Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Mell lekötése ( Chest binder)

Válasz: Mell lekötése ( Chest binder) 11 éve 4 hete #48167

  • Ivo
  • Ivo profilkép
:side:
Csuda. Felszabadito nagyon. Nem gondoltam volna. Eddig azt gondoltam, majd jol megfulladok, de meg nem vettem eszre a jeleit, csak a mosoly er fulig. :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Mell lekötése ( Chest binder) 11 éve 4 hete #48170

Én is imádom, el sem tudom képzelni h enélkül nélkül kimenjek az utcára, csak olyan 6-8 óra után már elég kényelmetlen :( Eddigi rekord 13 óra, az elég durva volt :whistle:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Mell lekötése ( Chest binder) 11 éve 4 hete #48172

  • Ivo
  • Ivo profilkép
Negy orat volt rajtam igy elso nekifutasra. A vegen ereztem azert, de 13 ora az eleg durva lehet. Bar a tudat erosse tesz.. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Mell lekötése ( Chest binder) 11 éve 4 hete #48180

Asszem olyan 8 óránál többet nem nagyon ajánlják hordani. Meg alváshoz nem szabad viselni. (Hallottam olyat aki évekig csak zuhanyzáshoz vette le aztán elég komoly bajai lettek :dry: Persze valamilyen szinten értem miért teszik egyesek.) Szal hajtok a végleges megoldás, a mellkasműtét felé. :dry:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Mell lekötése ( Chest binder) 11 éve 4 hete #48182

  • Ivo
  • Ivo profilkép
Otthon nem fogom hordani. A mutet az igazi megoldas sajnos, de addig kibirja az ember fia, ha mar igy alakult a dolog. Aztan majd lehet mellkast villantani. :)
Nekem igy is oriasi az erzet beli kulonbseg a leszoritassal. Magabiztossag ezerrel az utcan. :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Mell lekötése ( Chest binder) 10 éve 11 hónapja #48487

  • Quaoar
  • Quaoar profilkép
Kinek mi a hosszabb távú tapasztalata a gyogyaszati.hu-n kapható leszorítókkal kapcsolatban?
Rendesen szellőzik? Mennyire kényelmes? (Már csak azért is kérdezem, mert nem trikó/sportmelltartó/póló formájú. Hónaljtájékon ugye nem vág be?)

Illetve, van valakinek még rajtam kívül A-B közötti, puha izé... melle? Mit csináltok vele? Mert bizonyos ingek alatt, pólókban nem látszik, de jön a nyár, az ujjatlan pólók, trikók stb. Nem kéne nekik gyilkos leszorítás, csak enyhe, illetve felfelé rendezés. :huh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 10 éve 9 hónapja #49085

  • holdfenypatkany
  • holdfenypatkany profilkép
Ajánlom mindenkinek, akinek ilyen problémája van, az e-bayt. 'Tomboy breast binder' címszó alatt rengeteg van. Ez is amolyan ázsiai cucc, mivel ott elég nagy kereslet-kínálat van tomboy ruhákra. Láttam valahol olyan trikót is (e-bayen azt is), amibe belül van ez a leszorító, így nem látszik a pánt, de gyártanak pánt nélkülit is. :ohmy:
Személyes tapasztalatom ugyan nincs, csak közvetett, de attól még ajánlom, elvégre pont erre a célra is készülnek. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Mell lekötése ( Chest binder) 10 éve 5 hónapja #50184

Erről mi a véleményetek? Le tudnék vele kötni egy nagyon nagy mellet? 100C ... :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Mell lekötése ( Chest binder) 10 éve 5 hónapja #50185

Mármint erről... bocsi a link lemaradt.. gyogyaszati.hu/termekek/gyogyaszati-sege...ellkaszorito-ov/3248

Ez vajon jó lenne vagy maradjak mondjuk ennél?:
gyogyaszati.hu/termekek/gyogyaszati-sege...zu-18-cm-szeles/1822
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 10 éve 5 hónapja #50227

  • bosy
  • bosy profilkép
Hy! Szerintem a te méretednél a 2. jobb választás, mert az szélesebb és erősebb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 10 éve 5 hónapja #50239

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Azért is jobb, mert kapcsos. A tépőzáras hamarabb elnyúlik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 10 éve 3 hónapja #50611

Sziasztok. Tudnátok 2.3 ezer forintos melkas szoritonak a linkjét küldeni?
Max 5ezret tudnak rá szánni. Vagy nem tudjátok hol lehetne venni?
Debreceni vagyok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 10 éve 3 hónapja #50612

Gyógyászati segédeszközöket árusító boltokban az ilyen típusú 3000 Ft körül van:
gyogyaszati.hu/termekek/gyogyaszati-sege...zu-18-cm-szeles/1821
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 10 éve 2 hónapja #50798

  • Kharon
  • Kharon profilkép
Sziasztok!

Visszaolvasgattam, de mivel a legtöbb ehhez kapcsolódó hozzászólás elég régi...

A fentebb linkelt szorítóknak van bármi értelme D/E (melltartónként változik tehát ki tudja, lényeg, hogy nagyok) kosárméret esetén?
Sajnos sem a görnyedés, sem a bő ruhák nem segítenek a helyzeten. :/
Vagy esetleg azóta van valakinek valami jó praktikája az ekkora méret leszorításában?

Éppen folyamatban vannak a névváltoztatási papírok, úgyhogy a műtét sajnos tolódik, viszont férfinévvel ekkora dinnyékkel... :(

Köszi a válaszokat!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 10 éve 2 hónapja #50799

  • bosy
  • bosy profilkép
Helló!

Egy házi megoldás:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 11 hónapja #51462

  • Elmo
  • Elmo profilkép
Sziasztok!

Rendeltem netről leszorítót, de sajnos kicsi lett,ezért tovább adnám...S-es, teljesen új,legszélesebbre hagyva a mellrésze kb 29cm. Ha valakit érdekel írjon itt privátban, vagy a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd. címre.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 10 hónapja #51689

Sziasztok! Mellkas leszorító eladó bivaly erős tépőzárral. Kis vagy közepes mérethez jó. Ha nem tudsz ilyet szerezni vagy ciki bemenni érte a boltba akkor ez egy jó alkalom. Részletek üziben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 9 hónapja #51914

  • fogods
  • fogods profilkép
Ma voltam a Dr. Orto-ban!! :cheer: Nagyon gyorsan sikerült megvenni, kis huncutul mosolygott a szőke eladó - hamar levágta a helyzetet! :D Szóval én is csak ajánlani tudom! Ezer köszönet kynkus-nak!
Dr. Orto - Bp., Szent István krt. 24.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 7 hónapja #52123

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Na Fogods, kiraly gratulalok hozza! B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mell lekötése ( Chest binder) 9 éve 6 hónapja #52291

  • olivér22
  • olivér22 profilkép
Sziasztok

A gyogyaszati.hu odlalról rendeltem mellkasszorítót amivel lekötöm, de a bal mellem alatt szúrni szokott. Az attól lehet hogy szoros? Remélem semmi komoly bajom nincs :/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.293 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook