Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Mell lekötése ( Chest binder)

Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23619

Arthur01 írta:
Még azt akartam kérdezni, hogy: srácok, ti hogyan tüntetitek el a melleket? Mivel szorítjátok le? Próbáltam lefáslizni, de felcsúszott és kényelmetlen is volt, a szűk sportmelltartó alatt meg túlságosan látszik. Ti hogyan csináljátok?
Két helyen végzek fizikai munkát, táppénzre nem érek rá, szóval műtét szóba sem jöhet. Azt remélem, el lehet palástolni szike nélkül is! :)
Most nézem, a profilképemen nem is látszik...:))) De nem lehetek mindig ilyen görnyedt, és élőben látszik is, sajnos. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23622

  • Alexander
  • Alexander profilkép
Én fáslizok, de arra ráveszem a sportmelltartót, és úgy nem csúszik el.
A kényelmetlenségről meg annyit, hogy szerintem valamennyire mindegyik megoldás kényelmetlen lesz, erre készülni kell.
Vannak speciális felsők transzférfiak számára(www.t-kingdom.com/), de ezek nem tartoznak az olcsó megoldás kategóriájába.
Meg olyanról is hallottam, aki vastag ragasztószalaggal leragasztja.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23623

  • andreas
  • andreas profilkép
Rohadt kényelmetlen az tény, bármit használsz is. Én régóta eszem a kefét, utálom, fáslizok. :angry:
Jó hosszú kell és úgy fenmarad.
Mekkora van, az is számít?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23643

A mellek lekötését most kezdtem el, már elég jól el tudom őket rejteni, pedig nem kicsik. A módszer viszont elég vicc, ugyanis én csak úgy tudtam megoldani, h egyszerre 2-3 melltartó van rajtam (az alsó csak "félig", így az is szorít belőle vmit, a következő normálisan, az eltakarja a keletkezett hurkát, és így kisebb az esélye, h az alsó melltartó elcsússzon) erre jön rá a vesemelegítő-kötés, ami már jól leszorítja a kis szemeteket... ; erre lehetőleg bő póló és pulóver, az összhatás egész jó, bár megszokásigényes az érzés. :lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23660

  • Barno
  • Barno profilkép
Sziasztok! Köszönöm az ötleteket, nekem eszembe sem jutott a több melltartó, de ki fogom próbálni! Amúgy ideális női mellem van: 90-es mellbőség, mint Marilyn Monroe-nak, és nem is lóg! Hogy örülne ezeknek egy nő!! :)))Szóval nem nevezném nagynak, olyan közepes. Nekem mondjuk nagyon sok! :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23698

  • Emanuelo
  • Emanuelo profilkép
Én korábban úszódreszt vettem fel a ruhám alá. Az jól lelapított. A bő felsőruházattal mindig el tudtam takarni, engem inkább az zavart, hogy lötyög. Erre az úszódressz jó megoldás. Kézen is állhattam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23702

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Ezzel,vagy azzal,a nagy mellet mindenképp nehéz takargatni..ha nagyon leszorítom,és netán mégis észreveszik,vagy eleve megnézik,mert tudják rólam hogy nő vagyok:( ,akkor meg az a nagyon ciki,hogy a leszoritástól még lentebb kerül,és a pofámról lesül a bőr,hogy lepacsizhatnék az öreg nénikékkel lassan,akiknek hasukig lóg:angry: .És mindemellett még azzal is kínlódik az ember,hogy izzad,viszket,kiütéses lesz,ha érzékeny bőrű.Hintőporral próbálkozom..nem sok sikerrel..erre nem tudtok valami megoldást?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23712

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Én most kaptam egy leszorítót páromtól :)
kifejezetten azoknak van akiknek mellműtétje volt.... nekem még nem volt,de olyan szépen lesimítja hogy olyan mintha csak ki lennék gyúrva :)
és csak 4-5ezer ft körül van. Ha érdkeel valakit szívesen leírom,hol lehet kapni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23714

Kynkus, arany gyerek, te vagy a mi emberünk! :lol: Na mesélj, hol lehet kapni ilyen csodakötést, ez azért mindjárt más, mint szenvedni a melltartókkal!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23757

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Beni írta::
Kynkus, arany gyerek, te vagy a mi emberünk! :lol: Na mesélj, hol lehet kapni ilyen csodakötést, ez azért mindjárt más, mint szenvedni a melltartókkal!

B) hehh :)
Szóval ilyet a Dr. Orto-ban lehet kapni,a nyugatinál is van egy. Szent István krt. 24 szám alatt. A gyógyszertártól kicsit arrébb van,de el sem lehet téveszteni. Sok cucc van ott,de elég ha annyit mondtok,hogy mellműtéthez kell,egyből vágják mi van. Viszont sokat nem lehet hordani sajnos,mivel lehetnek következményei,mert eléggé szoros egyértelműen. Ők is elfogják mondani,mert nagyon normálisak,de azért elmondom én,ha mégsem. :) illetve kézzel lehet mosni csak,és a tépőzáras részére vigyázni kell,hogy ne legyen benne semmi pöszmösz vagy mi. :)

itt a neve,ez van a dobozán:
ScudoTex
Medical Traspirante
Elastic thoracic and post surgical band

a képen egy pasi test látható,amin van egy kisebb a mellkasán és egy nagyobb az intim résznél. Nekem a kicsi van,az bőven elegendő,azt kérjétek szerintem majd. :)
Ha kell küldök képet a dobozáról is,vagy felteszem ide magamhoz a képek közé.
:up:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23761

  • omega
  • omega profilkép
Szia Kynkus!
Vidéken is van ilyen üzlet,ahol lehet ilyet kapni,vagy csak Pesten? Mennyibe kerül?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23762

  • kynkus
  • kynkus profilkép
omega írta::
Szia Kynkus!
Vidéken is van ilyen üzlet,ahol lehet ilyet kapni,vagy csak Pesten? Mennyibe kerül?

Szia!

Úgy tudom,csak itt Pesten lehet kapni. De fel kell hívni őket,hátha szállítanak házhoz is...Ma már majdnem mindent házhoz is visznek. Vagy ha van egy pesti ismerősöd kérd meg vegyen egyet és küldje el neked.
4-5ezer forint között van,pontosan nem emlékszem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23779

  • Alexander
  • Alexander profilkép
Szia Kynkus!
Valami ilyesmi? Vagy pontosan ez? Utolsó előtti sor.
www.gyogyaszati.hu/termekek.php?id=18

És mennyi pontosan az az idő amíg szabad használni?
Egyébként a fáslit se, de meg a nőknek a melltartót se javasolt napi 12 óránál többet hordani.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23780

  • Patty
  • Patty profilkép
Alexander írta::
...de meg a nőknek a melltartót se javasolt napi 12 óránál többet hordani.

Ez komoly? Nem is tudtam... :unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23781

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Az a gáz, hogy semmit nem egészséges. Nem érdekel én ezek ellenére is évek óta csak úgy megyek utcára, hogy olyan szorosan le vagyok fáslizva, hogy majd rosszul leszek. Nyáron többször olyan is előfordult, hogy úgy beszorult valami, hogy olyan érzés volt mintha a szivem szúrna. Nem egyszerű ez nekünk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23784

  • Alexander
  • Alexander profilkép
Én is meglepődtem, de igen, így van. Vagyis én így értesültem.
De ahogy harcos mondja, szinte semmi nem egészséges.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23786

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Alex igen olyasmi,csak jobban néz ki. És légáteresztősre van megcsinálva. Én abban voltam bulizni és nem is éreztem szinte,olyan kényelmes volt...pedig előtte nem volt rajtam hosszú ideig. Én erre esküszöm.
Nincs megszabva,csak nem jó napi 24 órából 24órát hordani,mivel szoros...nem kap annyi levegőt a tüdőd,ez veszélyes is lehet. Erre nagyon kell vigyázni. De ha normálisan hordod nincs gáz.
Én is hordom,de nem mindennap. pl ha tudom,hogy nem veszem le a pulcsit stb,vagy néha ha leveszem az sem izgat...felőlem gondolhat bárki bármit :)
Szóval vigyázni kell,mert a belső szervek nehogy roncsolódjanak,de ez minden ilyen eszközre igaz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23787

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Sőt nőknél a tanga sem a legjobb használati tárgy hosszú távon,mivel problémákat okozhat.....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23790

  • Patty
  • Patty profilkép
Na akkor holnaptól sem melltartót, sem tangát nem hordok...
Szoknyát, harisnyát, blúzt lehet? :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23791

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Patty írta::
Na akkor holnaptól sem melltartót, sem tangát nem hordok...
Szoknyát, harisnyát, blúzt lehet? :laugh:

attól függ milyen az anyaga :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.260 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook