Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: FTM az ágyban

Vá: FTM az ágyban 14 éve 1 hete #25085

  • Renato
  • Renato profilkép
Szeva,
én olyan alsógatyát veszek aminek az eleje dupla falú, és nincs hosszába levarva (J.Press ezért nem jó)...a vékonyabb réteget kivágom és beleteszem mint egy zsebbe. Mivel ez nem fecske gatya, hanem tapadós boxer, ezért ott marad és nem mozdul el. Ilyen márkák pl.: Intimissimi, Reserved.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 1 hete #25096

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Hali Renátó! Tök jó az ötlet, köszi!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 1 hete #25106

  • Csabi
  • Csabi profilkép
Ez tényleg nagyon jó ötlet! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 14 éve 1 hete #25126

  • Renato
  • Renato profilkép
Örülök, hogy tudtam újat mondani. :) Jelezzetek, hogy nektek mennyire válik be, én csak ezzel tudtam sportolni, mert a többivel elmozdult, de így aránylag fix, és természetesnek hat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 11 hónapja #26047

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
csak most regisztráltam és keveredtem a fórumra ténylegesen. visszaolvasgattam, és reagálnék pár dologra...

Babuci írta::
Sziasztok Fiúk,
szoktatok segédeszközt használni?Könnyen találtatok megfelelőt?
szoktunk a bnőmmel, de mostanában nekem jobban esik anélkül. macerás a felvétele, és ráadásul utána fáj is alatta. jó, ha finomabban csinálja vlki, biztos nem ennyire B) de tény, lelkileg felér a testi élvezettel.
szerintem jó dolog, kell ez, csak nem szabad átesni a ló túlsó oldalára. mit értek ez alatt? mi sok ideig úgy tekintettünk a felcsatolható holmira, miután megvettem, mintha az tényleg az enyém lenne. de aztán elkezdnem irtó rosszul érezni magamat ettől a gondolattól, hiszen ergo, ha nem volt rajtam, már nem éreztem olyan férfiasnak magam. szóval újrabeszéltük, és végre a helyén kezeltük a dolgot: az a cucc csak segédeszköz, ami meg nekem van, az férfi szerszám, csak épp kicsi. persze ez még így is keserédes, de a legjobb felfogás, ami lehet ilyen helyzetben. és végtére is igaz ;)

Babuci írta::
Srácok, nálatok is működik egy olyan érzet amiről a szerelmem beszámolt,azt mondja az orgazmusa a testén kivűl van,mintha lenne pénisze?
aszem nálam hasonló működik. mintha az orgazmus kitörne belőlem, ahogy azt kell. és mindig elfáradok, és legszívesebben rögtön elaludnék, ahogy azt kell :laugh:

misu írta::
... Nem azért írtam le, mert valakit is bántani akartam volna, hanem, hogy TÉRJETEK ÉSZRE FIÚK! Ha a fél ruhásszekrény rajtatok van, akkor is tudjuk, hogy a testetek női! És akkor mi van? ott vagyunk, nem?
hát de ezaz... ti ne tudjatok ilyet! eszetekbe se jusson! ;) nem női test, hanem különös férfitest. ha ezt tudjátok, szerintem az a legtöbbünknek már okés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 11 hónapja #26114

  • Crystal
  • Crystal profilkép
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy van itt olyan aki a párja miatt van itt? Mármint akinek a párja transzszexuális? Jó lenne beszélgetni..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 11 hónapja #26135

  • omega
  • omega profilkép
Igen Crystal,van. :)Mert?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 10 hónapja #26664

  • Queequeg
  • Queequeg profilkép
misu írta::
... Nem azért írtam le, mert valakit is bántani akartam volna, hanem, hogy TÉRJETEK ÉSZRE FIÚK! Ha a fél ruhásszekrény rajtatok van, akkor is tudjuk, hogy a testetek női! És akkor mi van? ott vagyunk, nem?
the Charming Freak írta::
hát de ezaz... ti ne tudjatok ilyet! eszetekbe se jusson! ;) nem női test, hanem különös férfitest. ha ezt tudjátok, szerintem az a legtöbbünknek már okés.

Szerintem ez fejben dől el, legalábbis nálam mindenképpen. Akkor is, ha odanyúlva női testet találok. Egyszerűen nem gondolkodom rajta, minek kellene lennie, csak élvezem, hogy az illető is élvezi, ami történik. És hát nem utolsó sorban számomra is élvezetes, de a gondolataim, azok tényleg eltűnnek közben. És mindezzel együtt annak tekintem az illetőt, aminek mondja magát, nem akadok fenn semmin, bár már mondták, hogy túl toleráns vagyok. :D De ez csak jó mindenkinek ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 10 hónapja #26693

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Queequeg írta::
Szerintem ez fejben dől el, legalábbis nálam mindenképpen. Akkor is, ha odanyúlva női testet találok. Egyszerűen nem gondolkodom rajta, minek kellene lennie, csak élvezem, hogy az illető is élvezi, ami történik. És hát nem utolsó sorban számomra is élvezetes, de a gondolataim, azok tényleg eltűnnek közben. És mindezzel együtt annak tekintem az illetőt, aminek mondja magát, nem akadok fenn semmin, bár már mondták, hogy túl toleráns vagyok. :D De ez csak jó mindenkinek ;)

:appl: Szuper gondolkodás,és viselkedés!:kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 10 hónapja #26747

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Előrebocsájtanám,nem itélek el senkit az alapján,hogyan viselkedik az ágyban,csak saját véleményemet irom le.
Szeretkeztem már gatyában,de az vagy szimpla szexkaland volt,vagy egy kapcsolat legelején történt,amikor még képtelen voltam feloldódni az adott helyzetben az illetővel,mert nem ismertük még egymást eléggé.Ha viszont normális,szerelmen alapuló kapcsolatról van szó,akkor ugy gondolom,nincs mit szégyellni,hisz ha két ember szereti egymást,akkor nincsenek tabu testrészek,amiket a másikon ne fogadnánk el.Vagyis ebben az esetben nem fosztom meg magam a társam érintésének élvezetétől,csak azért,mert nem az van a lábam között,amit szeretnék hogy legyen.Ahogy az előző hozzászólásban elhangzott:agyban dől el.És ha a partneremet sokkolja a valós testrészem,netán még undorodik is tőle,akkor annak a kapcsolatnak nem sok jövőt jósolok.Hiszen miért kéne együtt lennem olyan emberrel,aki undorodik tőlem?Logikus,hogy akkor nem erőltetem magam rá,abból pedig már kinőttem,hogy egyoldalu szexkapcsolatot tartsak fenn kizárólag a másik élvezetére.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 10 hónapja #26748

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Macsó tetszett ez a hozzászólásod! :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 10 hónapja #27286

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
macsó, jól beszélsz ;)
nyilván az, akinek bejössz, és aki azt mondja, kész veled bármire, az nem hülyeségből teszi. persze, az bonyodalmat okozhat, ha olyasvalakivel kezdesz, aki nem tudja rólad, hogy valaha testileg inkább a másik nemhez tartoztál (ha már olyan jól áll valaki, hogy simán férfi mások szemében). hiszen akkor elvileg jöhet a nagy meglepődés. de nem tudom, Ti hogy vagytok vele: szerintem az ember bevonzza a másikat. ergo kisebb a valószínűsége, hogy olyan partnerrel hozzon össze az sors, aki ne volna elég nyílt hozzá, hogy elfogadja ezt a dolgot. oké, becsúszhat, hogy az embernek olyan csaj tetszik meg, aki tök nem tolerálja az ilyet, de onnan egyszerűen tovább kell lépni. annyi szép és helyes lány van, akinek mi ugyanolyan férfiak vagyunk, ha nem jobbak...;) hiszen nekünk legalább duplán olyan erősnek kell lennünk odabent.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 10 hónapja #27491

  • musszancs
  • musszancs profilkép
Hmmm...
Én ts lány vagyok, és volt ts srác barátom. És ahogy olvasgattam itt, szöget ütött a fejembe valami. Nevezetesen az, hogy én, amióta eldöntöttem, hogy végre belevágok a transitionba, gyakorlatilag pisilésen kívül nem használtam másra, és (akkor még nem voltam megműtve), a páromnak sem engedtem, hogy odanyúljon. Neki viszont nem voltak ilyen problémái, sőt...
Ez más lehet a fiúknál és a lányoknál? Mert mintha valakitől hallottam, hogy amióta tesztoszteront kap, gyakrabban is igényli az önkielégítést is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 10 hónapja #27497

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Musszancs! :level:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 6 hónapja #30415

  • Konsztriktor
  • Konsztriktor profilkép
Ezt a témát olvasva kicsit elbizonytalanodtam. :dry:
Először azt hittem, h minden operáció majd simán fog menni, de az alapján, amit olvastam, szinte minden FtM srácnak az a baja, h ha a teste többi része már férfias is, de még nincs farka, azért van a gatyán keresztüli szeretkezés, műfarok stb., és nekem az jött le, h ha vkinek mégis van, az luxus.

De ez csak azért van, mert itt azok írnak többségben, akiknek még nincs, mert azoknak van problémájuk ezzel, v tényleg ien ritka, h legyen vkinek? :( A farok nélküli időszak csak a petefészek-méh kivevésétől és a tesztoszteron elkezdésétől számított hivatalos 1 év hormonterápia, vagy a valóságban hosszabb?
Akik azt írják, h ennyi-annyi éve van TS barátjuk, akinek még mindig nincs farka, az viszont arra enged következtetni, h sokkal hosszabb, és h tényleg ritka, h teljesen poszt-op legyen vki. :crying:

De egy átlagos helyzetben kb. mennyi idő tellik el attól számítva, h kiveszik a petefészket-méhet és elkezded a tesztoszteront, addig, h a pénisz is meglegyen? Ugye nem sok év, és ugye nem a legszebb huszonéves kort töltöd el farok nélkül, és ugye nem csak öregkorodra műtenek rád farkat?

Mert egy heteró FtM-nél még csak elmegy, ha a csaja elfogadja, de tesóm is megmondta, h ha egy meleg férfi rájön, h nincs farkad, nemcsak h dob, de még meg is aláz. Szóval nekem amíg nincs farkam, nem lehet kapcsolatom. :dry:

Am ha egy nem TS férfi akkor megy el, ha kijön a sperma, és nekünk nincs spermánk, akkor mi mikor megyünk el? Vagy addig tart az aktus, amíg vmelyikünk meg nem unja? B)

És aki már nemi szervileg is poszt-op, az mit javasol, metoido- vagy phalloplasztikát? Mert a weboldalak alapján nem lehet megítélni, h meik a jobb, mert mindegyik azt nyomatja, amit az ők klinikájuk végez. :huh:
És azt tudom, h a phalloplasztika kb. 2 millió, de a metoidoplasztikáról nem jött le, h az mennyi. Az jelentősen olcsóbb?
És ha egy olyan emberrel vagy ágyban, akinek magának is van igazi farka, szóval tudja, h az hogy néz ki, az egy metoidoplasztikás farokról észreveszi, h nem gyári?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 6 hónapja #30416

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Van olyan, hogy péniszképzés topik, ezt ott érdemes megvitatni. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 6 hónapja #30458

  • Kalóz
  • Kalóz profilkép
Mennyi kérdés így egyszerre... Amúgy a metoidoról tuti levágja, hogy nem gyári, mert olyan picike!:dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 6 hónapja #30512

  • sziszkó
  • sziszkó profilkép
Szia!
Nem rég óta vagyok itt fél éve köbö de meglepődtem néhány kérdéseden!Te F2M vagy és homoszexuális neked sokkal nehezebb a dolgod én csak sima F2M.
Férfi testem lesz lehet örökre farok nélkül ahogy eddig is 35éves koromig.csöcsök zavarnak gecire az hogy van-e farkam lesz-e az igen igen kevésbé!!!
Te ha lesz farkad soha nem fogsz azon élvezni nem míg meg nem unjátok.Csiklón fogsz élvezni míg élsz meg én is meg minden F2M.Akinek farka van is meghagyják a klitoriszt a farok tövében elrejtve és élvezi a szexet bár már nekem is lenne de nem erőltetem nincs nekem millám rá.Tesztózom én is 3 hónapja /depo szuri/hogy egy év hivatalosan ez sztem hülyeség hogy mikor lesz farok mikor te szeretnél és van rá nem kevés latyakod!!!
én sajnos a legszebb huszonéves koromat farok nélkül töltöttem de jó nőkkel így is ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 6 hónapja #30516

  • Barno
  • Barno profilkép
Hogyhogy mi mikor megyünk el? Erről az a vicc jutott eszembe, hogy:
Miért kell a rendőrnek cukor a kávéba?
Hogy tudja, meddig kell kavarni!
:))) :)))
Elnézést, nem akartam bunkó lenni, értem, hogy neked ez nagy probléma!
Itt sokan elvannak farok nélkül, akár az egész életüket is el tudják képzelni nélküle. Én is.
Szerencsére még nagyon fiatal vagy, reméljük, hogy az orvostudomány fog annyit fejlődni, hogy nem kell majd a legszebb éveidet kuki nélkül leélned.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 13 éve 6 hónapja #30517

  • Barno
  • Barno profilkép
Persze, valamilyen kukit tudnak csinálni, csak állítólag nemcsak drága a műtét, hanem kockázatos és bizonytalan kimenetelű is.
Így értettem, hogy remélem, fejlődik az orvostudomány annyit, hogy tényleg jót tudjanak csinálni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.295 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook