Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Péniszképzés

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14388

Egy kis helyebítés:
Dr.Csobó és Dr.Tizedes nem egyértelműen egy csapat.
Dr. Tizedesnek van egy külön team-je Csobótól függetlenül.
Ők 400-450 ezer Ft-ért vállaják. Kérésre vizelésre alkalmas falloszt is vállalnak Dr. Török Alexander urológus (uro-szexológus) együttmüködésével.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14389

  • Renato
  • Renato profilkép
A vizelésre alkalmas falloszt alapból ellenezték, nem vállalták el a húgyvezeték meghosszabbítását.
Lehet, hogy van külön team, nem ez a lényeg kinek team-je, az eredmény a fontos, szerintem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14394

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Hali Renátó!

Szerencsétlen fiú, mielőbbi felépülést kívánok neki testi és lelki értelemben is!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14395

  • underground
  • underground profilkép
Szintén jobbulást neki reméljük menni fog. Én ezért nem vállaltam el a műtétet, mert ki tudja mi lesz a végeredmény. Mindig jobb így mint egy emberi "roncsnak" lenni. Minden elismerésem azoké akik alávetik magukat a műtétnek és szorítok nekik, hogy a lehető legjobban sikerüljön. Én megrendeltem a Tyron2-t(itt az oldalon találtam). Teljesen tökéletes, minden számomra fontos célnak megfelel. Még1X sok sikert annak aki kés alá fekszik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14398

Hú gyerekek, ez nagyon gáz! Szegény srác, én is jobbulást kívánok neki, na meg azt, h vhogy "helyre tudják hozni"...:(
Hát igen, ezt nagyon át kell majd gondolni, ha eljön az ideje, mert valóban hatalmas a rizikó!
(Amúgy Zsó vagyok, csak változott a nickem, elhatároztam, h legalább magamnak nem hazudok tovább!)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14412

  • Alexander
  • Alexander profilkép
És metoidioplastyn nem gondolkozik valaki? Úgy tudom az nem olyan rizikós mint a phallo, és elég jó eredmények vannak, orgazmus-és vizelési készség megmarad. Legalábbis Szerbiában értenek ehhez.
Én is jobbulást kívánok az érintett srácnak!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14428

  • Renato
  • Renato profilkép
Szeva Alexander, en azon is gondolkoztam, de egyenlore annak orulok h. 5 ev alatt sikerult 400 ezret valahogy osszekaparnom, nem akarok meg 5-10 evet varni...mar utalom ezt hordozhato fallo potlot. Nekem eljott az idom, a nagy kerdes csak az hol valositom meg. Amint van infom irok nektek sracok, orulok hogy vagytok!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14434

  • máté
  • máté profilkép
Szia Renátó!

Tény,hogy sok gond van az egészségügyben, de amit leírtál, az teljesen hihetetlen.
Azt tudom, hogy nem minden műtét sikerül, hogy nagy rizikót vállal, aki belevág a péniszképzésbe, de a ez a story nagyon sántít.
Már-már azt mondanám, hogy az orvos lejáratására megy, de az sem világos, hogy a Csobóékat vagy a Tizedeséket akartad leszólni. Mert 2 teljesen független csapat. Ahogy ezt kevered, lehet, hogy azt sem jól tudod, hogy a műtét sikerült vagy nem sikerült?
Természetesen, nagyon sajnálok mindenkit, akinek nem jön vagy jött össze a műtét és aki rászánja magát, annak sok szerencsét és jó eredményt kívánok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14435

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Kedves Máté! Üdvözlünk köreinkben, szép belépőd volt. Itt nem szokás jönni és rögtön leugatni valakit ok nélkül. Nem gondolod, hogy sértő valakit azzal vádolni, hogy "összekeveri az eredményt". Tudod, nem nehéz megállapítani, hogy valakinek most van pénisze vagy nincs. És igen, két külön csapat,de arről nem tehetnek, hogy a Csobő doki félretájékoztatja őket, finoman szólva is átveri a pácienseket.

Szia Renátő! Üdvözlünk itt és örülünk neked! :bye:
A helyedben erre a sértegetésre nem is reagálnék, nem méltatnám rá az illetőt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14438

  • Renato
  • Renato profilkép
Szeva Xtrevor!
Én is örülök nektek! :)
Bármilyen infóm van megosztom veletek, hisz ezért van ez a fórum, arról nem tehetek, hogy ez most egy nagyon rossz hír volt, bízom benne, hogy jó híreket is tudok majd mondani nektek. A legjobb haverom nem akart személyesen ide beírni, még nem tud sokat gép előtt ülni a fájdalom miatt. :(

Holnap megyek Pajorhoz konzultálni, leírom majd mi volt.

Máté: ha nem hiszel, járj utána...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14459

  • alti
  • alti profilkép
Ne törödjetek Mátéval mert hát ő mint tudjuk több néven van! Igaz andras, misu, kandur. Mellesleg egy műtét elött álló nőről van szó aki csak okoskodik. Sajnálom a barátodat és valóban igaz, hogy a Csobó az etikát nem megfelelően kezeli.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14461

  • andreas
  • andreas profilkép
Hali Renato!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14462

  • andreas
  • andreas profilkép
Alexander írta::
És metoidioplastyn nem gondolkozik valaki? Úgy tudom az nem olyan rizikós mint a phallo, és elég jó eredmények vannak, orgazmus-és vizelési készség megmarad. Legalábbis Szerbiában értenek ehhez.
Én is jobbulást kívánok az érintett srácnak!
Hali! Én gondoltam rá, de számítanak az anyagiak. És ami végképp kizárja, nem nő rendesen lent a kukac. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14465

  • Alexander
  • Alexander profilkép
Mióta hormonozol? És szúros vagy tabletta? Végülis ez a növekedés is eltart évekig szerintem.
Pumpálni szoktál? Az segít. Meg én agykontrollos módszerrel is próbálok rásegíteni.
Az anyagi része az már persze húzós. Habár, gondolj bele, milyen sok embernek van autója. A műtét is kb. annyit kóstál.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14477

  • danken
  • danken profilkép
andreas írta::
Alexander írta::
És metoidioplastyn nem gondolkozik valaki? Úgy tudom az nem olyan rizikós mint a phallo, és elég jó eredmények vannak, orgazmus-és vizelési készség megmarad. Legalábbis Szerbiában értenek ehhez.
Én is jobbulást kívánok az érintett srácnak!
Hali! Én gondoltam rá, de számítanak az anyagiak. És ami végképp kizárja, nem nő rendesen lent a kukac. :(
Ne haragudj Andreas, ezt nem tudom khagyni. :barat:
pinkvanilla.hu/tv/93-mutetek/448-mpdaverio
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14498

  • Harcos
  • Harcos profilkép
underground írta::
Szintén jobbulást neki reméljük menni fog. Én ezért nem vállaltam el a műtétet, mert ki tudja mi lesz a végeredmény. Mindig jobb így mint egy emberi "roncsnak" lenni. Minden elismerésem azoké akik alávetik magukat a műtétnek és szorítok nekik, hogy a lehető legjobban sikerüljön. Én megrendeltem a Tyron2-t(itt az oldalon találtam). Teljesen tökéletes, minden számomra fontos célnak megfelel. Még1X sok sikert annak aki kés alá fekszik.
Megkerestem, látom többfunkciósabb, mint az átlag.
pinkvanilla.hu/transznemulinkek?mode=0&c...&navstart=0&search=*
Sok jót írnak róla, írnál személyes tapasztalatot, mert nagyon húzós az ára.

Szisztok újak!

Mielőbbi felépülést a srácnak!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14501

  • underground
  • underground profilkép
Természetesen. A tyron2-nél elöször kapsz szinmintát amin kiválasztod, hogy melyiket szeretnéd, melyik passzol a te bőrszinedhez. Küldesz neki 100 eurot előlegbe, hogy nem lépsz vissza a megrendeléstől. Az anyaga nem tudom meghatározni, hogy miből van de olyan érzetre mint az eredeti. Nem kell ápolgatni mint a szexshopban kaphatókat, mehetsz vele tengervízbe, strandra bárhová. Szerintem kicsit vastagabb mint az átlag. Heréknél pumpálod fel és egy kis szelepnél engeded le. Elvileg ragasztóval kell felrakni amit amerikából rendelsz. Nekem nem jött be, mert nem ragadt meg rendesen, állítólag másoknak fentmaradt. Vettem szexshopba szuszpenzolt ami a combnál van rögzitve nem s...be és így tőkéletes. Látszatra teljesen eredeti kinézet, szexnél sincs rá panasz :lol:! Ha még valamiben tudok segíteni szólj. A megrendelés és a szállítás között elég sok telt el de nem átverés volt hanem valódi. Morbidul hangzik, de ha valaki kiváncsi rá akkor megmutatom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14881

  • Renato
  • Renato profilkép
Sziasztok Barátaim!

Tegnap voltam konzultálni Pajor Doktornál, korrekt volt, elkérte a papírjaimat, megvizsgálta a hasam és lent... Elmondta, hogy képzik a neophallos-t:
Az alkarból veszik a lebenyt, majd ennek a helyét hasból pótolják. Az alkar technikánál több esély van a lebeny megmaradására, mint a hasi lebeny leforgatásnál, mert itt sokkal jobb/több az ér mint a hasnál. A klitoriszra ráülteti a lebenyt, a húgycsövet nem bántja. Ez az első lépés, majd másodszorra kiírtják a hüvelyt, 3. lépésben az implantokat teszik be. Az első műtét ára kb. 400 ezer Ft., két hétig kell bent feküdni.
Pajor Doktor szerint ezzel a technikával volt sikeres műtétük!

Egyenlőre ennyi, ha van valami írok majd!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14901

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Köszi az infót! Egyre bonyolultabb a döntés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14941

  • Renato
  • Renato profilkép
Ne is mond...nekem esténként rémálmaim vannak, nagyon rosszul alszom emiatt mostanában :(
Szerinted mennyire tudják szépen plasztikázni az alkart? Nem lehet funkcionálisan gond vele, pl. lebénul vagy ilyesmi...:huh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.288 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook