Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: "Elmegyek férfinak/nőnek?"

Vá: Vá: 11 éve 10 hónapja #44118

  • grindylow
  • grindylow profilkép
closer_to_the_edge írta:
Levágatnám a hajam rövidre és ha nagyon unatkoztok vagy sok a szabadidőtök akár tippeket is adhattok milyen fazon legyen

Női fodrász nem fog neked férfi frizurát vágni. Kezdetben rövid, fiús hajat kértem, megcsinálta, de bizonyos rövidségnél megállt, aztán közölte: legalább rárakok egy kis csajos waxot!
Magamnak vágtam le olyanra, amilyen tetszett. Mióta fiúnak nézek ki, már férfifodrászhoz járok. Húsz perc, 1700 forint és nincs cunci szalon kétórányi várakozással meg dumcsizás arról, hogy milyen legyen a frizcsi és hány ezerért kencizze be.

Ha Kováts Vera haját másolod le, senki nem fog férfinak nézni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44124

  • RobinIbnLaAhad
  • RobinIbnLaAhad profilkép
Na ezért jó "vidéken" XD. Itt kevés a kimondott Női/férfi fodrász, a többségük mindkét nemnek egyaránt vágja a haját. Ugyanahhoz járok,aki pl. az unokabátyámnak vágja a haját,és ha nagyon rövidet is kértem akkor is megcsinálta.Van hogy házhoz jár, de otthon dolgozik alapban,ilyeneket érdemes felkeresni mert az áruk is kímélőbb mint a "szupcsi szalonokban"stb..
Én a hajaimat sokszor neten nézem ki,igaz általában angolul kerestem rá,de ha ott találsz egy tetszetős pasis frizurát és lelsz egy jó fodrászt nem kell rajta annyit rágódni.:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 10 hónapja #44125

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
closer_to_the_edge írta::
Nem feltétlenül de hátha akad olyan ötlet ami jobban megtetszik az eredeti elképzelésnél :side: olyasmire gondoltam h elől tudjam zselézni, vmi hasonló mint az x faktoros lánynak vmilyen vera, nagyon fiatal...sokat segítettem gondolom :P

Előttem szólók jól rávilágítottak.
Szóval el kell döntened, akarsz-e fiúsan! kinézni vagy nem.
Egy "Vera stílussal" cuki csaj leszel, mint Vera, vagy mint a tesóm, neki is egész életében olyan haja volt, de csöppet sem nézett ki attól férfiasnak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44127

Egyenlőre megelégszem ilyennel is vagy hasonlóval, majd fokozatosan lesz egyre fiúsabb. A környezetemnek is kicsit furán jönne le, ráadásul itt a nyári gyakszi a nyakamon, nem hiányzik h megnehezítsék a dolgom, mert simán el tudom képzelni. Mindig is rövid hajam volt, azért növesztettem meg pár éve mert elegem lett h folyton piszkálnak h mért nem bírok nőiesen kinézni. Lényeg h egyenlőre nem tehetem meg h egyik napról a másikra pasinak próbáljak látszani. De köszi a tippeket! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44130

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Ahogy érzed. Bár itt megjegyezném, hogy a transition alatt piszkálhatnak eleget mások, de ez a dolog Rólad szól és nem másokról, meg arról, hogy ki mit akar belőled faragni. Ha én úgy tennék, ahogy te, akkor sose lett volna hosszú hajam, mert anyám még mindig azzal "piszkál", hogy miért nem vágatom le... :)
azért növesztettem meg pár éve mert elegem lett h folyton piszkálnak h mért nem bírok nőiesen kinézni.

És melyik rosszabb? A piszkálás, vagy hogy nőiesen nézel ki mások kedvéért?...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44131

Igazad van, mindig is túlságosan érdekelt a környezetem véleménye de tudom h ahhoz h elérjem amit szeretnék előbbre kell helyeznem magam a mások véleményénél. Átmenetileg persze jó h nem piszkálnak, de valószínű fognak még eleget. Több okból is érdekem h fokozatosan változzak úgyhogy egyenlőre csak szépen lassan.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44132

  • Trini
  • Trini profilkép
Engem is folyamat basztattak ha már kicsit is hosszú volt ha meg már nyakig ért ... nem tudom mit kell foglalkozni mással foglalkozzon magával meg 2-3mm es lepke fing hajával :D Lehet neki hogy jó egy maréknyi vízbe hajat tud mosni :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44133

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Akinek nem tetszett, előttük még meg is lobogtatom a méteres hajam. :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44134

  • RobinIbnLaAhad
  • RobinIbnLaAhad profilkép
Szerintem amúgy a haj hosszúsága nem sokat oszt a dolgon.Sok nő van rövid hajjal és sok pasi van hosszú hajjal. Az esetleg csak akkor számít ha mellette mondjuk mennyit változtat az arcodon.Ha megjelenésedben egy fiús alkat vagy,szerintem teljesen mindegy. A piszkálás ugyan rosszul esik,és tudom akik hasonló helyzetben vannak mint mi,azok sokkal érzékenyebben veszik az ilyesmit,de valójában szerintem nem éri meg foglalkozni vele. Az emberek hajlamosak "hülyén reagálni" az olyasmire ha egy lánynak mondjuk férfiasabb a megjelenése,de csak azért mert zavart éreznek az erőben. Mivel számukra más a "természetes" így megrendül a világról való szilárdan kialakított képük,egyszóval félnek mint egy kis korcs akit sarokba szorítottak.Ettől nem tartani kell,inkább szánni őket. Valahol tudom olyan mintha a sors ki akart volna szúrni velünk,de a "hétköznapi eberekkel" ellentétben, mi HA elérjük amit akarunk sokkal talpra esettebbek leszünk mint ők.Az hogy folyamatosan azt hajszoljuk amik valójában vagyunk szerintem sokkal nemesebb, mint hogy másoljuk a sztárok és egyéb idióta ikonok viselkedését,ahogy az ma annyira szokás(de mellette nem alakul ki saját személyiségük stb.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 10 hónapja #44142

RobinIbnLaAhad írta::
Az hogy folyamatosan azt hajszoljuk amik valójában vagyunk szerintem sokkal nemesebb, mint hogy másoljuk a sztárok és egyéb idióta ikonok viselkedését,ahogy az ma annyira szokás(de mellette nem alakul ki saját személyiségük stb.)

ez nagyon ott van B)

Amúgy nálam sztem fog változtatni, régebben is fiúnak néztek sokan rövid hajjal, az öltözködésem meg soha nem volt lányosnak mondható. Megfogadom a tanácsotokat és nem fog érdekelni mit gondolnak ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 10 hónapja #44169

  • Quaoar
  • Quaoar profilkép
RobinIbnLaAhad írta::
Szerintem amúgy a haj hosszúsága nem sokat oszt a dolgon.Sok nő van rövid hajjal és sok pasi van hosszú hajjal. Az esetleg csak akkor számít ha mellette mondjuk mennyit változtat az arcodon.
Egyetértek. :)

(Illetve még azért írtam azt a "kérdőjeles fej" dolgot, mert valami olyasmire gondoltam/gondolok, hogy inkább kellemesebb androgün/semleges fejjel, összhatást elérni, így mászkálni; amikor valaki még tart a környezetétől, fokozatosságot szeretne valamiért.)

Fodrásztémában csak ismételni tudnám a tanácsokat: ha lehet, akkor inkább valami olcsó csak-hajvágás szalon vagy kizárólagosan férfi fodrász (borbély)! (Jó, utóbbi helytől én is tartok kissé, de majd mesélek róla, ha pár hónap múlva kipróbálom.)
Régen volt egy "családi fodrászunk", történetesen férfi és ugyan vegyes volt a "közönsége"; mégis... vagy géppel nyírt egy hosszra vagy lányfrizurát ollózott apámra/fiúkra stb.
Ahogy észrevettem, csak-hajvágósok mivel időre, embermennyiségre dolgoznak, rögtön rábólintanak a névre, amit megadsz, aztán aszerint esnek neki a bozótnak, amit mondasz, nem kezdenek el "teszek bele izét inkább"-ozni. :)

Topik pedig... persze, való élet sokkal összetettebb; főleg a beszédmódról, modorról, mozgásról, gesztusokról szól - ezek itt csak állóképek. De miért is ne? Fodrászügyben pont hasznos. B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Vá: 11 éve 10 hónapja #44170

Quaoar írta::


(Illetve még azért írtam azt a "kérdőjeles fej" dolgot, mert valami olyasmire gondoltam/gondolok, hogy inkább kellemesebb androgün/semleges fejjel, összhatást elérni, így mászkálni; amikor valaki még tart a környezetétől, fokozatosságot szeretne valamiért.)

Igen asszem megtaláltam a pont ebbe a kategóriába tartozó hajat :cheer:
Hamarosan úgyis hazamegyek Pestről, elmegyek a régi fodrászomhoz aki férfi-női fodrász is és még jó viszonyban is vagyunk :)
Köszi mindenkinek a hozzászólásokat!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Vá: 11 éve 10 hónapja #44172

  • Hanzo
  • Hanzo profilkép
closer_to_the_edge írta::
Quaoar írta::


(Illetve még azért írtam azt a "kérdőjeles fej" dolgot, mert valami olyasmire gondoltam/gondolok, hogy inkább kellemesebb androgün/semleges fejjel, összhatást elérni, így mászkálni; amikor valaki még tart a környezetétől, fokozatosságot szeretne valamiért.)

Igen asszem megtaláltam a pont ebbe a kategóriába tartozó hajat :cheer:
Hamarosan úgyis hazamegyek Pestről, elmegyek a régi fodrászomhoz aki férfi-női fodrász is és még jó viszonyban is vagyunk :)
Köszi mindenkinek a hozzászólásokat!

Aztán majd muta az új hajadat! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Vá: 11 éve 10 hónapja #44173

Hanzo írta::
closer_to_the_edge írta::
Quaoar írta::


(Illetve még azért írtam azt a "kérdőjeles fej" dolgot, mert valami olyasmire gondoltam/gondolok, hogy inkább kellemesebb androgün/semleges fejjel, összhatást elérni, így mászkálni; amikor valaki még tart a környezetétől, fokozatosságot szeretne valamiért.)

Igen asszem megtaláltam a pont ebbe a kategóriába tartozó hajat :cheer:
Hamarosan úgyis hazamegyek Pestről, elmegyek a régi fodrászomhoz aki férfi-női fodrász is és még jó viszonyban is vagyunk :)
Köszi mindenkinek a hozzászólásokat!

Aztán majd muta az új hajadat! ;)

Mindenképpen ;) Ti lesztek a másodikak :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44346

Készen van az új hajam, ha gondoljátok lessétek meg, aztán ne kíméljetek! :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 10 hónapja #44347

  • filemon
  • filemon profilkép
closer_to_the_edge írta::
Készen van az új hajam, ha gondoljátok lessétek meg, aztán ne kíméljetek! :P
Jaj, én már nem emlékszem milyen volt korábban. :unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44348

Az nem is baj :D de azér visszatettem 1 kis időre h legyen viszonyítási alap
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 10 hónapja #44349

  • filemon
  • filemon profilkép
closer_to_the_edge írta::
Az nem is baj :D de azér visszatettem 1 kis időre h legyen viszonyítási alap
Köszi! Így már okés. ;) Most már csak azt áruld el légy szíves, mi volt a cél?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44350

Ahogy azt a topik címe is mutatja: elmenni férfinak...no persze tudom még nem sikerült, de 1 kicsit közelít már talán :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 10 hónapja #44351

  • filemon
  • filemon profilkép
closer_to_the_edge írta::
Ahogy azt a topik címe is mutatja: elmenni férfinak...
És mindezt egy új frizurával? :dry: Hát.... Okés, akkor majd így nézem. ;)
Nos, szerintem maga a frizura nem annyira pasis, hiába rövid. Lehet, hogy másként kellene formáznod a hajad, mint ahogy azt a fodrász tette. Sőt szerintem még az is beleférne, hogy ennél is rövidebbre vágatod. Mivel szőke vagy, nagyon el kell találni a megfelelő hosszúságot ahhoz, hogy eléggé pasis legyen a frizud - szerintem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.230 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook