Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Pszichológusok, pszichiáterek

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 12 éve 7 hónapja #37329

  • olivér22
  • olivér22 profilkép
Sziasztok! Én egy 21 éves FtM vagyok. Azt szeretném kérdezni, hogy nem tudjátok esetleg mindenképp csak igazságügyi orvosszakértői pszcihiáter véleményét fogadják el? vagyis csak a Simon Lajos vagy Valéria, vag elfogadják, ha mondjuk sztk-s pszcihiáter ír?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 12 éve 7 hónapja #37330

  • shadow
  • shadow profilkép
Szevasz Oli! Üdv minálunk! :woohoo:
Én júniusban adtam be a kérvényemet, sztk-s pszichiáteri papirosom van, és semmi gond nem volt vele, simán elfogadták. 6 hét múlva meg is jött az engedély, és minden ok vele.
Pszichológus viszont klinikai szakpszichológus kell, hogy legyen!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 12 éve 7 hónapja #37331

  • olivér22
  • olivér22 profilkép
Köszi a gyors választ:) ÉS azt nem tudod, hogy a névváltoztatás kb mennyibe kerül? iratok kicserélése stb
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 12 éve 7 hónapja #37333

  • shadow
  • shadow profilkép
:lol:

pinkvanilla.hu/forum?func=view&catid=15&...t=20&start=260#37332

Jah, azt elfelejtettem, maga a névváltozás 2200-as okmánybélyeg a kérvény és az orvosi papírokkal együtt beküldve.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 12 éve 4 hónapja #39027

  • L!nds
  • L!nds profilkép
Sziasztok

Érdeklődni szeretnék, hogy tudja e valaki, hogy melyik doki foglalkozik 18 éven aluliakkal (17 és fél éves vagyok). Ezek mellett esetleg ingyenes megoldásról tud valaki valamit? Vagy olyan helyről ahol mind a két papírt odaadják egyszerre?
Dobos Emőkéről van valakinek tapasztalata? Ő nagyon szimptaikusnak tűnik :)
Előre is köszönöm.
Választ akár priviben is elfogadok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 12 éve 3 hónapja #39329

  • evanizer
  • evanizer profilkép
Ez engem is érdekelne amit L!nds írt. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 12 éve 3 hónapja #39525

Figyelem! Dr. Tolnai Valéria pszichiáter elérhetőségei változtak.

transvanilla.hu/informaciok/hazai-orvoso...ogusok-pszichiaterek
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 12 éve 1 hónapja #41715

Yo!

Ano...eto... Valaki meg tudná mondani, hogy Gertrúd néninél mennyibe kerül a szakvélemény?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 12 éve 1 hónapja #41723

  • Anne
  • Anne profilkép
Novemberben 20 ezer Ft volt, de a legegyszerűbb ha megkérdezed tőle telefonon.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 12 éve 1 hónapja #41725

Értem, arigato.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 12 éve 1 hónapja #41728

  • VivienR
  • VivienR profilkép
Kira18 írta::
Értem, arigato.

Egy héttel ezelött is 20000 volt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 12 éve 1 hónapja #41757

Arigato VivienR-chan!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 12 éve 1 hónapja #41783

  • VivienR
  • VivienR profilkép
Kira18 írta::
Arigato VivienR-chan!

Dou itashimashite.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 12 éve 1 hónapja #41823

Basszus! Gertrúd néni 6 éve 10000Ft volt! Jó, tudom ez baromi hosszú idő, de akkor is!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 11 éve 11 hónapja #43319

  • Mel
  • Mel profilkép
Sziasztok!

Én néhány hete jártam a Wéber Katalinnál. Nagyon kedves és megértő volt, kellemesen elbeszélgettünk. Tájékozott a témában és nyitott, nem kell előtte titkolózni (pl. szexuális orientáció vagy későbbi tervek tekintetében). Gyorsan levette, hogy hiteles vagyok (pedig nem is enfemme jelentem meg), csináltatott egy Rorschach tesztet és elbeszélgettünk arról, hogyan is kellene működnie a rendszernek velünk kapcsolatban.
Az anyagiak: konzultáció 10e, teszt 8e, szakvélemény 10e. Utóbbiba olyan pozitív megállapításokat is tett, melyeket szívesen mutogatnék is. És ami vidékieknek fontos: elküldte postán, nem kellett még egyszer utazgatni.
Összegezve: bátran ajánlom mindenkinek :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 11 éve 11 hónapja #43336

  • Hanzo
  • Hanzo profilkép
Sziasztok!

Kik a legolcsóbb pszichológusok, pszichiáterek most? Eléggé szűkölködöm anyagilag, szóval jól meg kell gondolnom, hova megyek.

Valamint, nőgyógyászt tudtok ajánlani? Ugye nem csak a területileg kirendelthez mehetek szakvéleményért? Minden szakvéleményért Pestre tervezek menni, nem akarok itt vidéken friss husi lenni, meg nem akarok rossz kezekbe kerülni. A válaszokat előre is köszönöm.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 11 éve 11 hónapja #43355

A legolcsóbb a hagyományos, körzetis pszichológus/pszichiáter, csak persze az mindig lutri egy kicsit, h hogyan fogadja az embert. Én a helyedben, ha szűkös a keret, azért mindenképpen megpróbálnám, veszítenivalód nincs (hacsak nem vmi kis faluban élsz, bár ott sem kürtölheti elvileg szét...). Amúgy merre laksz vidéken? Hátha van arrafelé is TS, talán tudna adni tippet, h hova menjél pontosan.
Ha mindenképpen Pest, akkor talán még mindig Nagy Gertrúd a nyerő, bár a jelenlegi árfolyamát nem ismerem (pszichológusira).
Nőgyógyászhoz bárkihez mehetsz, semmi extra nem kell, csak egy általános szűrővizsgálat, plusz, h nem vagy rákos. Nem kell neki elmondani, h mi a helyzet veled, teljesen fölösleges. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 11 éve 11 hónapja #43358

  • Hanzo
  • Hanzo profilkép
Zalai vagyok, amúgy elmennék simán körzetihez, csak nem tudom, hogyan reagálna. Az meg, hogy leoltogassanak, pont nem hiányzik...

Pestet gondoltam, abból a szempontból hogy az ottani szakemberek már jártasak a témában, szóval nem nekem kéne még elmagyarázni, hogy mi van, hiszen én is totál kezdő vagyok. :D

Szóval nőgyógyásznál nem kell mondani, miért kell a papír. Mit kell mondani, hogy csak egy igazolást kérek a nemi szerveim állapotáról? Azt is mondhatom, hogy munkahelyhez kell? :D Ha esetleg kukacoskodik és kérdezi... :D Bár lehet hogy ha megkérdezi akkor már megmondom, miért kell... és ez a nőgyogyis papír semmibe nem kerül?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 11 éve 11 hónapja #43360

Nőgyógyásznál semmit nem kell mondani. Bőven elég, ha annyit mondasz, h általános szűrésre jöttél, talán akkor még meg is dicsér, h milyen rendes, felelősségteljes ember vagy. :)
Ha SZTK-shoz mész, akkor nem kell fizetni. Ha privát, akkor orvosfüggő, h mekkora a tarifa.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Pszichológusok, pszichiáterek 11 éve 11 hónapja #43363

  • Hanzo
  • Hanzo profilkép
Értem, akkor így fogok elmenni hozzá :D Aztán nem tudom, hogyan lesz kivitelezhető a vizsgálat, mert még szűz vagyok. :blush: Abban a tekintetben, hogy férfival nem voltam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.277 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook