Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Dr. Tizedes György műtétei

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33828

  • Pinky
  • Pinky profilkép
A Csides-féle papírral mi a gond? (Csak mint műkedvelő érdeklődök..)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33860

  • Barno
  • Barno profilkép
Állítólag az, hogy a végzettsége nem klinikai szakpszichomókus.
Nagy Gertrúd legeslegkorábban márc. 7-ére adott volna időpontot. :(
Hívtam a SOTE-t, megadtak egy számot. Persze, valszeg én hallottam rosszul a gépzajban, mert az Intrum Jusztícia vette föl. Hát levédetnem még nincs mit, egyelőre, úgyhogy így jártam. :)
Találtam itt valahol egy valamilyen Emőke nevű pszichomókust, (vagy ha nem itt, akkor TS Online-on), őt is fölhívtam. Nem tudom, mi a f@szt keres itt a neve, mert azt mondta, ő TS-ekkel nem foglalkozik!
Addigra a pénz is lefogyott a kártyámról. Kurvára elegem van.
Azt viszont csak nemrég vettem észre, hogy a Csides-féle papíromra a Bódis doktor úr ráírta tollal, hogy milyen műtétet fog végezni, és a szakvélemény szövegében meg aláhúzott egy mondatot. Ha érvénytelen lenne a papír, csinált volna ilyet?
Holnap feltöltöm a telefonomat, és odatelefonálok Pécsre, hogy most mi van.
De már az összes képzeletbeli tököm kezd tele lenni! :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33869

  • Kalóz
  • Kalóz profilkép
Lehet, hogy most hülyeséget mondok, de én úgy értelmeztem az eddigieket, hogy a Csides-féle papír csak a kérelem beadásához nem elegendő, a műtétnél elfogadják.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33876

  • Barno
  • Barno profilkép
Telefonáltam Pécsre, és nem tudták megmondani, hogy mi van ezzel kapcsolatban!
Végülis találtam egy szakpszichológust, 8 ezer lesz, még kibírható. Még akkor is kibírható, ha kiderül, hogy nem is lett volna muszáj. :) Wéber Katalin a neve. Holnapra adott időpontot! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33888

  • Pinky
  • Pinky profilkép
És a Wéber Katalin 8e forintért ad neked szakvéleményt? :o
Ez meglep...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33893

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Ő nem az a dokinő, akihez Tolnai V. küldözgeti az embereket két biorezonancia között? Vigyázz, Barno, nehogy csak a konzultáció ára legyen ennyi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33894

  • shadow
  • shadow profilkép
:party: :rock:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33895

  • shadow
  • shadow profilkép
Basszus, rossz helyre írtam szokás szerint. A TS út-ba akartam. :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33898

  • Pinky
  • Pinky profilkép
De, ő az... Azon törpölök, hogy amikor én direkt kértem tőle két éve nyáron szakvéleményt, akkor miért nem adott, és most miért? Mi változott azóta? (Tolnai doktornőnek leírta, hogy mi van, azt én is megkaptam, de szakvélemény formájában nem volt hajlandó megfogalmazni, külön díjazás ellenében sem.)
Remélem, ennek valami objektív oka van. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33919

  • shadow
  • shadow profilkép
Helló!

Tegnap volt szerencsém Tizedes doktorhoz Pécsett, 9 órát vonatoztam, és ő 10 perc alatt lerendezett. :)
Szerencsére rendben találta a papírjaimat, de nem tudott időpontot adni a műtétre, mert azt majd a nőgyógyász ad, ő meg hozzá igazodik.

Szóval, ha valaki konzultálni szeretne, és szintén messziről érkezik, érdemes megpróbálnia úgy szervezni, hogy Tizedes dokival egy napon Bódis dokit is letudja. Talán meg lehet oldani egy utazással is.

Fiúk: Bódis doki vizsgál is, vagy elképzelhető, hogy le tudom vele beszélni csak telefonon az egészet? Kicsit húzós ennyit utazni, szabit kivenni, bár megéri!! :side:

Cicely: köszönöm még egyszer az infót, nélküled nehezen találtam volna meg a rendelőt, jól el van rejtve. :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33921

  • Mike22
  • Mike22 profilkép
vizsgál is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33922

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Nagyon szívesen! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33936

  • shadow
  • shadow profilkép
Köszi, mike! :)

Még annyi érdekelne, hogy Bódis dokinál is ingyen van a konzultáció? Ma beszéltem az asszisztensével, de ezt elfelejtettem megkérdezni. :nemtom:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33937

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
igen, shadow.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33938

  • shadow
  • shadow profilkép
Köszi szépen! :byehap:

Azon gondolkoztam még, hogy úgy hallottam, hogy mostanában elég hamar, akár 1 hónap alatt elbírálják a kérelmet. Mi van akkor, ha valaki konzultációra még mint Sárika megy, műtétre meg már Sanyika? Az gond? OK, elég valószínűtlen, hogy valakinek pont így jön ki, csak eszembe jutott...

Grindylow mostanra biztosan túl van a műtéten, reméljük a legjobbakat! :party:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33944

  • Mike22
  • Mike22 profilkép
sztem az nem gond.hisz csak a név változik minden más marad,meg ha meg van az időpont akkor úgy is felveszik az adataidat .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33945

  • kraft
  • kraft profilkép
én már teljesen össze vagyok zavarodva a szakvéleményekkel kapcsolatban, nem tudom, hogy akkor most a műtéthez csak bizonyos, a minisztérium oldalán szereplő pszichológusok és pszichiáterek véleményét fogadják e el vagy mindegy kitől, csak az a lényeg hogy klinikai szakpszichológus és pszichiáter legyen?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33946

kraft írta::
most a műtéthez csak bizonyos, a minisztérium oldalán szereplő pszichológusok és pszichiáterek véleményét fogadják e el vagy mindegy kitől, csak az a lényeg hogy klinikai szakpszichológus és pszichiáter legyen?

Az utóbbi. Sőt a nem- és névváltoztatáshoz is az utóbbi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33955

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
shadow, igen, grindy túl van, láttam tegnap. gyenge volt, csak feküdni tudott, de vidám volt, beszélgettünk, bohóckodtunk egy fél órát.
én jöttem volna műtétre egy nappal utána, már ott álltam egy szál gatyában, tizedes bácsi is indult a műtőben, mikor az altató dokik egyenként rám rontottak, hogy milyen megfázásom van nekem, aztán addig marketingeltek, hogy de mekkora bajok, szövődmények, komplikációk lehetnek, bla-bla, hogy a végén rájuk hagytam, hogy ők az okosak, de sztem nem nem lesz baj, mondom már majdnem teljesen meggyógyultam. és akkor tovább győzködtek, amíg azt nem mondtam, hogy ha muszáj, akkor napoljuk el. aztán kaptam egy fejmosást tizedes bácsitól is, hogy hogy lehetek ekkora baldákó.
így tettem szert még egy hónap késésre, most utál tizedes bácsi is, a főnökeim meg fognak ölni, h feszt szabadságra megyek, az egóm meg az idegeim pedig romokban.

tanulság: csak egészség, az legyen, mindenkinek! okuljatok az én káromon!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 1 hónapja #33958

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
úgy hallottam, hogy mostanában elég hamar, akár 1 hónap alatt elbírálják a kérelmet. Mi van akkor, ha valaki konzultációra még mint Sárika megy, műtétre meg már Sanyika? Az gond? OK, elég valószínűtlen, hogy valakinek pont így jön ki, csak eszembe jutott...

válasz a friss névvált. infós topicban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.251 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook