Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: FTM az ágyban

Válasz: FTM az ágyban 11 éve 9 hónapja #44786

szija Quaoar!
koszi az elismerest, de azert szerintem meg nem vagyok tok profi :) ahoz meg joval tobb tapasztalatot kell gyujtenem....am bevallom en is gyatya polo style ba nyomom...nem is tudnam elkepzelni mashogy sajnos de csak egyenlore :P viszont az a szerencsem h baratnom nagyon tapasztalt es annyi uj dolgot tud mutatni hogy csak amulok...o a mesterem az agyban, persze en iranyitok B)
pont ma beszelgettem vele errol hogy mongya el hogy mijaz amit rosszul csinalok, nem a kenyeztetesben hanem magaban az agytornaban, leszamitva ugye a hianyossagomat
szerinte egy bika vagyok alatta felette minden pozban es mar alig varja hogy majd elesben is bizonyitsam neki ezt
addig meg gyakorlatozok es kigyurom magam hogy mire majd odaerek hogy teljesen egymasi leszunk tokeletes legyen
(lehet ez most kicsit egos volt de nem annak szantam) :D
udv : Rajmondo
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

FTM az ágyban 9 éve 9 hónapja #51943

  • Secret
  • Secret profilkép
Sziasztok!

FtM vagyok aki kipróbálná egy másik FtM-el. Ha akad itt hasonló érdeklődésű, akkor priviben keressen. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.181 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook