Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: "Elmegyek férfinak/nőnek?"

Vá: Vá: 11 éve 10 hónapja #44358

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Ahogy filemon írta, beleférne rövidebb haj is és más formázás. Én úgy látom fiúsabb benyomást keltenél. De ahogy érzed, az első lépés megvolt, legalább már vágattad! Az előző frizura csajosabb volt, tény. ;)
Nekem azt hiszem sötétebb, vagy fekete és rövidebb frizurával tetszenél, mint pasi, de nyilván nem én számítok. :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Vá: 11 éve 10 hónapja #44360

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Ui.: Az ingek biztosan jól mutatnak rajtad. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44361

  • Wini
  • Wini profilkép
Készen van az új hajam, ha gondoljátok lessétek meg, aztán ne kíméljetek!

Szeintem szembetnően sokat változtatott rajtad! :) Ne add fel! Én veled vagyok!
És mindezt egy új frizurával? Hát.... Okés, akkor majd így nézem.
Nos, szerintem maga a frizura nem annyira pasis, hiába rövid. Lehet, hogy másként kellene formáznod a hajad, mint ahogy azt a fodrász tette. Sőt szerintem még az is beleférne, hogy ennél is rövidebbre vágatod. Mivel szőke vagy, nagyon el kell találni a megfelelő hosszúságot ahhoz, hogy eléggé pasis legyen a frizud - szerintem.

Jó hogy azt nem írod neki, hogy szart se ért a vágatása. Azért vedd figyelembe, hogy egy "kezdő" emberről van szó, és számolnia kell a külső tényezőkkel! Holnaptól nem lesz férfi, szerintem nagyon jó ha lépésenként halad előre, és pl nem nyíratja tarkopaszra a fejét kapásból. Akárhonnan nézzük, a változásokat, nekünk magunknak is meg kell szoknunk!

Hülyeséget beszéltek már megint! Baromság ez a topik! Úgy lenne talán reális, ha pontosan tudná mindeki, hogy a képen lévő személy hol tart, a környezete hogyan fogadja a váltást, milyen korlátai vannak stb... Mert a túloldalról könnyű írni, hogy rövidebbre meg zselézd be, meg nyálazd le, ha egyszer a szülei vagy akárki tiltja. Nem biztos hofy ez most closer esetében így van, de azért talán elgondolkodtató!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44366

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Nyilván nem fogunk turkálni a magánéletében, tudja ő azt, mit lehet és mit nem jelenlegi állapotában.
Túloldalról "könnyen" csak azt tudom mondani, hogy nekem tanároktól kezdve anyámon át az egész környezetemig szinte mindenki belepofázott, hogy hosszú hajat merek növeszteni, hát kb. tettem az egészre. Akkor még fiús külsőm volt, de tudtam, hogy hosszú hajjal lányosabb az arcom, és hogy nagyon előnyös lesz, ha hormonokig is növesztem. Úgyhogy ez jóval fontosabb tényező lett, mint hogy kit zavar.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44370

Köszi mindenkinek a véleményt! Amúgy később én is arra gondoltam h vagy barna vagy fekete sérót szeretnék meg 1 kicsit kísérletezgetni vele, de sztem első lépésnek nem rossz ez. Főleg most haza kellett költöznöm nyárra 1 kisvárosba ahol azért csak 10 szembejövő emberből 8at ismersz, kicsit hátráltat ez. Nem tiltja senki esetemben a változásokat, de tudom h kihatással lenne anyumra is és a munkájára ha hirtelen változnék nagyot. Nem könnyű nekem se egy helyben állni emiatt, mikor tudnék még mit változtatni, de számba kell vennem h a környezetemre esetleg negatívan hat, ha csak engem diszkriminálnának akkor közel se érdekelne ennyire.
Köszi Wini eszemben sincs feladni :) Neked is Afterlifex, imádom az ingeket :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44372

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Ez is egy lépés volt, lesz ez még jobb is, csak maradj erős mindig!;)Most rövidebb hajjal nézve szerintem helyes pasi leszel! Hormon és apróbb változtatások után nem lesz itt gond. :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44375

Köszi szépen a biztatást :kiss: mi itt mind erősek vagyunk ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44653

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Erről a Quaoar által leírt semleges nemről pont egy vele történt sztori jutott eszembe... :D
Amikor együtt sétáltunk el egy rendezvényről, odajött kunyizni egy fiatal srác és a következő dialógus játszódott le:

- Ti együtt vagytok?
- Nem...
- Akkor tesók vagytok? Annyira hasonlítotok!
- Az sem! :O
- Akkor mik vagytok???
- PERVERZEK! xDDD

Nekem van fent ezer képem, nem igazán izgat a security, akinek nem tetszik, ütöm agyon, ásom el. :D
Egy év hormon és remek adottságok után is kapok még ilyen meghatározhatatlan visszajelzéseket, hiába sokan meg rácsodálkoznak, hogy hogyan lehet engem NEM nőnek nézni?
Mindenkinek mást jelent a "papírforma", mint azt előttem sokan leírták és bizony a Real Life-ban bizony nyelni kell, tetszik, nem tetszik. De megéri türelmesnek lenni. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44661

  • Wini
  • Wini profilkép
Egy év hormon és remek adottságok után is kapok még ilyen meghatározhatatlan visszajelzéseket, hiába sokan meg rácsodálkoznak, hogy hogyan lehet engem NEM nőnek nézni?

Ennek csak az lehet az oka, hogy még nem készült el az a csórókonyhás videó, amiben harsányan pirítóst sütsz!!! ;):P
De már nagyon várjuk ám! :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 9 hónapja #44672

  • Aida
  • Aida profilkép
Ellenier írta::
Erről a Quaoar által leírt semleges nemről pont egy vele történt sztori jutott eszembe... :D
Amikor együtt sétáltunk el egy rendezvényről, odajött kunyizni egy fiatal srác és a következő dialógus játszódott le:

- Ti együtt vagytok?
- Nem...
- Akkor tesók vagytok? Annyira hasonlítotok!
- Az sem! :O
- Akkor mik vagytok???
- PERVERZEK! xDDD

Nekem van fent ezer képem, nem igazán izgat a security, akinek nem tetszik, ütöm agyon, ásom el. :D
Egy év hormon és remek adottságok után is kapok még ilyen meghatározhatatlan visszajelzéseket, hiába sokan meg rácsodálkoznak, hogy hogyan lehet engem NEM nőnek nézni?
Mindenkinek mást jelent a "papírforma", mint azt előttem sokan leírták és bizony a Real Life-ban bizony nyelni kell, tetszik, nem tetszik. De megéri türelmesnek lenni. :)

Te perverz vagy? :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Vá: 11 éve 9 hónapja #44673

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
I'm pervert and I know it! xD

Teljes mértékben! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Vá: 11 éve 9 hónapja #44674

  • Aida
  • Aida profilkép
:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Vá: 11 éve 9 hónapja #44686

  • Aida
  • Aida profilkép
De én perverzebb vagyok!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44772

SZIJASZTOK vegig olvastam a topikot lattam itt sok jot, roszat...batorkodtam en is feltenni nehanyat a kepeim kozul
kivancsian varom a velemenyt, es a kritikat egyarant
hisz a jo velemeny jol esik, a rosz kritika meg meg jobban mert akk tom h talan miben kene valtoztatnom (nem biztos h fogok)
(amugy meg csak annyit hogy en meg teljesen az elejen jarok szoval anyagiak mijatt meg csak augusztusban talalkozok eloszor a pszihoval)
udv : Rajmondo
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49474

Látom régen írtak már ide de azért megpróbálom...

még nem kezdtem el semmiféle kezelést, csak külsőleg alakításokat kaptam meg a ruhatáramat cseréltem ki.
fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-a...1883d16f0231eb464ba3
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49475

én nagyon helyes kiscsajnak látlak! Gratulálok...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49478

Melyiket?... mert én FtM vagyok...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49479

bocs nem néztem meg az adatlapodat:D Olyan cicás fiú vagy? De pont Daft Punk ritmusára lóbálja az Avatarod a fejét, tök jóóóó
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49480

mijan beküldte:
bocs nem néztem meg az adatlapodat:D Olyan cicás fiú vagy? De pont Daft Punk ritmusára lóbálja az Avatarod a fejét, tök jóóóó

cicás fiú?...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49482

  • Quaoar
  • Quaoar profilkép
Darx, a korodhoz jól passzolsz. ;-) Azaz, ennyi idősen nem ritka a (hogyismondjam...) ún. 'kisfiúsabb' megjelenés. Szerintem erre simán kapható a 'fiatalember' megnevezés.
Ismeretlenektől személyesen, pl. bolti sorban, utcán stb. mit szoktál kapni?
Persze, az már éles helyzet - mozgás, gesztusok, mimika és beszédhang is beleszámít.

Egyébként attól függ, mi a célod a külsőddel..? Mit szeretnél, kinek, milyennek lássanak? Hova tartasz? Sztereotip maszkulin megjelenés vagy csak részben, vagy pont nem?
(Szimpla érdeklődés, mert én pl. androgün-maszkulin spektrumon szeretnék érvényesülni, és (goth férfi)szoknyában is passzolni kívánok, akkor is, ha a társadalom szerint az nem "igazi pasis". :-) )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.292 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook