Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: "Elmegyek férfinak/nőnek?"

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49485

[url=http://]http://kepfeltoltes.hu/view/130901/1079944_430048823781567_1016369092_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/url] Tessék rólam is van egy kép!!! Véleményeteket előre is köszönöm!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49486

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49490

  • donnie
  • donnie profilkép
bizom benne h en mar "elmegyek" ferfinak igy 5 honap hormonozas utan ;)
de epito kritikat szivesen fogadok termeszetesen

kepfeltoltes.hu/130901/1011986_137400223...kepfeltoltes.hu_.jpg (4honap)

kepfeltoltes.hu/130824/fot___1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49491

Donnie szerintem igen :))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49496

donnie beküldte:
bizom benne h en mar "elmegyek" ferfinak igy 5 honap hormonozas utan ;)
de epito kritikat szivesen fogadok termeszetesen

kepfeltoltes.hu/130901/1011986_137400223...kepfeltoltes.hu_.jpg (4honap)

kepfeltoltes.hu/130824/fot___1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez nem is kérdés...nem elmész hanem az is vagy már külsőleg is teljesen!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49497

Quaoar beküldte:
Darx, a korodhoz jól passzolsz. ;-) Azaz, ennyi idősen nem ritka a (hogyismondjam...) ún. 'kisfiúsabb' megjelenés. Szerintem erre simán kapható a 'fiatalember' megnevezés.
Ismeretlenektől személyesen, pl. bolti sorban, utcán stb. mit szoktál kapni?
Persze, az már éles helyzet - mozgás, gesztusok, mimika és beszédhang is beleszámít.

Egyébként attól függ, mi a célod a külsőddel..? Mit szeretnél, kinek, milyennek lássanak? Hova tartasz? Sztereotip maszkulin megjelenés vagy csak részben, vagy pont nem?
(Szimpla érdeklődés, mert én pl. androgün-maszkulin spektrumon szeretnék érvényesülni, és (goth férfi)szoknyában is passzolni kívánok, akkor is, ha a társadalom szerint az nem "igazi pasis". :-) )

Amikor a múltkor segítettem egy néninek a buszon azt mondta nekem, hogy "köszönöm fiatalember". Hát akkor majd kiugrottam a bőrömből örömömben :lol: :woohoo:

A párom szerint a járásom, a beszédem vagy bármi más teljesen "férfias" ugye ez egy relatív fogalom neki és nekem is ugyanazt jelenti de másnak lehet nem. Mondjuk sokan az utcán néznek, hogy fiú-e vagy lány de szerinte csak azért van mert túl szép arcom van... :dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49504

  • donnie
  • donnie profilkép
Darx szerintem korodnak megfeleloen nezel ki. Bar manapsag azt hiszem a tarsadalom nagy resze kezdi ujra a maszkulinabb ferfias megjelenest elvarni. Igy szerintem azert kerdojelezhetik meg a nemed. Tipikus "pre-T" FTM arcod van, megvan benne a maszkulin jellem vonas ami hormonkezelestol nagyon szepen fog alakulni szerintem. De ugyan akkor a finom arc vonasok miatt talan ez egy " kis buktatod" De nincs ezzel semmi baj. Csak turelmesnek kell lenni es hamar csak azon kapod magad h uristen igy is kineztem valamikor :) En is ilyen voltam, eleg fius arcom volt hormon elott is, extrem sportoltam szoval ha meg ne adj isten lett is volna valami noies tartasom azt jol kioltem magambol :D En is elegge megtudtam teveszteni a kornyezetem, csak a szep kis sima pofim lehetett arulkodo mar 20 evesen. Ne gorcsolj ezen, elvezd az eleted, legyel boldog a paroddal, hozdd ki a legjobbat az egeszbol :) En azt mondom h figyelj oda a testedre mar most, jarj el futni, uszni, biciklizni, az nagyon sokat segit a megjeleneseden derektol lefele. Sokaknak a noies csipo a kereszt, ezt ezzel meg is tudod elozni/korrigalni. Tudom hormon nelkul nagyon nehez ferfias testalkatot kialakitani de ha mar most megalapozod, hormon kezeles elejetol megfogja halalni magat. Azt meg szard le h ki mit gondol Rolad, foleg ha ismeretlen. Mellesleg az en szememben siman elmesz egy tinedzser fiunak ahogy kell. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49507

donnie beküldte:
Darx szerintem korodnak megfeleloen nezel ki. Bar manapsag azt hiszem a tarsadalom nagy resze kezdi ujra a maszkulinabb ferfias megjelenest elvarni. Igy szerintem azert kerdojelezhetik meg a nemed. Tipikus "pre-T" FTM arcod van, megvan benne a maszkulin jellem vonas ami hormonkezelestol nagyon szepen fog alakulni szerintem. De ugyan akkor a finom arc vonasok miatt talan ez egy " kis buktatod" De nincs ezzel semmi baj. Csak turelmesnek kell lenni es hamar csak azon kapod magad h uristen igy is kineztem valamikor :) En is ilyen voltam, eleg fius arcom volt hormon elott is, extrem sportoltam szoval ha meg ne adj isten lett is volna valami noies tartasom azt jol kioltem magambol :D En is elegge megtudtam teveszteni a kornyezetem, csak a szep kis sima pofim lehetett arulkodo mar 20 evesen. Ne gorcsolj ezen, elvezd az eleted, legyel boldog a paroddal, hozdd ki a legjobbat az egeszbol :) En azt mondom h figyelj oda a testedre mar most, jarj el futni, uszni, biciklizni, az nagyon sokat segit a megjeleneseden derektol lefele. Sokaknak a noies csipo a kereszt, ezt ezzel meg is tudod elozni/korrigalni. Tudom hormon nelkul nagyon nehez ferfias testalkatot kialakitani de ha mar most megalapozod, hormon kezeles elejetol megfogja halalni magat. Azt meg szard le h ki mit gondol Rolad, foleg ha ismeretlen. Mellesleg az en szememben siman elmesz egy tinedzser fiunak ahogy kell. ;)

:) :) :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49514

Gugyu054 beküldte:
Mit gondoltok rólam? Még hormonozás előtt állok...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49518

Gugyu054 beküldte:
Gugyu054 beküldte:
Mit gondoltok rólam? Még hormonozás előtt állok...

Sztem teljesen okés :) Az egyetlen fura a nyakláncod és a fülbevalód (?), ha csak én hallucináltam oda akkor vissza az egész.

Darx Te is rendben vagy, donnie pedig ne kételkedj!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Gugyu054

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49525

closer_to_the_edge beküldte:
Gugyu054 beküldte:
Gugyu054 beküldte:
Mit gondoltok rólam? Még hormonozás előtt állok...

Sztem teljesen okés :) Az egyetlen fura a nyakláncod és a fülbevalód (?), ha csak én hallucináltam oda akkor vissza az egész.

Darx Te is rendben vagy, donnie pedig ne kételkedj!



Köszi tényleg van, bár csak az egyik fülembe szerettem volna de anya csak így engedte hogy kettő...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49529

Gugyu054 beküldte:
closer_to_the_edge beküldte:
Gugyu054 beküldte:
Gugyu054 beküldte:
Mit gondoltok rólam? Még hormonozás előtt állok...

Sztem teljesen okés :) Az egyetlen fura a nyakláncod és a fülbevalód (?), ha csak én hallucináltam oda akkor vissza az egész.

Darx Te is rendben vagy, donnie pedig ne kételkedj!




Köszi tényleg van, bár csak az egyik fülembe szerettem volna de anya csak így engedte hogy kettő...

Legyen fültágítód :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49532

Darx beküldte:
Gugyu054 beküldte:
closer_to_the_edge beküldte:
Gugyu054 beküldte:
Gugyu054 beküldte:
Mit gondoltok rólam? Még hormonozás előtt állok...

Sztem teljesen okés :) Az egyetlen fura a nyakláncod és a fülbevalód (?), ha csak én hallucináltam oda akkor vissza az egész.

Darx Te is rendben vagy, donnie pedig ne kételkedj!




Köszi tényleg van, bár csak az egyik fülembe szerettem volna de anya csak így engedte hogy kettő...

Legyen fültágítód :P


Nem lenne rossz :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49545

Bár én nagyon nem szeretek fényképet csinálni magamról mert vagy 100x szarabul nézek ki mint alapból de kiváncsi vagyok ti mit látok :) bár ez is elég gagyi kép :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49547

Timcs beküldte:
Bár én nagyon nem szeretek fényképet csinálni magamról mert vagy 100x szarabul nézek ki mint alapból de kiváncsi vagyok ti mit látok :) bár ez is elég gagyi kép :S

Timcs én egy gyönyörű nőt látok a képen :kiss: :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49569

  • Mmsatone
  • Mmsatone profilkép
Szép vagy , gyönyörű vagy , ezt nem tudom elégszer hangoztatni :DDD
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 10 éve 7 hónapja #49572

Timcs beküldte:
Bár én nagyon nem szeretek fényképet csinálni magamról mert vagy 100x szarabul nézek ki mint alapból de kiváncsi vagyok ti mit látok :) bár ez is elég gagyi kép :S


Timcs, én meglepődtem! Azt hittem egyik nőismerősöm vagy XDD, még a kórházból és frászt kaptam!!!!! Szóval igen nőnek simán elmész!! :) :) ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 9 éve 7 hónapja #52156

Azt hiszem ideje egy kis közvélemény kutatást tartanom... :)

1 éve hormonozok, ebből fél év adrogél és andriol a másik fele depo

fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-a...6b52c79f14d342eec432
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 9 éve 7 hónapja #52159

parker beküldte:
Azt hiszem ideje egy kis közvélemény kutatást tartanom... :)

1 éve hormonozok, ebből fél év adrogél és andriol a másik fele depo

fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-a...6b52c79f14d342eec432
De mi a kérdés?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 9 éve 7 hónapja #52160

MoonEyes beküldte:
parker beküldte:
Azt hiszem ideje egy kis közvélemény kutatást tartanom... :)

1 éve hormonozok, ebből fél év adrogél és andriol a másik fele depo

fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-a...6b52c79f14d342eec432
De mi a kérdés?

Úgy tűnik rossz topicban tettem ki. Elmegyek már fiúnak? Tehát döntő többségben mi a véleményetek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.280 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook