Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Sütés, főzés fincsi kaják

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54035

Nem más az életszemléletem. Csak ők az Északi-sarkon vannak én meg a Délin.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54036

Paradicsomos káposzta knédlivel szerintem finom.

Épp most nasizom egy kis ananászos cottage cheese-t

Az altató amit vettem hááát, duplát vettem be könnyen elaludtam, de csak 3 órát tudtam aludni így hajnali egytől néztem a plafon és a falat felváltva :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54037

Meglehet, hogy olyan hülye vagy mint én.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54038

Köszönöm, de veled ebben nem lehet versenyezni :laugh: :side:
Persze nekem is megvan a magam baja :whistle:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Palla

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54039

A legjobb altató, amikor arra gondolok, hogy végre nyugalom van és kényelmes az ágy. .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54044

Én mindjárt egy nagy alvást fogok csapni, vagyis folytatom, bekészítettem egy csomó fincsi párnát, remélem már mindenki nagyba alszik hihi, és nem a bárányokat lövöldözi ki, vagy főzi szét a konyhát :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54051

A kínaiba ettem szecsuánit nagy adaggal az nyam nyam nyam. hihi
Bár azt mondják nem ilyen az igazi, ez magyarosítva. :side:

A paradicsomos káposzta azt eléggé szeretem az fini, nemrég ettem is. :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54057

Én egy ki palacsintát csináltam estére :)
Meg is kínáltam a többieket a házban ízlett nekik is :)

Plusz kaptam otthonról kis hazai paprikás szalámit amire csak annyit mondott a lakótársam "This is Fucking tasty" :laugh: még soha nem kóstolt magyar kaját ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54058

Az tuti vannak fincsi magyar kaják, gulyásleves, pörkölt, pick szalámi, kocsonya, stb. ezek mind jók. :S
Meg a paprika az nagyon jó itt. :P
Hát a csokikat is szeretem, és ezt most nem a faszra mondom ki, de az nem annyira jó itt. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54059

eszek is valamit még... :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54060

Pörköltet Angol gyomor nem veszi be. Rosszul lesznek tőle nem bírják a fűszeres kaját. Az itteni kaják meg hát nem mondom hogy rosszak, de legtöbb az valami hús barna mártás és répa. Ha a tetejére tesznek valami krumplipürét akkor pie. De nagyon egyformák.
Ők alapból a pizza hamburger comboot eszik. Heti 3-4 pizza normális. Pl. a cégnél aki mellettem ül srác kb 130kg ha nem több de hamburger sült krumplin kívül mást még nem láttam, hogy evett volna. Ja de chipset és sütit.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54061

A gyors kaja az tuti egészségtelen hosszútávon, egy időbe sokat főztem, szétfőztem magam, most kicsit lazítok, mert már az agyamra ment. :P
De mindenbe jobb a házi, én most egy házi zsíroskenyeret ettem egy ismimtől kaptam, saját sütés, nagyon fini lett. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54062

Kis libamájjal és lila hagymával isteni lehet B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54063

Libamáj az éppen nincs, lehet durván fog hangzani, már akinek pl. Palla :P , de mikor megkostoltam milyen lehet, úgy éreztem orgazmusom lesz tőle. :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54064

Tegyél egy kísérletet a szarvasgombával is.
Aztán halmozhatod is Szarvasgombás libamáj kaviárral töltve. :side:

Egyszer ettem kaviárral töltött libamájat hát hasonlókat éltem át mint amit te is leírtál. Nem tehetek róla szeretek enni. Főleg jó ételeket.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54065

Tök cukinak találtam itt látlak, most olvastam ki a Blikkbe, hogy nem alvás ellen egy nagy pulykalakomát kell csapni tippbe, ettől sokan kifáradnak, és elszundítanak. A pulykahúsba sok a triptofán nemű aminosav, amely alvásserkentő. :P

Szerelmi bánatra nem jó. :dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54074

Bánatra csak az idő a jó gyógyszer. :(
Vettem be a csoda angol altatóból 1 helyett 5-öt így már végig tudtam aludni az éjszakát. Bár reggel olyan táskákkal ébredtem, hogy megijedtem magamtól :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54107

Csodaszar az idő :P , elő is kaptam a tavaylről kikészletezett sültalma teát, a bécsi vásáron szereztem ki, azzal dobom fel magam, meg is kívántam az eperbort, az fini. :)

Gondolom várnak már, van egy pizzázó pl. a Hilferen, ott van egy fasza WC, Palla tuti kibotránkozik, ott ugyanis akkora a tolerancia, hogy szépen kivárták, míg kisminkeltem, meg mimden az alagsorba, mire kiértem már fent volt a sor, bár, ha a nagy tömegbe mész, és nem iparkodsz, letaposnak. hihi

Persze ott van papír, meg stb, nem a priccs WC.

Hát az ebéd az nem nagyon említésre méltó, mármint főzés téma, elősütött kis csirkepanírokat ettem :side: , káposztasalátával.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54110

Én ma banán palacsintát csináltam. Bár kicsit eltértem mert én tettem bele sütőport is attól lágyabb lesz a "tészta" és a tésztába kevertem egy kis holland kakaót is.

Az benne a legjobb, hogy egy adaggal majdnem egy egész napra jóllakom. :cheer: és csak kb 300 kalória. Nagyon laktató és finom is és az egész nem több mint 15 perc.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54111

A bananpalacsinta az fincsi, én Nutellával szoktam, napokba fogok is csinálni. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.239 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook