Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Péniszképzés

Vá: Péniszképzés 14 éve 5 hónapja #11582

  • Oliver
  • Oliver profilkép
Hali!

Na, akkor írnál valamit az előnyökről?
Miért jó az, amit Nálad végeztek?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 5 hónapja #11586

  • baltazar
  • baltazar profilkép
Oliver írta::
Hali!

Na, akkor írnál valamit az előnyökről?
Miért jó az, amit Nálad végeztek?

Szia,

Na, te követed valamennyire a fórumot?
Dr. Sava Perovic munkájáról beszéltem, nekem az ő csapata csinálta Belgrádban. Teljes falloplasztika, húgycsőkivezetéssel, protézisbeültetéssel. Kisebb komplikációk: a húgycső végének összeszűkülése - megoldva, illetve a protézis beültetése után kisebb fertőzés - antibiotikumokkal kikezelve.
Mindenki elégedett az eredménnyel.

B.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 5 hónapja #11591

  • Oliver
  • Oliver profilkép
Na, nem.
Na, igen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 4 hónapja #12312

  • Csabi
  • Csabi profilkép
Használhat-e a péniszpumpa abban, hogy tűrhető nagyságúra nőjön a dolog a gatyámban a metoidioplasty-hoz? Láttam külföldi videókon, hogy használnak ilyet TS fiúk, de azt is olvastam, hogy többen azt mondják a méretnövekedésben állítólag nem használ. Nektek mi a véleményetek, esetleges tapasztalataitok?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 4 hónapja #12320

  • danken
  • danken profilkép
Van aki ajánlja műtét előtt, de azt is mondja, hogy tudományosan nem alátámasztott, hogy növekedést okoz. Úgy tudom inkább a szövetek miatt kellett ott edzeni.
Valós növekedést biztos nem okoz. :nemtom:
Továbbá a műtét után is legalább 6 hónap pumpálás kell, mert különben "visszábbugrik", nem éri a normál méretét.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 4 hónapja #12436

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Türelem Csabi az idő neked dolgozik, fog az a hormontól is nőni rendesen. Átlag 4-5cm szokott lenni. B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 4 hónapja #12478

  • Patty
  • Patty profilkép
4-5 cm?
Hú, az nem semmi! :rolleyes:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 4 hónapja #12493

  • mustang
  • mustang profilkép
mmm............ideális méret..........mmm
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 3 hónapja #13100

  • andreas
  • andreas profilkép
Skacok azon agyaltam hogy nektek amikor berakták a péniszprotézist vastagabb lett a szerszám? Mert ugye a protézisnek van egy hossza, merevsége és átmérőja.
Vagy ez lényegtelen és én gondolom rosszul?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 3 hónapja #13118

  • baltazar
  • baltazar profilkép
Helló,

Nekem nem igazán lett vastagabb a protézistől. Viszont érdekes dolog, hogy ahogy én magam hízok, úgy vastagszik a cerka. Mondták is a dokik, hogy ez így lesz. Ez a bőrszövet, zsírszövettel, meg izommal együtt, amit levettek, úgy látszik ugyanúgy hízik, velem együtt. De fogy is, ha én fogyok.

Berakattam a here protéziseket is. Kicsik, de az enyémek. Örülök nekik. :cheer:

Üdv,
B.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 3 hónapja #13120

  • Oliver
  • Oliver profilkép
Na, egészségedre!:)

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 3 hónapja #13123

  • andreas
  • andreas profilkép
baltazar írta::
Helló,

Nekem nem igazán lett vastagabb a protézistől. Viszont érdekes dolog, hogy ahogy én magam hízok, úgy vastagszik a cerka. Mondták is a dokik, hogy ez így lesz. Ez a bőrszövet, zsírszövettel, meg izommal együtt, amit levettek, úgy látszik ugyanúgy hízik, velem együtt. De fogy is, ha én fogyok.

Berakattam a here protéziseket is. Kicsik, de az enyémek. Örülök nekik. :cheer:

Üdv,
B.
Köxi a válszt!
Gratulálok! :appl:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 3 hónapja #13637

  • danken
  • danken profilkép
Teo!
Itt van a 2 műtétról bővebben. Vannak dokik is.
Ha nem akarod M.o-on akkor a közelben marad Szerbia.
pinkvanilla.hu/mutet
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 3 hónapja #13856

  • anonymus
  • anonymus profilkép
Az igen! B) Gratulálok Baltazar!
Mit lehet tudni, mennyire lesz érzékeny a zacsi?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14149

  • baltazar
  • baltazar profilkép
Helló,

Milyen értelemben érzékeny? Hogy érzek-e vele érintést, ilyesmit?
A zacsit a nagyajkakból csinálják és a teljes érzékelés megmarad. Szóval az ok. Most épp az van, hogy kidörzsölte a gatyám és be van pirosodva, meg lilulva az egyik. Szóval most épp túl érzékeny. :(

Üdv,
B.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14346

  • Patty
  • Patty profilkép
Messze nincs tökéletes szexuális életük a nőből férfivá operáltaknak

http://www.lifenetwork.hu/lifenetwork/20100201-messze-nincs-tokeletes-szexualis-eletuk-a-nobol-ferfiva-operaltaknak.html
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14347

  • danken
  • danken profilkép
Patty írta::Köszi Patty!
Megnéztem az eredeti angolt, mert kiakadtam, hogy transzszexuális nőt írtak :angry: , ott female to male transzszexuális van.
Az említett orvos kritikán aluli metoidiokat csinál.
pinkvanilla.hu/tv/93-mutetek/452-mphoebeke
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14376

  • Necc
  • Necc profilkép
danken írta::
Megnéztem az eredeti angolt, mert kiakadtam, hogy transzszexuális nőt írtak :angry: , ott female to male transzszexuális van.
Rákerestem én is az eredetire. Valóban elírták, F2M transzszexuális páciensekről van szó - hiába, nem ismerik a fordítók a Pinkvanilla transz-szótárát. A cikk több honlapon is szerepel már, ugyanezzel a butasággal, ráadásul Dr. Piet Hoebeke-ből már lazán csak "Hoebke"(!) lett, (ami miatt rá is ment vagy fél órám a kutakodásra).

Különben, akit érdekel, (és nem retten vissza sem az angol nyelvtől, sem a videón látható véres műtéti képektől, itt találja az eredeti publikációt:

Erectile implants in female-to-male transsexuals: Our experience in 129 patients
Piet B. Hoebeke, Karel Decaestecker, Matthias Beysens, Yasmin Opdenakker, Nicolaas Lumen, Stan M.
European Urology 57 (2010) 334 – 341

A teljes tanulmány szövege: www.europeanurology.com/article/S0302-28...9%2900245-0/fulltext

A teljes cikk, lementhető pdf-ben: www.europeanurology.com/article/S0302-28...ence+in+129+Patients

Megnézhető video: http://www.europeanurology.com/article-asset/S0302-2838(09)00953-1/mmc1
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14386

  • Renato
  • Renato profilkép
Sziasztok Srácok!

Van egy infóm phalloplasty műtéttel kapcsolatban:
egy haveromat pár hete műtötték (Tizedes, Csobó doktor és csapata), a lebenyt hasból alakították ki amit leforgattak, a klitoriszt nem vonták körbe az a lebeny alatt helyezkedik el közvetlenül. A műtét 7 órás volt, kapott epidurális érzéstelenítést gerincbe, 2-3 napig kellett ágyban feküdnie, a lebenyt felfelé állítva kötözték (?!)...sajnos a lebeny elhalt kb. a 4.-5. napon, a kórteremben helyi érzéstelenítés nélkül felnyitották a lebenyt, az ereket próbálták aktiválni, több napig nyitva volt a lebeny, majd szó szerint elkezdett rohadni, rá sem néztek az orvosok 2-3 napig (Tizedes doktor a műtét után kb. egy héttel ment csak megnézni miújság). Majd a haverom kérte, hogy szedjék már le, mert baromi büdös volt. Helyi érzéstelenítéssel Csobó doktor levágta a lebenyt, most ott tátong egy kráter, hasán keresztbe hatalmas vágás, köldökét feljebb helyezték. Hazaengedték úgy, hogy önmagának kell a sebét tisztítania...:(
Ez a műtét (lebenykialakítás) 500 ezer Ft-ba került, az orvosok nem tudják mi lehet a hiba, mi is csak sejtjük. Szerencsére vissza adták a pénz egy kis részét. Azt mondták neki, hogy most már ezzel a technikával többet nem lehet ezt a műtétet elvégezni rajta, csak vádliból, vagy combból, ők ezekből tudják kialakítani a lebenyt.

A haverom teljesen elkeseredett, nem tudja mikor és hogyan, egyáltalán tudja e folytatni ezt az utat.
Utána ment egy másik srác phallo-ra, a kórházban szinte titkolták, hogy nehogy találkozzanak, nem tudjuk neki, hogy sikerült, de neki kisebbre vették a lebenyt alapból, fektetve kötözték, és nem kapott epidurát, többet még nem tudok róla.

Aki erre a műtétre készül nagyon gondolja át kinek a kése alá fekszik, mert abba 20%-ba bárki belekerülhet ami tönkre teszi az életed.

Én is erre a műtétre készülök, most konzultálok pár orvossal, aztán jöjjön aminek jönnie kell...:dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Péniszképzés 14 éve 2 hónapja #14387

  • Patty
  • Patty profilkép
Jaj srácok!
Most volt végre lelkierőm végignézni péniszképzős képeket és videókat. Ez borzalmas. Nagyon sajnállak Titeket, hogy ennyi mindent kell átélnetek. :barat:
Nekünk tényleg sokkal könnyebb ez az egész. :unsure:

Renato:

Hatalmas lelkierőt kívánok Neked ehhez az egészhez. Egy kalappal!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.250 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook