Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Péniszképzés

Vá: Péniszképzés 15 éve 2 hónapja #2989

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Felmérésed mondjuk kinek hány cent?:laugh: :lol: B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 2 hónapja #3017

  • andreas
  • andreas profilkép
xtrevor írta::
Felmérésed mondjuk kinek hány cent?:laugh: :lol: B)
Centire gondolsz Trevor koma?:) Nekem nem nagyon nyújtja az a piszok teszto,1 cm ha van. :s:blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 2 hónapja #3021

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Ja,centi lett volna,én :ermm: .
Nekem,ha nem fér a bőrébe 5 centi. :gossip:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 2 hónapja #3062

  • baltazar
  • baltazar profilkép
Sziasztok,

Prof. Perovic módszere angolul:
http://www.medical-tourism-in-thailand.com/plastic-surgery-phalloplasty-dr.html#vascular

Nekem is ilyen van. Jó. Állva pisilek. Most fogják berakni a protézist.

Üdv,
baltazar
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 2 hónapja #3073

  • andreas
  • andreas profilkép
baltazar írta::
Sziasztok,

Prof. Perovic módszere angolul:
http://www.medical-tourism-in-thailand.com/plastic-surgery-phalloplasty-dr.html#vascular

Nekem is ilyen van. Jó. Állva pisilek. Most fogják berakni a protézist.

Üdv,
baltazar

Szeva Baltazar!

http://pinkvanilla.hu/tv/93-mutetek/490-phalloplastyperovic.html
Itt is fent van az oldalon Perovic módszer linkje.Nem vagyok valami erős angolból,valamit értettem valamit inkább nem.Nekem ez megfizethetetlen álom,majd lottózom.:(
Neked gartula ehhez a sikerhez!
Azt szeretném kérdezni,hogy mennyire marad nyoma annak,hogy az oldaladról veszik az anyagot?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #3093

  • baltazar
  • baltazar profilkép

Neked gartula ehhez a sikerhez!
Azt szeretném kérdezni,hogy mennyire marad nyoma annak,hogy az oldaladról veszik az anyagot?


Szia Andreas,

Ahogy a képek is mutatják, marad egy elég hosszú vágás. Persze az a műtét után fokozatosan elhalványodik és a kar is takarja. Engem különösebben nem zavar. Viszont az időjárás változásra elég érzékeny, akkor feszül rendesen. De gondolom ez egyéntől függ.

A húgycsövet nekem még sok lépcsőben csinálták. Jól megszenvedtem. Most már kevesebből megoldják.

Meg vagyok lepődve, hogy ennyit elkérnek. Nekem kevesebbért csinálták, mert "itteni" vagyok (szerbiai), meg ezer éve vagyok a páciensük, gyakoroltak rajtam eleget.

Üdv,
B.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #3097

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Hello Baltazar!
Nem semmi, azért irigyellek,hogy te már ott tartasz.Biztos nagyon boldoggá tesz a tudat.
Nekünk az ár biztos azért más,mert mint egy nemzetközi plasztikai sebészeti magán tarifát kell állnunk.Ha nem gond,hogy faggatlak érdekelne,hogy miből alakították ki a hugycsöved és milyen protézised lesz?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #3143

  • baltazar
  • baltazar profilkép
Sziasztok,

Faggassatok nyugodtan, ha időm engedi, válaszolok.

Az én húgycsövem is a szájból vett nyálkahártyából alakították ki. A pénisz bőrét hosszában felmetszették és sok-sok apró varrással ráültették a nyálkahártyát. Eltartott vagy 6 óráig. Ez aztán úgy maradt nyitva és nekem gondoskodnom kellett arról, hogy állandóan nedves legyen, mert ha nem, kiszárad és elhal. Ez baromi nehéz volt, de valahogy átvészeltem. Miután az új hely szépen befogadta a nyálkahártyát, egy cső körül bezárták és kész volt az új húgycső. Mivel elég vékonyka vagyok, a péniszem is elég vékonyka (a hossza, oké, 14,5cm), így nem vállalták, hogy a végéig kivezetik a húgycsövet, mert legfelül már nem bírták volna összezárni, illetve ha összezárják deformálódhatott volna az egész. Szóval 2-3 centivel lejjebb van a kimeneti nyílás. Utána még volt egy próbálkozás a meghosszabbítására, de nem igazán vált be. A professzor még legutóbb is azt mondta, hogy később is megtudja még hosszabbítani, de én már nem szenvednék vele többet.

Hát valsz. a legolcsóbb semi-rigid protézist kapom. Ami úgymond mindig készenléti állapotban van. Olyan 1000 euró. Vannak drágábbak, amikre van sok év garancia is. De pár srác szerint ezek is jól teljesítenek. Később is lehet váltani.

Tény és való, hogy a dokiknak nem kell lasszóval fogni a pácienseket. Szinte mindig operálnak. Alig lehet őket telefonon elérni.

Üdv,
B.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #3144

  • andreas
  • andreas profilkép
Kösz Balatazar a válaszokat! :up:
Az ilyen személyes tapasztalatokból okulunk a legtöbbet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #3286

  • danken
  • danken profilkép
Hello Balatazar!

A te eseted most nagy izgalomba hozott.Az idei évre egy makkpalsztikát (glansplasty) akartam összehozni,de most lelkes vagyok,hogy talán tovább mehetek.Nálam protkó meg here is van már több éve,de húgycsőkivezetés nincs.Belőled kiiindulva lehet így később a pisilést megoldani?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #3303

  • baltazar
  • baltazar profilkép
danken írta::
Hello Balatazar!

A te eseted most nagy izgalomba hozott.Az idei évre egy makkpalsztikát (glansplasty) akartam összehozni,de most lelkes vagyok,hogy talán tovább mehetek.Nálam protkó meg here is van már több éve,de húgycsőkivezetés nincs.Belőled kiiindulva lehet így később a pisilést megoldani?

Szia,

Hát nem vagyok orvos. Ha engem kérdezel biztos megtudják oldani. De a végső szót, csak a prof tudja kimondani, miután látott.
Azt a húgycsövet, amit kiképeznek a péniszen még össze kell kötni ugye az eredetivel. Ez volt nálam az utolsó mozzanat.

Üdv,
B.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #3348

  • andreas
  • andreas profilkép
Szevasz Baltazar!

Tudsz arról valamit,hogy rebesgették régen,hogy Perovic jön Magyarországra bemutató műtétet tartani.Volt erre példa?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #3580

  • baltazar
  • baltazar profilkép
andreas írta::
Szevasz Baltazar!

Tudsz arról valamit,hogy rebesgették régen,hogy Perovic jön Magyarországra bemutató műtétet tartani.Volt erre példa?

Szia,

Nem tudok. Ha SRS bemutatót végzett volna, azt csak hallottuk volna. Persze egyszer volt róla szó. De annak is megvan az ára. Meg mintha azt olvastam volna, hogy akkor megy el valahova operálni, ha legalább 3-4 beteget műthet.

Üdv,
B.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 3 hete #4426

  • BlackJack
  • BlackJack profilkép
Sziasztok Srácok!
Én most jöttem ki a kórházból, medicor prothesis implantációm volt. Az eredményről még nem tudok beszámolni, két hét múlva többet tudok, de írjatok ha kérdésetek van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 3 hete #4428

  • andreas
  • andreas profilkép
Szeva Blackjack!Gratula,király hogy te ott tartasz!Jól értem,Magyarországon csináltattad?Meddig voltál bent,vannak most fájdalmaid?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 3 hete #4430

  • BlackJack
  • BlackJack profilkép
Szia! Pécsen. Hát 5 nap kórházi kezelés, 2 hét ami még kritikus, 2 hónap múlva használhatom a cerkát..:) Vannak, de kezelhetőek.. antibiotikum meg fájdalomcsillapító megy most.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 2 hete #4462

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Jack tapintásra milyen? B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 2 hete #4489

  • BlackJack
  • BlackJack profilkép
Tökéletes, tényleg, megfelelően kemény! Behatolásra kifejezetten alkalmas:)
Bár az még várat magára egy ideig.:( (2 hónap pihenő.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 2 hete #4513

  • anonymus
  • anonymus profilkép
BJ mik a rizikótényezők?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 2 hete #4517

  • BlackJack
  • BlackJack profilkép
Hát a szokásos: bevérzés, gyulladás, szövetelhalás, kilökődés. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.208 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook