Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: SRS - Vaginoplasty

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 2 hónapja #47802

  • Enii
  • Enii profilkép
Tizedes szép munkát végzett neked Cicely, elmondásod szerint, bár érdekelne mennyire lett szép. De viszont ismerek egy csomó embert aki otthagyott nála egy valag pénzt, komplikáció komplikáció hátán volt, és a végeredmény is olyan lett, hogy kiábrándító, főleg ennyi pénzért. Még Pajor talán egy fokkal jobb, mert nem akaszt le annyi pénzt az emberről, de olyat bármikor csinál, mint Tizedes. Én amúgy egyiket sem pártolom, de akinek annyi pénze van, hogy Tizedeshez befeküdjön, annak javaslom, ha jó eredményt akar akkor még gyűjtögessen egy kicsit és menjen el Belgrádba Dr. Miroslav Djordjevichez vagy Rados Djinovichoz. Ők tényleg világhírű SRS sebészek, akik értenek is a dologhoz és nagyon szép munkát végeznek, meg lehet nézni az oldalukat is www.genitalsurgerybelgrade.com/ . Szerintem megéri, mert ez egy életre szól és tényleg nem mindegy kire bízod rá magad.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 2 hónapja #47803

  • Enii
  • Enii profilkép
Rados Djinovic oldala lemaradt: msbeograd.com/en/nekategorizovano/djinovic-rados/ :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 1 hónapja #48189

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Sziasztok! :)

Na, ez is eljött. "Öreg" Anyátok végre kés alá fekszik Szegeden Április 8.-án. :)
Méghozzá az állam pénzén! :side:
Úgyis mindig azt mondják, hogy azért drága a gyógyszer, mert a buzik műtétjére van pénz, hát kkor legalább alapja legyen. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 1 hónapja #48190

  • Mmsatone
  • Mmsatone profilkép
Sok sikert kívánok Ellenier :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 1 hónapja #48194

Ellenier beküldte:
Sziasztok! :)

Na, ez is eljött. "Öreg" Anyátok végre kés alá fekszik Szegeden Április 8.-án. :)
Méghozzá az állam pénzén! :side:
Úgyis mindig azt mondják, hogy azért drága a gyógyszer, mert a buzik műtétjére van pénz, hát kkor legalább alapja legyen. :lol:

Vigyázz magadra és drukkolok Neked! :kiss:
Puszi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 1 hónapja #48198

Gyors felépülést!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 1 hónapja #48200

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Köszönöm a jóságokat, ám úgy legyen! :) B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 10 éve 11 hónapja #48607

  • Enii
  • Enii profilkép
Sziasztok. Múlthéten pénteken megvolt az SRS-em, azóta sokat gyógyultam, már óra hosszákat is tudk sétálni, egyedül ki tudok kelni az ágyból. :) Csak a sok antibiotkum miatt rossz a gyomrom :/ Remélem szombaton haza is jöhetek majd és 26. án megyek a talira :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 10 éve 11 hónapja #48634

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Le vagyok döbbenve az utolsó 2 hónapban van a legnagyobb változás a nunimon. Most vagyok 5és fél hónapos. Eszméletlen nagy változás ment végbe egyre szebb legalábbis nekem tetszik a járás már oké. Ja és a napokban már tudom keresztbe tenni a lábam is. Vagyis lassan már olyan mint amilyennek lennie kell. :) A hüvelyem lemértem kíváncsiságból ami 16 centi mélységű. Viszont az érdekelne hogy strandra konkrétan medencébe mikor mehetek? Ebben tudna valaki állást foglalni nekem? Nagyon megköszönném. :) Nagyon nagy örömöt szerez nekem hogy ilyen szép és jó. A vizelet csak úgy dől belőlem szerencsére azzal sincs gond. Úgy gondolom nagy esélyem lesz rá hogy nem kell korrekcióztatnom bár nem akarom elkiabálni. :) Remek munkát végzett a professzor úr nagyon profi életem végéig hálás leszek neki. Le van állítva a hormon adás vétel topik. De van Utrogestanom eladó ha valakit érdekel. www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/terme...g_lagy_kapszula/6647 6 Szem hiányzik a 30 darabból 1500ért átadom ha valakinek kell írjon privit itt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48773

Sziasztok!

MtF műtét előtt állok, de kicsit bizonytalan vagyok, hogy kihez is menjek. Hallottam már rengeteg rosszat Pajorról, de nemrég láttam egy elrettentő munkáját Tizedesnek is. Az előny, hogy Pajornál sokkal olcsóbb az egész, meg azt hallottam, hogy Király doki is jól dolgozik. Így összevetve kit tudnátok ajánlani? Az nem szempont, ha valaki bunkó, mert felőlem akár le is buzizhat az orvos, ha rendesen működő, szép munkát végez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48843

  • Enii
  • Enii profilkép
Írtam neked privát üzenetet, nem olvastad el? Ha elolvasod kérlek tedd meg, hogy te is privátban válaszolsz nekem.
Köszi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48863

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Én 2 hónapja voltam Pajornál.
Hallottam én is rémtörténeteket, velem speciel végig kedves volt.
Na persze ettől nem cáfolom meg, hogy mással meg gyökér, velem nem.
A munkájáról annyit tudok mondani, hogy én jó sokáig voltam kezei alatt, mert adottságaimnál fogva problémás eset voltam, egész pontosan a húgycsővel voltak problémák. Mégis azt mondom, hogy jó orvos, mert ez egy nagyon gyakori komplikáció és amikor kiderült, rögtön elkezdte a megfelelő kezelést, odafigyelt rám, nem volt rest személyesen kezelni a sebeimet, egyszóval lelkiismeretesen foglalkozott velem, HOLOTT nem kapott tőlem egy fillért sem, mert mivel eleve méltányossági alapon fizette a műtétet a TB, nem voltam olyan helyzetben.
Lassan gyógyulnak a dolgok, de gyógyulnak és minden remekül működik. :)
Én nem ajánlok senkit, mivel a többi orvost nem ismerem, Pajorról ezt tudom mondani.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48866

  • Enii
  • Enii profilkép
Azért hülyeségeket nem kéne írogatni és félrevezetni az embert...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48868

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Parancsolsz, virágszálam?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48871

  • Enii
  • Enii profilkép
Csak ezt:

"Az elmúlt napokban akkora ívben szart rám a teljes orvoscsoport, nézett levegőnek, derogált a társaságom, hogy azt nézni is szar volt.
Kb. a takarítóktól tudtam meg, hogy csak kedden műtenek meg, mert a professzor drága vizitkor rám se bír nézni, a többi orvos meg az ágyamat is kerüli nagy ívben.
Ezúton megkövetek minden csalódott embert, aki szörnyetegnek állította be Pajort, sokkal rosszabb."

Idézet egy korábbi hozzászólásodból.
Utána meg:

"Mégis azt mondom, hogy jó orvos, mert ez egy nagyon gyakori komplikáció és amikor kiderült, rögtön elkezdte a megfelelő kezelést, odafigyelt rám, nem volt rest személyesen kezelni a sebeimet, egyszóval lelkiismeretesen foglalkozott velem"

Meg:

"Pajor végig kedves volt hozzám"
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48873

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Áh!
Jogos a felvetés, de megkövetem magam.
Amikor kiborultam, műtét ELŐTT voltam.
Nagyon sokat csúszott a műtét (10 napot) és senki nem mondott semmit, konkrétan valóban szartak rám. Én meg eleve ideges voltam, hát ki nem feszült.
De amikor végre megműtöttek (április 17, névnapom előtt), azután mindent megkaptam, amit megkaphattam és végül nagyon kedvesen váltunk el mindenkitől, sőt, az egyik doktornővel még mindig tartom a kapcsolatot.
És hát igazából Pajor tényleg nem volt bunkó az elején sem, csak épp soha nem szólt hozzám. :lol:

Bocsánat, ha félrevezető lettem volna, csak kissé az elején elkapta az agyam a gépszíj. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48874

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
.... ééééés hogy azért kimossam magam, a Pajor Műtét topikban azt is leírtam:

"Amilyen rosszul kezdődött, olyan jó vége lett"
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48876

  • Enii
  • Enii profilkép
Oké, valahogy éreztem, hogy ez lesz a válasz. Na de mindegy. Azért azt hozzátenném, hogy Pajor Prof. úrnál lehet hogy ez gyakori komplikáció, mert úgy dolgozik ahogy...(ezt most inkább nem részletezném, de ilyennek nem lenne szabad előfordulnia, ha rendesen végzik a műtétet és mindenre odafigyelnek.(Hogy még világosabb legyek: normál esetben nem fekszik az ember egy ilyen műtéttel majdnem 2 hónapot kórházban)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48879

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Hát, nekem sem volt ínyemre, gondolhatod. Jobban kicsinált, mint maga a műtét. :unsure:

De magam is eü.-s vagyok, még ha nem is sebész, egy picit konyítok a dolgokhoz, a húgycső maga igen érzékeny ennél a műtétnél.

Persze az igaz, hogy nem KELL ennek így lennie, meg nyilván nem is az egyetlen komplikált műtét a praxisában, de a sebészet ilyen.
Kétféle anyagot nem lehet egyféleképpen szabni.

Tizedes Isten Úr is mutogathatná bátran az Anna alá csinált "valamit", de ő is inkább arra törekszik, hogy kijavítsa, ami ne sikerült, úgyhogy ő is jó orvos.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

SRS - Vaginoplasty 10 éve 10 hónapja #48882

Sikerült kiválasztanom azt az orvost, aki szerintem a legjobb lesz. Köszönöm szépen a segítségeteket! :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.262 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook