Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Sütés, főzés fincsi kaják

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54013

Megettem a maradék zöldbabot, mivel egy alkalommal több adagot csinálok, úgyhogy én most ennyit főztem ma. Azt feldobtam foghagymával, meg fincsibb kolbásszal :P ...hihi

Akkor nálad a szex is kilőve, mint lazulás, de azért nem tudom elképzelni egy alapos menet után, nem bírsz elaludni, mégha utána el is hányod magad. :S

Akkor valami meditációt tudok tippbe. :P

De egyszer kapd el magad, és nézz szembe, vannak még tippjeim de azt nem javaslom. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54014

Ki mint él úgy ítél.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54015

Kivi vagyok rá én is. Mindenesetre most egy órát áztattam magam a kádban remélem ez is segít. Majd holnapra kiderül.
Macskagyökér hatóanyagra azt írják a neten, hogy 400-900mg az ajánlott adag. Ebben 385mg van. Lehet kettővel kellene kezdenem? :(

Palla: Igazad van fejben kell rendbe rakni a dolgokat hosszú távon csak az hat. Csak valahogy túl kell addig élni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54016

lovestorysecret beküldte:
...
Akkor nálad a szex is kilőve, mint lazulás, de azért nem tudom elképzelni egy alapos menet után, nem bírsz elaludni, mégha utána el is hányod magad. :S

Akkor valami meditációt tudok tippbe. :P
:laugh:

Vagy egy hatalmas nevetést amit az ilyen hozzászólások hoznak elő. :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54017

Szerintem a Palla az inkább elborzad :P , amugy én is röhögök egy csomót dolgokon. :side:

Most ezen ki mint él úgy ítél, mivel ez rá is vonatkozik. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54018

Én nem ítélkezem nem vagyok sem isten sem bíró.

Akkor nem is élek? :unsure:

Bár véleményem van, de tolerancia szintem is (elég magasan :) )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54019

Amikor a lüke főkönyvelővel meg az ideges igazgatónővel alszom egy ágyban, - úgy alszom mint akit lelőttek. Erre évente négyszer van lehetőségem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54020

A kádba én is szoktam kitáborozni, azt élvezem, valami jó habfürdővel, az már lelazít. :P

Egy jó hír a Pallának, legalább élvezi a szexet, csak neki el kell jutni odáig, meg ugye utána, ez itt a macera, közbe jól érzi magát szerintem. :)

Nem akarok szemét lenni, neki non-stop kellene nyomni, akkor tuti nem utálná magát, de ezt nem kívánom azért, de jó a tipp. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54022

Nincs szándékomban megbaszatni magam mert olcsóbb mint a lucerna tabletta.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54023

Macskagyökér :)

Nem is kell. Mi így is kedvelünk. (legalábbis én) Mindenki úgy éli az életét, ahogy ő szeretné. Ezért is szép az élet mert nem vagyunk egyformák. Az milyen uncsi lenne. Gondolj bele 7 milliárd Palla rohangálna a földön, vagy belőlem rohangálna 7 milliárd. Egyik sem lenne jó. :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54024

Már, akinek olcsóbb, egy jó szex az felszabadít, de isten ments, nehogy má, akkor neked a tabi kell. :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54025

Nem úgy élem az az életem ahogy szeretném. Úgy élem ahogy tudom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54026

Ok én sem vagyok Miss Világszépe nem is leszek soha, de a lehetőségeimhez képest úgy élek ahogy szeretnék. Még ha sokszor szembe is kell nézni a saját félelmeimmel. Néha túl sokszor.
A helyes talán az lenne, hogy éld e lehetőségeidhez képest a legjobb életet. :) :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54027

Hogy a villám csapott volna belém meg Heikébe amikor tanulásra adtam a fejem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54028

Anyámnak kimagasló képességei vannak, hogy elvegye az étvágyamat. A családalapítással kapcsolatos téziseitől hat hétig megkímélt. A mai napig tartott ez a kegyelmi állapot.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54030

Mi lenne, ha elköltöznél otthonról? Mindenkinek jobb lenne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54031

Tíz éve külön élek a szüleimtől. Saját lakásom van és megfelelő jövedelmem. Viszont minden vasárnap az evangélikus kórusban kornyikálok apámmal meg anyámmal. És velük is eszek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54032

  • Nilla
  • Nilla profilkép
uhh, ismerős,,, nagyon kedves, mikor a családod nem képes felfogni, hogy más az életszemléleted.

(pl. mikor előkerül az "unoka-kérdés". nem akarok soha gyereket? "lehet, hogy most nem, még fiatal vagy, de majd akarsz." -kedvenc mondat. mi van, most valami életfeltétel a házasság és a gyerekek?)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54033

  • Nilla
  • Nilla profilkép
ja és az eredeti témához is hozzászólok : én ma rántott husit ettem krumpli pürével és ubival. :lol: :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 5 hónapja #54034

Én paradicsomos káposztát knédlivel. Ezt a magyar gyomor nem vesz be, de én szeretem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.229 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook