Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Sütés, főzés fincsi kaják

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54147

Állítólag jó a főztöm :cheer:

Én ma sokat ettem. Megettem egy nagy tányérral a gombából. Meg egy kis szőlő egy kis banán turmix meg még egy joghurt is lecsúszott reggel.
Azt hiszem reggel kerülni fogom a mérleget. Pedig ma szépet mutatott :dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54149

Ennek örömére azért csináltam egy lefekvés előtti kakaót.

Bár ez most másképp készült. Turmix bele egy banán (meghámozva :laugh: ) egy kanál kakaópor egy kanál méz és tej. Isteni lett!!! :S :S :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54175

Ismét hétvége ismét főzőcske. :)

A mai menü csilis tárkonyos kéregben sült tőkehal és görög saláta. Igazi vitamin bomba és még finom is. És persze csilis :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54218

Ez is fincsi kaja volt :) Én most egy rózsaszín mignonot fogok felfalni. :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54219

:P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54279

  • Filippina
  • Filippina profilkép
....ínyenc vagy :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 3 hónapja #54603

Ma hurkát ettem, a májast, nem volt kedvem vámpírkodni, de amugy imádom a vérest is, abba az tetszik a legjobban ki
, hogy beteszem és annyi, közbe lezavarok egy két mosást, ez is feldobó...és kész is vagyok gyorsan ezzel, rízzsel, meg gyöngyhagyma...pukkadtam. :P :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 3 hónapja #54607

Hétvégén megcsinaltam életem első Wellington bélszínjét. Isteni lett. Igaz a fél napot a konyhában töltöttem miatta de megérte. :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 3 hónapja #54610

Az tuti fini kaja, :woohoo: , azért ez jó munkás, a végén már nem állt égnek a hajad? :P ... én anno a paradicsomos húsgombóccal voltam ennyit, aztán megfogadtam nem, dehát aztán el telt egy kis idő, de már felgyorsultam...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 3 hónapja #54611

vannak a főzésbe ilyen secretek, Merci! azóta meglett a bolognai? arra jutottam meglett
, de nem derült ki, biztos vártad már a kérdést..hihi nem bírtam éppen magamba tartani. :P :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 3 hónapja #54612

nem olyan nehéz kerget sütsz a husira csinálsz egy gombás hagymas ragut sutsz vastag snidling palacsintát az egészet össze rakod leveles tésztába csomagolod pihenteted tojasozod pihenteted tojasozod bevagdosod és sütőd. Nem olyan vészes :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 3 hónapja #54614

áááááááá nem, kicsit sokat pihen, de nem gond, megyek is megcsinálni.hihii
mennyit pihen amugy, időbe akkor azért ilyen sok? :S :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 3 hónapja #54615

összesen kb két óra végül is nem olyan sok. De az elkészítés és a sütés is idő olyan 4 órás kaja. Amíg meg pihen lehet mosogatni mire kész a konyha is tiszta ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 3 hónapja #54616

Akkor ez olyan karácsonyi kajának is elmegy, akkor voltam legutóbb fél napot konyhába...na utána úgy éreztem magam kifacsarva, mint egy citrom, mondjuk akkor volt alkohol is, martini, stb.de megérte, és össze is szedtem magam... :) :P

akkor az jó, nem hajnalra lenne kész.
A 4 óra nem olyan sok, de ellehet baszni azért ezt...még nem csináltam ilyet. B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 3 hónapja #54621

Bedobtam egy salátát közbe :S ..ne legyen olyan hízlaló azért, mert tartom a súlyom, jégsaláta, tettem bele szalonnát, azt kisütöttem, meg tojás, sajt, fini lett.:P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 3 hónapja #54624

A karácsony nálam 2 napos főzés volt és sütés. Egy laza 9 fogásos kajcsit dobtam össze karira. Azóta is próbálok megválni a karácsonyi feleslegtől. :) Magyaros menü volt és nem igazán volt diétás. Csak a tálca zserbó amit sütöttem 11.000 kalória volt. a többit már nem is mertem kiszámolni :laugh:
Töltött kápi se lehetett diétás sem a gesztenyével töltött pulyka. Azért jó volt. :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 3 hónapja #54627

Akkor jól bedobtad magad a dolgokba, és tényleg ínyenc vagy :P , én is imádom a hasam :S , nálam volt szokásos kaja, húsleves, fasírt, tojás benne, káposzta, meg pár ínyenc is ilyen libacomb, meg kacsacomb is lett kisütve, a zsírját meg eltettem, és máig maradt a házi a legjobb kenyérre...jól benne van a szaft, meg minden.


Ezenkívül meg megtanultam egy spéci receptet, ilyen citromos, meg piskóta lerakva, de a krémbe annyi miden kell, tejföl, meg citrom, fixáló, de az a krém az isteni, megéri kitanulni... :P elsőre jó lett, fullos, nem, úgy mint a kalácsom..hihii. :P :S le van írva a recept, elrakva, kimagyarázva.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 3 hónapja #54628

..a töltött káposzta, az ilyen paradicsomos, vagy milyen? :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 3 hónapja #54632

most simán csináltam husi gombóc káposzta levélben savanyú káposzta és lassan főzve isteni lett. A legnagyobb sikere mégis az édességnek volt.
Nem is értem miért :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 3 hónapja #54691

Hát én egész nap a dolgaimba trappoltam, így ma kocsonyát ettem, de az olyan tényleg házi izű, és tarjásat...egy jó nagy tállal bevágtam. :whistle:
Meg még a piacokon lehet találni full házias ízeket...lángost.stb B)
Most meg megkívántam a sült krumplit
, így mindjárt csinálok is, meg tudom olyanra, mint a Mekibe csinálják.... :S :P
Vagy rendelek egy pizzát még, de lehet azt holnap, tartanom kell magam vékonyra...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.226 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook