Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: SRS - Vaginoplasty

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 5 hónapja #46701

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Biztos célba érne, aki így bepereli...nem abban a világban élünk...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 5 hónapja #46754

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Az ötlet maga nem rossz, itt annyi a bökkenő, hogy ez nem az OEP, hanem a munkáltató "hibája", őket lehet perelni. Abban az esetben, ha nincs kizáró okként feltüntetve a transzállapot, mert ha fel van, még őket sem.
Viszont ha nem kapod meg a méltányosságot, mert ilyen-olyan okból visszautasítják, akkor fordulj nyugodtan a TranszVanillához vagy a Háttérhez, azért érdekvédők. Utóbbinak épp van egy arra irányuló projektje, hogy az elutasított támogatásokat nemzetközi jogi fórumok elé vigye. Nekem ilyen gondom nem lesz, mert a semmire megadják. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 3 hónapja #47381

  • MileyCyrusFan
  • MileyCyrusFan profilkép
Sziasztook ! :-))
Érdekelne ezekkel a képekkel kapcsolatban a véleményetek. !
pinkvanilla.hu/magyar-transzszexualisok-kepei/category/10-mtf1
Megmondom őszintén , én elszomorodtam amikor ezeket a képeket megláttam. :/ Azthittem sokkal szebb vaginát tudnak "csinálni" az orvosok , de itt még a 2. korrekció utáni képen is nehezen igazodtam el .. :'o
Várom a véleményeiteket;) , puszi: Leylaa (MtF)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 3 hónapja #47382

MileyCyrusFan beküldte:
Sziasztook ! :-))
Érdekelne ezekkel a képekkel kapcsolatban a véleményetek. !
pinkvanilla.hu/magyar-transzszexualisok-kepei/category/10-mtf1
Megmondom őszintén , én elszomorodtam amikor ezeket a képeket megláttam. :/ Azthittem sokkal szebb vaginát tudnak "csinálni" az orvosok , de itt még a 2. korrekció utáni képen is nehezen igazodtam el .. :'o
Várom a véleményeiteket;) , puszi: Leylaa (MtF)
Szia,
Ahogy nézem, ezek a képek a műtét után nem sokkal készültek. A teljes gyógyulás hetekig-hónapokig eltart. Találtam a gyógyult végeredményről képeket, de nem tudom a magyar orvosoknál mi a várható szint:
ai.eecs.umich.edu/people/conway/TS/SRS.html#anchor66325
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MileyCyrusFan

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 3 hónapja #47384

  • MileyCyrusFan
  • MileyCyrusFan profilkép
Köszönöm MoonEyes a válaszodat, megnyugodtam:))
Öhm , még pár kérdéés:D :
Szegeden és Pécsen kívül, hazánkban hol máshol végeznek még srs-t? Ahol lehetőleg jó és megbízható orvosok vannak..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 3 hónapja #47386

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Szia hazánkban őt tudom még aki foglalkozik SRS - Vaginoplasty műtétekkel www.newcontour.hu/transzszexualitas_miatti_mutetek.html Sajnos egy orvos mondta hogy hazánkban nem éri meg az orvosoknak kitanulni az srs műtétet mert nincs olyan nagy igény rá. A legtöbben pedig nem tudják megfizetni a műtétet. Szemben például Amerikával ott erre külön kórház van ahol csak Ts-ekkel foglalkoznak. Potom 9000 Dollárért megműtenek,ami szép kis summa. :ohmy: Nagy országokban majdnem minden 2 vagy 3 kórházban megcsinálják. Kis országokban nyilván kevesebb a Ts szemben a nagy országokkal. Azt pedig már ne is említsem hogy sok jó orvos már külföldön van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 3 hónapja #47389

A Balajthy doktor úr - amennyiben végez ilyesmit - mennyit kér el egy nagyműtétért?
(Eddig Magyarországi viszonylatban csak a Tizedes, Király és Pajor dokikról tudtam, akik foglalkoznak a témával.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 3 hónapja #47391

  • MileyCyrusFan
  • MileyCyrusFan profilkép
mercike8: köszönöm a válaszodat! :)
9000 dollár.. valutaváltóval számoltam , az kb 2.000.000Ft lenne.. Akkor inkább maradok Tizedesnél vagy Pajor-nál.. 2.000.000Ft-ból megvan az srs, meg a mellimplantátum, sőt talán még a popsi implantátum is :O
Amúgy a Király dokira kíváncsi lennék. Róla tudna írni valaki pársort? Mennyiért vállalja az srs-t, melyik városban van? stb. előre is köszii:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 3 hónapja #47393

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
A Balajti úr 2 évvel ezelőtt 1 millió 3 százezret kért én így hallottam akkoriban, hogy most milyen árak vannak nála az passz. Egy kórházban 1 éve ajánlották nekem mikor a maradék herémet akartam kivetetni. Teljesen magán az ár az a csillagos ég is lehet. Bár nem tudom de ennyi pénzért talán Belgrádban is megcsinálják. Ott pedig már elég profik a témában. A Király doktor úr is Szegeden van ahol a Pajor prof is. Bár nem biztos hogy a drágább az mindig jobb. Össze vetettem az itt látott képeket Tizedes munkáját az enyémmel,hát ég és föld a kettő. Nem igazodok ki a Tizién hogy ott mi micsoda? Engem a Pajor műtött és minden rendesen ott van ahol lennie kell és rendesen látszik is. Klitorisz hugycső hüvelybemenet rendesen megvan minden. Pedig most vagyok 4 hetes de már most nagyon jól néz ki még így is hogy a varratok és a duzzanatok még megvannak. Ha szerencsém van akkor nem kell korrekcióra mennem,a korrekciót csak akkor vállalnám ha beszűkül a hugycsövem. De reménykedek benne hogy ki marad az életemből a hugycsőszűkület legalábbis bízom benne. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 3 hónapja #47394

  • MileyCyrusFan
  • MileyCyrusFan profilkép
mercike tudom.. Énis azthittem hogy Tizedes a legjobb , de amikor megláttam az ő munkáját kicsit elbizonytalanodtam ( mint azt láthatod, ha visszábbolvasol:)). Szegeden mennyiért is vállalja Pajor az srs-t? :O nemakarok hazudni, de nekem 130.000-et mondtak, ez igaz? :o
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 3 hónapja #47395

  • Mel
  • Mel profilkép
Leyla! Kérlek lassíts egy kicsit és mellőzd a szövegkiemelést! Egy transition nem hipp-hopp megy, hanem évek alatt! Olvass vissza a fórumokban és meg fogod találni a válaszokat!
Pl. Király doki
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 3 hónapja #47396

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Így van 130.000 végzik a műtétet. Nem egy nagy összeg ráadásul nagyon jó a személyzet rendesek aranyosak. Szép az osztály és a kórtermek is. Tényleg nagyon jó minden én teljesen elvoltam ájulva. Sőt remekül főznek is mert nagyon jó a koszt nekem ízlett. Vittem magammal kaját de közöm nem volt hozzá mert beraktam a hűtőbe az ebédlőbe,de miután 6 napig nem kelhettem fel az ágyból a sámfa miatt így ki kellett dobnom a kajám mert túl sokáig állt a hűtőbe. Meg hát enni se nagyon tudtam amíg a sámfa bennem volt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 3 hónapja #47422

  • evanizer
  • evanizer profilkép
Hali,

Tudna esetleg valaki tapasztalatokat írni a pécsi SRS-ről? Nem sokat tudok róla igazán még. De ez lenne közeli és nem tudom megéri-e utazni az országban vagy ott is megvan-e a színvonal.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 3 hónapja #47424

  •  profilkép
Tizedes nagyon szép munkákat végez, ami itt az oldalon található, az valóban kivétel, de nem feltétlen az ő hibája volt... maradjunk is ennyiben. Tizedest csak ajánlani tudom mindenkinek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 3 hónapja #47425

  • evanizer
  • evanizer profilkép
Óh, nem tudtam, hogy melyik dokinév melyik városhoz tartozik, Pajoron kívül. A korábbi negatív vélemények miatt, amik Tizedesre érkeztek én is elbizonytalanodtam...

Bár én nem tudom hirtelen, hogy hol találni ezeket a képeket az oldalon, de mindjárt megkeresem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 3 hónapja #47443

  • evanizer
  • evanizer profilkép
Hát jó, én nem találtam őket... egy kis támpont?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 3 hónapja #47445

  • ttim81
  • ttim81 profilkép
Szia!

szerintem erre gondoltak:
transvanilla.hu/mutet/male-to-female-mutet
:-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 3 hónapja #47447

  • Endee721
  • Endee721 profilkép
Erre gondol, pár HSZ-el feljebb is látható:
pinkvanilla.hu/magyar-transzszexualisok-kepei/category/10-mtf1
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 3 hónapja #47452

  • evanizer
  • evanizer profilkép
Uhh... hát erre nem tudok szép szavakat találni... tényleg nagyon kiábrándító :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SRS - Vaginoplasty 11 éve 3 hónapja #47453

Magyar transzszexuálisok képei
Ne kommentelj! Ez mindannyiunk érdeke.
A fotók tájékoztató jellegűek! A tuljdonosait tartsd tizteletben, az eredménytől függetlenül ne véleményezd!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dorys, MoonEyes

Oldal elkészítésének ideje: 0.284 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook