Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: SRS - Vaginoplasty

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #48973

  • Enii
  • Enii profilkép
Hát például egyszer azt mondta, hogy azok az FtM-ek akiknek még nincs meg az SRS azok aszexuálisok, akiknek meg megvan azok heteroszexuálisok. Ha ezt komolyan gondolta ( már pedig nagyon úgy tűnik) akkor fogalma nincs arról, hogy az ember genitáliája nincs semmilyen szinten összefüggésben a szexuális beállítottságával meg a nemi identitásával sem.
Meg egyszer elküldött melegebb éghajlatra egy lányt, mert hogy ő létesített szexuális kapcsolatot nőkkel, hogy ő akkor nem is nő, férfiaknak pedig nem cinál sem SRS-t sem bilaterális orchiectomia-t.
Szóval azt hiszem ezekhez no komment...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #48975

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Úgy tudom, ez Pajor szokása. Tőlem is megkérdezte, hogy voltam-e nővel mint férfi, mondtam hogy nem, mert nem voltam férfi. Mondta hogy jó, akkor a változás előtt volt-e? Nem. Jóóóóóó.....

Előre mondom, nem azt írtam, hogy hülye vagy, csak ez egy olyan Pajor szagú.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #48976

  • Enii
  • Enii profilkép
Pedig ezt Tizedes úr mondta. De ebből is látszik, hogy ő is és Pajor prof. is alapvető hiányosságokkal küszködnek a TS témát illetően. Én végignéztem Pajor szabadegyetemi kiselőadását is ami fent van valamilyen videómegosztón, azon már csak röhögtem milyen hülyeségeket zagyvált össze vissza. :D
Meg hát arról ne is beszéljünk, hogy hogyan áll hozzá a TS-ekhez ez a 2 ember. Mindkettő pofára dolgozik, aki beleillik a kis hülye, marhaságokon nyugvó elképzeléseibe, meg megfelel minden buta sztereotipiának, azt nem küldi el egyből a p...ba, porig alázva és rombolva a kis önbizalmát is ami van neki és oda is figyel nála mindenre és éppen a legjobb tudása szerint dolgozik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #48983

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Hát, most elkezdtem kételkedni a processzor úr értelmi képességein, kaptam tőle levelet, hogy ha megyek kontrollra, vigyek már 130ezret, scak mert miért ne. :D
Ott van a kórlapomban a papír, hogy a TB-nek számlázza kis az áldott lélek, ne értem, miért akarja most rajtam leverni.
Na nem lenne miből levonni... :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #48984

  •  profilkép
Ez fura... tényleg nem mondom, hogy kétségbe vonom a szavad (bár csak másodkézből való információid vannak Tizedest illetően), de velem/nekem egész másmilyen volt és ami fontosabb, egyáltalán nem is mondott ilyen sületlenségeket, sőt!

Egyébként Enii, megengeded, hogy megkérdezzem, kinél volt az SRS-d? Mert olvastam, hogy elégedett vagy vele, de nem Tizedes, Pajor vagy Király. Külföld volt esetleg, vagy csak simán nem a magyar "szentháromság" tagja? :D
Csak, hogy akkor pozitívan is beszélj egy orvosról itt. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #48985

  •  profilkép
Elle, remélem, csak megkavarodott hirtelen! :O Mert ez még viccnek is rossz...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #48986

  •  profilkép
Mármint Pajor a pénzzel meg a befizetéssel...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #48997

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Hát, ennyi erővel komolyan is gondolhatja, mert viccnek nagyon rossz. :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #49001

  • Enii
  • Enii profilkép
Hát te biztos beleillettél a kis hülye elképzeléseibe, meg szimpi is voltál neki, szóval veled nem volt baja. Épp ezért ne a saját esetedből indulj ki, mert sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon nem az az általános.
Elmondom majd szívesen kinél voltam, sőt még élménybeszámolót is írok majd róla, csak bizonyos okok miatt megkértek, hogy még ne emlegegessem itt a fórumon nyilvánosan. Amúgy mindenkinek csak ajánlani tudom a dokimat (hazai orvos amúgy), egy nagyon okos, aranyos, lelkiismeretes orvos, aki szívvel-lélekkel végzi a munkáját, odafigyel mindenre, és a lehető legjobbat igyekszik kihozni mindenből. Csak jókat tudok mondani róla. :)Vettem neki egy kis plüssállatkát hálám jeléül, oda akartam neki adni már műtét után amikor visszavittek a szobámba, de mondta hogy csak akkor fogadja el, ha megyek majd haza és ha nem lesz semmi komplikáció, szövödmény. Ami nem is lett hálistennek, így az utolsó nap oda is adtam neki, mondtam hogy vigyázzon rá és jussak róla mindig az eszébe, ha ránéz vagy megsimizi, hogy örökké hálás leszek neki, hogy ennyit segítgett nekem :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #49002

  •  profilkép
De örülök, hogy minden ilyen cukcsi volt! :D

Nem akarlak piszkálni, de te kérted, hogy ne legyünk elfogultak az orvosainkkal kapcsolatban, erre nekem úgy tűnik, inkább te vagy szerelmes a sajátodba! :D

De tényleg örülök, hogy remekül ment nálad is, viszont megkérlek, hogy amíg a saját tapasztalataidat nem osztod meg velünk, addig mindennemű ismeretség nélkül, másodkézből kapott információk alapján ne ítélj el más, ebben a témában már gyakorlott orvosokat.
Velem ugyanis éppen Tizedes volt ilyen aranyos, megértő, emberi és kifogástalan technikailag is.

De aranyos volt, amit írtál! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #49003

  •  profilkép
Mindegy, a téma részemről több szócséplést nem igényel, úgyis csak a saját igazunkat hajtogatjuk. :)

Annyiban azért csalódtam benned, mint idézőjeles "vitapartnerben", hogy mikor először írtál, tényleg elgondolkoztam egy percre, hogy vajon valóban elfogult vagyok-e kissé Tizedessel szemben a csupa nagyon pozitív tapasztalat miatt, de aztán láttam, hogy nem kell mélyre ásnom magamban, mert te legalább annyira elfogult vagy a saját dokiddal, akárki is legyen az illető.
Pedig lehet, hogy neki is éppen csak "belefértél a hülye elképzeléseibe", ahogy voltál kedves fogalmazni, az utánad jövővel meg figyelmetlen és bunkó lesz majd. Mert megtörténhet, nem tudhatod, de mivel téged ő műtött, te őt élteted. Mint ahogy én meg Tizedest.

Annyira kérnélek meg a jövőben, hogy saját tapasztalat és másodkézből kapott infók alapján ne kezdj szidni más orvosokat nyilvánosan, pláne ne ilyen "kis kedvence voltál", meg "belefértél a hülye elképzeléseibe" stílusban, mert ez gyerekes és igen visszatetsző, legyen az Tizedes, Pajor, vagy bárki, se minket, se őket nem ismered, plusz ezzel embereket sérthetsz meg, akik náluk voltak és jó tapasztalataik vannak. Meg hát egyébként is azért...

Lényeg, hogy mi itt a világot nem fogjuk most megváltani a témában, aki a jövőben tervez SRS-t, úgyis több helyről érdeklődik, így kap több infót több embertől és remélhetőleg felelősen tud majd dönteni és megtalálja a számára legkedvezőbb utat/embert.

Nincs olyan orvos, sőt, nincs olyan ember sem, aki tökéletes és aki mindenkinek mindig meg tud felelni, ill. mindenkinek szimpatikus.

Béke legyen veled! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #49004

  •  profilkép
Exkuzáció: A "másodkézből kapott információ" kifejezést háromszor egymás után is használtam, majd keresek szinonímákat... :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #49009

  • Enii
  • Enii profilkép
Örülök, hogy tetszett amit írtam. Én nem a saját igazamat, hanem a valódi igazságra próbálom felhívni a figyelmet és tényekkel bizonyítani. Mert azok felett nem kéne elsiklani és figyelmen kívül hagyni. Én reálisan és nem a saját szemszögemből nézem a dolgokat, nem vagyok elfogult semelyik doki iránt. Magyarul: ha az én orvosom már megműtött volna rajtam kívül mondjuk még 10 embert és nekem nagyon jól sikerült, meg velem kedves, aranyos volt, de a többiekkel nem így bánt volna és a műtétet se végezte volna el jól, akkor nem mondanám azt, hogy jó orvos, és nem ajánlgatnám nyugodt szívvel mindenkinek csupán azért, mert nálam kivételesen minden klappolt. Én akkor azt mondanám, hogy igen, nálam szép és jó volt minden, de a többieknél nem, tehát összességében szerintem nem egy jó orvos. De nem ez a helyzet. Mert eddig még 2-en voltak nála rajtam kívül, mind a 2 embert személyesen ismerem, mindkettőjünknek láttam is a végeredményt és náluk se volt semmi komoly az orvos hibájából, vagy eleve a rossz műtéti technika alkalmazásából adódó komplikáció, vagy szövődmény. Azóta már voltak többen is konzultálni nála, előjegyezte őket műtétre, én is ott voltam, mert elkísértem őket és mindkét ismerősömmel nagyon kedves és aranyos és segitőkész és megértő volt. Nem rugdalta ki őket az ajtón, hogy márpedig te nem vagy nő, takarodj innen, nem műtelek meg és nem húzott le róluk 10rongyot, csak azért mert ő Dr. X és neki fél órája amit a leendő pacienseire kell fordítania ennyibe kerül. Sőt még a saját szabadidejét is feláldozza. Tényleg példát vehetne róla sok orvos. De amit te meg még egyesek csinálnak az most pont olyan, mintha egy bankban lennél, jönne egy rabló, aki mindenkit kivégezne, de téged megölelgetne megpuszilgatna, sőt még odaadná neked a zsákmány egy részét, hogy tessék kislányom itt van 20 misi, vegyél magadnak dögös rucikat meg BMW-t. És akkor te azt mondanád, hogy hú ez az ember tök aranyos meg kedves, de közben 30 embert kinyírt, de az már nem lényeges, afelett átsiklunk szépen. Persze ez most durva hasonlat volt, (tudom hozzámvágod majd, hogy hasonlítok én egy orvost egy rablóhoz, ami persze szőrszálhasogatás már csak, mert te is tudod, hogy én csupán a lényegre akarok rávilágítani, nem pedig ezt hasonlítgatni ahhoz) de érted miről beszélek?
És persze nincs tökéletes ember, meg orvos sem, mindenki hibázik, (mert tévedni emberi dolog: Mondta a pilóta is és a Boeing 747-es belezuhant a lakóházba) csak nem mindegy hogy mennyit, milyen hibát vét, meg hogy alapból hogyan áll hozzá a dolgokhoz. A hozzáállás tudod nagyon sokat számít. Szerintem egyáltalán nem gyerekes, hogy elmondom az igazságot és lehúzom az orvosokról a vizes lepedőt, mert ezeket úgy érzem mindenkinek joga van tudni, főleg abból a szempontból, hogy orvosválasztás esetén reálisan tudjanak mérlegelni, hogy kihez érdemes, vagy kihez nem érdemes menni, ki hogyan áll hozzánk, hogyan dolgozik, milyen a stílusa stb. Szerintem pont az a gyerekes amit te csinálsz, hogy itt foggal körömmel véded az orvosodat és nem tudod, vagy nem is akarod más szemszögből is nézni a dolgokat, hanem ragaszkodsz a saját elméletedhez, amit az alapján állítottál fel hogy nálad meg még max 1-2 embernél minden oké volt. Meg a "egyébként is azért..." Miért?
Én nem akarok ezzel senkit megsérteni, ha az illető magára veszi akkor sajnálom. Nem mindenkinek voltak jó tapasztalatai. És az emberek többségének sajnos nem volt jó tapasztalata. Sokan akik itt áradoznak, kiderül róluk, hogy kamuznak. Csak tudnám ennek mi értelme, hogy elhallgatjuk az igazságot és hazudozunk össze vissza. De hát ők tudják. Csak ezzel más dolgát nehezítik meg, mert bedől a hantának és elhiszi, hogy az az orvos tényleg olyan jó, befekszik hozzá műtétre aztán rázizzen, hogy mégse úgy van ez, ahogyan Móricka elképzeli.

Ui.: Ellenier írására már nem is reagálok, hogy a Prof. úr már megint hülyét csinált belőle, de azért ő is jó orvos, mint tudjuk..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #49010

  • Enii
  • Enii profilkép
* nem a saját igazamat hajtogatom
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #49011

  •  profilkép
Persze sarkítasz megint, mert olyanokat írsz, hogy Tizedessel én meg 1-2 ember elégedett, itt sokkal nagyobb számról beszélünk, sokan elégedettek vele, hidd el, nem csak te ismersz ts-ket és nem csak te kísértél el másokat az orvoshoz konzultációkra pl., hanem én is, meg szerintem mások is még.

Az "...egyébként is azért" és a gyerekes jelző az nem arra irányult, hogy leírod mások állítólagos negatív tapasztalatát különböző dokikról, az még úgy rendben is lenne.
A stílusodra céloztam, amit egyébként jól ismerek, sok ts-nek megvan, előbb-utóbb jó esetben kinövik.
Egyszerűen csak nem szoktam hozzá, hogy olyanokat írjanak nekem, vagy egy tapasztalt SRS-ket végző orvosról, hogy beleférek a hülye kis elképzeléseibe, meg a kis kedvence vagyok, hasonlók. Még ha tudnám, ki vagy te, akkor se viselném szívesen az ilyen jelegű személyeskedést, de így, hogy soha az életemben még csak nem is hallottam rólad, így még kevésbé, de ezek jólneveltségi kérdések, nem ebben a topikban kell megvitatni, ezt elfogadom.

Tehát nekem nem az a fő problémám jelenleg, hogy melyik dokit hogy feketíted be, majd utána leírod a sajátodról, hogy reméled, rád gondol majd, mikor a plüssállatkádat cirógatja, hanem az, hogy nem szeretem, ha irritálóan nyilvánul meg valaki, holott a beszélgetőpartner ezt nem érdemelte.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #49012

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Belőlem ugyan nem... Én nem az az ember vagyok. :side:
Adminisztrációs probléma, felhívtam az ügyvédemet és lerendezte.
Kiderült, hogy nem Pajor volt hülye, hanem a titkárnője, aki megrémült, hogy hiányzik egy SRS ára a költségvetésből és elfelejtette megnézni, hogy azt a TB fogja majd kifizetni, könnyebb volt velem levelezni.
De egyébként alapvetően engem igazság szerint nem érdekel, hogy ki melyik orvoshoz megy, mert annyira nem vagyok segítőkész, hogy foglalkozzak más nyomorával. :blink:
A kislány megkérdezte, mit tudunk adott orvosról, én elmondtam, hogy jó, te elmondtad, hogy szar és a probléma ezzel le van rendezve.
A többi felsleges szó- és egymáscséplés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #49013

  •  profilkép
Igazad van, Elle, sokkal lazábban kéne hozzáállnom az ilyesmikhez, te csinálod jól. :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #49017

  • Enii
  • Enii profilkép
Igen, Tizedes munkájával mindenki elégedett, tudjuk. Nem számít, hogy olyan lett a legtöbbnek amilyen, mennyi problémájuk volt meg a legtöbbje csak hantázik, hogy elégedett, de mindegy... Kb. 8-9 MtF nek csinált SRS-t Tizedes, úgyhogy olyan nagy számokról itt nem beszélünk. Az FtM-eket meg már ne is említsük, hogy nekik miket csinált.. De nem is firtatom ezt tovább, mert látom nem érted amit mondok. Ha annyi ts-t ismernél, mint ahogy mondod igazán tudhatnád, hogy mi a helyzet.
Szokj hozzá, hogy nem mindenki nyeli le és hagyja szó nélkül, ha hülyeségeket mondasz, vagy neadjisten még bólógat is rá és asszisztál hozzá. Meg amúgy te kezdtél el velem kötözködni, meg osztani az észt, hogy Tizedes remek orvos meg ember stb.. miután leírtam hogy jobban odafigyelhetne pár dologra, ami jogos felvetés, annak ellenére, hogy szerinted nem, mert ő a mindenttudó, mindenható, neki már nem kell semmit tanulnia.
Én nem nagyon szeretem, ha kötekednek velem, pláne ha egy olyan ember teszi ezt, akinek még ráadásul nincs is igaza egy adott témát illetően. Ilyenkor kicsit ideges leszek és nem mindig válogatom meg eléggé a szavaimat. Sajnos ez egy rossz tulajdonságom, ami az ilyen és hasonló embereknek köszönhetően alakult ki, mint te.
De én legalább nem rakom tele mosolygós smileykkal a cseszegetős, kötekedős hangvételű szöveget. Tudod, magázva és finoman fogalmazva is lehet ám sértő dolgokat írni és mondani...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #49018

  •  profilkép
Én elengedtem a témát, mert rájöttem pár hsz-szel ezelőtt, hogy nem vagyunk egy szinten.
Ne húzd fel magad ennyire, én se tettem.
Nem vagyok egy arrogáns ember, de amikor olyanok szólnak be és képzelik többnek magukat nálam, mint te, akkor elmosolyodom. És ez nem a külsőről szól, ne aggódj, pusztán értelemről.

Nem baj, "friss" vagy még, majd lenyugszol és normalizálódsz te is. Vagy nem.

Azért remélem sok kárt nem okozol addig.

Mostantól nem nézem ezt a fórumtémát.

fórum
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 9 hónapja #49020

  • Enii
  • Enii profilkép
Én képzelem többnek magam? Már ne haragudj, de te okoskodsz itt folyton, meg most is te próbálod magadat fölém helyezni, hogy nem vagyunk egy szinten ( ami igaz is, csak éppen nem úgy ahogyan te gondolod ) mert szerinted te vagy az ész és amit te megmondasz az úgy van, más meg aki nem úgy gondolja, vagy éppen más a véleménye az hülye. Nem vagy arrogáns, csak egy magáról kicsit túl sokat képzelő, szűklátókörű, a realitásoktól elég messze lévő kislány, ( mert felnőtt, érett nőnek a legnagyobb jóindulattal se neveznélek ) aki semmibe veszi a tényeket, nem tud és/vagy nem is akar más szemszögből, szempontból nézni egy adott dolgot. Ezekután pedig ne akad magad nagyon értelmesebbnek gondolni légyszíves.
Jobb is hogy elmész, a legjobb lenne, ha más témákba se írogatnád továbbra is a hülyeséget, nem vezetnéd félre a sorstársainkat és nem játszanád itt Tizedes úr tiszteletbeli védőszentjét, aki azonnal ugrik és tipor mindenkit, ha valaki egy rossz szót mer szólni a doktor úrról és nem isteníti.
Ha a hozzád hasonló normalizálódott emberekbe nem nagyon fogok belebotlani a jövőben, akkor tuti lenyugszom, de sajnos az ilyenekből mindig akad mindenhol.

Örültem a szerencsének. Megtiszteltetés volt egy ilyen értelmes emberrel beszélgetni. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.186 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook