Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Dr. Tizedes György műtétei

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 3 hónapja #33166

Mondjuk Téged is nagyra tart. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 3 hónapja #33167

Az hogy kit hogy fogad a munka beosztásától függ, azaz hogy mennyi ideje van, engem is a köv hétre fogadott volna csak én elbénáztam, fontos orvos szűkös beosztással ennyi..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 3 hónapja #33168

Csak elmondom hogy hogy bénáztam el, hát mint legtöbbször most is a léről volt szó, szóba jött miért is ne, mondtam hogy az út is sokba lesz stb, mihelyst ezt kimondtam már ugrott is a következő hétre a beírásom, magamat gondolatba rögtön jól leszidtam hogy hogy lehetek ilyen idióta! na és ezek után már mondani se kell, eltolódott az egész 1-2 héttel, de megvan hál istennek, pedig már írta volna befele, hiába kell egy kis rámenősség egy kis pimaszság (füllentés ha muszáj) jó tanács :)
Egyébként volt zsém de én több kiadásra számítottam... :unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 3 hónapja #33170

Én december 3-án voltam, akkor pont az új klinika miatt nem tudott konkrét időpontot adni, csak listára vett. Most várom a főnővér hívását és már tűkön ülök :dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 3 hónapja #33174

  • Barno
  • Barno profilkép
sophiataylor írta::
Esetemben január 7-én odamentem, előadtam magam és megkereste az első adandó időpontot.
Jó, lehet, hogy egy kis előnyt élveztem az által, hogy kvázi kollégák vagyunk. Mármint ő orvos, én gyógyszerész. De ez így külön, mint indok nem került szóba. De valamelyest biztosan szerepet játszik benne a személyes szimpátia is.
Személyes szimpátia. Tök jó. :(
Én nem voltam neki szimpatikus. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 3 hónapja #33175

Személyes szimpátia. Tök jó.
Én nem voltam neki szimpatikus.
Rá se ránts, én se! :P de mégis a köv hétre akart tenni ;) ja és full férfiként teszem hozzá.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 3 hónapja #33180

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Biztos vagyok benne, hogy ő egy olyan orvos, aki nem engedné, hogy észrevedd, hogy esetleg nem vagy neki szimpatikus, meg nem ez alapján dönt semmiről, nem tudom, miért gondoljátok, hogy nem voltatok neki szimpatikusak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 3 hónapja #33184

Cicely írta::
Biztos vagyok benne, hogy ő egy olyan orvos, aki nem engedné, hogy észrevedd, hogy esetleg nem vagy neki szimpatikus, meg nem ez alapján dönt semmiről, nem tudom, miért gondoljátok, hogy nem voltatok neki szimpatikusak.
Jó persze teljesen igazad van! csak az ütött szeget a fejembe hogy egy adott helyzetet, kontaktust, szimpatikusnak véltek, és ez a másik emberkét olyan furcsa érzéssel tölti el, mintha ő tényleg kivétel lett volna pedig nem..
Én ezért írtam azt amit, és vedd úgy hogy a te hsz-edel ez a téma (sztem) kiteljesedett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 3 hónapja #33187

  • Pinky
  • Pinky profilkép
Az is lehet, hogy valami munkahelyi, magánéleti gond miatt volt kicsit hűvösebb, amit ti a teljes szimpátia hiányának vettetek. Pedig lehet, hogy csak máshol jártak a gondolatai. Vagy nem tudom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 3 hónapja #33194

Pinky írta::
Az is lehet, hogy valami munkahelyi, magánéleti gond miatt volt kicsit hűvösebb, amit ti a teljes szimpátia hiányának vettetek. Pedig lehet, hogy csak máshol jártak a gondolatai. Vagy nem tudom.
Jó nekem mondom csak furcsa volt olvasni azt a szimpátiás hsz-t, persze megértem hogy lehet ilyen mert szakmai téren van egy kis rokonság ugye, mindegy..
Ja még azt hozzáteszem hogy tényleg lehet benne vmi hogy az ember mennyire van már átváltozva, nyilván úgy más a benyomás, légkör :unsure: és már csak ilyen értelemben is másabb a szimpátia sztem.
(Nekem annyira tré a testem hogy hiába történt kaszt rajtam, nem haladtam azóta egy mm-t sem előre csak kevesebb hajam lett mert a "nagy" hormonok bizony nekem lendületesen dúrják ám kifelé és a szőröm se csökkent le sőt :( úgyhogy már annyira elegem van mindenből.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 3 hónapja #33197

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
skacok, van valaki, akinek az ikreket nem duplametszéssel szedték le? érdekelne, hogy abban milyen munkát végez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 3 hónapja #33202

Nikol írta::
Jó nekem mondom csak furcsa volt olvasni azt a szimpátiás hsz-t, persze megértem hogy lehet ilyen mert szakmai téren van egy kis rokonság ugye, mindegy..

Lehet hogy én értettem félre valamit a jó doktor metakommunikációjából... Ez csak egy személyes megérzés volt, egyszeri találkozás tapasztalatából. Jócskán benne van a tévedés esélye.
Úgyhogy az a hsz-em ne keserítsen el senkit, meg elnézést mindenkitől... :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 3 hónapja #33203

  • shadow
  • shadow profilkép
Hali!

Szerintem már az pozitív, hogy a doki érti, hogy mi ez az egész, és nem akar máglyán elégetni minket! Sőt, elintézte, hogy ingyért műttethessünk nála! Ha így vesszük, akkor hozzáállásban toronymagasan van az átlag orvosok felett! Az átlag emberekről nem is beszélve.
:side:
Amennyit gályázik, nem csodálom, hogy kivan néha.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33591

  • Kcicu
  • Kcicu profilkép
Cicelynek kommentelnék itt, egy másikban írtad, hogy megvolt az első postop orgazmusod úgy, hogy még 2 hónap sem telt az op óta. Együtt örülök veled és üzenet ez itt minden lánynak. Pozitív hozzállás csajok! Cicelynek is bejött. :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33593

  • Cicely
  • Cicely profilkép
Köszönöm szépen, Kcicu!

Nagyon igazad van, pozitív gondolkodás, remény, hit, és minden menni fog!! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33604

  • shadow
  • shadow profilkép
Hali!

25-én járulok a doktor úr színe elé végre. :woohoo:
Meg tudnátok mondani, hogy a két szakvéleményen, a nőgyógyászos leleten és az igazolványokon kívül kell-e még valamit vinni? Beutaló kell hozzá? Vagy valami előzetes vizsgálat? Nem akartam az asszisztenst kérdezni, mert akkor meg kellett volna mondani, hogy miért megyek, és az nem az ő dolga...

Cicely, gratula!! :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33605

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Hy! Nem kell azokon kívül semmi. B) Csak egy nagy adag bátorság.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33608

  • Barno
  • Barno profilkép
Kaptam végre időpontot a műtétre! Marhára remélem, semmi hülyeség nem jön közbe, mert nagyon poénos napra esik: március 8! :D :D :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33611

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Hehe, nekem a születésnapom.
Kedves fricska az élettől, ahogy Tizedes doktor úr is megállapította.
Hajrá neked is, Barno! B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Dr. Tizedes György műtétei 13 éve 2 hónapja #33616

  • girltzsuzsi
  • girltzsuzsi profilkép
Cicely Hatalmas G R A T U L Á C I Ó !

SOK SOK PUSZI

ZSUZSI
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.269 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook