Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: "Elmegyek férfinak/nőnek?"

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44008

  • Wini
  • Wini profilkép
Wini holnap megyek 2es vonalán remélem te nem

Na már megint én vagyok a főgonosz!

Azért leszögezném, hogy a topik címe egy kérdés!
"Elmegyek férfinak?"
"Elmegyek nőnek?"

Tehát aki kiteszi magát, ne csodálkozzon, ha nem azt a választ kapja, amit szeretne olvasni.

Nem biztos, hogy célravezető a hazug ajnározás. Illetőleg nem biztos, hogy a másik egy fotó alapján reálisan tud megítélni.

Szóval ne aggódj Trini, nem terveztem holnap a kettes metró vonalán utazgatni egyébként sem. Azért meg külön nem kelek útra, ha nem baj, hogy megnézzelek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Vá: 11 éve 10 hónapja #44009

  • Hanzo
  • Hanzo profilkép
filemon írta::
Wini írta::
A buher különben sem az arcodon változtatott, csak a kép minőségén.

Szerintem viszont optikailag puhított az arcon a buhera!
Akkor neked jó szemed van hozzá csajszikám, mert én nem vettem észre semmi hasonlót. ;)
De ha Hanzo igazán tutkó "szakvéleményt" akar, a legjobb, ha egyeztettek metróvonalat. :side:

Ez jó!:laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44012

  • Trini
  • Trini profilkép
Wini ne vedd komolyan nem láttad a :P jelet mért lennél te a fő gonosz maximum is csak gonoszka :lol: vagy.Különben is rajtam nincsen mit nézni :D nem járkálok parókában nem nyalomki magam Héra falvédő festékkel és zománc alapozót se használok tü sarkúval :laugh: pink tütü-vel
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44013

  • Wini
  • Wini profilkép
nem járkálok parókában nem nyalomki magam Héra falvédő festékkel és zománc alapozót se használok tü sarkúval pink tütü-vel

Milyen kár! :(
Mindannyian ezt csináljuk!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 10 hónapja #44017

Trini írta::
Wini ne vedd komolyan nem láttad a :P jelet mért lennél te a fő gonosz maximum is csak gonoszka :lol: vagy.Különben is rajtam nincsen mit nézni :D nem járkálok parókában nem nyalomki magam Héra falvédő festékkel és zománc alapozót se használok tü sarkúval :laugh: pink tütü-vel

:laugh:

Tettem fel már én is 1 képet, nem azért h elmegyek -e férfinek mert tudom h még távolról sem, csak h szerintetek mit lehet ebből kihozni :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44019

  • Trini
  • Trini profilkép
Hát hát hát add az arcod :blush: én nem mondom hogy cseréjünk mert soha nem voltam valami macsó men :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44022

Trini neked is kezdenek finom vonásaid lenni :) Nem vagyok vmi szerencsés testalkattal meg pofacsontozattal megáldva ebben a helyzetben, talán a tesztó segít majd vmennyit ha elkezdhetem :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Vá: 11 éve 10 hónapja #44026

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Barnabi írta::
Afterlifex írta::
Megbántani nem szeretnék senkit, plusz minden ember másképp látja a másikat. Elkeseredni sem kell, hisz itt is van, aki még hormonok előtt van, és az egyáltalán nem lényegtelen!

Saga - új "kicsit meztelenkedős" képed alapján fiúnak néznélek, egy tini srácnak

......... - nekem a profilképed alapján félúton vagy valahol női/férfi arc között

shadow - a linkelt kép alapján fiú első látásra

Berzerker - a feltöltött képek alapján fiú első látásra

Hanzo - Téged ezen a képen, ezzel a hajjal és jelenlegi hormon nélküli állapotodban én lánynak néznélek első látásra (nehogy szívedre vedd, a hormonok még sokat változtatnak rajtad is, tessék odáig eljutni!;)

Ezt nem tudom szó nélkül hagyni. Szerintem ő nem kérte a véleményezést és ami még fontosabb a kicsi avatarja alapján is egyértelműen fiú.

Ok, akkor elnézést kérek! Viszont az, hogy Te hogyan látod, nem tartozik az én véleményemhez. Én másképp. Mint írtam, mindenki másképp lát mindenkit.

Nyugi Wini, én lettem a főgonosz!;) :appl:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: 11 éve 10 hónapja #44028

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Wini írta::
Akkor neked jó szemed van hozzá csajszikám, mert én nem vettem észre semmi hasonlót.

A több fény talán kissé összemossa az arcát... ez a lényeg részemről. Nekem a nem buherált kép jobban bejön, ennyi.:)

Lehet utálni, de az eredeti képen gömbölyűbb az arca, ergo valamivel lányosabb, mint a buheráltan. Nem tudom kinek hol van a szeme, még Winié se...de mindegy. :P :D
Amit tapasztaltam hormonok által is, és ahogy figyeltem mások arcát, azért vannak majdnem tipikusnak mondható vonások női/férfi fronton.
Egyrészt az orr, orr környéke, a száj, áll és hogy az arc felsőbb része mennyire "feltöltött". Ezt saját magamon vettem észre legjobban. Sokkal nőiesebb lett az arcom, mikor kissé beesett helyett "feltöltődtek" az arcom felsőbb részei. Ez nem csoda, nem ámítás, nem egy helyen lehet olvasni, hogyan alakítják a testet a hormonok. Tény, hogy jobb nem csontváznak lenni, de én vékony típus vagyok, szóval nekem ez jól jött, mert egyáltalán nem volt pufi arcom előtte.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Vá: 11 éve 10 hónapja #44029

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
closer_to_the_edge írta::
Trini írta::
Wini ne vedd komolyan nem láttad a :P jelet mért lennél te a fő gonosz maximum is csak gonoszka :lol: vagy.Különben is rajtam nincsen mit nézni :D nem járkálok parókában nem nyalomki magam Héra falvédő festékkel és zománc alapozót se használok tü sarkúval :laugh: pink tütü-vel

:laugh:

Tettem fel már én is 1 képet, nem azért h elmegyek -e férfinek mert tudom h még távolról sem, csak h szerintetek mit lehet ebből kihozni :blush:

A szemöldökön és haj stílusán lehet máris változtatni és fele ennyire leszel csajos. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44031

  • Wini
  • Wini profilkép
A szemöldökön és haj stílusán lehet máris változtatni és fele ennyire leszel csajos.

Azért ne szaladjunk ennyire előre!
Mindenképp vegyétek figyelembe, hogy ez csak egy olyan topik ahol mindenkinek más az ízlésvilága, és senki tanácsát nem kell megfogadni, se a pre se a post opokét!
A témától eltekintve, mindenki jól fontolja meg, hogy mibe vágja a fejszéjét, mert ez az anyag keményebb lehet mint a fa!

Személyes véleményem, hogy jó nagy baromság volt ezt a topikot elindítani! Akkora hiszti és sértődés lesz belőle előbb utóbb, hogy az csak na.....
A TS-ek általában érzékenyebbek, az átlag embernél!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44033

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Igaz, mint ahogy kiderült, hogy másképp látjuk ugyanazt a fotót, arcot.
Túl sok értelme nincs az egész topiknak.

Személy szerint mindig kimentem sétálni az utcára, ha bizonytalan voltam a külsőmben. Ott kaptam elég visszajelzést. De ott is akadt, aki kezdeteknél is lánynak nézett, olyan is, aki akkor még simán buzinak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44035

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Kb. hasonló topik lenne, hogy ki szép/helyes és ki nem. Lenne ezer eltérő vélemény...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44037

  • Trini
  • Trini profilkép
Hát ja ez mindenkinél egyéni ki miben mit lát mások azt mondják rám hogy már van lányos vonásom anyám most is azt mondja hogy semmi rám néz csak fiút lát szóval :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44042

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Trini megnyugtatlak ezzel anyám is így volt/szerintem még most is, de rá inkább ne hallgass ez ügyben! Csak el fogja venni a kedved. Mikor a fél rokonság csodálkozott a változásaimon, anyám akkor is azt mondta, hogy semmi. Azok a szülők hajlamosak erre, akik ragaszkodnak ahhoz, hogy nem is vagyunk mi TS-ek, nem is vagyunk mi rossz testben. Persze ha minden nap lát, az is más, kevésbé veszi észre úgy. Esetemben havonta/másfél havonta látott, de ő akkor se látott változást. Azóta ráhagyom. :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44044

  • Trini
  • Trini profilkép
Hát a rokonokkal én is ritkán kb 1 hónaponta találkozok még ö se jegyeztek meg semmi személyesen mondjuk olyan sokat még nem is változtam szóval nincsen kínos pillanat :P. Azért szerintem meg lepődne anyám ha látna félmeztelen van ami már jól fejlődik :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44045

Személyes véleményem, hogy jó nagy baromság volt ezt a topikot elindítani!

Kivételesen totálisan egyetértek Winivel. Ennek az egész topicnak semmi értelme nincs. Kövezzetek meg, de én még mindig úgy gondolom, h az "megy el" férfinak/nőnek, akit az utcán, boltban, iskolában, munkahelyen, stb... vagyis hétköznapi helyeken, hétköznapi szituban, nem beavatott, idegen emberek úgy kezelnek, nem pedig egy TS fórum szintén TS lakói annak ítélnek.

Persze megint más a tanácskérés, de arra ez a topic nem alkalmas, mint ahogy látszik, mert albumnak, illetve kifutónak van használva.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44046

  • Anne
  • Anne profilkép
Aki kíváncsi arra, hogy mire lehet ebben a témában számítani a jövőben, az olvassa el az első hozzászólásban lévő eredeti témákat(akár google fordítóval ha az angol annyira nem megy).

Az igazi mérce sose az, hogy internetre felrakott képek alapján egy másik TS mit gondol, mint ahogy ezt Beni is írta.
A TS-ek sok dolgot túlreagálnak, és túlelemeznek, és hajlamosak elveszni a részletekben, amiken egy átlagember el se gondolkodna soha.

Az ilyen képek egy nagyon apró szeletét mutatják meg annak, hogy az ember mennyire passzol a vágyott nemébe és még ez az apró szelet is meglehetősen torzítva mutatja a valóságot nagyon gyakran, mert elég sokmindennel lehet trükközni egy képen úgy is, hogy a formákkal és színekkel nem játszunk valamilyen képmanipuláló programmal.

Ettől függetlenül nem totális marhaság egy ilyen téma nyitása, csak a helyén kell kezelni mindent, és máris lehet konstruktív módon is használni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Vá: 11 éve 10 hónapja #44047

Afterlifex írta::
closer_to_the_edge írta::
Trini írta::
Wini ne vedd komolyan nem láttad a :P jelet mért lennél te a fő gonosz maximum is csak gonoszka :lol: vagy.Különben is rajtam nincsen mit nézni :D nem járkálok parókában nem nyalomki magam Héra falvédő festékkel és zománc alapozót se használok tü sarkúval :laugh: pink tütü-vel

:laugh:

Tettem fel már én is 1 képet, nem azért h elmegyek -e férfinek mert tudom h még távolról sem, csak h szerintetek mit lehet ebből kihozni :blush:

A szemöldökön és haj stílusán lehet máris változtatni és fele ennyire leszel csajos. ;)


Persze tervezem is, csak még a fősuli miatt nem szeretnék drasztikus változásokat :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: "Elmegyek férfinak/nőnek?" 11 éve 10 hónapja #44048

  • Wini
  • Wini profilkép
Hát a rokonokkal én is ritkán kb 1 hónaponta találkozok még ö se jegyeztek meg semmi személyesen mondjuk olyan sokat még nem is változtam szóval nincsen kínos pillanat

Őszintén, én sem vélek sok változást felfedezni, a nullhós, és a 3,2 hónapos képeid közt. Fogalmam sincs mit szedsz, de gyanús hogy csak a májadterheled vele! Nem értem miért nem mész el Gasztonyihoz, vagy valami ingyenes endokrinológushoz, aki beállít neked egy normális napi dózist!?!?

Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy kiemeljem, napi 1 D35-től ne várj csodákat... Ha csak nem vagy erősen feminin.
Nekem annó azt mondták hogy a napi 1 D35 bemelegítésnek jó, kb 1 hónapig. Utána már érdemes magasabb szintre lépni. Az esetedben azért gyanús, hogy napi 2 Androcourt, meg 2 Estrofemet vagy Esrtimaxot lazán felírna a doki. De ez csak az én véleményem!
Ha igazán foglalkoztatna a dolog, akkor már a papírjaid is intéznéd...
Plusz azért arra számíthatsz, hogy egy SRS és mellek, nem biztos hogy elegek lesznek, ahhoz, hogy leolvashatatlanná vállj!
Azért szerintem meg lepődne anyám ha látna félmeztelen van ami már jól fejlődik

Csakhogy azt a valamit cseszheted! Nem valami pazar látvány az emberek számára egy csöcsös pasas!

Félreértés ne essék, ismét inkább érted mint ellened írok. Vedd komolyan, mert a hormonzabálásnak hasraütve az égvilágon semmi értelme nincs, sőt, tönkreteszed a szervezeted! Nem szabad játszani a hormonrendszereddel sem és a testeddel sem, ha élni szeretnél!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.261 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook