Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Sütés, főzés fincsi kaják

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54112

A sütőpor, az jó ötlet, még nem csináltam úgy, de kiprobálom, nekem is van olyan kakaóporom, szoktam kakaót csinálni, tejszínhabbal jól megnyomva. :P
A parilevest meg borssal szeretem, tegnap csináltam bundáskenyeret abba is tettem. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54113

Kakaó tejszínhabbal te kínzol engem imádom!! Csak a mérleget nem szeretem mert utána nagyon csúnyákat szokott mutatni. :huh:

Túl könnyen hízom pedig pl. kenyeret nem is eszem. Szóval a bundáskenyér nálam kilőve pedig finom lehet borssal.

Holnap gomba pöri lesz. Már a hűtőben a gomba és várja a sorsát. Bár eredetileg tárkonyos gomba levesnek vettem, de meggondoltam magam. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54114

Egy pohárral tuti nem árt meg a tejszínhabos kakao :P , meg most jut eszembe :whistle: engem elszokott álmosítani, amugy én is méregetem magam, nem szeretnék meghízni, normiba vagyok, dehát szeretem a hasam, és ezek a kedvenc kajáim, meg még jó pár. :laugh:
A gombapörit is szeretem. :woohoo:
Ezek nem olyan kínzóak, mert még vannak sütik is, dehát nekem az se, le kell szexelni pl. :S Jó tudom, ez most nálad nem. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54116

Szerencsére nincs itthon tejszínhab B) De egy kakaót majd azért fogok inni lefekvés előtt. Szigorúan cukor nélkül. :P

Aztán reggel rettegve lesem a mérlegen a számokat :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54117

Jó, hogy iszol, de cukor nélkül az nem nagy bűnözés, egy kicsi nem hiszem megárt, akkor tegyél bele édesítőszert, én még ennél is tovább szoktam menni, teszek bele vanilincukrot is, nem szégyellem így meginni, mert fini. :P
Hát most pizzát kívántam meg, de ma már nem tudok többet enni, azért nekem se kell hízni, így pont jó. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54121

Max egy csöpp mézet. :laugh:

4 hónapot húztam le egy pizza cégnél ott minden nap pizza volt a vacsora. Konyhán voltam olyat csináltam magamnak amilyet akartam, de 4 hónapig minden nap pizza és pizza és pizza. Azóta nem ettem pizzát. Pedig előtte a kedvenceim között volt. Bár amikor legközelebb megyek Olaszországba biztos nem hagyom ki egy kis vörösborral... :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54122

Akkor jó dolgod volt ennyi pizzával, míg agyon nem tömted magad, tudom milyen az, én a csirkepaprikással jártam így, egy jóval régebbi anno barátom azt csinálta non-stop meglepibe, háát utána rá se tudtam nézni egy darabig, de fini volt, borral csinálta meg. :S

Legutoljára Velencébe ettem olasz pizzát, jó volt, élveztem. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54125

Eszek még borsót wasabi mázba, de basszus az van rá írva, a csomagolás nedszívót tartalmaz. Ne fogyassza el. De ez meg mi, megettem, ami benne van, ezt nem értem. Made in Thaiföld. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54128

Ne edd meg a csomagolást biztos, bár ezeknél soha nem lehet tudni. :laugh: Lehet, hogy meg kellett volna hámoznod a borsót :laugh:

Pizzát én itt Londonban ettem utoljára. Igazi olasz pizzát csináltunk rendes tölgyfa tüzelésű kemencében. Nem véletlenül imádtam. Igaz a sima 12" pizzát adtuk 6000Ft-ért (15.99 font) de vitték mint a cukrot. Volt, hogy napi 100-at sütöttem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54135

  • Nilla
  • Nilla profilkép
uuuuu én velencében spagettit ettem isteni volt. :side: én mostanában thai kajákból csak ilyen hosszú tésztás forró vizes zacskós leveseket eszek, de tényleg biztos finomabb az a borsó, ha nem eszed meg mellé a csomagolást. :pinch:
én régen a kávét csináltam úgy (mondjuk csak reggelente :whistle: ) hogy tettem még bele kakaót és vaníliás cukrot vagy fahéjat, így olyan cappucino fílingje lett. B) jaj de elfogyott a kakaó most már ezt nem lehet, igen kár. majd ha lesz, visszaállok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54136

Van egy varázslatos hely boltnak hívják és gondold el ott szinte mindig van kakaó :side:

Bocs ma kicsit hülye vagyok :laugh: meg pimasz is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54137

De basszus akkora marha nem vagyok :P , hogy megegyem a héját :laugh: , de az tény kiijedtem kicsit tegnap mi van, mivel van rajta egy wasabi máz, olyan csilis, csípős fini :S , hogy azt akkor nem kell kinyúzni, mert úgy semmilyen, aztán rájöttem ám mi van,. miután eszegettem még belőle, van a csomagba egy olyan, mint a cipőkbe szoktak, ilyen zacsi, nedszívó.. szerintem arra lett kiértve, de ledöbbentő...miért van benne :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54138

gg76 beküldte:
Van egy varázslatos hely boltnak hívják és gondold el ott szinte mindig van kakaó :side:

Bocs ma kicsit hülye vagyok :laugh: meg pimasz is.

De ezekbe a boltokba, ha bemész elvarázsolnak, és akkor kívánhatsz 3-at. :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54139

Gondolom olcsóbb azt beletenni mint védőgázba csomagolni.
De lehet azt eredetileg plusz csemegének tették bele aki nem tud olvasni egye csak :side:

Lehet, hogy bolondgombából csináltam az ebédet? :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54141

Hát ilyen csemegére tuti nem vágyok ki, nézegettem mi ez, azt hittem valami ajándék :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54142

olyan, mint a kindertojás :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54143

Akkor nem kell félni, majd kijózanodsz. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54144

vagy a kakaótól rúgtál be :P , vagy valami pia :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54145

Bolondgomba pöri volt bár inkább nevezném tejszínes gombának mert ma fő a határozottság nálam félúton gondoltam meg magam, hogy inkább tejszínesen csinálom és barna rizs.

Bár mondhatnám úgy is:
Tejszínben párolt gombaragú, csőben sült barna rizzsel. (mert a sütőben csináltam a rizst)

Bár lehet tényleg a kakaó volt a ludas :side: De majd kijózanodom igaz holnap munka...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hónapja #54146

Ez nagyon fincsi volt az tuti, ahogy leírtad, jól tudsz főzni, én a házi kocsonyára készítem a hasam, boltba vettem amugy. :P
Ma nem zabálok annyit, tegnap kitettem magamért. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.212 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook