Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Mell lekötése ( Chest binder)

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23797

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Hűűű,Patty!Akkor nem lesz rajtad bugyi?:cheer: :kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23800

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Macsó37 írta::
Hűűű,Patty!Akkor nem lesz rajtad bugyi?:cheer: :kiss:

jössz te is holnap? :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23808

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
kynkus írta::
Sőt nőknél a tanga sem a legjobb használati tárgy hosszú távon,mivel problémákat okozhat.....

Nem tudom...nekem még soha sem volt a tangától problémám, pedig csak azt hordok mióta nagylány lettem!

De igaz. A minőségi cucc kell. a műszál okádék. :le:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23809

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Bocsánat ez már nem ez a téma... :blush: csak reagáltam...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23813

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Konkluzió:
Preop Ts fiúk ne hordjatok tangagatyát és a mell lekötözése egy szenvedés. :lol:

Komolyra fordítva a szót, nehéz már felidézni, de rémálom volt a mell rejtegetős időszak. Hihetetlen felszabulás amikor leveszik. :up:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23828

  • kynkus
  • kynkus profilkép
én gatyót hordok,szal nem tudom,csak hallottam és olvastam,hogy nem oké :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23829

  • andreas
  • andreas profilkép
Lécci maradjunk a témánál, mert engem érdekel! :y32b4:
Messze van még a nyár, addig marad a sanyargatás.
Van itt olyan akinek igazán nagy? , mert az más tészta. A nagyfiúkra más vaonatkozik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 2 hónapja #23841

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Nekem szerncsére nem nagy, de videókon olyat láttam, hogy ők lekötözik, atlétát is vesznek, felsőt és inget is. Több réteggel leplezik, de nyáron nem tudom mi van velük. Megbolondulnak szerintem. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 1 hónapja #24023

  • Teo
  • Teo profilkép
Sztem is elég rossz rejtegetni a melleimet,bár nem nagy de akkor is.Főleg ha elmegyek bulizni és wáá tiszta szar.Bár még nem próbáltam lekötni,vagyis csak egyszer de nem jártam sikerrel mert egyedül nem ment :lol: Lehet én is veszek olyan mell lekötőt mert fúj utálom őket.Sokkal felszabadultabban tudnék bulizni ha nem kéne állandóan azt figyelgetnem látszik e hogy vannak..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 14 éve 1 hete #26048

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
gyerekek, egyik szemem sír, a másik meg üveg.:laugh: sírni azért sír, hogy ennyien vagyunk ilyen szar helyzetben, üvegnek meg azért nevet, mert jó nem egyedül lenni a szarban. jó, ha megértenek. és ahogy olvaslak titeket... basszus, ugyan ezeket érzem. nade témánál maradva...

én ilyen sportboltokban kapható szorítót használok, amit combra meg derékra raknak emelésekhez, hogy ne húzódjon meg. veszek egy atlétát, arra rá ezt a műanyag holmit, hogy ne izélje közvetlenül a bőrömet, és jóóól ráhúzom a tépőzárat. szintén baromi kényelmetlen, szintén rohadtul szorít, mint minden más, de szerintem egyszerűbb, mint a fásli. jóval. mondjuk nekem nem "csak" közepes, amit el kell takarni.

de azért nagyon örülök kynkus ajánlásának a leszorítóval a kapcsolatban. ha nem leszek csóró, mindenképpen beszerzek olyat. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 11 hónapja #27113

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Freak mindenképpen szerezz be valami hasonlót szerintem :) nem érdemes annyi réteget magadra borítani,pláne, hogy jön a nyár,így neccesebb a dolog...alap 40 fokban valahogy megőrülnék, ha még pár sor ruhát kéne felvennem miattuk. És egyszer adsz ki rá,de utána... :nap: :tanc:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 11 hónapja #27114

  • Harcos
  • Harcos profilkép
Sajnos nem elég egyszer, néhány hónap és megadja magát az összes fajta. :nemtom:
Egy dolog segít csak rajtunk, a szike! :rock:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 11 hónapja #27115

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Harcos írta::
Sajnos nem elég egyszer, néhány hónap és megadja magát az összes fajta. :nemtom:
Egy dolog segít csak rajtunk, a szike! :rock:

ez tény, sajnos a sok használattól nem is várhatunk mást, de jobb, mint a semmi! :tanc:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 11 hónapja #27122

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
tervben van a beszerzés. van most annyi pénzem, hogy áldozhassak rá, már csak az kéne, hogy a Nyugati felé járjak.
különbözőek méreteik egyébként? vagy van egy fajta, és azt akkorára húzod be, amekkorára akarod?
csak mert, ha nincsenek méret különbségek, akkor még az is lehet, hogy adok pénzt vlmelyik ismerősömnek, aki arra jár, és megvetetem vele. :think:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 11 hónapja #27123

  • kynkus
  • kynkus profilkép
the Charming Freak írta::
tervben van a beszerzés. van most annyi pénzem, hogy áldozhassak rá, már csak az kéne, hogy a Nyugati felé járjak.
különbözőek méreteik egyébként? vagy van egy fajta, és azt akkorára húzod be, amekkorára akarod?
csak mert, ha nincsenek méret különbségek, akkor még az is lehet, hogy adok pénzt vlmelyik ismerősömnek, aki arra jár, és megvetetem vele. :think:

Itt egy fajta van mellkasra. És behúzod amíg kényelmes. Eleinte két emberes, de könnyen meglehet tanulni, hogy egyedül hogy szorítsd le magadnak. Van egy másik az nagyobb, de az nem mellhez van, hanem ágyék közeli tájakra... Mondjuk akinek nagyobb a melle,lehet jobb az.
Bár én azt mondom ez pöpec, ami a mellkasra van. És az eladók is segítőkészek,megmondod hogy mellműtét és kell....és már hozzák is mindenféle kérdést mellőzve.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 11 hónapja #27193

  • the Charming Freak
  • the Charming Freak profilkép
kynkus írta::
Bár én azt mondom ez pöpec, ami a mellkasra van. És az eladók is segítőkészek,megmondod hogy mellműtét és kell....és már hozzák is mindenféle kérdést mellőzve.
tehát mit mondjak pontosan (vagy mondjon a hírnököm)? szeretnék mellműtéthez leszorítót? vagy mellműtét utánit? vagy hogy?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 11 hónapja #27198

  • kynkus
  • kynkus profilkép
the Charming Freak írta::
kynkus írta::
Bár én azt mondom ez pöpec, ami a mellkasra van. És az eladók is segítőkészek,megmondod hogy mellműtét és kell....és már hozzák is mindenféle kérdést mellőzve.
tehát mit mondjak pontosan (vagy mondjon a hírnököm)? szeretnék mellműtéthez leszorítót? vagy mellműtét utánit? vagy hogy?

Nálunk az volt,hogy párom mondta hogy mellműtétem lesz és mondták,hogy hozzák is. Nem kérdezik miért stb,ma már nem meglepőek hisz sok okból kifolyólag lehet ilyen műtét ugye.....
Tehát azt mondod mellműtéthez leszorítót kérsz, az megfelel bőven,és tudni fogják mit szeretnél.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 8 hónapja #29686

  • Beata
  • Beata profilkép
Szia! Bea vagyok.Leszoritashoz vegyel egy merettel nagyobb melltartot(kosar)a hatpant legyen kisebb egy-ket merettel.Pl.:80B--75C-Leszorit,csak meg kell talalnod a megfeleo alaku melltartot,a melled alakjahoz viszonyitva.
Sok sikert!Puszi:Bea
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 7 hónapja #30312

  • Alphonse
  • Alphonse profilkép
kynkus írta::
Szóval ilyet a Dr. Orto-ban lehet kapni,a nyugatinál is van egy. Szent István krt. 24 szám alatt. A gyógyszertártól kicsit arrébb van,de el sem lehet téveszteni. Sok cucc van ott,de elég ha annyit mondtok,hogy mellműtéthez kell,egyből vágják mi van. Viszont sokat nem lehet hordani sajnos,mivel lehetnek következményei,mert eléggé szoros egyértelműen. Ők is elfogják mondani,mert nagyon normálisak,de azért elmondom én,ha mégsem. :) illetve kézzel lehet mosni csak,és a tépőzáras részére vigyázni kell,hogy ne legyen benne semmi pöszmösz vagy mi. :)

itt a neve,ez van a dobozán:
ScudoTex
Medical Traspirante
Elastic thoracic and post surgical band

a képen egy pasi test látható,amin van egy kisebb a mellkasán és egy nagyobb az intim résznél. Nekem a kicsi van,az bőven elegendő,azt kérjétek szerintem majd. :)
Ha kell küldök képet a dobozáról is,vagy felteszem ide magamhoz a képek közé.
:up:

Jelentem, beszereztem én is, 3990 Ft-ért! Nem kényelmetlen és normálisan leszorít (jó, nálam nem kell sokat). Lélegezni is lehet benne.
Az eladónő tök jó fej volt és próbafülke is van. Ajánlott felpróbálni, mert nekem csak a második legkisebb kellett, pedig olyan gizda vagyok.
Sz'al, nem bántam meg; kösz, Kynkus! :up:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Mell lekötése ( Chest binder) 13 éve 7 hónapja #30316

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Örülök,ha bevált Alp! :-) viseld egészséggel!
Mikor vetted meg? Azért vigyázz a sok leszorítással,a tüdőd maradjon épségben. :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.258 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook