Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Dr. Tizedes György műtétei

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33724

Hatalmas gratula, sziszkó! :cheer:

Azért még vigyázz magadra egy picit, te szülinap-Valentin napi ajándékos! ;)

:kiss:
Sophie
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33725

  • shadow
  • shadow profilkép
Nna, gratula mindenkinek!! :)

OFF: lehet tudni, hogy mikor és hol lehet megnézni titeket? Kíváncsi lennék, hogy mit hoznak ki belőle.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33726

Én csak csendben figyelek itt a háttérbe de engem is érdekel majd ez a dolog hogy hol.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33727

  • girltzsuzsi
  • girltzsuzsi profilkép
Gratulálok neki sok sok szerettel:

Zsuzsi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33728

  • girltzsuzsi
  • girltzsuzsi profilkép
Annának és Sziszkónak és kívánom hogy hamar újra talpra álljatok.
Zsuzsi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33729

  • sziszkó
  • sziszkó profilkép
köszönöm mindenkinek :)
itt a képtárban az első operációmról van kép ahol 10 napos volt a mellkasom.
Most fényévekkel szebb :):):)Majd fotózom ha átkötöm 4 nap múlva...
Ma már ki is vette a varratot a dr úr láthattam csodás:) szorító ismét 4 hét.
Sok sikert mindenkinek!
Anna is jól van már :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33752

sziasztok!
valaki nem tudja mi a helyzet Dr. Tizedes budapesti rendelésével? működik már? mert, ha nem lenne muszáj akkor nem mennék pécsre, mégis csak egyszerűbb lenne itt:) köszi előre is
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33755

Én tegnap voltam Debrecenbe és volt ott egy F2M ts és őt a műtétekkel asszem vhova máshova küldték de nem Pécsre, szval ezt máshol is megcsinálják úgy néz ki.
Egyébként külsőre nagyon fiús volt, a hangját viszont nagyon irigyeltem, nem találkoztunk amúgy csak kiszúrtam.
A Cseke Dr. úr páciense volt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33767

Sztella, mikro kaptál előjegyzést a doktor úhoz? Még a Cicely által mondott összegért vállal?

Én már nem tudom, mi van az én időpontommal, mert 2,5 hónapja nem mond konkrét időpontot.... Fontos lenne a hitel és a munkám miatt, hogy tudjam! Az biztos, hogy elő vagyok jegyezve a műtétre, de személyesen nem birok a dokival beszélni, a főnővér meg nem tud konkrét időpontot monndani, csak azt, hogy feb. vége-márc. eleje, a múltkor meg már csak márciust mondott...

Várok én türelmesen, csak annyira nehéz...
Segítsetek már kicsit infóval!

Puszi mindenkinek, de főleg a lábadozó szerencséseknek: Melinda
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33768

  • Csabi
  • Csabi profilkép
fetoma20 írta::
sziasztok!
valaki nem tudja mi a helyzet Dr. Tizedes budapesti rendelésével? működik már? mert, ha nem lenne muszáj akkor nem mennék pécsre, mégis csak egyszerűbb lenne itt:) köszi előre is

Már van! Kérj a budapesti rendelésre hozzá időpontot telefonon a pécsi kórházban (72/533133-sebészeti ambulancia), vagy a Medisonban (72/532132). Nincs mindig Bpesten, de ha elég páciens jelentkezik, akkor jön.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33778

  • sztella
  • sztella profilkép
Melifer írta::
Sztella, mikro kaptál előjegyzést a doktor úhoz? Még a Cicely által mondott összegért vállal?

Én már nem tudom, mi van az én időpontommal, mert 2,5 hónapja nem mond konkrét időpontot.... Fontos lenne a hitel és a munkám miatt, hogy tudjam! Az biztos, hogy elő vagyok jegyezve a műtétre, de személyesen nem birok a dokival beszélni, a főnővér meg nem tud konkrét időpontot monndani, csak azt, hogy feb. vége-márc. eleje, a múltkor meg már csak márciust mondott...

Várok én türelmesen, csak annyira nehéz...
Segítsetek már kicsit infóval!

Puszi mindenkinek, de főleg a lábadozó szerencséseknek: Melinda


Szia! Január közepe-vége felé voltam a medisonban konzultáción, ekkor kaptam az időpontot. Nagyon jó lenne ha egyidőben műtenének minket. Nem tudom miért nem kaptál eddig konkrét időpontot. Szerintem az lenne a legegyszerűbb ha kérnél egy új konzultációs időpontot amilyen gyorsan csak lehet. Csak arra tudok gondolni, hogy ő elfelejtette mit igért neked a nővérek meg mondanak valamit, hogy mondjanak valamit de ők meg nem szólnak neki. Szóval szerintem szánj rá még egy napot és akkor élvezheted a nem túl szórakoztató társaságom a lábadozás alatt :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33783

sztella írta::
. Nem tudom miért nem kaptál eddig konkrét időpontot. Szerintem az lenne a legegyszerűbb ha kérnél egy új konzultációs időpontot amilyen gyorsan csak lehet. Csak arra tudok gondolni, hogy ő elfelejtette mit igért neked a nővérek meg mondanak valamit, hogy mondjanak valamit de ők meg nem szólnak neki. Szóval szerintem szánj rá még egy napot és akkor élvezheted a nem túl szórakoztató társaságom a lábadozás alatt :)

Minden tiszteletem az adjunktus Úré, ám sajnos nem egyedi az eset. Nekem három barátom járt úgy, hogy tavaly novemberben jártak nála konzultáción és nem kaptak konkrét időpontot. És azóta sem. :( Én ugyan próbáltam előre lépni az ügyükben, ám a kórházban nem volt ott Tizedes doktor Úr határidőnaplója, lepasszolt a főnővérnek, aki meg mondta, hogy Tizedessel való egyeztetés nélkül ő nem írhat ki időpontot, hiszen nem tudhatja, mikor lesz bent a kórházban és mikor nem. :dry:

Igen, az új konzultációs időpont lenne a legjobb megoldás, -akár Pécsett, akár Bp-en- és kitartani, hogy akármikorra is, de adjon konkrét időpontot, írjon be a szent határidőnaplóba.

Kitartás! :up:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33784

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Ha már így meg merted emliteni, kiegészítem:
Már novemberben be voltunk irva január közepére korrekcióra, csak a pontos nap hiányzott. És össz. 5 ember próbált segiteni időpontot kérni, de nem megy, ez van. Nekem meg nincs tízezrem megint egy beszélgetésre Pécsre, és nyakamon a nyár, így maradok, korrekció nélkül. :(
Sok szerencsét a többieknek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33799

  • Barno
  • Barno profilkép
Én meg úgy jártam, hogy kiderült, a XV. kerületben nincs klinikai szakpszichológus, sem pszicihiáter, csak mezei. A Nyírő Gyula kórházba nem mehetek, mert táppénzen van az orvos! Van két hetem a műtétig, ja, és nincs egy rakás pénzem magánorvoshoz menni.
Jó, mi?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33800

  • sziszkó
  • sziszkó profilkép
Ha esetleg tudok segíteni valakinek akinek szakvélemény kell ingyen gyorsan
Dr Kárpáti Róbert 22/535-500
SzFvár seregélyesi ú 3
Kóddal mindennel ingyen...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33814

Mindenkinek köszönöm az információkat!! Telefonálok, megpróbálom elérni a dokit úgy, de lehet, hogy egyúttal be is jelentkezem hozzá. Pest lenne jobb a konzultációra, mert Pécsre csak kocsival tudok lemenni és 180 km-re van...
Puszi: Mel
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33818

  • Pinky
  • Pinky profilkép
Melifer!
Innen 240 körül, és nincs autóm. Szted? :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33819

  • Barno
  • Barno profilkép
Dr. Kárpáti azt mondta, hogy mivel Budapesti vagyok, én oda nem mehetek, mert ő területileg nem illetékes! Ki a faxom illetékes, ha a XV. kerületben nincs klinikai szakpszichológus sem pszichiáter???
Ja, az, akinek fizetni kell 20 ezret.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33822

  • Kittyke
  • Kittyke profilkép
Barno!

Próbáld meg a SOTE Pszihiátriáján, a Balassa utca 6-ban. (06/1-210-0330) Mondjuk, jobbak lettek volna az esélyek, ha nem az utolsó pillanatra hagytad volna.

Pussz, Kitti
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33825

  • Barno
  • Barno profilkép
A szokásos dolog történt velem: előre nem látható szarságok. Honnan tudhattam volna, hogy táppénzen lesz a doktornő?
Sőt, először azt sem tudtam, hogy a Csides Kata-féle papír sem jó! Ezt honnan tudhattam volna, amikor még ő sem tudta, amikor adta??
Köszönöm a számot, megpróbálom azt is! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.328 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook