Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: FTM az ágyban

FTM az ágyban 15 éve 1 hónapja #3858

  • Babuci
  • Babuci profilkép
Sziasztok,
Segítséget szeretnék kérni transz fiúktól és az ő barátnőiktől. Négy hónapja járok a FTM barátommal, akinek még műtétei nem voltak csak tesztoszteront kap hetedik hónapja. Vannak helyzetek amiket egyedül nem tudok megoldani, mert nem hajlandó beszélni róla. Lehet mások is járnak hasonló cipőben és lennének olyan kedvesek, hogy segítenének nekem egy ilyen intim témában.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 15 éve 1 hónapja #3860

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Egy pancser a gyerek ha ilyen barátnője van mégis problémázik. :fejbe:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 15 éve 1 hónapja #3861

  • Babuci
  • Babuci profilkép
Xtrevor,
Köszönöm az értelmes hozzászólást,de azt hiszem nem te leszel az aki segíteni fog nekünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 15 éve 1 hónapja #3868

  • paulacd
  • paulacd profilkép
xtrevor írta::
Egy pancser a gyerek ha ilyen barátnője van mégis problémázik. :fejbe:
:noo: Ez bunkóság volt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 15 éve 1 hónapja #3872

  • anonymus
  • anonymus profilkép
Helló Babuci! konkrétan a probléma?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 15 éve 1 hónapja #3878

  • andreas
  • andreas profilkép
Hali Babuci,ha megírod én is próbálkozom. :byehap:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 15 éve 1 hónapja #3899

  • Babuci
  • Babuci profilkép
Sziasztok,
Próbálom finoman körvonalazni a problémát.A barátom mivel pre-op nincs kibékülve a testével, az intim együttlétek egyoldalúak, nem engedi,hogy őt is bevonjam vagy foglakozzam vele. Beszélni sem hajlandó a problémáról, hogy közelebb kerülhessek a megoldáshoz. Nem konkrét pózra, praktikára gondolok, hanem talán ti tudjátok hogyan hathatnék a lekére, hogy éreztessem az intim együttlétünk alatt is, hogy ő számomra egy igazi férfi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 15 éve 1 hónapja #3901

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Szia!

A megoldást nem tudom sajnos, pedig sokat gondolkoztam rajta. :(
Én is hasonlóan viszonyulok ehez a témához mint a barátod, egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni a testemtől jelenleg. Hiába bánnak úgy velemi, mint ahogy szeretném, a tudatomban még mindig ott van, hogy a testem nem olyan mint amilyennek lennie kéne.
Mondjuk nem tudom mi lenne, ha már jó ideje együtt lennék valakivel, meg hát nem is vagyunk egyformák. A ti helyzetetekre nem megoldás, de a magam részéről addig nem keresek partnert, amíg a testem nincs a lelkemhez igazítva. Elég nehéz helyzet és megviseli az embert eléggé...

Remélem sikerül találni egy mindkettőtök számára elfogadható utat. Drukkolok!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 15 éve 1 hónapja #3903

  • Csabi
  • Csabi profilkép
Az a helyzet, hogy én is pre-op vagyok (ftm) és színtén csak a részemről aktív együttléteket "engedélyezem" az ágyban.. Nem örülnék annak, ha a "nem szeretem testtájaimmal" akarna valki foglalkozni, egyszerűen nem hiányzik ilyen testben, és így is jól tudom érezni magam, talán a barátod is így van.(?) Azt nem tudom, hogy miről nem akar beszélni. De gondolom azzal megvagy elégedve, ahogy foglalkozik veled?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 15 éve 1 hónapja #3911

  • anonymus
  • anonymus profilkép
Babuci!
:level:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 15 éve 1 hónapja #3940

  • Babuci
  • Babuci profilkép
Fiúk,
Kedvesek vagytok!

Tamira,
Köszönjük a biztatást!
Hogyan bírod lelkileg,hogy a tested miatt nem is gondolsz társkeresésre? Nem okoz sok bánatot?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 15 éve 1 hónapja #3961

  • Tamira
  • Tamira profilkép
Nincs mit :)

Próbálkoztam, de nem ment és ezért egy ideje feladtam, illetve elküldözgettem az embereket. Többnyire szexet akartak csak, de én ennél kicsit többre vágyom. De az is közre játszik, hogy nem tudok elvonatkoztatni a testemtől, még ha fel is húzok egy női ruhát, attól még nem érzem magam nőnek testileg. A hangomat mindig hallom, belenézek a tükörbe látom magam. Ezért akarom ezt a nehéz és hosszú procedúrát és ha kész leszek, normálisan tudok járni azzal, aki tetszik. Akkor már nem az lesz, hogy neten rádumál valaki, hogy ő mennyire szeret, meg milyen szép vagy. Ilyenkor sajna nem mehettek el egy nyilvános helyre se, kimarad maga az udvarlás, a romantika, nem tudod meg milyen az illető valójában, kénytelen vagy elmenni hozzá és igen kellemetlen szituk lehetnek belőle...

Igazból nagyon rossz, az ember szétmarcangolja magát lelkileg, persze nem csak a partner hiánya miatt. Én az egészben azt utálom a legjobban, hogy szinte mindig ezen jár az agyam (néha sikerül elterelnem a gondolataimat), de nézelődök a neten, vagy az utcán meglátok pl: egy nőt, egy ruhát és akkor rögtön eszembe jut minden. Egyszer majdnem elsírtam magam a buszon, mert az álmokról szólt a rádióban egy szám...
Néha meg az jut az ember eszébe mi minden kimaradt az életéből, ami egy született nőnek megadatott. Ha a terveim megvalósulnak, akkor én 27-28 évesen kezdem el az életem, ami előtte volt...az(ez nem élet.

Nagy nehéz általában beszélni erről a témáról, az ember sokszor depressziós, sokáig próbálja elfojtani, kirekeszt mindenkit és befelé fordul.
Nekem az sokat segített, hogy elhatároztam, hogy belevágok és elterveztem hogy is néz majd ki ez az egész...persze kicsit mostanság módosultak a terveim, de bizakodom. Meg én úgy érzem, hogy az "átlagnál" sokkal nyugodtabb és türelmesebb vagyok, ezért még tartom magam. :)

Hirtelen ennyi, bár tudnék mit írogatni még. A neten sokkal könnyebben meg lehet nyílni...

Puszi :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 15 éve 1 hónapja #3971

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Hello!

Hát ez nehéz ügy.
Barátnőmmel már lassan 2éve vagyunk együtt :side: no de a lényeg,hogy még most sem tudom elengedni magam úgy ahogy kellene. Gondolom ő is tudja ezt,de igyekszem nem mutatni neki... nálam sajnos nincs az hogy teljesen meztelenül feküdjek mellette vagy előtte.... asszem idézőjelesen "belehalnék" de ami késik nem múlik :)
Babuci légy türelmes vele,ha akar majd enged úgyis. biztos eljön az idő,mikor már kicsit lazább lesz ő is. ;) ha meg nem,akkor nem. de ha jól olvastam 4hónapja vagytok együtt,az még nem komoly annyira,hogy teljesen feloldódjon szegény.
;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 15 éve 3 hete #4162

  • fruska
  • fruska profilkép
Halika srácok!

Megragadnám az alkalmat itt a témába vágó fórumon,hogy ftm srácot keressek. Legyél helyes, nem teljesen átműtött de férfi kinézetű és hangú, és érdekeljen alkalmi kapcsolat egy biszex csajszival!
Várom üzitek srácok!
:bye:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 15 éve 3 hete #4202

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
:evilid:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 15 éve 3 hete #4205

  • andreas
  • andreas profilkép
fruska írta::
Halika srácok!

Megragadnám az alkalmat itt a témába vágó fórumon,hogy ftm srácot keressek. Legyél helyes, nem teljesen átműtött de férfi kinézetű és hangú, és érdekeljen alkalmi kapcsolat egy biszex csajszival!
Várom üzitek srácok!
:bye:
Fruska csak alkalmi?;) Mit jelent nálad a férfi kinézet?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 15 éve 3 hete #4279

  • Babuci
  • Babuci profilkép
Szia Fruska,
téged csak a testiség része vonz?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 15 éve 3 hete #4332

  • kynkus
  • kynkus profilkép
hát ennyi:D alkalmi oszt cső:D pofám leszakad:D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 15 éve 3 hete #4337

  • Kurt
  • Kurt profilkép
kynkus írta::
hát ennyi:D alkalmi oszt cső:D pofám leszakad:D

Mert? :nemtom:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: FTM az ágyban 15 éve 3 hete #4381

  • kynkus
  • kynkus profilkép
mert én gáznak tartom B) nemtudom egyszerűen nekem ez nemjön be,de sok embernek igen. mindenki más :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.253 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook