Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Dr. Király István műtétei

Válasz: Dr. Király István műtétei 11 éve 7 hónapja #45887

dorys beküldte:
A Doktor úr szabadságra megy.
Már csak szeptemberben lehet hozzá konzultációra időpontot kérni. :(

Ma délelőtt telcsiztem. Beszéltem az asszisztensnővel.
Jövő héten kedden lesz egy utam Újszegedre konzultációra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Király István műtétei 11 éve 7 hónapja #45888

  • Kcicu
  • Kcicu profilkép
;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Király István műtétei 11 éve 7 hónapja #45889

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Egy kalappal!! ^-^
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Király István műtétei 11 éve 7 hónapja #45932

Lara_Croft beküldte:
Egy kalappal!! ^-^

Köszönöm szépen. Remélem sikerül majd elnyernem a bizalmát és a szimpátiáját. Be is pakolok még ma este. A fontos papírokat nehogy itthon felejtsem. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Király István műtétei 11 éve 7 hónapja #45941

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Király István műtétei 11 éve 7 hónapja #45973

Beszéltünk este. Megvolt a konzultáció. Nagyon kedves és együttműködő orvos. Jövő héten kedden délelőtt kell majd telefonálnom és időpontot kérnem hozzá a kaszthoz. Amit a tervek szerint még az ősz folyamán el is végezne. Nagy SRS-t már csak jövőre januárban tudna csinálni, amibe egyedül nem tudok belevágni. (Párkapcsolat, intim szféra híján és egyéb magánéleti nyűgök miatt ugyanis még kockázatosabb annak pozitív kimenetele.)

Köszönöm szépen Cs. Melinda kolleginának, hogy elkalauzolt egy kedves ismerősével közösen Újszeged eddig általam ismeretlen városrészébe a Doki magánrendelőjéhez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Király István műtétei 11 éve 7 hónapja #45974

  • Lara_Croft
  • Lara_Croft profilkép
Egy kalappal!! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Király István műtétei 11 éve 7 hónapja #45975

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
dorys beküldte:
Beszéltünk este. Megvolt a konzultáció. Nagyon kedves és együttműködő orvos. Jövő héten kedden délelőtt kell majd telefonálnom és időpontot kérnem hozzá a kaszthoz. Amit a tervek szerint még az ősz folyamán el is végezne. Nagy SRS-t már csak jövőre januárban tudna csinálni, amibe egyedül nem tudok belevágni. (Párkapcsolat, intim szféra híján és egyéb magánéleti nyűgök miatt ugyanis még kockázatosabb annak pozitív kimenetele.)

Köszönöm szépen Cs. Melinda kolleginának, hogy elkalauzolt egy kedves ismerősével közösen Újszeged eddig általam ismeretlen városrészébe a Doki magánrendelőjéhez.

Sok sikert! Azonban vedd figyelembe, hogy egy kasztnak vannak előnyei és hátrányai is! Szenvedhetsz egy sort miatta későbbiekben, mielőtt SRS-re kerül sor.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Király István műtétei 11 éve 7 hónapja #46102

Afterlifex beküldte:
dorys beküldte:
Beszéltünk este. Megvolt a konzultáció. Nagyon kedves és együttműködő orvos. Jövő héten kedden délelőtt kell majd telefonálnom és időpontot kérnem hozzá a kaszthoz. Amit a tervek szerint még az ősz folyamán el is végezne. Nagy SRS-t már csak jövőre januárban tudna csinálni, amibe egyedül nem tudok belevágni. (Párkapcsolat, intim szféra híján és egyéb magánéleti nyűgök miatt ugyanis még kockázatosabb annak pozitív kimenetele.)

Köszönöm szépen Cs. Melinda kolleginának, hogy elkalauzolt egy kedves ismerősével közösen Újszeged eddig általam ismeretlen városrészébe a Doki magánrendelőjéhez.

Sok sikert! Azonban vedd figyelembe, hogy egy kasztnak vannak előnyei és hátrányai is! Szenvedhetsz egy sort miatta későbbiekben, mielőtt SRS-re kerül sor.

Köszönöm szépen a jókívánságodat. :)
Ma délelőtt beszéltem vele. Egyelőre úgy alakul hogy SRS-t tervezek, amit januárban tudna elvégezni. December elején tud majd rá időpontot adni. Kasztot pedig akár három héten belül is csinálna.
(Most már úgy vagyok vele, hogy vagy az egyik, vagy a másik. Az SRS ideálisabb lenne, de kockázatosabb, a kaszt jóval biztosabb, de akkor viszont csak a tesztoszterontól szabadulok meg.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Király István műtétei 11 éve 7 hónapja #46103

  • filemon
  • filemon profilkép
Kedves Dorys! Nem könnyű a döntés! Szorítok, hogy sikeres legyen és az eredménye számodra a legkielégítőbb. Mindent jót kívánok! :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Király István műtétei 11 éve 6 hónapja #46335

Eddig három telefonszámot kaptam.
Mindegyik kicseng ugyan, de egyiken sem tudom elérni a dokit.
Néha az egyiken felveszi az asszisztensnő, ő viszont nem tud pontos időpontot adni. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Király István műtétei 11 éve 6 hónapja #46346

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Türelem...a dokik és asszisztensek már csak ilyenek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Király István műtétei 11 éve 6 hónapja #46352

Afterlifex beküldte:
Türelem...a dokik és asszisztensek már csak ilyenek.

Végül is délután három után szerencsére sikerült az egyik húszas számon elérnem. Kedvesen közölte, hogy csak kedden délelőtt 9-12 óra között tud a műtétekre időpontokat adni.
Úgyhogy holnap megint telefonos-kisasszony leszek. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Dr. Király István műtétei 11 éve 6 hónapja #46356

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Megy ez, csak így tovább dorys! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 5 hónapja #53776

Sziasztok!

Eddig csendes szemlélőként követtem a fórumot, de gondoltam megosztom ezt veletek.

Október elején túlestem az SRS-en Szegeden, Király István Doktor Úr műtött.
Olvastam itt minden félét a fórumon... Na mindegy.., lényeg: Király Doktor Úrnál kedvesebb, figyelmesebb orvossal még életemben nem találkoztam!!! Maximális és nagyon precíz, segítőkész. Munkáját nagyon becsületesen és körültekintően végzi el. A műtét minden szempontból sikeresen végződött. Mind funkcionálisan, mind esztétikailag a lehető legjobbat csinálta! Nagyon ért a dolgához szakmailag! Ráadásul szép munkát csinál.

/Nekem, ha ingyen csinálták volna a műtétet /pl. Thaiföldön vagy Belgrádban/ se mentem volna máshova, még ha nekem fizettek volna a műtétért, akkor se!!!/

Minden tiszteletem és elismerésem a Doktor Úré!
Illetve a kórházi személyzet előtt is minden tiszteletem, nagyon rendesek, segítőkészek.

Üdv nektek: Adri
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 5 hónapja #53783

Örülök, hogy ilyen jól sikerült minden, és szép is lett akkor :) , de akkor az imdollparts nem ezen vett részt? Hát, mivel egyesek eléggé nekiháborodtak, meg pár hozzászóláson nekem is feltűnt ez az, de majd elmondja mi van, vagy nem. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 5 hónapja #53784

Tényleg ennyire kedves volt, meg normi hozzáállás?, semmi parasztság, azért én hallottam ilyet. :S vagy valami borravalótól? :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 5 hónapja #53794

Köszönöm a jókívánságot! Nem tudom, hogy őt ki műtötte, de itt nagyon sok minden a betegen is múlik! Velem maximálisan rendesek , kedvesek voltak, ráadásul diszkrétek. Teljesen normális hozzáállás, mind a Doktor Úr és a személyzet részéről. Ha már felhoztad a borravalós részt, mindenkinek szíve joga eldönteni ad-e tiszteletdíjat avagy sem és hogy mennyit.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 5 hónapja #53797

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Valóban így van ahogy írod. Bár engem a Pajor prof műtött egyedül nem volt a Király a műtőben mert Kedden volt és a Király rendelt! De viziten velem is aranyos volt. Kérdezte minden rendben mondom nem mert nagyon elkezdett fájni a hasam! Akkor mondta a nővérnek hogy adjon infúziót mert azért ez nagy műtét volt. Az infúziótól helyre is jöttem. Na meg nálam az is közre játszott hogy kaptam egy jópár egység vért. Az őrzőben a hideg vértől egyből észhez tértem olyan volt mintha semmi nem történt volna. Teljes erőbe voltam semmi kábulat frankón át mosta az agyam. :) Az eredménnyel én is elégedett vagyok orgazmus tip top kül alak is jó. A Pajor is megnézett műtét előtt? Vagy a Király szabadon dönthetett? Mert úgy tudom hogy a Pajornak látni kell hogy kit akar műteni a Király. Gyors felépülést neked. Kontrollra kell menned ebbe a hónapba? Engem Decemberbe műtött Januárba már kontrollra kellett mennem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 5 hónapja #53800

Mercike8: Pajor Professzor Úr már nyugdíjba vonult, de még műt, csak már a saját betegeivel foglalkozik, nem tudom SRS-t vállal-e még. Találkoztam vele, ő is nagyon kedves, emberséges, fura volt nekem mindig is miket írnak itt róla.. Apropó: nagyon sokat köszönhetünk a Professzor Úrnak, mert ha ő nincs, akkor Magyarországon egy műtét se lett volna..... Engem csakis a Király Doktor Úr műtött, Professzor Úr nem volt jelen, se előtte, se utána. Kontrollra műtét után egy hónappal kell menni, ehónapban voltam is, már csak jövőre kell mennem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.260 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook