Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58721

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Kíváncsi vagyok az alkotmánymódosításra. A beszédében azt mondta el a miniszterelnök, amit elvárok egy miniszterelnöktől.
Engem elszomorít, hogy sokan nem mentek el, mint a durcás gyerek, hogy Senki nem figyel a véleményemre! De hát mondjad! Nem mondom!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58722

Engem is kicsit elszomorított, hogy nem mentek el elegen, és szartak rá egy nagyot...meg, ha a jobbik jobban beleteszi magát a témába, még meg is lett volna az 50%, de ez elmaradt, pedig nekik való téma volt.!!!!

Nem bánom így kiálltam, kezdenek majd valamit az eredménnyel, a véleményen meg továbbra is ugyanaz, hogy nem lenne jó a beözönlés ide. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58723

  • grindylow
  • grindylow profilkép
A Jobbik nyilván nem fog kampányolni a politikai ellenfele mellett még akkor sem, ha magát a bevándorlást ellenzi. Mint mikor migráns veri a meleget, akkor sem tudják, kinek szurkoljanak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58724

Pedig az 50% az nagy ütőkártya lett volna Brüsszelbe, így aztán ez nekik se lett jó. Az azért nem fog eljönni mostanába kizárólag ők. :S :) :woohoo: Még a végén bevárják az arabokat, és utána lépnek fel, de ez se fog összejönni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58726

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Brüsszelben a 100 %-ot is leszarnák. Az európai jog a nemzeti jogok felett áll, de remélem, megérem, hogy fordítva lesz.
Ha meg lesz kvóta, akkor sem volt haszontalan a népszavazás. Lehet telepíteni oda a népeket az országon belül, ahová kérték őket.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58727

  • Finley
  • Finley profilkép
Általában optimista vagyok de ezt az eredményt "vártam". Túl sokan gondolkodnak úgy, hogy majd más elmegy helyettem ( szégyen) , vagy ezen úgysem múlik semmi ( szégyen), mert másról sem kérdeznek meg, mégis úgy döntenek, ahogy akarnak. Az elsöprő arányú Nem-eknek komoly és súlyos üzenete van. Ez volt a lényeg.
A Semjén azt mondta: Magyarország erején felül fogja segíteni a migránsokat, hogy jobb életük legyen a saját hazájukban.
Erről is lehetne egy szavazás, ki milyen plusz terhet szeretne vállalni ezért.

A nép közül sokan addig nem jutnak el, hogy a migránsok szaporodásra képesek, mert hát csak ezervalahány emberről van szó. Nem elhanyagolható, hogy konkrét cél van ezzel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58728

  • Finley
  • Finley profilkép
Azon gondolkodom, hogy ez valóban Eurpai Unió? Kinek az érdekeiért is jött létre?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58731

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Úgy kellett volna feltenni a kérdést, hogy mit szólna Ön, ha idejönnének emberek és elvennék Öntől az okostelefont, és Ön helyett mások találnák meg az Ön pokémonját. Állt volna a sor az urnáknál, mint a netadós tüntin.

Amúgy meg bonyolult volt a kérdés, szerintem sokan nem is értették. De legalább nem provokatív és egyértelmű választ sugalló, mint a NATO-s volt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58733

Sűrűn szoktam egyetérteni grindylowal. Most is egyetértek. Én tudomásul vettem az engem sújtó előítéleteket - mert értem, hogy miért tekintenek engem ember alatti lénynek. De nem akarom megélni a sötét középkort. Még ebben a hónapban beadom a letelepedési kérvényemet az Új-Zélandi nagykövetségen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58734

  • grindylow
  • grindylow profilkép
"Azon gondolkodom, hogy ez valóban Eurpai Unió? Kinek az érdekeiért is jött létre?"

Le nem tisztázott, világháború utáni konfliktusok elsimogatására: mi a történtek ellenére mind nagyon szeretjük egymást, majd cserélgetjük a bort, búzát, munkaerőt. Szóval afféle jótékony szőnyeg, ami alá sok minden besöpörhető, csak így ötven év után már púpos.

"Még ebben a hónapban beadom a letelepedési kérvényemet az Új-Zélandi nagykövetségen."

És Wellingtonban nem fogod magad utálni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58735

Palla beküldte:
Sűrűn szoktam egyetérteni grindylowal. Most is egyetértek. Én tudomásul vettem az engem sújtó előítéleteket - mert értem, hogy miért tekintenek engem ember alatti lénynek. De nem akarom megélni a sötét középkort. Még ebben a hónapban beadom a letelepedési kérvényemet az Új-Zélandi nagykövetségen.

Igen, ez jó ötletnek tartom, gyorsított eljárásba, a menekülés a legjobb módszer, de én is elhúznék, ha úgy látnám, de még nem időszerű. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58737

M1-ES MŰSORBA HALLOTTAM ÉJSZAKAI MŰSOR: A gazdag arab olaj államok, ugye kifogynak az olajba, és az arabokat beakarják jutatni az EU-ba pártokba is, stb. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58739

Én nem szoktak egyetérteni a Grindyvel. :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58740

ááááááááá értem, akkor a Palla egy egysejtű lett.... :S :) :side: Nem irigyellek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58742

...azért még izgat, milyen hasonló jó tanácsok értek, Grindy, mint a Népligetbe tájékozodj... :S :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58743

...esetleg milyen rágógumit fogyassz, ruházkodás? :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58744

  • Finley
  • Finley profilkép
"Le nem tisztázott, világháború utáni konfliktusok elsimogatására: mi a történtek ellenére mind nagyon szeretjük egymást, majd cserélgetjük a bort, búzát, munkaerőt. Szóval afféle jótékony szőnyeg, ami alá sok minden besöpörhető, csak így ötven év után már púpos."

Az én szememben az ilyet nem lehet elsimogatni. Kukának sem érzem a hazámat, se krokodilkeltetőgépnek.

"Még ebben a hónapban beadom a letelepedési kérvényemet az Új-Zélandi nagykövetségen."

Én maradok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58748

  • grindylow
  • grindylow profilkép
lovestorysecret beküldte:
...azért még izgat, milyen hasonló jó tanácsok értek, Grindy, mint a Népligetbe tájékozodj... :S :side:

Váltás előtt?

- Beszéljek a régi osztályfőnökömmel, aki egyszer azt mesélte, két lángelmét tanított 30 év alatt, Lacikát és engem. Lacika "bekattant", mert elment juhásznak, pedig milyen okos volt. Most, hogy én is "bekattantam", beszélgethetnék az ofővel.

(nem mentem el hozzá, mondjuk nem értem, miért elmebeteg az, aki juhász akar lenni)

- Menjek látóhoz, és űzessem ki a rossz szellemet, amely a nemi identitásról ad hamis ötleteket.

(nem mentem, nem hiszek ebben, meg másra kellett a mani)

- Menjek mellkasműtétre, majd jöjjek ki onnét, szeressek bele egy férfiba, és rohanjak vissza szilikont berakatni.

(az utolsó kivételével megvolt)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58749

  • grindylow
  • grindylow profilkép
lovestorysecret beküldte:
M1-ES MŰSORBA HALLOTTAM ÉJSZAKAI MŰSOR: A gazdag arab olaj államok, ugye kifogynak az olajba, és az arabokat beakarják jutatni az EU-ba pártokba is, stb. :S :) :woohoo:

Az EU-ban vannak már nagy létszámban, nem? Most azt olvastam, hogy egy német politikus szerint ki akarják dolgozni a "német iszlámot", ami "segíti az integrációt".
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58750

Hát...ez nem valami nagy tanács, többre számítottam. Valami meleg biblia ismertetése, nem lehet nagyon képbe, ez kiderült. :S :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.252 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook