Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Lelkizés

Vá: Lelkizés 12 éve 1 hónapja #42002

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Hát végig olvastam nagyjábol az oldalakat! Többen is vannak itt ál nickekkel akik nagyon aktivan irkálnak be! De hát végül is kell az oldalnak a pörgés,igy nincs unalom! :) Az irások kapcsolodnak egymáshoz nagyon, két különbözö személytöl,régebben pedig megfigyeltem e két személy véletlenül mindig pont egymás után jelentkezik be gyanus nagyon!!! Neveket inkább nem irnék de aki néz az látni fogja!!! :zip: :whistle: :think:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Lelkizés 12 éve 1 hónapja #42003

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Micsoda elméletek. Merci neked erre van időd?:) Én nem vettem észre semmi ilyesmit, igaz nem is érdekel, de ha már kiderül, mint Barno esetében, akkor legalább tovább ne pattogjon.
Rettentően sokat ért el vele.

De ha már szóba hozta a fórum szétesését, biztosan örül egy idetévedt kezdő TS, ha azt olvassa, hogy itt kamu nickekkel írogatnak egyesek össze-vissza.

Problémákhoz pedig kitartást Merci, előbb-utóbb rendbe jön!;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Lelkizés 12 éve 1 hónapja #42005

  • Wini
  • Wini profilkép
Bence :kiss: komállak! xD
mercike8

Te már meg is fejtetted a titkot! Azért szólhattál volna, hogy Clearlight, Barno, meg Linda ugyanaz!
Szerintem jegyzeteld, hogy ki mikor lép be, hátha rájössz valami új rejtélyre! xD
:cheer:
Egyébként valószínüleg ezt az oldal üzemeltetője látja. De ne foglalkozz ezzel, csak figyelj!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Lelkizés 12 éve 1 hónapja #42008

  • via
  • via profilkép
mercike8 írta::
e két személy véletlenül mindig pont egymás után jelentkezik be gyanus nagyon!!! Neveket inkább nem irnék de aki néz az látni fogja!!!
szerintem írj neveket aztán majd Barnabi kivizsgálja és intézkedik ha indokolt...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Lelkizés 12 éve 4 hete #42033

Ilyen jellegű lejáratókampány áldozata az ember, ha úgy ítéli meg, hogy nincs miért Winit és Viát letiltania, hiába próbálnak rá nyomást gyakorolni.
pinkvanilla.hu/blog/szuerke-gondolatok.html

A fórumban lévő hozzászólások tartalmával kapcsolatban soha nem nyilatkoztam, állást nem foglaltam, tehát nem értem milyen véleményemmel egyet nem értő embereket nyomok el? De úgy látom valaki 2 Csernus könyv elolvasása után hirtelen az emberi lélek nagy szakértője lett és megvilágosodot, hogy "szar és gonosz" ember vagyok. Ha olyan a jó ember, mint Barno és Macsó, akkor valóban inkább maradok szar és törekszem rá, hogy még szarabb legyek. Arról nem beszélve, hogy újabban az a tendencia, hogy az egyszerűbb, butább réteg annyira szépen megbeszéli egymás közt, hogy ők mennyire intelligensek.
Jó lenne észrevenni, hogy nem a fórum körül forog minden, hanem azon túl kezdődik az élet.
Én, mint magánember tartom magam hozzá, hogy Barnot is gerinctelennek tartom, mert anno személyesen csak zavartam mosolygott, száját sem nyitotta ki, bezzeg amióta nem jelenik meg azóta virtuálisan abban éli ki magát, hogy a fusztrációja miatt gyakran ordenáré módon fröcsög, gyűlölködik. Egyszer már írtam, hogy talán emberszámba venném, ha szemtől szemben is megtenné.
A találkozóra és a balhé elferdítésére visszatérve - hiába hazudoztok, főleg úgy, hogy jelen sem voltatok - az erőteljes konfliktus oka nem a fórum volt, hiába csak azt fújta a "vadmalac" Macsó "barátod". Megérkezett az általam és a párom által rendezett találkozóra, nekem nem köszönt, hozzám sem szólt, ennyit az alapvető tiszteletről. Szokás szerint nem ment a viselkedés sem, mert a társaságával hangoskodott,nem adták meg a tiszteletet másoknak, a tőlem 1 méterre ülő embert sem hallottam. És a balhé akkor pattant ki amikor karbatett kézzel röhögve gúnyolódott rajtam a mellettem ülőnek az aztalon keresztül. Kb. 2,5 éve nyeltem, ideje volt nagyon erélyesen fellépnem, mert besokaltam már, hogy folyamatosan a hátam mögött szapul, azzal akarja a magában felmerülő saját férfiasságának megkérdőjelezését elnyomni, hogy másokat próbál eltaposni, mások külsejét, viselkedést szólja meg folymatosan. A folyamatos hangoskodás, mások sértegetése az én olvastomban nem férfiasság, hanem bunkóság. Az agyáig nem jutott el, hogy mi is a problémám, mert csak a fórumot fújta végig. Ennek köszönhetően most én lettem a gonosz vezér, a zsarnok, annak ellenére, hogy a valóságban a háttérbe húzódva tevékenykedem csak szinte csendben.

És a Barno által említett "önkényes segítség". Valóban, én segítem magam hozzá "önkényesen", hogy megőszüljek, öljem az idegszálaim és akár napi több órát elvegyek a családomtól. És köszönöm, hogy pont tőletek ez a hála érte. Önzetlenül segítettem, nem kértem soha érte köszöntetet és főleg ilyet nem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Lelkizés 12 éve 4 hete #42036

  • Afterlifex
  • Afterlifex profilkép
Barnabi csalódni mindenkiben lehet, de ez nem Téged minősít.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Lelkizés 12 éve 4 hete #42044

  • csabee
  • csabee profilkép
Egy szerencsétlen irigységre kényszerülő ember a kép alapján ez a blogger. Ne adj a vagdalkozására! B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Lelkizés 12 éve 4 hete #42045

  • Trini
  • Trini profilkép
Nem tudom ti hogy vagytok azzal hogy belül nagyon szeretné az ember a "átváltozást/átalakulást" de folyamat azon gondolkozom hogy tudok majd beilleszkedni más emberként hogyan lehet majd így élni a minden napokat hogy tudod ki voltál mi voltál eddig hogy éltél stb van aki hasonlóan gondolkozott és idővel meg változott ez ?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Lelkizés 12 éve 4 hete #42049

Nálam inkább az volt kérdés hogy nőként hogyan tudnék élni férfi identitással. Folyton próbálkoztam beilleszkedni a társadalomba, még férfivel is jártam, de nagyon undorodtam az egésztől. Megértem az aggodalmad, mert nem kis döntést hoztál már csak azzal is hogy elindultál ezen az úton. Bennem is merültek fel kérdések, hogy mely dolgokkal kell majd szembesülnöm ha mindenkinek színt vallok, ha felvállalom másságom. Ezt volt nehéz nekem átlépnem. Korábban nem hittem hogy valaha sikerülhet, de most ott tartok hogy lapos a mellkasom, nincs se méhem se petefészkem és beadtam magamnak az első tesztót. És jól érzem magam. És egyre jobban fogom, mert a lelki békém helyre fog billenni mikor majd először végig húzom a gillette pengét az arcomon és mély orgánumon szólalhatok hozzá a szeretett nőmhöz.:) Szóval ne aggódj, csak gondolkodj nyugodtan, kell is. Majd idővel tisztább lesz minden. Csak sose térj le az útról, bármilyen nehéz is lesz. Rengeteg erőre lesz szükséged. Csak remélni tudom hogy nem vagy ezzel a problémával egyedül.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Lelkizés 12 éve 4 hete #42050

  • Alexia
  • Alexia profilkép
via írta::
semmilyen állatkertben nem találkoztunk soha természetesen...
csak gondoltam letesztelem hogy tényleg nem olvasod-e a bejegyzéseimet... de úgy látszik mégis olvasod...! :D :D :D :D :D
Ez milyen szánalmas! Képes voltál kitalálni valamit csak azért, hogy aztán legyen miért beszólni? Ezzel is csak azt sikerült bizonyítanod, hogy mennyire szeretsz kötekedni. Én meg képes vagyok megkülönböztetni egy néhány soros választ azoktól a hozzászólásaidtól, amiket nem akarok elolvasni. Most meg beírhatod, hogy "Megint elolvastad" és egy sor ugráló smiley, aztán örülhetsz. Komolyan mondom, mint az ovódában vagy általános első osztály. Hihetetlen. :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Lelkizés 12 éve 4 hete #42052

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Bboy aki ismer rég, mint én az nem ül fel az ilyen csökevények mocskolódásának.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Lelkizés 12 éve 4 hete #42053

  • xtrevor
  • xtrevor profilkép
Alexia most miért akadtál ki? Az állatkertes szerintem poénos volt. :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Lelkizés 12 éve 4 hete #42054

  • Alexia
  • Alexia profilkép
Wini írta::
még a tvben is mutogathatod magad, mókásan, lazán, csajosan!
Találj már ki valami mást mert ez már uncsi. Meg most ide nem is passzolt speciel. Eléggé szűkös a repertoárod... Semmi állatkert, meg pálmaház vagy tengeri akvárium? :)
Cseppet sem, sajnáltam, hogy hirtelen ilyen hangulatváltásod lett.
Nekem jó a hangulatom, a tietek változott meg. Én csak nem értettem egyet valamivel, erre beszólsz te is. Pedig te mondtad, hogy nem kell mindig egyetértés. Majd ha megnyugodtatok, folytatjuk.
Elgondolkodhatnál, talán, hogy miért nem válaszoltam mindenre!
Majd elmondod, ha akarod. Én a TS út #41867 hozzászólásra gondoltam, amire nem válaszoltál. (Az az után következőkre nem vártam választ.) Arra sem kell persze válaszolnod, de tőlem folytathatjuk a beszélgetést.
Szerinted vitatkozom veled? Én nem véltem, vélem annak.
Azért reggel első dolgod volt, hogy válaszolj arra amit este beírtam, de te nem vitatkozol velem.

Na jó, befejezem az offolást.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Lelkizés 12 éve 4 hete #42055

Osztom Xtrevor véleményét! Bár én nem ismerlek túl rég Barnabi, de mikor először vettem fel veled a kapcsolatot te jöttél és ugrottál! Mindenféle zokszó nélkül, pedig egy vadidegen ember voltam. Ezért mindig is hálás leszek neked! Azért is hogy bevezettél a társaságba! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Lelkizés 12 éve 4 hete #42056

  • Alexia
  • Alexia profilkép
xtrevor írta::
Alexia most miért akadtál ki? Az állatkertes szerintem poénos volt. :cheer:
Nem vagyok kiakadva, nem tudom miért gondoljátok. De a humorérzékemmel lehet valami baj, mert én semmi vicceset nem látok via állatkertes poénjában. Valahol pontokat osztogatnak a beszólásokért? Hol vezetik a toplistát? Hadd tudjam már meg én is mire megy a játék!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Lelkizés 12 éve 4 hete #42057

  • Szigmund
  • Szigmund profilkép
xtrevor írta::
Bboy aki ismer rég, mint én az nem ül fel az ilyen csökevények mocskolódásának.
Az Erő velünk van. B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Lelkizés 12 éve 4 hete #42063

Köszönöm! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Lelkizés 12 éve 4 hete #42067

  • Wini
  • Wini profilkép
Találj már ki valami mást mert ez már uncsi. Meg most ide nem is passzolt speciel. Eléggé szűkös a repertoárod... Semmi állatkert, meg pálmaház vagy tengeri akvárium?

Nyugi, ami késik, nem múlik! Épp nem vagyok jó passzban, de igyekszem a te kedvedért beindítani a gépezetet!
Nekem jó a hangulatom, a tietek változott meg. Én csak nem értettem egyet valamivel, erre beszólsz te is. Pedig te mondtad, hogy nem kell mindig egyetértés. Majd ha megnyugodtatok, folytatjuk.

Rendben,te már csak tudod hogy épp milyen a hangulatom. Mellesleg nyugodt voltam eddig is. Dehát te jobban tudod ezt!
Majd elmondod, ha akarod. Én a TS út #41867 hozzászólásra gondoltam, amire nem válaszoltál. (Az az után következőkre nem vártam választ.) Arra sem kell persze válaszolnod, de tőlem folytathatjuk a beszélgetést.

Rendben.
Azért reggel első dolgod volt, hogy válaszolj arra amit este beírtam, de te nem vitatkozol velem.

Már akkor láttam amikor írtad, mert online voltam, de nem volt már a hülyeségedhez kedvem, és elmentem aludni (ha esetleg ezt véletlenül nem tudnád). Mindenesetre örülök, hogy figyelsz rám! Megtisztelő!
De a humorérzékemmel lehet valami baj

Kétségtelen!
Valahol pontokat osztogatnak a beszólásokért?

Igen, de te nem fogsz nyerni semmit, sajnos!:(
Hadd tudjam már meg én is mire megy a játék!

Te mindent tudsz! Találd ki! :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Lelkizés 12 éve 4 hete #42071

  • mercike8
  • mercike8 profilkép
Én már nem tudok itt hozzászólni semmihez sem!!! Meg nem is akarok! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Lelkizés 12 éve 4 hete #42077

  • via
  • via profilkép
mercike8 írta::
Én már nem tudok itt hozzászólni semmihez sem!!! Meg nem is akarok! ;)
mindazonáltal mégis sikerült...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.353 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook