Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Mell lekötése ( Chest binder)

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 8 hónapja #30321

  • Alphonse
  • Alphonse profilkép
Inkább Alf, amúgy múlthét csütörtökön? Valamikor akkor. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 8 hónapja #30329

  • Szigmund
  • Szigmund profilkép
Állandóra használod vagy alkalmakkor élvezkedsz laposan benne?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 8 hónapja #30338

  • Alphonse
  • Alphonse profilkép
Szigmund írta::
Állandóra használod vagy alkalmakkor élvezkedsz laposan benne?

Csak mikor kimegyek az utcára. Meg lehet szokni a viselését, nem kényelmetlen, de itthon azért könnyebb anélkül. Kint viszont imádom, mikor tükröződő kirakatok előtt sétálok el. :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 8 hónapja #30340

  • Mike22
  • Mike22 profilkép
Nekem a fásli is bevált de kipróbálom ezt is míg nincsenek meg a szakvélemények :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 8 hónapja #30341

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Többféle lekötőm van, de annyi biztos, hogy a leglaposabbra a fáslival lehet megxsinálni, nem kényelmes, de néha megéri. B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 8 hónapja #30342

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Helyesbítés! Nagy mellnél nem biztos, hogy az a jó. Arról nincs tapasztalatom. :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 8 hónapja #30344

  • Mike22
  • Mike22 profilkép
nekem sincs nagy szerencsére :) egyébként ha a fásli a legjobb akkor nem váltok mert nem kényelmetlen anynira azért..:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 7 hónapja #30360

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Nekem anno a fásli nem nagyon vált be.
Meg mire azt megcsináltam lement a nap,bár biztos hogy rutinból már pár perces a dolog.
Egy biztos,utálatos ez az egész dolog,macerás mindegy milyen változatban használod a kellékeket...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 7 hónapja #30382

  • Mike22
  • Mike22 profilkép
Hát igen rutinból megy már.
Igen így van ..majd amikor nem kell ezt csinálni akkor lesz az igazi :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 6 hónapja #31544

  • Saga
  • Saga profilkép
Hát hát hát... Nekem szenvednem kell kicsit, elég jól meg lettem "áldva"...:dry: Fásli bevált, mást még nem nagyon próbáltam. Hamar megvan, néha csúszik csak el, de akkor is egész észrevétlen-mentesen lehet igazgatni. Egyáltalán nem látszik hogy vannak melleim pedig tényleg nagyon nagyok. Sajnos. :(

Mondjuk 14 méter fáslitól el is várom, hogy használjon... XD :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 4 hónapja #32394

  • kim1986
  • kim1986 profilkép
Sziasztok!

Adok nektek egy saját kidolgozású szerintem jó tippet.-1-

Hát nekem is stressz volt ez a mell lekötős téma ...anno.Amikor kisgyerek voltam olyan általános iskolás 4-ik,5-ik osztályos és nőttek a mellkasomon még akkor az undorító kis izéknek nevezet holmik,fölös kacatok,vagyis a melleim,akkor megtartottam a kinőtt polóimat és hát megnyugvást jelentett ,hogy így kicsit úgy tűnt mintha nekem nem nőnének.De hát a folyamat itt nem zárult le.Csak nőttek.Na ekkor egy vígjátékban láttam ezt a fáslis hülyeséget.Megpróbáltam bevált.De rohadt kényelmetlen volt és én mint hiperaktív gyerek nem nagyon viseltem könnyen az állandó igazgatást és polón keresztül látszott meg az az állandó macera a reggeli készülődés körül suliba menet előtt.Lebuktam gáz volt.Hallgattam is anyámtól.Itt véget ért a pályafutása a dolognak.Eltelt egy két év és nem is foglalkoztam vele.Próbáltam csajos életet élni na meg elfoglalt a tini kor lázadó éveinek más problémáival.De hát egyre jobban szembesültem azzal ki is vagyok valójában ,és így újra láthatatlanná kellett tenni a ciciket.Most azt tudom mondani ,hogy a melleim se nem nagyok és se nem kicsik.Átlagosak olyan marok méretűek persze megtölti őket és nem mondanám őket lógosnak csak mint mindegyiknek van egy természetes esése.Na a lényeg ,hogy ki kellett rá valamit találni.Hát itt van az ,hogy a gyerekek mennyire egyszerűen és jól gondolkodnak ,vissza az elejére.Most úgy csinálom ,hogy veszek egy olyan tízéves vagy alatti gyermek polót.Azért ekkorát, mert ezek már elég hosszúak ahhoz hogy ne topként vagy csajszis púpkivillantó polónak hasson.Levágatom az ujjait,pont a varrásnál,mint a normál ujjatlanoknak.Ezt hozzáteszem azért csinálom,mert ujjatlant ritkábban találni .Nos kaptunk egy ujjatlan polót ,ez azért fontos mert így lesz kényelmes a viselés a mozgás akár a sportolás is az izgő-mozgóknak.Most jön a kettes fázis.Felveszem és az oldalánál megjelölöm mennyi a fölösleg,ezután leveszem és levágom a fölös rész és összevarratom .Felpróbálom újra és újra.Ennek a ruhadarabnak az alakja:felül teljesen szűk alul pedig bővebb ,alul nem is annyira vágok az anyagból lehet egyáltalában nem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 4 hónapja #32395

  • kim1986
  • kim1986 profilkép
Adok egy jó tippet -2-

Nos fenn azért jóval szűkebb,mert ott kell feszesebbé tenné ,hogy a cickókat lefogja,lenn ,hogy tágabb az azért jó mert férfiasan jól be is zabálhatsz mint egy dolgozó segédmunkás mindenből a hasad szabad.nem szorít.Nos a polóból így a méretre szabás következtében le kerülhet mind a két oldalból 5-5centi vagy még több is .Először nehezen mész bele és kényelmetlen enyhén fullasztó de hamar elmúlik mert a poló kinyúlik annyira ,hogy a testednek kényelmes legyen és mozoghatsz is.A poló kiválasztása fontos Legyen inkább ne műszálas melegben ne izzadj bele nagyon,minél vékonyabb annál jobb ,persze nyáron főleg.Fontos ,hogy mikor megveszed mérd magadhoz vásárláskor,hogy elég hosszú legyen,de számítsd hozzá,hogy ha majd igazítod a poló rövidülni fog egy két centit,Ezt csak azért hogy meglátsd az ideális méretet .Mert ha kilátszik véletlenül max xsak azt hiszik van rajtad egy másik poló.Télen kit érdekel,rétegesen kell öltözni.Melegebb évszakokban pedig-Én galléros polókat szeretem alapból is ,de ezek alá amúgy is szoktak felvenni esetlegesen divatból esetleg más színű polókat-olyan mintha te így szeretnéd.Ingek alá is szuper.Nem kell hatvan darab culát magadra felvenni. a takaráshoz elég ez az egy.amit még elmondok,hogy úgy méretezd magadhoz a polót,hogy nyúlj be a polód alá és a cickóid tornázd fel teljesen,ne hagyd ,hogy lfelé nyomja,mert nem olyan természetes a látvány.Én egy picit nem nagyon csak picit köpcös alkat vagyok.Rajtam úgy tűnik mint ha kis izmos figura lennék.+éve úgy élek mint egy férfi- pedig nincs férfias arcom csak fiús-a munkahelyemen,a baráti társaságomban a másból le is vágná ,hogy velem valami nem stimmel,az így létre hozott állmellkasomra néznek és nincs kétség arról,hogy egy sráccal állnak szemben.Annyira,hogy a barátnőm barátnője még Cs.B.Cs-t is játszott velem/csecs bimbó csavarást/És nem ,hogy nem vette észre nem vagyok srác még meg is jegyezte és nem ő az első,hogy milyen kis izmos vagyok ,és nála érettebb, tapasztaltabb is átejtettem már ahogy megérintettek.Nyárra érdemes venni ilyen lyukacsos polókat is jobban szellőznek.Nekem több színből is van,főként fehér és fekete mert ezekben a színekben vagyok amúgy is mozgásban és ezek alatt ezek egyáltalán nem feltűnőek ,még egy vékony fehér ing alatt sem.Nincs csík ,mint a melltartónál vagy a mell lekötőnél,vagy fáslinál.

Esküszöm halál kényelmes.Macerás igaz de nagyon sokáig képes megőrizni funkciójának megalkotott formáját és az érzést és ami fontos veszett nagy önbizalmat ad .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 4 hónapja #32509

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
:up: Kreatív.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 4 hónapja #32693

  • kangaroo
  • kangaroo profilkép
Sziasztok!

Én nemrég vettem fáslit,lemértem lapos mellkashoz,de mivel 10 centi széles,így két azonos hosszúságú darabot varrtam össze az egyik hosszanti oldalával.Ezután,hogy ne bomoljon,levarrtam mindkét oldalánál,és vettem hozzá tépőzárat is,ezt lemértem,majd rávarrtam a rögzítéshez.B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 2 hónapja #33344

  • Saga
  • Saga profilkép
pro vagy kangaroo ez nekem miért nem jutott eszembe:O
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 2 hónapja #33815

  • shadow
  • shadow profilkép
Sziasztok!
Szerintetek mekkora méretig érdemes lekötéssel próbálkozni? Még éppen C-s, majdnem D-s monstrumot is el lehet rejteni, vagy ne is strapáljam magam?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 2 hónapja #33884

  • Berzerker
  • Berzerker profilkép
az a baj, hogy nem tudom a méreteket, mert ilyen sokat foglalkozok ruházattal, főleg fehérneműkkel. :)
nálam még ha be is válna a szorító, mert rejtené, amit kell, pedig nem kicsik (bár legtöbbször úgy meglazul, hogy semmit sem ér), de kiakaszt, hogy akkor viszont folyamatosan emlékeztet a szorító érzete, hogy mit utálok magamon a legjobban, és ez jobban zavar, mint az, hogy látszik.
nálam szimplán a bő ruhák, görnyedés meg a medvés járás vált be. mostanában szokom a férfi wc használatát minden szorító nélkül, eddig egyszer se kötöttek belém.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 2 hónapja #33920

  • shadow
  • shadow profilkép
Jaja, nálam is ez lesz. Gondolkoztam, hogy szerzek fáslit, vagy valamit, de nem tudom elképzelni, hogy beválna. Meg úgy vagyok vele, hogy amíg kell, addig még elviselem, és nem nyomorgatom össze inkább, nehogy aztán valami bajuk legyen. ;-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 1 hete #34778

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Aki esetleg praktikusnak tartja az általam ajánlott sportolók által használt elasztikus toppot, és nem veti fel a pénz, annak elmondanám, hogy a Nagy Lajos király utján található hatalmas Háda turkálóban ilyeneket is lehet találni. Én anno mindig ezt kerestem, de ritkán kaptam olcsón többfélét. A sors fura fintora, hogy most kerül a szemem elé, amikor már nincs ilyenre szükségem... Ezért gondoltam, szólok, aki ilyet keres, ez segitség lehet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 12 éve 9 hónapja #36071

  • Szigmund
  • Szigmund profilkép
Tegnap jártam a Lurdyban, az emeleten van egy nagy turi ahol szörfrucik vannak. Lehet jó az olyannak mint mi fürdeni. 1500 körül voltak, zöme kisebb méret.

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.260 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook