Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Sütés, főzés fincsi kaják

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 3 hónapja #54697

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Fujj baz+!! :D Rá nem tudnál venni, hogy én kocsonyát vagy bármilyen más undormány disznós cuccot egyek. Nem tudnál eleget fizetni érte. :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 3 hónapja #54703

Pedig fincsi volt
olyan, akármit bürkéket azt én se csípem, a jobb dolgokat benne, eszembe is jutott mit ehetsz tegnap...heeeehe...
mondjuk, én ittam rá egy pezsgőt, tudom nem illik össze, de nem érdekel.

akkor jól hatnak a hormonok, az nem tudom ilyent hogy befolyásol? B) :P ...

háát a fizetéshez inkább nem szólok hozzá. :S

Volt már ilyen viccem a napokba, azt mondta csaj felszámolja a táskám is, mikor kitettem bolti vásárlás során, erre mondom oké eladom 50.000Ft, az ledöbbentette :ohmy: ...ez volt a cél. hihi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hete #55547

Én most egy cigánypecsenyét dobtam össze, nagyon finom lett, a legjobb, attól szólalt meg, hogy felöntöttem alaposan házi készítésű borral, :) amit ugye a pörköltbe is mindent visz...heheee


Biztos akadnak még itt, aki egy fincsi kajától elélveznek ez most ilyen volt, a házi bor, meg rengeteg hagyma, és főleg foghagyma, bors...semmi idő 25 perc alatt, aprítással kész!!!!! :) :) :)

A mai világba ugyse divat a főzés,pedig nagy pozitívum, semmkiképp se szégyelni való, és ha ez se elég majd 10 év múlva megsasolom az elvtársak külsejét...a sok gyorskaja, aki fujjult, láttam én már kipattant fiatalt...na azt nem. no.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 8 éve 4 hete #55548

Kicsit várok, mert nagy adagot ettem, pukkanásig vagyok, és azt tervezem, hogy csinálok még egy csokikrémet desszertnek. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 7 éve 1 hónapja #60110

  • mrcsz
  • mrcsz profilkép
Putyu a balfasz séf :) :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 7 éve 1 hónapja #60112

  • JaliDaliMoni
  • JaliDaliMoni profilkép
hát ez kész :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Sütés, főzés fincsi kaják 7 éve 1 hónapja #60134

Fincsi kaják. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.184 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook