Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Dr. Tizedes György műtétei

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33617

  • shadow
  • shadow profilkép
Hali!

Köszi Harcos! :)
Annyit felejtettem még el megkérdezni, hogy nőgyógyászati papírból elég, ha citológiai leletem és ultrahangos papírom van? Amikor mondtam a dokinak, hogy általános vizsgálatot akarok, ennyit csináltunk meg. Direkt kérdeztem a mellvizsgálatot, de mondta, hogy azt mittudoménmilyen szakorvos csinálja, és csak indokolt esetben szükséges. Meg hogy ő csak a felesége melléhez ért. :laugh:

Ja, ha valaki időpontot akar Tizedes dokihoz, a TransVanillán levő számot hívjátok, azt is inkább 10 után, ott adnak péntekre. A másik szám alatt csütörtökre és a megyei kórházba a plasztikai ambulanciára adnak időpontot, bár lehet, hogy az sem gond.

Barno, grats az előjegyzéshez, már nincs is messze! Az időzítés meg nagyon állat! :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33621

Az adjunktus úr hétfőn engem is az átalakulásom következő lépcsőfokára emelt. Immár végleg és visszafordíthatatlanul elszakadtam a férfi nemtől, amit a genetika és a születés rám testált, ám a lelkem végig tiltakozott ez ellen. Most már nem kell ezt tennie.

Hatalmas köszönet Dr. Tizedes Györgynek. Bár én kérvényeznék neki is egy névváltoztatást: a családnevének minimum Tábornoknak kellene lennie. :)

Külön öröm volt számomra, hogy a műtétet megelőzően meglátogatott Cicely drága. Nagyon jó volt egy ilyen végtelenül kedves, okos és csinos leánnyal beszélgetni; aki maga az élő példa minden MtF előtt, hogy is kell élni, megélni ezt az egész folyamatot.
Remélem még sokszor lesz alkalmam egy társaságban lenni Veled! :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33627

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Girltzsuzsi, nagyon szépen köszönöm! :)

Sophia: Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen, és nem véletlen látogattalak meg. Nagyon szimpatikus, intelligens lány vagy, ezt már neten keresztül is éreztem, akivel szívesen találkoztam, ha már volt rá lehetőség. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33673

  • shadow
  • shadow profilkép
Sziasztok!

Tizedes doki elfogad fénymásolt szakvéleményt, ha az eredetit elküldöm a minisztériumba?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33675

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
shadow írta::
Sziasztok!

Tizedes doki elfogad fénymásolt szakvéleményt, ha az eredetit elküldöm a minisztériumba?

Természetesen, jó a fénymásolat, nekem is a minisztériumban volt az eredeti, párhuzamosan folyt a két dolog.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33676

  • grindylow
  • grindylow profilkép
El. A minisztérium is elfogadja amúgy a fénymásolatot, ha pedig eredetit kapnak, azt visszaküldik - a tájékoztatás szerint.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33686

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Tőlem is másoltat kaptak, visszaküldték. :)

Egyébként egy kérdés:

Előre is elnézést, ha le van vhol írva, utánanéztem, de közismert bamba vagyok. :D

Szóval... Tizedes adjunktus úr elfogadja külsős urológus szakvéleményét, vagy még mindig csak a pécsi orvosét? (ezt csak úgy félfüllel hallottam)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33688

  • sztella
  • sztella profilkép
Ellenier írta::
Tőlem is másoltat kaptak, visszaküldték. :)

Egyébként egy kérdés:

Előre is elnézést, ha le van vhol írva, utánanéztem, de közismert bamba vagyok. :D

Szóval... Tizedes adjunktus úr elfogadja külsős urológus szakvéleményét, vagy még mindig csak a pécsi orvosét? (ezt csak úgy félfüllel hallottam)

Szia! Tőlem nem kértek egyenlőre urulógusi szakvéleményt és elvileg már nem is találkozunk a műtétig.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33695

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Ó, ez jó hír :) Köszönöm ^^ nekem 25.-ére van időpontom konzultációra, ezek szerint oda elég neki a 2 pszicho is. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33703

  • Barno
  • Barno profilkép
Ellenier írta::
Tőlem is másoltat kaptak, visszaküldték. :)

Egyébként egy kérdés:

Előre is elnézést, ha le van vhol írva, utánanéztem, de közismert bamba vagyok. :D

Szóval... Tizedes adjunktus úr elfogadja külsős urológus szakvéleményét, vagy még mindig csak a pécsi orvosét? (ezt csak úgy félfüllel hallottam)
Nem vagy bamba, szerintem a fórum azért van, hogy bármit meg lehessen kérdezni. Jó hogy nem már majd fél napig fog mindenki bogarászni, mielőtt föl merne tenni egy kérdést! Miért fáj az bárkinek is, hogy ha valami többször szóba kerül? Ismétlés a tudás jó édes anyukája! :)
Arról nem is beszélve, hogy vannak dolgok, amik pl. egy-két éve nem is úgy voltak, mint most, ilyen pl. a laparoszkópos kipakolás, annak ugyan hol kéne utánanézni a régi hozzászólásokban?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33705

  • Ellenier
  • Ellenier profilkép
Ó, aranyos vagy Barno, köszönöm :)

Én is így látom, csak szoktam látni, hogy néhanap hogy lehordják az emberfiát-lányát, ha elhangzott dologról mer kérdezni. :D

Mindenesetre megkérdeztem, választ is kaptam, úgyhogy teljes siker. :-p

Közben Sophia is informált Vikin keresztül, hogy neki se kötött bele egy véleményébe se... :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33706

Susanne (Varga Annus) túl van az SRS-én. :cheer:
A nap során korábban sziszkó pedig mellkorrekción esett át. :cheer:
Mindketten Tizedes doki kezei alatt.

Szorítsatok nekik a mihamarabbi felépülésért!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33707

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Én már voltam náluk látogatóban. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33708

Tudom, drága! Kell is egy ragyogó jelenség, hogy feldobja őket így a megpróbáltatások közepette. ;) Nem tudom, Annus átadta-e, de én mindenesetre ez úton is :kiss: téged!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33710

  • sztella
  • sztella profilkép
sophiataylor írta::
Susanne (Varga Annus) túl van az SRS-én. :cheer:
A nap során korábban sziszkó pedig mellkorrekción esett át. :cheer:
Mindketten Tizedes doki kezei alatt.

Szorítsatok nekik a mihamarabbi felépülésért!

Szorítunk, szorítunk :)

Asszem a következő én vagyok :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33713

sztella írta::
Asszem a következő én vagyok :blush:

Hajrá, hajrá, babám!
Sok sikert! Én már szorítok Neked! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33716

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Sophie, ne írj rólam folyton szépet, mert elpirulok! :)
Megkaptam az sms-ed, köszi szépen, megvolt az interjú, arc és név nélkül, hangtorzítással... sajna én csak így vállalom be. :)
Anna bátran felvállalta arccal és névvel, hogy mesél a műtétjéről, életéről, és jelen is lehettek a műtétnél a kamerák!
Közben megismertem egy másik nagyon kedves embert is innen a fórumról, Sziszkót, nagyon szimpatikus volt ő is! :)
Annával sajna nem tudtam beszélni, mert mire beértem, már műtötték, utána pedig nem volt még igazán magánál, ezért inkább nem zavarogtam, majd bemegyek hozzá valamelyik nap, mikor jobban lesz.
De én is puszillak téged! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33720

  • sziszkó
  • sziszkó profilkép
Sziasztok minden oké én már haza is jöttem :)
Full extrás lett...
Tegnap 13:20kor toltak ki a műtőből reggel indulhattam is haza.
Jól vagyoook igen jól vagyoooook....:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33721

  • sziszkó
  • sziszkó profilkép
Cicely írta::
Sophie, ne írj rólam folyton szépet, mert elpirulok! :)
Megkaptam az sms-ed, köszi szépen, megvolt az interjú, arc és név nélkül, hangtorzítással... sajna én csak így vállalom be. :)
Anna bátran felvállalta arccal és névvel, hogy mesél a műtétjéről, életéről, és jelen is lehettek a műtétnél a kamerák!
Közben megismertem egy másik nagyon kedves embert is innen a fórumról, Sziszkót, nagyon szimpatikus volt ő is! :)
Annával sajna nem tudtam beszélni, mert mire beértem, már műtötték, utána pedig nem volt még igazán magánál, ezért inkább nem zavarogtam, majd bemegyek hozzá valamelyik nap, mikor jobban lesz.
De én is puszillak téged! :)

Szimpatikus vagy nekem is :) jó hogy taliztunk és köszönöm a látogatást!
Anna vár téged szeretettel :)
Én csak arc torzítást kértem a riportban ruhám mellkasom /a régit/ megmutattam arcom én sem.
Mindenkinek minden jót!:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33722

  • sziszkó
  • sziszkó profilkép
sophiataylor írta::
Susanne (Varga Annus) túl van az SRS-én. :cheer:
A nap során korábban sziszkó pedig mellkorrekción esett át. :cheer:
Mindketten Tizedes doki kezei alatt.

Szorítsatok nekik a mihamarabbi felépülésért!

Köszönöm :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.275 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook