Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Péniszképzés

Vá: Péniszképzés 14 éve 7 hónapja #9107

  • misu
  • misu profilkép
Sziasztok!

Szeretem, amikor valaki különböző oldalakra hivatkozva mond véleményt. Ezzel szemben, mi vettük a fáradtságot, kértünk egy időpontot konzultálni és elutaztunk hozzá. Ez májusban volt.
Amit mondott:
Fél év hormonkezelés után csinálja meg a műtétet.
A metoidioplasztika 8 000 eur és ebben benne van a vaginectomya és a hereinplant ára is.
A phalloplasztika, akkor, hogy egyértelműbb legyen 14 000 Eur + inplant, attól függ, hogy ki milyet választ.
A műtétsorozat min 1 évet vesz igénybe, mert vannak kötelező várakozások és még attól is függ, hogy ki milyen gyorsan gyógyul.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 7 hónapja #9110

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Magának Perovicnak volt az oldalán sokkal magasabb ár!!!!Arra meg ne legyünk már büszkék,hogy ezek szerint minket magyarokat annyira csórónak tart,hogy esetleg alacsonyabb árat mond.:laugh:
IMPLANT és nem inplant.:laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 7 hónapja #9143

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Köszönöm Misu kedves levelét.
Lehet zavarta,hogy kijavítottam az implantot.:)

"Tőled nem is vártam értelmesebb hozzászólást!
Szar dolog lehet csóró magyarnak lenni, de mi, szerencsére, nem tartozunk közéjük."
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 7 hónapja #9221

  • baltazar
  • baltazar profilkép
Sziasztok,

Új hírek Belgrádból: Már két csapat végzi az operációkat. Dr. Djordjevic, aki régen Perovic asszisztense volt, saját csapatával végzi ugyanazokat az operációkat, mint a Perovic. Itteni fiúk mondták, hogy kicsit olcsóbb is. Illetve, hogy nagy metoidioplasty szakértő. A honlapja:
www.genitalsurgerybelgrade.com/
Szinte minden cikkben társszerző volt, amit a Perovic megjelentetett szaklapban, sokáig együtt dolgoztak. A neten lehet találni beszámolókat külföldiektől, akik nála végeztettek műtéteket. Amit én olvastam az pozitív volt.

Voltam nála augusztusban, én egy mellbimbó korrekciót fogok nála csináltatni. Illetve lehet, hogy a heréket is vele rakatom be, attól függ a Perovicék mennyire elfoglaltak. Néha hónapokig hívogatom őket, ez meg igazán nem nagy műtét.

Valaki kérdezte, hogy tünetmentes vagyok-e, gondolom a protézissel kapcsolatban. Hát bizonyos pozícióban érzek enyhe fájdalmat. Mivel mindig jobb oldalra helyezem a gatyában, a bal oldalon fáj egy kicsit.

Üdv,
B.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 7 hónapja #9849

  • Agust
  • Agust profilkép
sziasztok! Danken , neked pontosan hány éve van meg a cerka? Évileg mikor csinálták Debrecenben? név szerint melyik orvos csinálta, gondolom csapatban tőrtént !
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 6 hónapja #10983

  • andreas
  • andreas profilkép
Elmés kérdés is lehetne.Azon filóztam,h ha Pajor urológus prof akkor miért nem probálkozik vizelésre alkalmas pénisz képzésével?Pont a húgycső meg ilyesmik az asztala. :nemtom:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 6 hónapja #10988

  • Patty
  • Patty profilkép
andreas írta::
Elmés kérdés is lehetne.Azon filóztam,h ha Pajor urológus prof akkor miért nem probálkozik vizelésre alkalmas pénisz képzésével?Pont a húgycső meg ilyesmik az asztala. :nemtom:

Én úgy tudom, próbálkozott ilyesmivel többször is, de nem éppen kecsegtető lett az eredmény és emiatt nem is nagyon vállal el ilyen operációt. Ez az operáció külföldön is sokkal rizikósabb és nehezebben kivitelezhető (plusz még drágább is), mint pl. a mi esetünkben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 6 hónapja #10990

  • Agust
  • Agust profilkép
De válal el ilyen operációt, csak bekell tartani a játék szabájokat hozzá ,amit mond!Ezt személyesen beszéltem meg Pajor doktorúrral! Eddig 3 ilyen műtétet csinált 2 fiúval személyesen beszéltem megvannak elégedve nehezen de sikerűlt velük a kapcsolatott felvenni! 1 pedig lényegében saját magának köszönheti azt ahogyan járt,mert műtét után hamar felkellt és ebből lett minden szövődménye! Érdemes Pajor doktorúrral személyesen beszélni ,mert egyáltalán nem ugy van ahogyan a forumokon beállítják azt ahogyan csinálja a műtéti eljárást, meg a sok negatívum egyebek.... javaslom mindenkinek személyesen kell ezeket a dolgokat megbeszélni nem amiket hallunk arra alapozni mindent! Mindenki veheti a fáradságot, mert saját érdeke mindenkinek ,hogy azá váljon ami!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 6 hónapja #10992

  • anonymus
  • anonymus profilkép
Érdekes a történet újra, mert én beszéltem személyesen pácienssel, nem fórumról tájékozódtam és rosszat is hallottam róla. Azt meg, ha valakinek le kell vágni azt nem nevezném szövődménynek.
Másik, olyanról nem tudok, hogy húgycsővel próbálkozott volna. Kavar,kavar újra.
Személyes konzultáció a legfontosabb az igaz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 6 hónapja #10996

  • Agust
  • Agust profilkép
Én semm fórumról tályékozódok soha ,hanem elmeggyek a célzott orvoshoz és ő felvilágosít mindenről! amit vagy elfogadok vagy nem ! Ezért írtam mindenki személyesen kérdezzen szakembert ! Vegye a fáradságot mindenki! Az legalább egy biztos felvilágosítás amit az orvos ad!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 5 hónapja #11001

  • andreas
  • andreas profilkép
Fórumról is lehet tájékozódni,de a végleges döntés a dokiknál van.
A lényeget Agust!;) Vissza az eredeti kérdésemhez.Vizelésre alkalmassal próbálkozik,vagy alóla kell?
És mennyi az annyi? :cash:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 5 hónapja #11010

  • Agust
  • Agust profilkép
andreas egy kis érdekeség nézd meg ha betudom ide rakni egyáltalán www.webradio.hu/index.php?option=content&task=view&id=130882 ebből sok mindenre választ kaphatol!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 5 hónapja #11014

  • andreas
  • andreas profilkép
Köszi, de ebből újat nem tudtam meg.:(
Engem az érdekelt volna,h ha személyesen jártál Pajornál akkor mennyit lóvét mondott és a vizelésről mit nyilatkozott.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 5 hónapja #11033

  • Agust
  • Agust profilkép
Andreas, szerint ebben a kis alap ismertető fílmben minden benne van, csak értelem szerűen értelmezni kéne!Arra amire választ akarsz az személyesen és ami kérdéseid vannak arra is megkaphatod Pajor doktorúrtol a választ. Mindig itten ezeknéla kérdéseknél történik a baj a fórumokon én elmondom nekem mennyit mondott mire te oda jutolhogy elmennyél hozzá esetenként adigra az ár változik. Ebből eredően az lesz ,hogy én mondok zagyvaságokat ! Ahogyan a mondás is tartja "" egyszer volt Budán kutya vásár"" elkell menni és ott mindent megtudol ,minden kérdésed meg lesz válaszolva!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 5 hónapja #11035

  • andreas
  • andreas profilkép
Agust hagyjuk ezt, a lényeg az, hogy kamuzol!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 5 hónapja #11046

  • Agust
  • Agust profilkép
Nem ,a lényeg az ,hogy én bárkinek segítek de nem arról ,hogy most mennyibe kerűl meg pisilésre alkalmas -e egyáltalán stb... ez nem kamuzás, mindenki mennyen el személyesen és érdeklőgyön utána a saját személyes dolgainak! ebből nincsen kavarodás, mert utána az lenne mert Agust ezt mondta így ugy meg amugy...nem a dolgok nem így működnek! elősször mennyél el villágosodj meg a dolgokról Andreas és utána írd aztat ,hogy KAMUZOL ! De szerintem nem fogod ezt írni, az meg, hogy elkell menni pénz és időigényes ? Ez ezzel jár sajnos , írtam válal Pajor fiúkat is de ezt neked kell vele megbeszélni ,hogy mit is akarsz és hogyan! Énekem is meg van,hogy mit akarok és hogyan ezért nem is mondok semmit semm az árról ! Ha értelmesen végig nézted azt a kis fílmet róla amit bettem, ottis kihangsúlyozta ?hogy ezek a műtétek olyanok mint más kölcségvetésű műtétek,kivéve az implantokat,de a műtét az a fizetésében benne van csak a fölös kölcségeket kell fizetni+az implantok meg amit adol neki saját zsebbe! Mit nem lehet ezen nem érteni? Mi ebben a nem bő felvilágosítás?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 5 hónapja #11048

  • danken
  • danken profilkép
Agust!

Szerintem már mindenki rájött, hogy te ki vagy egy újabb néven. Ilyen helyesírással meg stílussal könnyen beazonosítható vagy.
Hiába terelsz Andreasnak azzal a filmmel, mert annak semmi köze a kérdéseihez!
Nem kívánságokról van szó, hanem arról, hogy Pajor kivezeti vagy nem. És az ára sem változó szegedi esetben, mert fix ára van.
Visza lehetne idézni, hogy hányszor próbáltad már félrevezetni és sértegetni társaid.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 5 hónapja #11328

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
A két sráctól kérdezem akik idén rakatták a péniszprotézist, nem került szóba a szivattyúsnál mit jelent az a nagyon drága?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 5 hónapja #11335

  • baltazar
  • baltazar profilkép
xtrevor írta::
A két sráctól kérdezem akik idén rakatták a péniszprotézist, nem került szóba a szivattyúsnál mit jelent az a nagyon drága?

Helló,

Lehet, hogy én vagyok az egyik srác? B)
Ha jól emlékszem a pumpálós protézisre 4500-5000 pézt mondtak nekem.

Olvasgatom a fórumot rendszeresen, meg hallom innen-onnan, hogy magyar dokik is csinálgatnak falloplasztikát. Ez jó, de amennyire én tudom húgycső kivezetést senki se csinál. Mindegy, egy a lényeg, a környéken senkinek sincs akkora gyakorlata, mint a Perovicéknak. Szóval, aki csak teheti, szerintem hozzájuk jöjjön.
Na most már eleget reklámoztam őket, de gondolj bele, én állva pisilek. Olyan természetes már, hogy bele se gondolok ez mekkora dolog.
Régen is írtam valahova, hogy ha időm engedi én segítek kommunikációban, vagy akár az átutazásnál szállást biztosítok... Illetve van az Antal Csilla, aki a "hivatalos" kapcsolattartó a magyar betegek és köztük. Ő nővér foglalkozása szerint és már nagyon sok pácienst kísért Belgrádba, meg a konkrét kérdésekre is tud választ adni az érdeklődőknek.

Üdvözlet mindenkinek,
B.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 5 hónapja #11581

  • Oliver
  • Oliver profilkép
Hali! Ha nem a Pajor, akkor ki?
Elégedett vagy?
A barátnőd vagy skacod elfogadja?
Örülsz a holnapnak?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.199 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook