Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: FTM az ágyban

Vá: FTM az ágyban 13 éve 7 hónapja #30521

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 7 hónapja #30524

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Srácok, ne vigyük már el ezt a topikot ennyire a varrott f@szra koncentrálva! :noo:
Hisz anélkül is lehet normális szexuális életet élni, és itt az lenne a téma, hisz FTM az ágyban a cím.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 6 hónapja #31290

  • UnicornOfMoon
  • UnicornOfMoon profilkép
FTMeket nem ismerek még, de van egy jó barátom, MTF aki nőként velem volt először. Sokáig még előtte őt is nagyon zavarta a teste, aztán mikor közelebb kerültem hozzá úgy, hogy teljes egészében nőként kezeltem, egy idő után feloldódott. Még most is változtatni szeretne, hamarosan kezdi a hormonokat, de már sokkal felszabadultabb mert megtapasztalta hogy nem a test a lényeg, az csak a ráadás.

Feltételezem FTMeknél is lehet egy ilyen pszichikai határ amin valahogy át kell billenteni őket hogy felszabaduljanak. Az említett lánynál én semmi mát nem tettem, csak nőként kezeltem, mintha nem is látnám a test béli különbséget.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 3 hónapja #33022

  • Pitafuti
  • Pitafuti profilkép
Sziasztok.

Keresgettem ilyen felcsatolható dolgot,de nem tudom melyik jó.Van tapasztalatotok valamelyikről?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 3 hónapja #33023

Nos, én nem rágtam át magam ezen a 7 oldalnyi hozzászóláson, munka közben se időm, se türelmem hozzá. Elnézést. :blush:

Amit én hozzá tudok fűzni a saját előéletemre alapozva: Ha igazán szeretünk valakit, akkor az sem feltétlen számít, hogy az intim együttlét FIZIKAILAG, ÖNMAGÁBAN nem okozna örömet. A szeretet pótolja.

Innentől elég nyílt leszek a múltammal kapcsolatban, ezért kérlek benneteket, hogy a megfelelő diszkrécióval és kezeljétek az itt leírtakat. (Mindezt kérem egy nyilvános fórumon, jó buta liba vagyok... :ermm:)

Én is így voltam vele, lélekben már MtF-ként, de társadalmi szemmel nézve férfiként egy heteroszexuális párkapcsolatban élve. Szerettem a páromat és emiatt sokáig be tudtam vállalni a férfi szerepet mellette. Az ágyban pedig az nyújtott örömet és az vezetett el a kielégülésig, hogy láttam a páromon, hogy neki milyen örömet és élvezetet tudok adni. Ez a jó érzés sokáig, éveken keresztül áthidalt minden testi akadályt.

Ezért esetleg javaslom, hogy a Te barátod is próbáljon a kapcsolatotok érzelmi vonalára hangolódni, próbálja beleélni magát az általa Neked nyújtott boldogságba. Ha sikerül, az segíteni fog rajtatok, hogy amíg véglegesen meg nem oldódik a problémája, akkor is mindketten a lehető legjobban érezzétek magatokat az ágyban is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 3 hónapja #33024

Basszus, most látom csak, hogy már több mint 1 éves a topic. Akkor mi a csodáért jelezte ezt nekem újnak? :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 3 hónapja #33026

  • Pitafuti
  • Pitafuti profilkép
Szia!

Azért jelezte újnak mert én írtam bele kérdést.:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 3 hónapja #33034

Oké, oké. :)

Akkor kérdésedre a válasz: nekem van ilyen felcsatolható izém, azzal az egyel van is tapasztalatom.

Mivel azért szereztem be hogy volt barátnőm a magáévá tudjon tenni, kicsit bátortalan voltam a választásnál. Nem akartam, hogy valami nagyon kemény terméktől záros határidőn belül aranyerem legyen... :unsure: Ezért aztán sikerült egy kissé túl puhát választani. Aminek meg hátránya, hogy alig lehet irányba állítani.

Szóval érdemes egy kicsit megfogdosni a terméket megfelelően rugalmas legyen de jól tartsa is a formáját. Ha anatómiai kialakítása van, az sem baj. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 3 hónapja #33039

  • Pitafuti
  • Pitafuti profilkép
Szia!

Webshopon keresztül fogom venni,így a tapogatás rész elmarad.De tartanak ezek úgy a testen hogy ne mozduljon el rajtam?Tanácstalan vagyok.:blink:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 3 hónapja #33041

Ez a webshopos móka így elsőre lutri lesz...
Amelyik nekem van, az tart. A lényeg, hogy egy viszonylag nagyobb felület szorítsa oda az eszközt a lágyékhoz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 12 éve 10 hónapja #35168

  • Crystal
  • Crystal profilkép
Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni.. párom FTM és a szexuális kapcsolattal van némi gond. Nem szeretné ha "úgy" érnék hozzá, amit teljesen megértek. Viszont, hogyan tudnék neki örömet szerezni? Tudtok valami eszközt, vagy tanácsot adni hogy hogyan tudna ő is elélvezni? Nyílván ez mindenkinél más és más..de valami távpontot tudtok mondani?
Köszönöm!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 12 éve 10 hónapja #35170

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Ez abszolut nem eszközfüggő, kizárólag lelki dolog, ha nem hajlandó semmilyen dologra ami a nemi szerve leleplezését jelentené, akkor nem igazán tudsz vele mit kezdeni... Talán próbáld meg rávenni először hogy miközben téged kényeztet, nyuljon magához, ne szégyellje előtted, és hátha ebből idővel ki tudna alakulni az, hogy ha sokszor bizonygatod neki, hogy nem ugy tekintesz a nemi szervére mint egy női nemi szervre, akkor megengedné esetleg, hogy hozzányulj.
Próbálj meg sokat beszélni vele a lelki oldaláról, hogy mondja el, mit gondol szex közben, és tudasd vele azt hogy agyi szinten te is képes vagy őt férfiként felfogni, és férfi nemi szervet odaképzelni neki amikor hozzányulsz.
Nehéz kérdés na, sajna... bocs ha egy kicsit zavaros voltam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 12 éve 10 hónapja #35173

  • Linda
  • Linda profilkép
Aaaayh! Végre péntek!!

Bevetődöm én is az ágyba máris...

Alig és türelmetlenül várom, mint ahogy egész héten csak arra vártam, s vágytam rettenetesen; epedezve, és szinte könyörögve a Sorsnak...
... hogy az a bizonyos két szőrös már jóóóóó szorosan összeérjen!!

(Mármint: az alsó és a felső szempilláim :laugh: )
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 12 éve 10 hónapja #35178

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Nem vágom kedves Linda, ez miben tartozik az ftm az ágyban topikba? Filóztam, de mivel mtf vagy, és egyedüli ágyba bujásról irtál, nem tudtam kitalálni az okot. :nemtom:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 12 éve 10 hónapja #35185

  • Barno
  • Barno profilkép
Én sem értettem...Azt hittem először, hogy a setítséget kérő Crystalnak fog írni rólam valamit, pl. hogy 1,5 éve voltunk együtt, mire nekem is összejött, úgyhogy türelem tornaterem, meg ilyenek...:D

Madonnától egyszer megkérdezték, hogy melyik a legszexisebb testrésze, és azt válaszolta, hogy az agya! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 12 éve 10 hónapja #35188

  • Linda
  • Linda profilkép
Jajjjjjjmááááárrr!! :fejbe:

Végre egyszer a fejembe ugrik az ihlet valami viccre, ami sikerül is (nem úgy, mint a pÉnIszgátlószer a múltkor), és ekkor tessék :crying:

Egyszerűen ide illett a dolog. (Tudom, hogy van "Humor" rovat, de itt vastagon ( :laugh: )adta magát az alaptéma.

De úgy látszik, nekem ez sosem sül el ( :laugh: ) jól.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 12 éve 10 hónapja #35190

  • grindylow
  • grindylow profilkép
A témához annyit, hogy FtM az ágyban = jó helyen van. :angyal:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Szexuális élet 11 éve 9 hónapja #44748

szijasztok sorstarsaim!!! :laugh:

lehet hogy ez mar inkabb szemelyes dolog, de ha nem vagytok szegyenlosek ezzel a temaval kapcsolatban is varom a tapasztalaitokat es elmenyeiteket :blush:
sokajig kellet varnom a nagy alkalomra de turelmes voltam...en eddig egy alkalombol 2szer juttattam el a szerelmemet a csucsig erzeki nyelvteknikamnak koszonhetoen :blush: B) :P
azt monta nekem hogy soha egy igazi csavoja se csinalta ilyen joll mint en :P pedig en bevallom soha nem nyultam magamhoz, tehat azt se lehet mondani hogy tuttam h mit csinalok, csak erzesbol, vagy osztonbol cselekedtem :P
meg az is erdekelne hogy ti hagyatok e h a parotok kenyeztessen e :pinch:
en sosem tudnam pl elkepzelni hogy nekem oda nyuljanak...max ha mar igazi ferfi himtaggal rendelkezek :blink:
udv : Rajmondo
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: FTM az ágyban 11 éve 9 hónapja #44783

  • Quaoar
  • Quaoar profilkép
Hahó Rajmondo!

Nálam abszolút attól függ, hogy kezelnek. Alapvetően én is ez a valaki vagyok, aki nem engedi, hogy hozzányúljanak; de ha már egyszer mégis... Nem mindegy, mit gondolnak rólam. ;)

Volt rá példa, hogy megéreztem, hogy hoppá, a barátnőm most engem bizony nőnek érez, a biológiai tulajdonságaim alapján következtet az agyi nememre - és rosszul teszi. (Halvány lila ötletem sem volt akkor még arról, hogy én most transznemű, transzszexuális vagy kutyafüle volnék.) Egyszerűen csak annyira kellemetlenül érintett, hogy kész, puff, elzsibbadtam, leblokkoltam, vége. Pedig meg sem szólalt. Megint máskor megszólalt, kifejezte szavakkal - ismét "kékhalál".

Volt itt feljebb valaki, hogy Madonna szerint az ő legszexisebb testrésze az agya... Bizony! B)

Én pl. nem utálom a testem, elvagyok vele, hozzászoktam és örülök is neki, hogy így működik, ahogy. De csak akkor élvezem, ha a másik fél is tisztel, kimondva és kimondatlanul is. Engem is meglep, de ha mindvégig fiúként vagy semlegesként (nem nélküli léleknek, embernek) kezel, ki sem kell mondania - bárhogy hozzám nyúlhat, jól fogom érezni magam. Nem igazán szeretek kisnadrág-póló kombóban akciózni, volt olyan is, de hát izé... legyen a másiknak érzelmi intelligenciája, elegendő.

Egy srác mondta még Susan's Forum-on, hogy "férfi vagyok. férfi, akinek hím genitáliái vannak és ennyi..."
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: FTM az ágyban 11 éve 9 hónapja #44784

  • Quaoar
  • Quaoar profilkép
Ja és tök profi vagy..! Elég bonyolult ez a női test, sok tényezőnek kell klappolnia - jóllehet, a türelem-tisztelet hozta meg a gyümölcsöt. B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.289 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook