Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Péniszképzés

Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2610

  • danken
  • danken profilkép
Phalloplasztika és metoidioplsztika.Valamelyikőtök túl van már az SRS-en?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2611

  • andreas
  • andreas profilkép
danken írta::
Phalloplasztika és metoidioplsztika.Valamelyikőtök túl van már az SRS-en?
Számomra ez utópisztikus,az ősök még mellkasra sem akarnak adni. :stress:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2614

  • JeMo
  • JeMo profilkép
Én ezekre a műtétekre nem is gondolok. A barátnőmmel így is (pénisz nélkül) jól megvagyunk.
Úgy tudom, Magyarországon nincs is orvos, aki ért hozzá. Az ára is horribilis. És kevés jól sikerültet láttam.
De el tudom képzelni, hogy sokaknak ez a cél, ezzel lesznek tökéletesen férfiak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2616

  • danken
  • danken profilkép
A jól sikerültség pénz kérdése is,mert amíg arra van csak pénze valakinek hogy varrason magára,de nincs pénze makkplasztikára,implantokra és mér további plasztikai szépitgetésre addig ne várjon sokat az egésztől. Nekem sem tökéletes,de azóta teljes életet élek és még nem tettem le a további szépítgetésekről. Tény,hogy most nehezebb a helyzetetek,mert hiába is kajtatnátok orvos után (nekem nem Pajor csinálta) már nem számíthattok jelentős tb támogatásra.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2618

  • NKyRA
  • NKyRA profilkép
JeMo írta::
Én ezekre a műtétekre nem is gondolok. A barátnőmmel így is (pénisz nélkül) jól megvagyunk.
Úgy tudom, Magyarországon nincs is orvos, aki ért hozzá. Az ára is horribilis. És kevés jól sikerültet láttam.
De el tudom képzelni, hogy sokaknak ez a cél, ezzel lesznek tökéletesen férfiak.
Groteszk is lenne női névvel csináltatni.Szerintem nem is lehetséges,meg amúgyis furcsa lenne.:ohmy:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2628

  • androgyn
  • androgyn profilkép
Fiatalemberek erre nincs recept.
Mindenkinek más az ideális megoldás,akinek már van azzal elégedett lehet az kicsi vagy nagy.Más bőrébe nem tudjuk magunkat képzelni.Nincs olyan,hogy jó vagy rossz eredmény,ki-ki maga dönti el,hogy számára mi a kielégítő:méret,funkció,kinézet,vizelés,szexuális képesség vagy az azzal járó magabiztosság.
És arról se feledkezzünk meg,hogy valaki SRS nélkül is tud boldog,teljes életet élni.
Tartsuk tiszteletben,hogy ki mire vágyik,mit ért el vagy mije van,volt anyagileg lehetősége.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2672

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Nekem nagyon konkrét elképzeléseim vannak arról,hogyha metoidiot akkor milyet és ha phallop. akkor is milyet.Az első ami vezérelni fog az az anyagiak.Danken neked milyen,hogy képezték stb.?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2697

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Hello!
Akinek már megvan.... mennyire fájdalmas utána? voltak fellépő gondok? :nemtom:
ki hol csináltatná?
én semmi pénzért nem adnám magyar orvos kése alá... :sweating:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2699

  • andreas
  • andreas profilkép
kynkus írta::
Hello!
Akinek már megvan.... mennyire fájdalmas utána? voltak fellépő gondok? :nemtom:
ki hol csináltatná?
én semmi pénzért nem adnám magyar orvos kése alá... :sweating:
Alapvetően nem rosszak a magyar orvosok,nem egy bizonyos dokiból kell kiiindulni.:huh:
Az ő védelmére szóljon az is,hogy "ingyen" lehet más is nem ugyanolyat alkotna,mint súlyos millákért.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2702

  • kynkus
  • kynkus profilkép
hát nemtudom...sajnos akkor sem mernék magyar orvos kése alá bújni... nincs elég tapasztalatuk.. persze külföldiek sem tökéletesek még..de úgy vélem a magyaroknál mindenféleképpen... és ha sulyos milliókért de egy majdnem "tökéletest" csinálnak azért már megéri..legalábbis nekem :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2703

  • andreas
  • andreas profilkép
kynkus írta::
hát nemtudom...sajnos akkor sem mernék magyar orvos kése alá bújni... nincs elég tapasztalatuk.. persze külföldiek sem tökéletesek még..de úgy vélem a magyaroknál mindenféleképpen... és ha sulyos milliókért de egy majdnem "tökéletest" csinálnak azért már megéri..legalábbis nekem :-)

Jó már neked,hogy még csak most mondtad el a csajodnak,de már ott tartasz,hogy akár 10 millád lesz egy falloplasztikára.Ettől azért döcögősebb a dolog.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2706

  • kynkus
  • kynkus profilkép
persze nem megy egyről a kettőre csakúgy...de inkább pozitívan állok a dolgokhoz :) bár jó lenne egyszer összeülni beszélgetni olyan emberekkel akik már átestek ezeken a műtéteken...
a te környezetedben vannak? te mikor vallottad be magadnak?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2708

  • andreas
  • andreas profilkép
Kb. 1 éve jött csak a végső és biztos felismerés.Ismerek olyat aki túl van mindenen és ha nem is frankó teljesen,de ő jól elvan vele.
Én örülök a kis HRT-nek,ennyim van meg az álmaim nekem is,de az élet néha pofára ejt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2711

  • kynkus
  • kynkus profilkép
értelek:) és tudni lehet mennyi idős vagy?;) felmérést végzek :D párod nincs?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2730

  • hmm
  • hmm profilkép
már elnézést a belekontárkodásért, de miféle felmérés?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2733

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Biztos péniszképzős.:laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2739

  • hmm
  • hmm profilkép
szerintem lehetne éppen kórképzős is, a kórra kérdezett rá, és azt összeköti a barátnő korával, és ígyjön ki a kórkép.... (:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2766

  • danken
  • danken profilkép
Nekem Magyarországon készült egy vidéki nagyobb városban,nem a hentes műve.A méretével elégedett vagyok 14.5 cm.Van protézisem,a here is egész méretes még úgy is,hogy volt szövetelhalás sajnos.
Aki nem éli át az át sem érezheti,hogy sokáig reggelente felébredsz és el sem tudod hinni,hogy tényleg igaz vagy álmodtam,hogy jelentős motyó van a gatyádban és ez hozzád tartozik.:) Megfogod,megnyugszol és vigyorogsz,mint a tejbetök.;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2772

  • hmm
  • hmm profilkép
gratulálok hozzá (=
gondolom rögös volt az út odáig, sok időbe és pénzbe is került....
ésmég a műtéti tortúrára rásem kérdeztem, illetve az azt követő lábadozásra.
danken, mesélnél majd ezekről?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 15 éve 1 hónapja #2777

  • kynkus
  • kynkus profilkép
hát olyan magamnak felmérős:silly: olyan "felmérés" csak :) embereket próbálnék tanulmányozni:) danken ha neked megfelel és elégedett vagy az a legfontosabb :) :tanc:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.222 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook