Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: "Elmegyek férfinak/nőnek?"

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44049

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Én a magam részéről nem kívánok senkiről arcelemzést alkotni itt, és viszont sem várom el, bár erre lehetőséget adtam. Mivel gyakran írok részletes hozzászólásokat, blogot, eleinte úgy gondoltam, jó, ha az olvasó társíthat ehhez egy arcot is. Ezt a lehetőséget inkább a való életre hagyom nyitva.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 9 hónapja #44054

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Wini írta::
Hát a rokonokkal én is ritkán kb 1 hónaponta találkozok még ö se jegyeztek meg semmi személyesen mondjuk olyan sokat még nem is változtam szóval nincsen kínos pillanat

Őszintén, én sem vélek sok változást felfedezni, a nullhós, és a 3,2 hónapos képeid közt. Fogalmam sincs mit szedsz, de gyanús hogy csak a májadterheled vele! Nem értem miért nem mész el Gasztonyihoz, vagy valami ingyenes endokrinológushoz, aki beállít neked egy normális napi dózist!?!?

Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy kiemeljem, napi 1 D35-től ne várj csodákat... Ha csak nem vagy erősen feminin.
Nekem annó azt mondták hogy a napi 1 D35 bemelegítésnek jó, kb 1 hónapig. Utána már érdemes magasabb szintre lépni. Az esetedben azért gyanús, hogy napi 2 Androcourt, meg 2 Estrofemet vagy Esrtimaxot lazán felírna a doki. De ez csak az én véleményem!
Ha igazán foglalkoztatna a dolog, akkor már a papírjaid is intéznéd...
Plusz azért arra számíthatsz, hogy egy SRS és mellek, nem biztos hogy elegek lesznek, ahhoz, hogy leolvashatatlanná vállj!
Azért szerintem meg lepődne anyám ha látna félmeztelen van ami már jól fejlődik

Csakhogy azt a valamit cseszheted! Nem valami pazar látvány az emberek számára egy csöcsös pasas!

Félreértés ne essék, ismét inkább érted mint ellened írok. Vedd komolyan, mert a hormonzabálásnak hasraütve az égvilágon semmi értelme nincs, sőt, tönkreteszed a szervezeted! Nem szabad játszani a hormonrendszereddel sem és a testeddel sem, ha élni szeretnél!


Wini-vel ismét egyetértek!
Itt jön képbe az a dolog, hogy egyesek arról regélnek a fórumon, napi Diane-35-től csoda történt, nőként élnek. Persze, ha esetleg olyan nagyon szerencsés adottságokkal rendelkeznek. Vannak, akik hajlamosak azt hinni, hogy a semmitől ez is jobb. Ami egyáltalán nem biztos! Nem bánom, hogy dokival kezdtem az egészet, másnak is ajánlom! Anyagiak ide vagy oda, akkor érdemes kezdeni, ha legalább ennyire futja! (Én is türelmetlen voltam, tudom mit jelent várni, mikor már nem akarsz.) De annak értelme semmi, hogy fölösleges adagokkal a szervezetet terhelitek, és közben még változás sincs. Egy TS embernek is csak 1 élete van! Azért erre nem árt odafigyelni! Nem mindegy, hogy azt még jobban elcseszed, vagy esetleg lesznek boldog napjaid.

A másik dolog, amit már nem egyszer olvastam, hogy anyagiak miatt pár hónapra abbahagyják a HRT-t. Most komolyan, nem játszótér a test.

Sorry az off-ért...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44060

  • filemon
  • filemon profilkép
Szeretem ezt a kis csapatot, mondtam már? :szeri:
Azt meg különösen, hogy miközben ellenzitek a topikot, éppen az ellenvetéseitekkel tartjátok életben. Aranyos. De tényleg! Jópofák vagytok. :talk:
Egyébként, ha nem tetszik a címe, inkább változtassátok meg, de ha lehet, ne hagyjátok abba. Azért itt is nagyon jó dolgok kerülnek szóba.
Lehet, hogy a TS-ek általában érzékenyebbek az átlagnál. De szinte biztos, hogy kritikusabbak is....önmagukkal és TS társaikkal szemben. Én "az utca embere" pl. kevésbé vagyok velük szigorú. :blush: Talán azért, mert nem csak a kitűzött célra koncentrálok. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44063

  • Wini
  • Wini profilkép
Szeretem ezt a kis csapatot, mondtam már?
Azt meg különösen, hogy miközben ellenzitek a topikot, éppen az ellenvetéseitekkel tartjátok életben. Aranyos. De tényleg! Jópofák vagytok.
Egyébként, ha nem tetszik a címe, inkább változtassátok meg, de ha lehet, ne hagyjátok abba. Azért itt is nagyon jó dolgok kerülnek szóba.
Lehet, hogy a TS-ek általában érzékenyebbek az átlagnál. De szinte biztos, hogy kritikusabbak is....önmagukkal és TS társaikkal szemben. Én "az utca embere" pl. kevésbé vagyok velük szigorú. Talán azért, mert nem csak a kitűzött célra koncentrálok.

Nézd, én nem tudom ki vagy, mivagy, vagy mit éltél meg vagy mit nem, nem is érdekel.

A nem ellenőrzött hormonozásnak következményei vannak, de hogy ne menjek messzire, minden bizonnyal az ellenőrzöttnek is, csak kevesebb veszéllyel.

Azzal hogy valaki felismeri magában, hogy transzszexuális, még nem változik át azon nyomban nővé vagy férfivá.

RENEGETEG pénz kell hozzá, hogy normális életet élhess, és nagyon sok türelem, és erő!!

Persze ezt az, aki teljesen jól elvan a biológiailag adott testében, sosem fogja tudni teljesen átlátni és megérteni.

Számolj egy kicsit!Szakvélemények ára, okiratok cseréje. Nézd meg az androcour, extrimax, diane 35 árát, add hozzá az srs árát, szőrtelenítés havonta.

Ez eddig csak a hormonok, a nemiszerv, és a csupasz arc.

Ha mázlija van az embernek, akkor megnő a melle, ha nincs akkor melleket nem árt csináltatni, ha az arc terminátoros, ott is elkél a plasztikaibeavatkozás (orrplasztika, feltöltögetés itt ott, ajaknagyobbítás, stb...

Ez csak az orvosi része, mellé, ha már nő az ember akkor nem árt női holmikat viselnie, hangterápiára mennie stb...
Megint egy rakás pénz!

És ekkor még nem éltél! Nem ettél, nem ittál, nem mentél közösségbe, hogy neadj isten, a sok megaláztatás és fáradalom után lazítani tudj.

Kicseszett nagy mázlim van, hogy az isten feminin külsővel áldott meg, mert különben azóta már rég felakasztottam volna magam.

Szóval, f&#zt se tudsz semmiről, és ne papolj az álszent dumáddal.

Kritikusság?? Már hogy ne lennék kritikus? Nem ismersz, nem tudhatod, de elmondom, hogy magammal szemben vagyok a legkritikusabb, és nem fogok másnak csak azért szépeket, és egyben hülyeségeket írni, mert az az illedelmes és elvárt. Mert tévhitbe kergetem, aztán meg ha kimegy az utcára, leköpködik meg agyon verik.
Ha bárkinek itt ez az álma, akkor hajrá csinálja.
Én nem vagyok senkivel szigorú, elfogadom, hogy léteznek más emberek más felfogással, csupán őszinte vagyok, ami itt jó pár emberről nem mondható el a hszei alapján.

Egész nyugodtan lehet szarozni, nem zavar, de ki fogok tartani a véleményem mellett, miszerint az illegális hasraütött hormonszedés, és a megfontolatlanság árát nagyon meg fogják szívni páran! Erre hívnám fel a figyelmet, miközben itt jótétlélekeskedtek!

Mellesleg, fogalmam sincs ki honnan szerzi be feketén a hormont, de olvastam, hogy egy levél d35-öt adnak 7000 ért... 3 levél feketén már 21000, nem érné meg felírtani 5000 ért orvossal, plusz 5500 a 3 havi adag?? És még maradna pénz mondjuk trombózishajlam szűrésre!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44065

  • filemon
  • filemon profilkép
Basszus, de pipa lettél. :ohmy:
Wini. Nem akarom azt mondani, hogy tök felesleges volt mindezt leírnod, mert nem az, de elbeszélünk egymás mellett és félre is értettél. Én kizárólag csak arra céloztam, mivel korábban is csak erről volt szó itt, hogy nem vagyok olyan szigorú a külsőtökkel szemben, mint ti magatok. Talán nem fogalmaztam kellően szabatosan. Gondoltam valamennyire ez azért egyértelmű. Sajnálom, ha nem volt az.
A TS lét többi "bonyodalmával" (hormonok, átalakulások, műtéti beavatkozások...stb.) - többek között nektek is köszönhetően - elég jól tisztában vagyok, ráadásul még komolyabb biológiai alapom is van hozzá. Mégsem szólnék bele semmi pénzért sem. Mert nem tisztem és nem is érzek erre semmiféle indíttatást! Nem kérem, hogy nézz utána, de ha így lenne észre is vennéd, hogy a fórumon nem is tettem meg soha!
Az anyagaikra meg abszolút ne térjünk ki, mert a fentiek értelmében nincs közük az alaptémához.
Na, most te jössz! Mit nem értettem meg vagy félre? :silly:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44066

  • Wini
  • Wini profilkép
Basszus, de pipa lettél.

Nem, nem lettem pipa!
Baromira sajnálok itt pár embert, és mindemellett nagyon nem is értek...

Azokat sajnálom akik fiatalok, mert pontosan tudom min fognak keresztülmenni!

Akiket meg nem értek, azokat azért nem, mert nem értem miért játszananak a testükkel.

Trinit még szakember nem látta, és 3 hónapja hormonozik!

Ez olyan mintha vérnyomáscsökkentőt szednék találomra!

Ami pedig a topikot illeti, pont azért szar, mert egymás kritizálásán alapszik!
Beni írta jól, nem egy fotó fog senkit igazolni arról, hogy melyik nemhez sorolható, hanem a való élet!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44067

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Mondom én, többet kell szabadban/való életben lenni és kevesebbet fórumozni. :)
Csak nem kell túlságosan depizni, ha nem hercegnek/hercegnőnek néznek azonnal! Majd lesz az jobb is...ha teszel érte. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44068

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Akiket meg nem értek, azokat azért nem, mert nem értem miért játszananak a testükkel.

Le volt írva párszor, aki megérti jól jár, aki nem, majd saját kárán tanul. Már ha lesz ideje erre...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44069

  • Trini
  • Trini profilkép
Kösszi hogy aggódtok értem.Mi előtt neki kezdtem elolvastam minden infót milyen veszélyei vannak stb és ennek tudatában vágtam bele ez a saját döntésem volt senki nem kényszeritett és tudom mik lehetnek a következmények de igérem bár ez csak saját magamnak fontos hogy belefogok kezdni a hivatalos dologba is.Túl sokáig nem is terveztem hogy ez így legyen mint pl: aki múltkor itt volt és már 2 éve Diane-t szed én azt nem merném már meg tenni mert azért aggódom a egészségi állapotomért még ha ez nem is látszik.De most nem miattam kell aggódni én elrendezem a saját ügyes bajos dolgaimat :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 9 hónapja #44070

  • filemon
  • filemon profilkép
Wini írta::
Nem, nem lettem pipa!
Helyes. Nem is érdemes. ;)
Baromira sajnálok itt pár embert, és mindemellett nagyon nem is értek...

Azokat sajnálom akik fiatalok, mert pontosan tudom min fognak keresztülmenni!

Akiket meg nem értek, azokat azért nem, mert nem értem miért játszananak a testükkel.
Mindig is pontosan tudtam - ahogy most is -, hogy miről beszélsz. Gyakran én is sikítani tudnék attól, mennyire nincsenek itt tisztában alapvető biológiai tényekkel emberek. Ez még hagyján, de nem is izgatja őket. Nem érdekli az egészségük, a saját testük, ahogy te is írod. Annyi mindennel lehetne szembesíteni őket, de nem célom hatni rájuk. Az égbekiáltóakat észrevételezem (pl. TS lány és a menstruáció), és ha kell százszor is elmondom, hogy a hormonok nagyon nagy urak odabenn (nem éppen "tudományos", de talán mindenki számára fogható megfogalmazás), de ezen túl nem szeretnék belefolyni a témába. Hagyom, hadd legyen csak belőled Jeanne d'Arc. :muscle:
Ami pedig a topikot illeti, pont azért szar, mert egymás kritizálásán alapszik!
Beni írta jól, nem egy fotó fog senkit igazolni arról, hogy melyik nemhez sorolható, hanem a való élet!
Valójában mindegy, hogy ki hogyan néz ki, úgysem gazdálkodhat másból, mint amije és amennyije van. Ha külsőre lányos szeretne lenni, hát az lesz, ha fiús, akkor meg az. Erre való törekvését a belső "kényszer" határozza meg és nem mások véleménye. Sőt, a végeredmény sem mások véleményétől függ. Aztán az az eredmény vagy kielégíti az elvárásait, vagy nem. De az biztos! :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44073

  • Quaoar
  • Quaoar profilkép
Akár hasznos, akár haszontalan ez a topik; raktam fel magamról néhány képet...

Nyilván gyakorlatban más tészta ez az egész, de addig is. Tudom, úgy nézek ki, mint valami feminin kamaszsrác; de egye fenyő. Jó így. (Tíz év múlva majd öröm és boldogság... :D Szerintem előnyös a kérdőjeles fej, fiúk-lányok! Hátha könnyebben alakítható - smink/szőr.)
Ha nem szólalok meg, 10-ből kb. 8-szor "fiatalember" vagyok.
Ööö, szerintetek?

Lehet, a bajuszka miatt... :blush:
Amin csiszolni kéne és itt nem látszik, az a mimikám. (Lassan kezd átmenni a "Fiú vagy lány?" kérdés "Fiú vagy buzi?"-ba, ehm.) :dry:

- #03 = Hullafejek, sajnálom. Talán éjszakás műszak vagy ZH után készült, evvan. :silly:
- #02: Ez a legfrissebb.

És nagyon igaz: tényleg a való élet dönt, mi a szösznek tűnünk, na de... esetleg valakinek ötlete, hogy majd/egyszer/talánvalamikor milyen arcszőrzetre gyúrjak? :side:
(Igazából azt bánom, az kizökkentene a lányoskisfijúból. :) )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44076

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Quaoar némi huncutságot vélek felfedezni az egyébként nagyon édes/helyes fiatalember arcán. :lol:

Jók a képek és szerintem szerencsés vagy, jó alapanyag, ahogy itt (is) szokás mondani!:)

Nekem egy fazon nélküli full, bár enyhébb borostával tetszenél még jobban így női szemmel. :blush: :lol:

#03 a legjobb, ne sajnáld!;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44080

  • filemon
  • filemon profilkép
Quaoar! A képekről irtó buta kérdés jutott eszembe.:silly: Biztos, hogy TS ez a fiú? :unsure: ;)
Elképesztő, milyen arcbéli adottságokhoz van szerencséd. :dry:
Nem is tudom.....de mindenképpen ragaszkodsz a látványos arcszőrzethez? Szubjektív véleményem az, hogy ennek az arcnak a részleteit nem kellene a közeljövőben a mögé "rejteni".
Az annál távolabbi "majd/egyszer/talánvalamikor"-on meg ráérsz majd/egyszer/talán/valamikor gondolkodni. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44082

  • Trini
  • Trini profilkép
Nekem Quaoar így fiú első és többszöri ránézésre is :) Szerencsés vagy mit azt elöttem is mondták jó anyag vagy :lol: . Mondhatni Ftm szerencsések mert mindig nagyon szép arcú fiuk lesztek :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44102

  • Wini
  • Wini profilkép
Nekem Quaoar így fiú első és többszöri ránézésre is

Így? Hogy? Hányszor nézted meg a képet?? xD
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44109

Tudom h kicsit off téma de rászántam magam egy kicsit fiúsabb külsőre így a hormonok előtt is. Levágatnám a hajam rövidre és ha nagyon unatkoztok vagy sok a szabadidőtök akár tippeket is adhattok milyen fazon legyen :blush: Profilomban fent van a mostani képem, kíváncsi vagyok milyen sérót tudtok elképzelni a fejemhez :nemtom: jöhet linkelt kép is h meg tudjam esetleg mutatni a fodrász csajszinak :lol: hát köszi előre is :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44111

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Biztos a fórumra akarod bízni a külsőd?:lol:
Neked van azért valami elképzelésed?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44113

Nem feltétlenül de hátha akad olyan ötlet ami jobban megtetszik az eredeti elképzelésnél :side: olyasmire gondoltam h elől tudjam zselézni, vmi hasonló mint az x faktoros lánynak vmilyen vera, nagyon fiatal...sokat segítettem gondolom :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 9 hónapja #44114

  • Trini
  • Trini profilkép
Lehetne a címe a topic-nak hány évesnek nézek ki :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 9 hónapja #44117

closer_to_the_edge írta::
hasonló mint az x faktoros lánynak vmilyen vera,
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.290 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook