nem csupán a Tizi versus Pajor duó létezik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: , Enii

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48893

  • Enii
  • Enii profilkép
Igen Cicely, mert te voltál az egyik kis kedvence és rád a legjobb tudása szerint odafigyelt, meg még arra a pár emberre, aki szimpi volt neki, aki meg nem volt, arra meg nem és meg is lettek a következmények. Szóval már csak azért sem jó orvos, mert nagyon úgy tűnik, hogy pofára dolgozik és ezt egy orvos nem tehetné meg. Ismerek jópár embert Annán kívül, akinek komplikáció komplikáció hátán volt és még esztétikailag se lett szép ahhoz képest, hogy plasztikai sebész a kedves doktor úr. Kíváncsi lennék arra a sok emberre is, akik elégedettek, hogy tényleg elégedettek-e vagy csak rámondják. Mert valamennyire mindenki elégedett, mert annál jobb ami ott volt, de ez még nem jelenti azt, hogy az a neovagina esztétikailag is szép és funkcionálisan is működik rendesen és nincs meg nem volt vele gond. Szóval én nem egy műtét alapján ítélem meg, mert ismerek jópár esetet ahol sok probléma volt ( többnyire urológiai) és a szavaim mögött pedig nincsen semmiféle bántalom, vagy keserűség, én soha nem jártam Tizedesnél, meg Pajornál sem, Dr. Király Istvánnál voltam egyszer, amikor az urológiai vizsgálatomat csinálta a szakvéleményhez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48894

  •  profilkép
Ezt a személyeskedést kikérem magamnak, már ne haragudj. Nekem fogalmam sincs, hogy ki vagy te, nem hiszem, hogy ismernénk egymást, honnan veszed hogy én kinek voltam kis kedvence, vagy kinek nem? Az eszem megáll egyes népektől, komolyan...

Ha meg nem voltál se Tizedesnél, se Királynál, akkor nem tudom, mit pattogsz ilyen vérmesen, majd elmondják a véleményüket azok, akik voltak egyiknél, vagy másiknál, nem kéne, hogy valaki, aki döntés előtt áll, azt lássa, hogy te minden konkrét velük való tapasztalat nélkül oltod mind a Pajort, mind a Tizedest.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48895

  •  profilkép
Javítva: "...nem voltál se Tizedesnél, se Pajornál..."
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48899

  • Enii
  • Enii profilkép
Hogy honnan veszem? Maradjunk annyiban, hogy elég sok emberrel beszéltem már itt a közösségen belül, ahhoz, hogy kellőképpen tiszta kép alakuljon ki bennem e 2 orvost illetően, úgyhogy nem kell itt egyiket sem védeni, meg az egekbe emelni, mert egyik kutya másik eb. Te meg örülj, hogy neked ilyen hipi szupi lett, és ha ilyen jóban vagy vele, megmondhatnád neki, hogy mindenkinek olyat csináljon ezentúl és akkor jó lesz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48901

  •  profilkép
Az előbb magad mondtad, hogy nem hiszel mások szavainak, akik elégedettek az SRS-ükkel, utánajárnál, hogy valóban elégedettek-e. Ahhoz képest saját bevallásod szerint kizárólag mások elmondásai alapján ítéled meg en bloc mindkét orvost, hiszen személyes tapasztalatod nincs...
Aha, értem, de akkor most mi van...?
Hidd el, én is ismerek bőven embert a "közösségen" belül, mégha az utóbbi 2 évben nem is aktívkodtam már itt annyit.
Hát, hallod, találkoztam már megkeseredett emberekkel, veled eggyel több lett a számuk. Remélem, senki nem rád hallgatva hoz majd nagy döntéseket.

Azért szép napot és minden jót neked!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48902

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Igazából ezen én is csodálkoztam, de gondoltam, békességből nem jegyzem meg, hogy ha én 2 hónapot (ami igen sok) bent feküdtem Pajornál, mellesleg nem wellness, hanem SRS jelleggel, azért csak jobban tudom, mi a szitu, mint magácska.
Arról szó sincs, hogy az egekbe emelném bármelyik dokit, csak hát mivel nekem nincs doktorátusom, nem vagyok azon a szinten, hogy egy sebész tudását kétségbe vonjam.
Viszont a neovaginámat az egekbe emelném, ha elég hajlékony volnék hozzá, mert hála az égnek nem jár le. :lol:
Igen szép "hüvelyes" termék, amiért megérte 2 hónapot bent lenni. Talán még idegtépően várakozni is. :)
Nem Pajor az isten, de nem is Tizedes, mert az történetesen én vagyok ( :side: ), de semmi okom nincs rosszat feltételezni egyikükről sem. Pajorról pláne, mert minden nap gyönyörködöm a művében. :)
Viszont Cicely-vel összedobunk neked egy szikére és némi cérnára és 3 hónap múlva kérjük a fotót!
De ha nem lesz funkcionálisan jó és esztétikus, akkor majd jól megmondjuk, hogy nem te vagy az isten! :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48911

  • Enii
  • Enii profilkép
Én nem mások szavaiban kételkedem, csak sok olyan emberről hallottam, akik az egekig magasztalták XY dokit, hogy milyen jó, profi meg stb, aztán utólag derült ki róla, hogy annyi komplikációja, szövődménye volt, mint égen a csillag. Aki meg panaszkodik nekem, hogy mennyi gondja baja van/volt vele az csak nem azért mondja, mert nincs jobb dolga. Nem beszélve az olyan esetekről amiket a saját szememmel még láttam is.
Ha meg olyan sok embert ismersz, akkor tudhatnád, hogy nagyon soknak nem olyan álompuncija van mint neked (ezért értem hogy neked Tizedes úr maga a messiás, de kérlek ne csak magadat vedd már figyelembe ) és valószínűleg azért mert a doki nem a legjobb tudása szerint dolgozott, mert nem volt neki éppen annyira szimpi a kedves paciens, hogy beleadjon apait anyait, vagy nem éppen a legjobb módszerekkel dolgozott amik a legjobb eredményt hozzák.
De hozzanak a többiek csak rád/rátok hallgatva döntéseket, nekem aztán édesmindegy, hogy ki kinél akarja elvégeztetni a műtétet, én nem akarom senkinek megmondani hova menjen, én csak őszintén elmondom a saját véleményemet az orvosokról, és a saját tapasztalataimról, amit aztán aki akar elhisz aki nem nem.
Inkább tandíjra dobjatok nekem össze, esküszöm beiratkoznék valamelyik orvosi egyetemre és elmennék endokrinológusnak, mert azon is csak szörnyülködni tudok, amiket itt a TS-eket kezelő ( ha lehet ezt mondani) endokrinológusok csinálnak. ( Itt most a budapestiekre gondolok, mielőtt valamelyikőtök nekemront azzal, hogy mit fikázom itt a debreceni, vagy szegedi endokrinológusokat. )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48917

  • Mmsatone
  • Mmsatone profilkép
Én azért pozitívan állok mindenhez , csak jobb lehet ennél , remélem egyszer valamelyik univerzumban sikerül is !
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48930

  • Lucius
  • Lucius profilkép
"Inkább tandíjra dobjatok nekem össze, esküszöm beiratkoznék valamelyik orvosi egyetemre és elmennék endokrinológusnak, mert azon is csak szörnyülködni tudok, amiket itt a TS-eket kezelő ( ha lehet ezt mondani) endokrinológusok csinálnak."

Jó hírem van! Egyik orvosira sem kell tandíj! úgyhogy már indulhatsz is, semmi akadálya! Elmondom mi kell, TANULNI évekig az érettségire, hogy felvegyenek (de tandíj még egyszer mondom NINCS) azután tanulni még 6 évig, hogy általános orvos legyél, azután még tanulni 5 évig, a belgyógyászat szakvizsgára, hogy általános belgyógyász legyél, és tanulni újabb 3 évig, hogy endokrinológus, ami egy ráépített szakképzés.
Sok sikert! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48935

Lucius beküldte:
"Inkább tandíjra dobjatok nekem össze, esküszöm beiratkoznék valamelyik orvosi egyetemre és elmennék endokrinológusnak, mert azon is csak szörnyülködni tudok, amiket itt a TS-eket kezelő ( ha lehet ezt mondani) endokrinológusok csinálnak."

Jó hírem van! Egyik orvosira sem kell tandíj! úgyhogy már indulhatsz is, semmi akadálya! Elmondom mi kell, TANULNI évekig az érettségire, hogy felvegyenek (de tandíj még egyszer mondom NINCS) azután tanulni még 6 évig, hogy általános orvos legyél, azután még tanulni 5 évig, a belgyógyászat szakvizsgára, hogy általános belgyógyász legyél, és tanulni újabb 3 évig, hogy endokrinológus, ami egy ráépített szakképzés.
Sok sikert! ;)

Ennyi év - itthon maradás esetén az állam által finanszírozott - képzettséggel a hátuk mögött legalább egy olyan hormonász doki praktizálhatna kis hazánkban, aki amellett hogy hajlandó foglalkozni a TS-ekkel (nagy kegy), még ért is a hormonterápiához, valamint bónuszban tájékozott is egy "bizonyos szinten" a témában. Mondjuk tisztában van egyáltalán az alapvető fogalmakkal, műtéti eljárásokkal, gyógyszeradagolással egyaránt. Azon kívül képes három - néha öt percnél több időt is fordítani egy páciensre. (Ideális esetben nem tesz fel például X.Y. megbecsült szakorvosunk ilyen csodálatos kérdést aranyköpésként: "A heréket eltávolítják az SRS során?")
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Enii

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48944

  • Enii
  • Enii profilkép
Ja, nem kell tandíj, ha van legalább 3 felsőfokú nyelvvizsgád és 4 tárgyból emelt érettségid, hogy legyen 500pontod a felvételin és tutira bekerülj az államilag finanszírozott képzésre a keretszámcsökkentések ellenére. Munka mellett meg nem tudok még ezekre is készülni, főleg nem egyedül, ehhez be kéne iratozni nyelvtanfolyamra ami megintcsak pénz. Ja és még írjam is alá nekik az idióta szerződésüket is hogy röghözkötött legyek, gürizzek meg tanuljak éveket azért hogy kb. ugyanannyit keressek mint most. Hát itt csörög e, tudják mikor. Főleg úgy hogy így is olyan munkám van amit imádok. Persze szeretnék segítgeni az embereken, sorstársakon, csak nincs annyi energiám meg pénzem, hogy még ezt is végigcsináljam. Ha nem cseszik ki a sors velem és cisz nőnek születek, akkor talán véghez tudtam volna vinni egy ekkora vállalkozást, mert nem akadályozott volna a mély depresszió, az önértékelési problémám, meg a többi lelki problémám, hogy legyen kedvem tanulni, mert akkortájt élni se volt kedvem kb., teljesen romokban hevertem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48945

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
dorys beküldte:
"A heréket eltávolítják az SRS során?"

NEM. Az adja meg a dolog pikantériáját, hogy két oldalról masszírozza a szerszámot, vagy épp a nyelvet... xDDD
Ééééédes Istenem, és azt hittem, hogy csak én orvosom vette az Ecseri piacon a diplomáját...

Enii, ebben egyetértünk kivételesen, nekem is volt egy nyomorult endokrinológusom, úgyhogy ha bárki meghallja Dr. Jenei Katalin nevét, meneküljön, fusson, dobjon rá napalmot!!! :ohmy:
És hogy pontot tegyünk a vitára is:
Én az élményeimet írtam le, nem azt, hogy "érdemes Pajorhoz menni", mert IGAZAD VAN abban, hogy mi nem mondhatjuk meg senkinek, hogy kihez menjen, mert felnőttek vagyunk és ez önálló döntés.
De az sem a leglogikusabb, hogy nem mondod meg senkinek, ki jó orvos és ki nem, de ha valaki le meri írni a SAJÁT tapasztalatait, az hülye, érted. :silly:
Tiziről nem tudok véleményt nyilvánítani, mert nem voltam a kése alatt, Pajorról leírtam, hogy nem volt sima ügy, de végül minden jól sikerült.

Na, de lényeg, hogy "értsük" egymást, na.

OFF: Én is a tandíj miatt hagytam abba a diagnosztikát, a fene egye meg. :OFF
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48948

  • Enii
  • Enii profilkép
Én csak azt mondtam/mondom, hogy hogy dolgoznak egyes orvosok. És ahhoz, hogy erről én következtetéseket vonhassak le, nem kell és nem is fogok egyikük kése alá se befeküdni és fizetni se fogok 10 000ft-ot sem azért, hogy beszélgessen velem, vagy hogy elküldjön a jó messzeségbe, hogy én nem is vagyok nő, mert sajt, ő meg a kis trappistalány és amit ő meg mond az úgy van. Annak ellenére hogy a SOC elnevezésű dokumentumot szerintem egyszer se lapozta fel, Tizedes úr meg amikor meglátta simán azt mondta, hogy nincs benne semmi hasznos, mert vagy el se olvasta ő se, vagy ő a nagy szaktudásával azt gondolta hogy ez hülyeség. Azokután, hogy még azt se tudja, hogy a nemi identitás, a szexuális beállítottság és az hogy neked éppen milyen genitáliád van a lábad közt, teljesen függetlenek egymástól.
Szóval bőven elég csak megfigyelni miket csinálnak és meghallgatni azok történeteit, beszámólóit akik náluk jártak (nem pedig egy ember tapasztalataira hagyatkozni, hogy neki jó lett és az az orvos innentől már csak isten lehet és aki nem ezt mondja az hülyeséget beszél ) és aki nem tök hülye ebből simán le tudja vonni a megfelelő következtetést. ( Ergo ha többen már beleestek a kútba és azt mondják, hogy nem jó, akkor ha nem vagyok hülye elhiszem neki, hogy tényleg nem volt jó és nem fogok én is beleugrani, hogy megtapasztgalhassam a saját bőrömön hogy nem jó, mert amíg én nem ugrottam bele nincs jogom azt mondani hogy nem lehet jó.) Aztán utána ezek alapján eldönti az illető, hogy kihez megy műtétre, endokrinológiai kezelésre vagy éppen szakvéleményért.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48956

  •  profilkép
Hidd el, alapvetően értem, mit írsz és egyet is értek vele, de muszáj megint kakaskodnom, mert az, hogy Tizedes nem tudja, mi a különbség a nemi identitás és a szexualis orientáció között, az megint túlzó rágalom tőled, magam hallottam anno nagyon is jól beszélni erről.
De persze, egyik doki sem isten és nem minden műtét sikerül egyformán, sőt. Nem garantálom persze, hogy Tizedes remek SRS-t dob össze mindenkinek, csak megosztom én is ugyanúgy a saját tapasztalataimat és ha igaztalanságot érzek, igenis védem, de nem baj, így egyensúlyban tartjuk a dolgokat ketten. :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48965

  • Enii
  • Enii profilkép
" az, hogy Tizedes nem tudja, mi a különbség a nemi identitás és a szexualis orientáció között, az megint túlzó rágalom tőled, magam hallottam anno nagyon is jól beszélni erről. "

Hát én meg hallottam, hogy olyan égbekiáltó hülyeséget mondott ezzel kapcsolatban, hogy ha a kutya megette volna, garantáltan megveszett volna tőle.
Most erre 2 lehetséges verzió van:
1.: Vagy neked mást mondott, amit nem értek hogy miért, ha az az álláspontja.
2.: Vagy te is egyetéretesz a hülyeségével, amit mondott és szerinted is az úgy teljesen rendben van.

Persze nincs 2 egyformán sikerülő műtét, mert a hozott anyagtól is sok függ. De ha az orvos nem megfelelő eljárással végzi a műtétet elég nagy a szövődmények jelentkezésének a kockázata.
Nekem nem volt semmi szövődményem hálistennek, mert nagyon jól dolgoztak az orvosaim, maximálisan odafigyeltek mindenre.
Persze korrekció biztosan kell majd, de az már csak egy kis rutinműtét az SRS-hez képest, hogy hangsúlyosabbak legyenek a kisajkak és a nagyajkak is egyformák legyenek. De elég ritka az olyan eset amikor nincs szükség SRS után semmilyen kozmetikai jellegű korrekcióra. Ilyen esetekben a paciens elégedett az SRS végeredményével és nem akarja újabb műtétnek alávetni magát, de amúgy lehetne rajta korrigálni, de hát mindenkinek másak az igényei.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48966

  •  profilkép
Mondasz valamit az égbekiáltó hülyeségek közül? Mert ez így elég ködös, márpedig engem már igencsak érdekel. Egészségügyis vagyok, de szerintem ettől függetlenül is tisztában kell, hogy legyen egy ts ilyen dolgokkal, úgyhogy kétlem, hogy ha valóban hülyeséget hallok a témában, akkor asszisztálok hozzá...

Korrekcióm nekem is volt egy, ahogy említetted, pusztán az esztétikai tökély jegyében, de ez természetes is, ebben egyetértek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.249 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook