Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Dr. Király István műtétei

Dr. Király István műtétei 13 éve 1 hónapja #33626

  • Kittyke
  • Kittyke profilkép
Sziasztok!
Tegnap voltam lent Király dokinál Szegeden. Az SRS pontos ára 124.000. Ft., melyet előre kel fizetni (Mivel leléptek egyesek, az SRS után fizetés nélkül.)Bevállalja a phalloplastyt is, 3 műtéttel, protézis beültetéssel. Ez kb. 300.000 Ft. lesz, de a pontos összeget keddre fogja nekem megmondani. Holnap megyek be kedvenc doktornőmhöz és megbeszélem vele, a műtéthez szükséges vizsgálatok könnyed lebonyolítását is, hogy mindenkinek csak egy helyre kelljen mennie.

Kedves Flóra! Ezúton is köszike szépen a segítségedet!!!!
Pussz, Kitti.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 13 éve 1 hónapja #33628

  • szultanpepa
  • szultanpepa profilkép
;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 13 éve 1 hónapja #33629

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Király ez a hír! :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 13 éve 1 hónapja #33671

  • Kittyke
  • Kittyke profilkép
A doki pontos elérhetőségei:

Dr. Király István

Szeged, Urológiai Klinika, II. ambulancia
6725 Szeged, Kálvária sgt. 57.,
Tel / fax: 62/561-300, 561-301
Mobil: 06/70-273-7878
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 11 hónapja #34645

  • Kittyke
  • Kittyke profilkép
Sziasztok!

Április 4.-én, hétfőn reggel megvolt az srs-em, Pisti vezényletével. A műtét 8 óra hosszúra sikeredett. Pisti, előttem, mint orvos is és mint ember is egy életre kivívta maximális elismerésem és tiszteletem. Eddig nem volt olyan hétköznap, hogy ne jött volna be naponta, többször is hozzám érdeklődni, beszélgetni, segíteni. Sőt, még a kötözéseket is saját maga végzi el. Az eredmény is szép lett, lesz ill. a funkcionalitása tökéletes. Most az 5. napon, már kezd visszatérni az idegek normális működése, a klitorisz érzékeny, a vizeléssel sincs probléma. Esztétikailag is jó lesz, csak sajnos nekem nagyon beödémásodott és beduzzadt. De szerencsére ezek is javulnak,gyógyulnak. A műtét napja és a rákövetkező volt eléggé fájdalmas, a jelenlegiekben csak az a kellemetlen, hogy nem kelhetek fel hétfőig az ágyból és feszít a sámfa varrata. Ha majd elkészül a korrekció és be is gyógyul, akkor nyilvánosságra is hozzuk Barnival, itt a Pinken, az egész srs-t. orvosi és paciensi leírással, képsorozattal illusztrálva. De lehet, hogy hamarabb is, ez Barni kompetenciája lesz...

:kiss: Kitti
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 11 hónapja #34657

  • Endee721
  • Endee721 profilkép
Óriási gratuláció!
Gyógyulgass!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 11 hónapja #34718

  • Pinky
  • Pinky profilkép
Remek hír! :)
A publikálásnak külön örülök!
Gyógyulgass, épülj fel! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 9 hónapja #35671

  • Nibelunga
  • Nibelunga profilkép
Kíváncsian várom az eredményeket
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 9 hónapja #35714

  • via
  • via profilkép
szia Kittyke

a Király doktor úr plasztikai sebész vagy urológus?? milyen végzetsége van?
ö műtött téged egyedül vagy másik orvosal közösen?

engem a Pajor professzor mütött még régen és nem lett alegszebb. ezért szeretnék egy korekciót csináltatni.
nagyon várom az igért kép anyagot , kiváncsi vagyok hogy a Király doktor hogyan dolgozik, menyire szépen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 9 hónapja #35779

  • Gabeee
  • Gabeee profilkép
Szio a Válasz urulógus.

Nekem augusztus 9 lesz a műtét ,és baromi messze van :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 5 hónapja #38004

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Hello Lányok. :)

Én is rászántam magam lakótársacskámmal egyetemben a véglegesítésre, voltunk is konzultálni doktor Úrral. Én is igazolhatom, hogy kedves, közvetlen, korrekt és istentelenül jóképű... :D

Namárost, csak az engedély hiányzik az boldogulásomhoz, azt szeretném megtudni, mi ja menete ennek a műtéti engedélynek. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 5 hónapja #38005

Nem értem miért a kérdés. :think:

Nincs külön engedély műtétre meg semmilyen szabályozás továbbra sem. Amit az orvos kér a műtéthez az a szentírás, hiszen ő műt. Probléma esetén minisztérium, de Király doktornál erre nem hiszem, hogy sor kell kerüljön.

Meg kell változtatni a társadalmi nemet, mivel a minisztérium nem enged műtétet nemváltoztatás előtt, aztán megkérni a doktor bácsit és ennyi. ;)

trans.pinkvanilla.hu/informaciok/nem-es-nevvaltoztatas-menete
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 5 hónapja #38010

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Én már egy éve női névvel élek, ezt tudattam is a doktorral tegnapelőtt, de azt mondta, hogy egy engedély szükséges a minisztériumtól ami konkrétan a műtétet engedélyezi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 5 hónapja #38012

Értem, akkor a minisztériumot kell megkérdezni, legutóbb ilyen esetben azt mondták nincs külön olyan engedély, de annak az embernek még csak folyamatban volt a nemváltása, tehát már beadta a papírokat de még nem kapta meg az engedélyt. Kíváncsi vagyok most mit mondanak, igazából úgy tűnik fogalmuk nincs mit csinálnak, de ez nem újdonság.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 5 hónapja #38014

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Rendben, köszönöm, ha megtudtam valamit, leírom egy külön topicba. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 5 hónapja #38015

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Igen ezt nekem is jelezték az orvosok hogy a 2004-es engedélyemen nincs rajta hogy a műtétet is engedélyezik! De 2004-ben mikor megkaptam azt mondta a Dr Tímár Krisztina hogy csak az van azzal lehet mindent intézni BELE ÉRTVE A MŰTÉTET IS!!! Érdekesek mert most kértem 1 új engedélyt aztmondták a minisztériumban hogy adnak 1 újat azon max le írják hogy a műtétet is el lehet végezni! MERT HÁT VALÓBAN A MŰTÉTRE NINCS KÜLÖN PAPÍR!!! Az engedély azért van mert benne van a nevében hogy engedély!!! Ezt én sem értem de Magyarországról van szó úgyhogy nem kell csodálkozni! Jó lenne ha ezt valahogy tisztáznák mert hatalmas pofára esések vannak ezvégett hihetetlen! :ohmy: :dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 5 hónapja #38019

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Hát megkaptam, hogy sem az IRM, sem a Nemzeti Erőforrás (akikhez az EÜM tartozik...) nem ad ilyen engedélyt, nekik semmi közük hozzá. Mondá az Varga Tímea...

Úgyhogy azt hiszem lesz egy utam a Pápa őszentségéhez, mert nyilván tőle kell igényelnem, ha nem az EÜM-től...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 5 hónapja #38033

  • girltzsuzsi
  • girltzsuzsi profilkép
Az én papíromon az áll, hogy "... szakmailag indokoltnak tartom a beteg név-és nemváltoztatás iránti kérelmét és ennek megfeleően nevének és nemének anyakönyvben történő módosítását."
Nemzeti Erőforrás Minisztérium Egészségpolitikai Főosztály.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 5 hónapja #38035

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Nekem is. Ebben meg ugye műtétről szó sincs.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Király István műtétei 12 éve 5 hónapja #38053

  • Gabeee
  • Gabeee profilkép
Sziasztok.

A nem váltást a név változással együtt kellet volna kérned !

Az az amikor kérted a neved meg változtatását akkor kellet volna a papira írni hogy a nemed is változtatni akarod,s ők továbbították volna a papírokat." orvosi papírok másolatait bekellet volna nyújtanod."
De hívd eszt a számot : 06/1 795-51-98 ; v. 06-10795-11-20 " Lehet hogy a számok nem pontosak mert nekem is nyomozni kellet de ki indulási alap!!"Régen hívtam ,s beszéltem már velük :)

Keresd Marton Sárát vagy bárkit aki ott a transzszexuális dolgokkal foglalkozik itt segítenek.

Én is őket hívtam,s beszéltem meg mikkel nekik hogy meglegyen az engedély


A műtéten túl vagyok ,jól sikerült. .:):cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
De lesz még egy korrekciós műtét ami még jobbá teszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.294 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook