Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Lelkizés

Válasz: Lelkizés 11 éve 9 hónapja #44925

  • Horathio
  • Horathio profilkép
Párom 1 hónapra külföldre utazik, munka ügyben, még soha nem töltöttünk ennyi időt külön egymástól. Hétfőn utazik, de már most kijelentette, hogy hétvégén rengeteg dolga lesz nem lesz ideje arra, hogy elbúcsuzzon tőlem. Mégcsak nem is látom, mielött elmegy.
Most mi van? :unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Lelkizés 11 éve 9 hónapja #44936

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Most mi van?

Talán bezsongott, olyan feladatot kapott, amilyen még nem volt, nagyon meg akar felelni, és teljesen ráállt.
Amúgy meg jó próbatétel az ilyesmi. Ahogy a közhely mondja, a távolság a kis tüzeket eloltja, a nagyokat fellobbantja.
Kitartás!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Lelkizés 11 éve 9 hónapja #44942

  • Horathio
  • Horathio profilkép
Köszi a biztatást!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Lelkizés 11 éve 9 hónapja #44967

  • nosza
  • nosza profilkép
Lehet nem szeret búcsúzkodni mint ahogy én sem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Lelkizés 11 éve 6 hónapja #46131

  • peaf
  • peaf profilkép
Volt egy angyalkám, de elrepült.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Lelkizés 11 éve 6 hónapja #46149

  • easy
  • easy profilkép
peaf beküldte:
Volt egy angyalkám, de elrepült.
Nagy a baj?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Lelkizés 11 éve 6 hónapja #46165

  • Cat83
  • Cat83 profilkép
:kiss:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Lelkizés 11 éve 6 hónapja #46456

  • shine
  • shine profilkép
hiányzik az életemben egy nő. vagy egy férfi. nincs nagy igényem,tényleg, csak ne éljen párkapcsolatban, szeressen, és ne b*sszon át.. Olyan nagy kérések ezek....? :((
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Lelkizés 11 éve 6 hónapja #46470

  • sunny
  • sunny profilkép
Nem, ez lenne az alapvető, de sajnos manapság sokan élnek magányosan.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Lelkizés 11 éve 6 hónapja #46472

  • shine
  • shine profilkép
igen és pont ezek miatt.
nem jó ez sehogy se. :'(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Lelkizés 11 éve 6 hónapja #46550

  • Shane01
  • Shane01 profilkép
Sosem tudtam megérteni az embereket. h miért vagyok én rossz , mert a nőket szeretem....Sosem tudtam hová tenni magam , h ki vagyok én és miért pont én, h mi ez bennem...Régen nem volt net, h informáljam magam s ismerkedjek olyan emberekkel, mint én...rohadtul azt hittem, h valammi nagyon nagy baj van velem, h lányokba voltam szerelmes..Miért bűn, amit érzek??????? miért bántanak ezért emberek???????? Én, nem bántanom őket, akkor ők miért engem????????????? Miért kell titkolnom???????????? Én, csak boldog akarok lenni avval , akit szeretek... ez bűn???????????????? Ma bántottak azért , mert meleg vagyok és ezt nem tudom feldolgozni, de legalábbis nehezen... a barátaim azt mondják nefoglalkozzak vele, de hogyan????????????? Persze közösítettek már ki emiatt, de ma szó szerint bántottak emiatt , mert ezt megtehetik . Vállaltam magam és most ezért a családom is viseli a következményeket és én is.... Megérte???????? Már nem tudom? Ha őszinte akarok lenni ..rohadtul bánom , h felvállaltam magam...amit azóta kapok azt nem kívánom még az ellenségemnek sem....Mit mondjak a keresztlányomnak, h miért bántják azóta?????????????????? miért közösítik ki??????????????? Miattam, mondjam neki??????? Mikor mindennél jobban szeretem!?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Lelkizés 11 éve 2 hete #48304

  • galfboy
  • galfboy profilkép
Mikor hűl ki egy kapcsolat?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Lelkizés 11 éve 1 hete #48344

  • Lanypar
  • Lanypar profilkép
galfboy beküldte:
Mikor hűl ki egy kapcsolat?
Amennyiben már felmerült benned a kérdés valószínűleg már ezzel szembesültél.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lelkizés 10 éve 3 hete #51338

  • DarkRaven
  • DarkRaven profilkép
Sziasztok!

Új vagyok itt. Igazából egyik itteni közösségbe sem tartozom, de talán mégis Ti tudtok megérteni kicsit. Alapvetően egy heteroszexuális 30 éves lány vagyok, de részben egy betegség (kerekesszékes vagyok), részben a furcsa ízlésem miatt sosem volt kapcsolatom, de még szexuális tapasztalatom sem. Nekem csak a lánynak látszó fiúk tetszenek. Mint pl. az androgün modellek, zenészek. Ha lányos az arca, alkata, de amúgy férfi... Imádom ha szoknyát húz egy férfi és sminkeli magát, de ha már melltartót is vesz az nekem bezavar a képbe, szóval mégcsak nem is az igaz crossdresserek tetszenek, hanem egy megmagyarázhatatlan dolog. Úgy legyen "nő", hogy közben férfi. Nem tudom mennyire van ennek értelme, mert néha én sem értem magamat. :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lelkizés 10 éve 3 hete #51340

Szia! :kiss:

Szerintem teljesen rendben van ez a dolog. Nekem pl. transz nők is szívem csücskei, mondhatni.
Próbáltál is már ismerkedni ilyen irányban?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lelkizés 10 éve 2 hete #51344

  • DarkRaven
  • DarkRaven profilkép
Szia! :kiss:

Inkább csak a neten, mivel ritkán mozdulok ki (igen, tudom így nehéz :D) és ha igen, akkor is a szüleimmel főleg (így meg lehetetlen :evil: ). De nemrég pont rátaláltam egy ilyen srácra, viszont ő meleg. Persze ki tudja, mit hoz a jövő... hátha találkozok olyannal is egyszer, akinek a bejönnek a lányok (is). :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lelkizés 10 éve 2 hete #51349

Én szorítok hozzá! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lelkizés 10 éve 2 hete #51352

  • DarkRaven
  • DarkRaven profilkép
Köszönöm! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lelkizés 10 éve 2 hete #51381

Szívesen! Budapesten élsz?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lelkizés 10 éve 2 hete #51383

  • DarkRaven
  • DarkRaven profilkép
Nem, de Pest megyében. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.324 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook