Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Péniszképzés

Vá: Péniszképzés 15 éve 2 hete #4553

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
BlackJack írta::
Hát a szokásos: bevérzés, gyulladás, szövetelhalás, kilökődés. :(
Ez komoly. :X Hogy érzed minden okés?Hányszor kell kontrolra menned?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 2 hete #4554

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 2 hete #4564

  • BlackJack
  • BlackJack profilkép
hát holnap kiderül...kis probléma mintha lenne, nem vészes, de nem vagyok orvos:(
erről még nem tudok többet írni, majd holnap..
Ja, és igen a felső protézis az.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 2 hete #4583

  • andreas
  • andreas profilkép
Kényelmes,jól el lehet helyezni a gatyában így mereven? :appl:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 2 hete #4612

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Black Jack! Kiváncsian várjuk, hogy mit mondott a doki.

Baltazar! Te is túlestél már a protézis berakásán?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 2 hete #4640

  • BlackJack
  • BlackJack profilkép
Sziasztok!
Na úgy néz ki ez rendben lesz.. Varrat kiszedve. Gyakorlatilag ennyi, nincs több kontroll, ha nem lesz egyéb probléma akkor kb. 1,5 hónap és használható a cerka, de ez egyéntől is függ, majd érzem úgyis..:) Na és ami fontos, kerülendő a lovagló póz! Csak el ne felejtsem..:lol: :lol:
Most egy kicsit kellemetlenebb rész jön, mégpedig a "mozgatás", mivel csontra van ültetve, ez nem kellemes.
Andreas egyenlőre gatyát sem tudok ráhúzni, a hasamra kellene fektetni, de ez még bizony várat magára, egyenlőre apróbb hajlításokra vagyok képes. Kb. 45 fok ami sikerült eddig, de nem nyújtott lábbal..:( Ja és feküdni kell vele.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 2 hete #4655

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Jack ez sirály!
Nem lovagolhat a csaj,tehát strapálhatod magad! :listen: És miért nem lehet,mert elmozdul vagy mi?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 2 hete #4681

  • BlackJack
  • BlackJack profilkép
Hát a "munka" oroszlánrésze mindig a mienk..:D
Amúgy igen, elmozdulhat, a legnagyobb terhelést ez a póz okozza, ezért kerülendő..
Annyi másik van, ezen nem aggódok...:D:D:D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hete #4709

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Egy nő aki mindenféle módokon növeli a klitoriszát. Ekkorához már egy metoidio milyen jó kis megoldás.
http://news.bmezine.com/2008/01/22/saline-clitoral-inflation/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hete #4712

  • andreas
  • andreas profilkép
Harcos írta::
Egy nő aki mindenféle módokon növeli a klitoriszát. Ekkorához már egy metoidio milyen jó kis megoldás.
http://news.bmezine.com/2008/01/22/saline-clitoral-inflation/
Elfogadnék ilyen méretet. :up: :byehap:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hete #4805

  • andreas
  • andreas profilkép
A tesztoszteronon és a pumpán kívül tudtok még olyat amivel lehet a klit méretét növelni. :nemtom: Ebben a cikkben is van valami oldatról szó.Milyen oldat?Meg olyat is hallottam hogy súllyal is lehet. :aah: :stress:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hete #4841

  • Harcos
  • Harcos profilkép
andreas írta::
A tesztoszteronon és a pumpán kívül tudtok még olyat amivel lehet a klit méretét növelni. :nemtom: Ebben a cikkben is van valami oldatról szó.Milyen oldat?Meg olyat is hallottam hogy súllyal is lehet. :aah: :stress:

"Az õrültebbeknek való a pumpálás másik módja. Ennek során a többletfolyadékot nem a szövetnedvbõl nyerjük, hanem fiziológiás sóoldatot (ezt emlegetik saline injekcióként az angolban) injekciózunk. A fertõtlenítés és a megfelelõ eszközök nélkül semmi esetre se próbálkozzunk ezzel, kizárólag sterilizált fiz.só oldat használható! Az oldatot nagyon lassan 2-3 pontból injektálva kell beadnunk. Ne akarjunk túl sok oldatot egy helyre beadni!"
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 11 hónapja #5769

  • baltazar
  • baltazar profilkép
Harcos írta::
Black Jack! Kiváncsian várjuk, hogy mit mondott a doki.

Baltazar! Te is túlestél már a protézis berakásán?

Sziasztok,

Igen, túlestem rajta március végén. Hát eleinte nagyon fájt, elvoltam kenődve. Aztán kiderült azért fáj, mert lett egy kis felszíni fertőzésem, szerencsére a protézist nem érintette. A fertőzést úgy tűnik sikerült legyőzni.
Hát, nekem elég nehéz megszokni. Nagyon jó látvány, hogy ott lent áll valami, de az elhelyezése a mindennapi életben zavaró. Én lefelé görbítem, az lenne a legjobb, ha pont középen állna és mint egy utánozná a természetes kidudorodást. De a nadrágban szükségszerűen egyik szárba jut. És az bizony látszik valamennyire. A dolog pikantériája az, hogy tanár vagyok. Még a gyerekek is szokják, hogy a tanár úrnak hirtelen nagy lett a micsodája. EL-el kapok néha tekinteteket.
Illetve még az zavaró, hogy a keménysége miatt kicsit akadályoz, pl. amikor szorosabb nadrágban fel kell emelnem a lábam, cipőt bekötni, stb.
Remélem jobban megszeretem, ha használatba veszem.
Nekem nem mondták, hogy valamilyen pózt kerülni kell. no de ezekből amúgy is alig lehet valamit kihúzni, mindig rohannak. annak van veszélye, hogy fent kitüremkedik, ha nagyobb terhelés éri. Azért is történhet meg ez, mert a pénisz végén, szinte nincs érzékelés. Akkor érzek valamit, ha jó erősen összecsípem a bőrt. Tehát, ha baj van, nem veszem észre.
Kérdeztem, hogy hogyan rögzítik a csonthoz, azt mondták valami hálót alkalmaznak, ami később felszívódik. A zárójelentésben benne van valami Vipro mesh, ami valamilyen hálót jelent, de nem nagyon értem az egészet.
Summa summárum, ha pár év múlva lesz rá lóvém, biztos berakatok egy pumpálósat. Megint van mire gyűjteni. :(

Üdv,
B.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 11 hónapja #5781

  • andreas
  • andreas profilkép
Gratulálok nektek srácok! :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 11 hónapja #5886

  • anonymus
  • anonymus profilkép
Felmerül bennem a kérdés hogyha a herét a nagyajkakból képezik akkor nem lesz jobban szórös,mint kellene? :think:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 11 hónapja #5931

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Nem hallottál még szőretelenítésről? :rolleyes: :ermm:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 11 hónapja #5934

  • Patty
  • Patty profilkép
anonymus írta::
Felmerül bennem a kérdés hogyha a herét a nagyajkakból képezik akkor nem lesz jobban szórös,mint kellene? :think:

Ööö...izé... a herék alapban szőrösek. Kinek kevésbé, kinek jobban.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 11 hónapja #5983

  • danken
  • danken profilkép
Az a bőr idővel megnyúlik és kevésbé lesz szőrös látványa.;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 11 hónapja #6151

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Figyelem aki nem bírja a véres dolgokat ne nézze!

Alkarról képzett phalloplasty videó:

http://www.canal-u.education.fr/canalu/producteurs/canal_u_medecine/dossier_programmes/urologie/film/transformation_de_femme_en_homme
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 11 hónapja #6177

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Nagyon kemény amilyen részletesen meg lehet nézni.:ohmy:
Nálunk csak hasi lebenyből csinálják,annál mennyire marad meg a heg érintett fiúk?:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.251 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook