Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Dr. Király István műtétei

Dr. Király István műtétei 8 éve 5 hónapja #53876

  • Kelly
  • Kelly profilkép
Prof. Dr. Pajor Lászlónak dijóhéjban ez az elképzelése a TS-eket illetően, amit kiselőadásában kifejtett anno : videotorium.hu/hu/recordings/details/316...l_not_-_nobol_ferfit
Aki ebbe az elképzelésébe belepasszol,( mint ahogy te is) , azzal normális, aki pedig nem, azzal egy paraszt. Röviden ennyi az igazság.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 5 hónapja #53877

Láttam már ezt a videót.. semmi kivetnivaló nincs ebben, nagyon jól beszél és teljes mértékben igazakat mond.
Nem hiszem, hogy paraszt, sőt nem az! Nagyon sok mindent le tett az asztalra, inkább legyen hálás neki mindenki! Ha ő nincs, és nem foglalkozott volna velünk, akkor senkinek nem lett volna műtéte itthon!! Ezt is vegyétek már figyelembe!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 5 hónapja #53889

Örülök hogy veled ilyen rendesek voltak. :D Akkor elmondom én egy év után hogy gondolom...
Hozzáteszem hogy teljes mértékben beleesek a prof. úr ideális transzszexuális jelöltjébe. Sőt... :D Nem fogok azzal kérkedni milyen szép vagyok vagy nem, de 100%ig elmegyek nőnek, ráadásul nem is akármilyennek.. :D De... Majd rájössz hogy teljesen orgazmus képes klitoriszod az az életben nem lesz azzal a technikával amit nekünk csináltak. Nem kevés lánnyal beszéltem akit szegeden műtöttek mindenkinek elhalt vagy teljesen vagy nagy része a makkból készült klitorisznak (ez egy djordevic-nál nem fordul elő...). - Kicsit érdekes hogy a volt páromtól hallom vissza, aki volt itthon műtött és külföldön műtött ts lánnyal is, hogy nekünk nem fér be teljesen... És majd rájössz te is mikor majd a 20 centis farok félig megy be hogy mennyire jól sikerült vagy sem. Hagyjuk... Én megbántam hogy szegeden csináltattam, főleg azért mert vonzom a nagy farkú férfiakat.. :D

Az ápolók közül páran bunkók voltak, viszont legtöbben kedvesek. Csak hiába kedvesek, amikor ez a műtét után morfiumozni kéne, amit nem kapsz.. Nagyon nagy a fájdalom küszöböm, de minden bajom volt, és két ápolónő megjegyezte ha én nem bírom minek akartam.. :side: Orvosok is vizitnél hagyjuk... Ez csak egy vagina, és nem egy designer vagina. Több lánynak is vannak a befogadással problémái, pedig mindannyian rendszeresen és rendesen tágítottunk. Én amit leírtam az mind úgy volt... Nem fogok indiszkrét lenni, de egyik barátnőmnek külföldön csinálnak egy teljesen új SRS-t vastagbélből... Mert konkrétan semmi mélysége nincs. Szóval, mindenki gondolja meg ezt a Szeged dolgot... :D Most gyűjthetek én is egy nagyon nagy eséllyel komplikációkkal járó műtétre mert igenis azt akarom amikor megdugnak na a fele farkuk menjen be... Az hogy orgazmusra képtelen vagyok, az már csak annyi hogy nagyon frusztrált vagyok azóta. Az exemnek nagy mérete volt és vastag, megijedtem tőle és csak ezért nagyon hamar el mondtam neki mindent.. Pedig nem akartam... :( Mielőtt bárki támadna, ez az én személyes véleményem, a műtétet NEM BÁNTAM MEG, AZT HOGY HOL IGEN. Mindenki eldöntheti mit gondol... :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 5 hónapja #53918

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Átlagos mérethez 13-14 centihez megfelelő a hüvelyem! Most voltam nőgyógyásznál vizsgálaton mindegy miért de semmi bajom a hüvelyem normális méretű. Belenézett a doki tágítóval csak azt látta hogy nincs méhem! Egy 22 centissel nekem is meggyült a bajom de nem is kell hogy be menjen végig. A született nők sem szokták végig be engedni mert fáj hiszen nem véletlen okozhat méhnyakszáj repedést az meg gondolom nem egy kellemes érzés pláne olyannak aki még nem szült. Még mindig nem veszed figyelembe a testi adottságokat amit már írtam! Senki nem tud neked 20 centi mély hüvelyt csinálni ha egyszer nincs elég hely a végbél és a prosztata közt. Vetesd a ki a prosztatád akkor nyersz pár centit! Az hogy bélből nagyobb hüvelyt csináltatni hát te tudod. Van fogalmad róla mivel jár az??? Koplalhatsz napokig hogy ki tisztuljon a beled ihatod a sós vizet az is lehet hogy a műtét után a beleddel életed végéig gondok lesznek. Fogalmatok nincs róla milyen veszélyes én tudom! Nekem sajna gondok vannak a vékony belemmel. Ezt a belezős dolgot érdemes jól átgondolni. Egy egészséges bélből kivágni egy darabot hát kaphatsz akàr chron betegséget vagy cholitist jól gondoljátok át. Engem majdnem megműtöttek Chron betegséggel de szerencsére nem vagyok Chronos csak IBS-em van Irritabilis bél syndroma. Szedem a tabit így jól vagyok nem fosom össze magam hidd el nagyon nem jó nekem elhiheted vigyázz a beleiddel jobb nem bojgatni. Csak jótanács!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 5 hónapja #53919

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Bocsi Crohn így kell írni én mindig rosszúl írom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 4 hónapja #54360

  • RobinIbnLaAhad
  • RobinIbnLaAhad profilkép
Sziasztok!

Látom nem ma voltak itt az utolsó beszélgetések. Azért bepróbálom. Januárba vagyok kiirva műtétre Király dokihoz. Mivel sokat betegeskedek egyenlőre csak a petefészek/méh eltávolítást szeretném megcsináltatni, szerintem épp elég lesz abból lábadozni egy darabig. Volt már valaki ilyenekkel nála? Ő urológus nem?
Engem a nőgyógyászom irányított a Pajorhoz, aztán Ő átpasszolt a Király dokinak. Nem tudom mire számítsak, szeged baromi messze van tőlem,ezért érdeklődök hogy volt e már valaki hasonló helyzetben.

A választ előre is köszike :)

Robin
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 1 hónapja #55392

Én pont az ellenkezőjét hallottam... a Doki az egyik csajnak nagyon jót készített, mind funkcionálisan, mind pedig küllemre. Szerintem normálisan is lehet közölni a dolgokat és nem illetni ''szar'' jelzővel.

Bocsi, ha valaki sértésnek veszi, de gondoljatok bele, ha idetéved egy ''kezdő'' TS lány/fiú mit szól majd?!

Mindegy, lehet kár volt ezt is leírnom, de már kikívánkozott!

Szép estét nektek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet:

Dr. Király István műtétei 8 éve 1 hónapja #55454

Ha már a lányok akiket érint, nem beszélnek erről... :( Senki NE menjen szegedre hüvelyképzés gyanánt... Az öreg Pajor papa se volt egy top SRS sebész.. De ha esztétikailag nem is, funkcionálisan jó munkát végzett.. A lányok akik nála voltak srs-en pisilni se tudnak.. de mindegy. Az ő dolguk. Ha a doktor úr esetleg olvassa ezt, megkérem ne csináljon ilyen műtéteket ha nem ért hozzá. Kérem. Csak árt ezeknek a lányoknak, komolyan. A mai eszemmel, nem is hezitálnék hogy hova menjek szexuális átalakító műtét céljára.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 1 hónapja #55455

Mármint a lányok akik nála voltak SRS-en, a Dr. Királyt értem.. - ÉS megegyszer ha olvassa a doktor úr. :D Mint egy post op transz lány, aki egy született lánynak is elmegy, kérem, hogy ne csináljon ilyen műtéteket. Köszönöm. :( Én is mehetek majd korrekcióra. Ha egyáltalán tudok. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 1 hónapja #55456

Az a helyzet én is ezt hallottam olyan ismiktől, akik SRS-be kerültek, de itt seggbe lettem szapulva, amiért a szart taglaltam, hogy nem egy sztár munkát végez, ja hogy pocsék. De itt többen állítják milyen jó lett. :S Hát tényleg jó képű, megnéztem, de ez nem számít, nem őt viszed haza...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: imdollparts

Dr. Király István műtétei 8 éve 1 hónapja #55457

Húgycsővet akarnak csinálni nyálkahártyából... :( :unsure: Szerintem nekem kellett volna az utolsó műtétnek ott lennie ami ilyen.. :unsure: Engem is szétbaszott a Pajor. A testemből kell élnem kis korom óta... és komolyan úgy bánom, hogy cicit meg lófaszt akartam, normális srs helyett.. Nem tudom mi a geciért nem hagyják abba..? Persze amikor a Bordás Noémi műtött a Djordevicel halason.. az nem lehet :D De ők szétbaszhatnak emberi életeket.. :( A pajor normális munkát végzett régebben, HA JÓ KEDVÉBEN VOLT.. én láttam két normális munkáját, egyik a legjobb barátnőm volt, öregségére meg belefásult.. Van jó pár lány akinek elhalt a klitorisza, akinek bent hagyták a heréit és újra kellett műteni, a lány aki megölte magát úgy tönkre tették, most két lány akinek baj van a húgycsövével.. ÉS még valaki akinek msot bél szakaszból kell egy újabb srs-t csinálni.. És én aki most nem tudja mit csináljon hogy esztétikailag szép puncija legyen...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 1 hónapja #55458

Azt a beleset jól meg kell gondolni, mert, ha azt elbasszák az katasztrófa, az a legutolsó, más megoldás nincs? :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 1 hónapja #55459

Azt Magyarországon, alapból nem, ha ennyire nem megy a többi se soknál :S ...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 1 hónapja #55460

Adrien1994 írta, pár hónapja:

"Köszönöm a jókívánságot! Nem tudom, hogy őt ki műtötte, de itt nagyon sok minden a betegen is múlik! Velem maximálisan rendesek , kedvesek voltak, ráadásul diszkrétek. Teljesen normális hozzáállás, mind a Doktor Úr és a személyzet részéről. Ha már felhoztad a borravalós részt, mindenkinek szíve joga eldönteni ad-e tiszteletdíjat avagy sem és hogy mennyit. "

Meg még írt valamit hogy mennyire jó stb.. elvileg októberben műtötték.. most március vége van, és még mindig van valami baja a pisilőjével. Kit akartok lányok becsapni saját magatokat? :( Még egy valakinek most nyálkahártyából akarnak húgycsövet.. a barátnőm meg otthon van és zacsiba pisil mert nekrotikus a pisilője... Könyörgöm hagyják abba. Komolyan. :( Szépen kérem ne csináljanak ilyeneket. Majd a lányok előbb utóbb összeszedik a pénzt normális orvosra.. :( Kérem. ÉS annyian támadtak engem még 2014 ben is... Pedig én végig az igazat írom le. Nem tudom mi értelme hazudozni? :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 1 hónapja #55461

*március eleje. -:( Ami a legeslegelszomorítóbb, hogy nagyon sok interszexuális, de születéstől fogva lányokról beszélünk, akik szegeden tágításon és ilyeneken vesznek részt.. ugye nekik választásuk se lesz.. Valljuk be ez a király pedig nem ért ilyenekhez. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 1 hónapja #55466

Persze, egy két lány örül mint majom a farkának hogy pina van alattuk.. :D Nem bántok más transz lányokat, mert nem voltam én se mindig hiper szuper "passable". De.. persze ők örülnek neki. :D Mondom nem kimber james punijához kell mérni ezt a szegedit, és akkor lehet neki örülni.. :D De... ami durva, hogy pisilne se tudnak rendesen, majd ha lesz 1-2 eset hogy életük végééig katéterrel kell élniük, vajon abba hagyják szegeden a kontár munkát vagy nem?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 1 hónapja #55469

Hát a tapasztalataimból mondva, biztos nem. Azért az szar, ha a pisilés nem megy, az legalább olyan fontos, minthogy kinézzen. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 1 hónapja #55470

Szegeden inkább annak lehet örülni olcsón megúszták, ilyen fapadosan, és, ha mázlis, akkor még el is megy valahogy, meg, a sok szarabb közül, egy fokkal jobb, akkor jól sikerült. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 8 éve 1 hónapja #55487

Snezi1996
:
Tudom, hogy olvasod, akkor bevállalod Szegedet?, most, hogy tudod nem annyira jó, mintahogy itt írogatják...Hát, mert kicsit fiatalabb vagy, mint én, nehogy már felülj valami hamis infonak, szépítgetéseknek :) Biztos ott is lehet jobb mázlival, de erre nem jó alapozni, de nem ez a tuti. Vagy kitől hallottad ennyire jól sikerült újabban mindent visz?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dr. Király István műtétei 7 éve 4 hónapja #59344

Szegeden, augusztusban megvolt az SRS műtétem, novemberben pedig a korrekciós műtét. Egyelőre minden OK
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.367 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook