Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Dr. Király István műtétei

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 2 hónapja #40633

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
sophiataylor írta::
Nekem a telefonjaimat is mindig lepattintotta mostanában, hogy hívjam 2 óra múlva, 30 perc múlva, megint 30 perc múlva, majd holnap...
Úgyhogy nem tudtam elmondani neki azt a kb. 1 perces közölnivalómat sem. :laugh:
Aztán ráhagytam.
Ennek nem örülök,:( ha megjön a levél az OEP-től, és kapok támogatást akkor hívogathatom mindennap! Hogy a műtét időpontját egyeztessük. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 2 hónapja #40739

  • Luluka
  • Luluka profilkép
Sziasztok!

Valaki írhatna nekem Királyról. :shout:
Minden információ érdekel, mert abszolút nem ismerem. :(

Előre is köszönök mindent.
Lívia :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 2 hónapja #40745

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Ma mondták a titkárságon hogy a Király doki szabadságon volt a múlthéttől idáig! Többek közt ezért nem lehetett elérni gondolom én. Bár igaz nekem ma sem sikerült mert a telefonját nem vette fel. Lívia mit szeretnél róla tudni? A topikot elolvastad már? Amiben most vagyunk. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 2 hónapja #40754

  • Florencia
  • Florencia profilkép
Nem sok információ van róla ebben a topikban...
Valaki meg tudná adni pl. a telefonszámát?
Illetve az is nagyon érdekelne, hogy a szegedi konzultációt mennyire lehet úgy megoldani, hogy egyszerre történjen Pajor és Király dokival...
Nagyon messziről vagyok, ezért nekem sokkal egyszerűbb lenne. :-)
Ez a max. 150ezer Ft mennyire biztos?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 2 hónapja #40755

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Florencia írta::
Nem sok információ van róla ebben a topikban...
Valaki meg tudná adni pl. a telefonszámát?
Illetve az is nagyon érdekelne, hogy a szegedi konzultációt mennyire lehet úgy megoldani, hogy egyszerre történjen Pajor és Király dokival...
Nagyon messziről vagyok, ezért nekem sokkal egyszerűbb lenne. :-)
Ez a max. 150ezer Ft mennyire biztos?
Ez itt a Király doki saját mobil száma. Vele lehet ezen a számon személyesen beszélni. A műtét pedig annyi maximum 150 ezer forint. 06 20 335-5474
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 2 hónapja #40775

  • Luluka
  • Luluka profilkép
mercike8 írta::
Ma mondták a titkárságon hogy a Király doki szabadságon volt a múlthéttől idáig! Többek közt ezért nem lehetett elérni gondolom én. Bár igaz nekem ma sem sikerült mert a telefonját nem vette fel. Lívia mit szeretnél róla tudni? A topikot elolvastad már? Amiben most vagyunk. ;)

szia!
Igen el olvastam a fórumot.
Ami érdekel:
Milyen ember?
Milyen nála a kórházi ellátás?
Milyen a Munkája?
Ilyenek érdekelnének.

Lívia :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 2 hónapja #40798

Normális, kedves, megértő ember.
Nála nincs kórházi ellátás. Ő a szegedi Urológiai Klinika orvosa. http://www.szote.u-szeged.hu/urologia/
Munkáról kérdezd meg azokat, akik a keze alatt alakultak át. Tudomásom szerint viszont nincs aktív fórumozó közöttük.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 1 hónapja #41392

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Nos. Mivel már elég sokan hördülnek fel, amiért a Tanársegéd Úrra bízom intim szerveimet, szeretném közölni egyszer és mindenkorra, hogy:

A. Nincs pénzem, istentelen átkozottul csóró vagyok, nem csak a konyhám, hanem én is. Életemben nem láttam fél millió forintot egyben és nem fenyeget annak a veszélye, hogy egyhamar fogok.

B. Rendkívül tisztelem Tizedes Dr. Urat és semmi kétségem munkája kifogástalan mivoltáról, de igen valószínűnek tartom, hogy nem fog jelképes összegért megműteni emberbaráti szeretetből.

C. Király Dr. Úr minden kétséget kizáróan NEM az Antikrisztus, még csak nem is a jobbkeze. Egy alapos, megfontolt, maximalista és rendkívül kedves ember. Nem beszélve arról hogy istentelen jó pasi. :D

Úgyhogy szépen kérem a kétkedőket, ne próbálják velem elhitetni, hogy Pajor professzor és Király doktor az ördög jobb- és balkeze.

Hiszti vége! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 1 hónapja #41393

  • Florencia
  • Florencia profilkép
Ellenier, én is nála tervezem az SRS-t, voltál már nála konzultáción vagy élőben még nem is láttad? :)
Tudsz valamit a körülbelüli árról?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 1 hónapja #41394

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Ellenier lehetőségeidhez képest sikerüljön majd a lehető legjobban a műtét! Mások hisztije pedig nem számít, mert a Te életed, Te döntésed és Te tudod mit engedhetsz meg magadnak és mit nem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 1 hónapja #41411

  • alíz
  • alíz profilkép
Florencia írta::
Ellenier, én is nála tervezem az SRS-t, voltál már nála konzultáción vagy élőben még nem is láttad? :)
Tudsz valamit a körülbelüli árról?

Bocs, hogy beleszólok, de én voltam nála a múlt héten.

A kaszt jelenleg pontosan 138 ezer,
az SRS 130 ezer körül mozog TB támogatással.

Mellékesen a konzultáció
urológiai szakvéleménnyel 8 ezer, ha valaki ebben törné a fejét.

Pusszancs!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 1 hónapja #41414

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Köszönöm Alíz. :)

Bár én eddig mindig ingyen konzultáltam vele... :O

Florencia, az árat tudod. :)
Igen, beszéltem már vele személyesen, mutatott képeket (névtelenül), nekem meggyőzőnek tűntek.

Rendkívül szimpatikus fiatalember, ami a legjobban tetszik, hogy a végtelenségig alapos és elhívja a figyelmet a legapróbb komplikációra is, nagyon maximalista. Ha ugyanilyen igényes a munkájára is, akkor joggal bízom meg benne. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 11 éve 10 hónapja #43762

  • Vicy89
  • Vicy89 profilkép
Sziasztok!

Először is azzal kezdeném,hogy nagy nehezen bár,de végre sikerült összeszednem az srs árát. :cheer: Már az időpontom is megvan .Sajnos én is (mint oly sokan) csúsztam a műtéttel már kb másfél hónapot, így most június közepén kell befeküdnöm. Kicsit bosszant is,mert így újra meg kell csináltatnom a műtét előtti kivizsgálásokat,na de ez legyen a legkevesebb! :)
Igazából azért írtam ide,mert sajnálatos módon :( ezidáig nem sikerült senki olyat találnom,aki a műtétem után haza tudna engem fuvarozni (nyilván a benzinköltségbe beszállnék). Tehát aki szegedi vagy éppen arra jár,vagy csak miattam lenne olyan édes,kedves,aranyos és segítene feljutnom Pestre azt nagyon megköszönném.A dátum olyan július eleje lenne,mivel két hétig ( jó esetben...remélem :) ) bent kell feküdnöm. Lehet,hogy megoldódik addigra nekem is ez a "gondom",de szívesen veszem a segítségeket. Am majd írok ide,hogy milyen volt bent és mire kell számítani,csak nem szívesen vertem eddig nagy dobra! Szorítsatok,hogy minden jó legyen. :blush:
Pusszancs! :):kiss:

Viki
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 11 éve 10 hónapja #43765

  • Florencia
  • Florencia profilkép
Szia:)

Most TB nélkül mennyi a Király-féle műtét?
Azt nem tudjátok véletlenül, hogy vállal-e bélpótlásos módszert??? (sigmoid vaginoplasty)

Köszi:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 11 éve 10 hónapja #43766

  • Vicy89
  • Vicy89 profilkép
Hogy érted,hogy TB nélkül? :ohmy: A magyar eü. sajnos nagyon pocsék és mára már nem támogatja úgy a nemátalakító műtéteket ,mint anno, (bár szerintem semmit se nagyon),meg ugye nincs is rá keretük! A TB 10%-ban állja a műtétedet és szerintem örülj,hogy így is kevesebb,még ha nem sokkal is az ár. Így a fennmaradó rád eső 90%
pedig kb 125 ezer Ft. Így az egész durván 140 ezer Ft lenne,ami még így is sokkal sokkal olcsóbb,mint bárhol máshol a világon,vagy akár Mo-on belül. :huh:
Miért akarsz bélpótlásos műtétet? Amúgy hallottam már olyanról,hogy csináltak ilyen műtétet,mert más megoldás nagyon nem volt. Szerintem ha csak az a célod,hogy jobban nedvesedjen ne vállalkozz ilyenre. Nem hinném,hogy szívesen bontanak meg egy amúgy ép bélszakaszt. Ha pótolnak,akkor általában a hasról szoktak. De meg kell érdeklődni,biztos meg tudják oldani,de szerintem,ők a saját kis megszokott műtéti "rutinjukat" csinálják és ha más lehetőség nincs,akkor alkalmazzák ezt a módszert. :)
De nem vagyok én itt az ész,szóval kérdezz utána és majd ők megmondják,hogy lehet-e ilyet! B)
Ui: Tök jók ezek a smile-k :D :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 11 éve 10 hónapja #43767

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Vicy89 sok sikert!

Florencia, nekem összementek a dolgok, de bélpótlásról szó se esett. Nem tudom, a méretek miatt akarsz ilyesmit...? Mert szövettágításról szó esett, és az is lesz nekem, remélem hamarosan SRS előtt. Vagy neked nincs más megoldás?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 11 éve 10 hónapja #43770

  • Florencia
  • Florencia profilkép
Igen, nekem azt mondták 4-5 centis vaginám lehetne a körülmetélés és a korábbi kasztráció miatt, ezért kell a bélpótlás... vajon Király belefog ilyesmibe?
Az orgazmusról mit tudtok...? ... aki nála csináltatja... van esély? :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 11 éve 10 hónapja #43771

  • Vicy89
  • Vicy89 profilkép
Köszi Afterlifex! :)
Na így már értelek. Ha más lehetőséged nincs akkor kérdezz rá,hátha tudnak Neked megoldást. Elég alapos doki,szóval csak akkor fog bele,hogy ha biztosan csinált már ilyet.De én úgy tudom,hogy legtöbbször a Pajor proffal műtött,max vele együtt megoldanák,nyugi,jók ők és elkövetnek mindent,hogy sikerüljön a műtét! :)
Az orgazmusról meg csak annyit: nyilván arra törekednek,hogy az idegeket meghagyják és így az új nemi szervvel lehessen majd orgazmusod. Ez alapkövetelmény egy ilyen kaliberű műtétnél...más kérdés,hogy vannak olyan esetek is sajna,amikor nem sikerül,szövetelhalás van stb.,de ne aggódj ilyenek miatt! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 11 éve 10 hónapja #43772

  • Florencia
  • Florencia profilkép
Köszi a választ :))) aztán majd számolj be, szurkolok :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 11 éve 10 hónapja #43783

  • Vicy89
  • Vicy89 profilkép
Nincs mit! :) Rendben,amint kezemben a laptopom és már fel lehet kelnem az ágyból, akkor beszámolok a történtekről. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.234 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook