Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58857

Persze, hogy félek az anyámtól. Csodálatos külsővel áldotta meg az Isten. Mint az áspiskígyó hugicámat. Zöld szemük van. Úgy félek tőlük mint a tűztől. Én meg egy nyamvadék vagyok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58858

Én akkora beszari seggfej vagyok, hogy meg vannak az anyagi lehetőségeim, hogy a Rupálon dögöljek meg; X község evangélikus kórusában dobom fel majd a talpam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58863

..Jaj, ez de nevetséges, mi a picsának kell elküldeni azt az ugyanaz kurva levelet????? nem táplálok rólad illuziókat, sajnálom, hogy ennyire a kívánsz-. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58864

Palla beküldte:
Persze, hogy félek az anyámtól. Csodálatos külsővel áldotta meg az Isten. Mint az áspiskígyó hugicámat. Zöld szemük van. Úgy félek tőlük mint a tűztől. Én meg egy nyamvadék vagyok.

Igen, egy nyamvadék vagy, mert nincs zöld szemed. Az én anyámnak is pont ilyen szeme van, nem vicc,. nagyon komoly, és nekem is, a karimája, a többi nem. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58866

Egyszer találtam egy olyan barátot, aki annyira hasonlított hozzám, a családja is, külsőleg pl., hogy azt hitték testvérek vagyunk, és tippelgették, meg, hogy a testvérek nem csokolóznak.( együtt laktunk) Rád azért nem szeretnék hasonlítani, mert nagy szemét vagy, csak a zöld szemről jutott eszembe. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58884

MOST TARTOK EGY KIS SZÜNETET!!!! lehet, hogy csak estig, még nem tudom, dolgozok még, aztán talizok egyet.

Úgy érzem magam, mint, akit lefacsartak, mégha jól is érzem magam a forumon, de igazából nincs itt szüksége senkinek rám. :S Ilyen hülye boxzsák hülye buzinak Palla ( már nem akarom)..vagy különböző sirámok....persze mindenkinek valaki szuper jót akar, kivéve nekem, így kicsit léptem. ( lehet nem sokáig, pár vitamin után jobb lesz, meg tali) :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.165 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook