Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: "Elmegyek férfinak/nőnek?"

"Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43106

  • Saga
  • Saga profilkép
Egy nemzetközi TS fórumon ahol fent vagyok, van egy nagy topik, "Do I pass as a woman/man?", magyarán hogy az illető kinéz-e már férfinak/nőnek, szóval gondoltam miért ne lehetne itt is egy? Ez egy jó formája egymás biztatására és saját önbizalmunk építésére.


A nemzetközi topikok (nem vagyok benne biztos, hogy regisztráció nélkül is megtekinthetők)
FTM
www.susans.org/forums/index.php/topic,90...49844.html#msg649844

MTF
www.susans.org/forums/index.php/topic,90021.0.html


A topik sikeressége meg később úgyis eldönti, hogy lesz-e ebből valóban valami, mint azon a fórumon, hogy pl külön MTF/FTM, vagy nem, vagy csak egy hozzászólás nélküli kis topik marad, amit nyitottam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43108

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Helló vénember, üdv itt ismét B)
Az ötlet klassz, hiszen az önbizalom-erősítés mindannyiunknak jól jön, de vajon hányan teszik fel a képüket, és azokra mennyi vélemény érkezik személyeskedés nélkül, az más kérdés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43122

  • danken
  • danken profilkép
Sajnos ez Magyarország, egyre jobban félnek az emberek megmutatni magukat.
Remélem azért lesznek bátor fiúk és lányok akiknek követik a példáját. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 11 hónapja #43126

  • Saga
  • Saga profilkép
Ugyan, fiúk-lányok és a többiek, ne legyetek szégyenlősek!
- Jelenleg épp nincs olyan képem amin látszik az arcom, de hamarosan csinálok, és akkor megtöröm a jeget, ha addigra nem fogja más.-
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43130

  • danken
  • danken profilkép
B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43167

  • via
  • via profilkép
"Elmegyek férfinak/nőnek?"

a topik címe enyhén szólva félreérthető... kb úgy hangzik, mintha holnap el akarnál menni kőművesnek vagy utcaseprőnek, vagy férfinak vagy nőnek... vagy lónak...

jobb lett volna így fordítani: "kinézek férfinak/nőnek?" vagy "meggyőző a külsőm férfiként/nőként?"
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 11 hónapja #43168

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
danken írta::
Sajnos ez Magyarország, egyre jobban félnek az emberek megmutatni magukat.
Remélem azért lesznek bátor fiúk és lányok akiknek követik a példáját. ;)

Az ötlet klassz, már amennyiben figyelmen kívül hagyjuk, hogy Magyarországon szó nélkül akár össze is verik akiről tudják, hogy más valamiben. Plusz nem tudom ti mennyire vágytok arra, hogy pl. utcán sétálva TS-ként azonosítsanak nő/férfi helyett egy hasonló mondattal:

"Ja, egyébként az ott egy TS, a fórumon láttam."
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43169

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Meg ez kezdőknek való, mert aki már teljesen pasinak vagy csajnak néz ki annak ez nem is kérdés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Vá: 11 éve 11 hónapja #43172

  • Trini
  • Trini profilkép
Afterlifex írta::
"Ja, egyébként az ott egy TS, a fórumon láttam."
Igen néha én is ettöl félek :unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Vá: 11 éve 11 hónapja #43177

  • via
  • via profilkép
Afterlifex írta::
nem tudom ti mennyire vágytok arra, hogy pl. utcán sétálva TS-ként azonosítsanak nő/férfi helyett egy hasonló mondattal:
"Ja, egyébként az ott egy TS, a fórumon láttam."

ez pontosan így van...
esetleg azzal a különbséggel hogy a beszólás majd úgy hangzik: "az ott igazából egy faszi!" (MtoF esetén) vagy "az ott egy átműtött buzi!"

ezért rossz ötlet ez a topik úgy ahogy van...

de ezt már sokszor leírtam...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43179

  • shadow
  • shadow profilkép
Persze, gondolom a fél világnak az az életcélja, hogy a pinket böngéssze egész nap, ha talál egy TS képet jól beleégeti a retinájába, aztán úgy éli le az életét, hogy az utcán kitágult pupillákkal lesi, hogy mikor látja meg az illetőt, hogy leTSeznesse vagy éppen megverje... B)

Nnna, akkor itt egy példa. Kb. másfél hónapja készült, amúgy 15 hónapja vagyok a szeren:

tinypic.com/r/et7410/6
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43180

  • Szigmund
  • Szigmund profilkép
:up:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 11 hónapja #43183

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
shadow írta::
Persze, gondolom a fél világnak az az életcélja, hogy a pinket böngéssze egész nap, ha talál egy TS képet jól beleégeti a retinájába, aztán úgy éli le az életét, hogy az utcán kitágult pupillákkal lesi, hogy mikor látja meg az illetőt, hogy leTSeznesse vagy éppen megverje... B)

Nnna, akkor itt egy példa. Kb. másfél hónapja készült, amúgy 15 hónapja vagyok a szeren:

tinypic.com/r/et7410/6

Ha a fél világ nem is ezzel foglalkozik, de megvan az esélye! De ha már böngészésről beszélsz, nem kell messze menni, pl. a "híres" napisz****-on IS pont az ilyesmi a cél, és elég sokan kedvelik. Hidd el, van ebben a világban rengeteg olyan bunkó, akinek nincs életcélja, csak mások sértegetése.

Még mindig állítom, ez az életünknek nem az a része, amit publikálni kell. Ettől függetlenül magánügy, ha bárki szeretné, megteheti.

Még mielőtt valaki a közösséggel jönne elő, a közösség nem lesz ott melletted, ha felvállaltad magad és esetleg mégis kapsz véletlenül egy-két pofont vagy olyan megjegyzést, ami miatt itt sok érzékeny lelkű TS depresszióba esne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 11 hónapja #43184

  • andreas
  • andreas profilkép
shadow írta::
Persze, gondolom a fél világnak az az életcélja, hogy a pinket böngéssze egész nap, ha talál egy TS képet jól beleégeti a retinájába, aztán úgy éli le az életét, hogy az utcán kitágult pupillákkal lesi, hogy mikor látja meg az illetőt, hogy leTSeznesse vagy éppen megverje... B)

Nnna, akkor itt egy példa. Kb. másfél hónapja készült, amúgy 15 hónapja vagyok a szeren:

tinypic.com/r/et7410/6
Jó kép. B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43186

  • Wini
  • Wini profilkép
Persze, gondolom a fél világnak az az életcélja, hogy a pinket böngéssze egész nap, ha talál egy TS képet jól beleégeti a retinájába, aztán úgy éli le az életét, hogy az utcán kitágult pupillákkal lesi, hogy mikor látja meg az illetőt, hogy leTSeznesse vagy éppen megverje...

Nnna, akkor itt egy példa. Kb. másfél hónapja készült, amúgy 15 hónapja vagyok a szeren:

tinypic.com/r/et7410/6


Jól beleégettelek a retinámba, és kitágult pupillákkal foglak böngészni akármerre járok. Miánt rádtalálok, kapsz egy nagy cuppanóst a helyes kis pofidra! :D

Ijesztően hasonlítasz az exemre... Mindig is gyanús volt nekem.... :D xD


Egyébként eszembe nem jutna ide kipakolni a képeim, meg máshová se! Dehát nem vagyunk egyformák...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43205

  • shadow
  • shadow profilkép
:) Köszi szépen! Persze, tudom, hogy sok idióta van a világon, így megértem az aggályokat is. Én sem azért tettem most fel képet, hogy mutogassam magam, mert annyira jól azért még nem is nézek ki. Viszont még emlékszem, hogy amikor még sehol sem tartottam, olyan jó volt nézegetni Beni vagy Macsó vagy mások képeit, erőt merítettem belőle. :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 11 hónapja #43206

  • Trini
  • Trini profilkép
Számomra újból kiderült hogy mily undoritoak tudnak lenni az emberek egyik ilyen "nemkutya,agyhiány,2perc" felraktak egy TS-t és úgy szidják szegényt hogy hihetetlen nem tudom mit ártott nekik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 11 hónapja #43215

  • Saga
  • Saga profilkép
Persze megértem azokat akik félnek publikálni magukról képet, de ettől függetlenül nem hiszem hogy valóban vadásznának ránk vagy ilyesmi. Aki nem akar postolni az nem postol.
Viszont másrészt valóban erőt ad a másiknak ha látja hogy a többiek hogyan alakulnak, és a képet felöltőnek is biztos jól esik ha azt mondják neki hogy 'hú, nagyon jól nézel ki'

A cím nem túl jó, de a "Do I pass as ...."-t sajnos nem lehet ilyen találóan kifejezni magyarul.

Kép ballagás után jön :D

Ja és shadow, nagyon fess vagy :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Vá: 11 éve 11 hónapja #43218

  • Saga
  • Saga profilkép
Ó ó ó találtam képeket, tegnap esti szerenádról XD
Hát van egy-kettő igen érdekes, meg az arcszerkezetem is -fogalmazzunk úgy, hogy egyedi :D
A sárga-fekete kockás entitás vagyok éppen
Sajnos van egy olyan tulajdonságom, hogy ha fotóznak, hülyén nézek ki, na meg amúgy is, és hogy nem látszom normálisan a képeken :laugh:
Meg kinézek kb. 14nek... no nem baj, 10 év múlva ez jól jön majd :D

a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/...6397_528816890_n.jpg

a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/...6393_270015752_n.jpg

a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/...481_1199493469_n.jpg

Azért szerintem az arcberendezésem még egész elmegy :silly:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Vá: 11 éve 11 hónapja #43219

  • filemon
  • filemon profilkép
Saga írta::
Azért szerintem az arcberendezésem még egész elmegy :silly:
Igen, szerintem is. Nagyon helyes srác vagy. :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.252 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook