Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58752

..vagy naponta 3-szor öblögess, és észhez térsz. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58753

  • grindylow
  • grindylow profilkép
lovestorysecret beküldte:
Hát...ez nem valami nagy tanács, többre számítottam. Valami meleg biblia ismertetése, nem lehet nagyon képbe, ez kiderült. :S :)

Meleg biblia? Arról nem beszélt, valószínűleg nekünk kell megírni.
Szeresd azonos nemű felebarátodat!

Amúgy meg említetted a Jobbikot fentebb, az jutott eszembe, hogy Vonától meg az hangzott el nemrég: "az iszlám az emberiség utolsó reménysége", szóval végül is nem lett volna logikus a "nem"-et támogatniuk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58754

Elte-n még nem volt ekkora hülye, bár kitudja. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58755

...úgy hallottam...heheee szóval ahhoz, hogy megvalósuljon a család nem kell az iszlám. Miért az utolsó mentsvár? Ja, hogy rendet tegyenek. :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58756

Reggel a rádióba hallottam, hogy sok betelefonáló kifejezte rosszallását, amiért nem álltak ki, és jobb lett volna az eredmény, a többség osztja meg lett volna az 50%. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58759

  • grindylow
  • grindylow profilkép
lovestorysecret beküldte:
Reggel a rádióba hallottam, hogy sok betelefonáló kifejezte rosszallását, amiért nem álltak ki, és jobb lett volna az eredmény, a többség osztja meg lett volna az 50%. :S

Most mindenki bőszen matekozik. Tény, hogy több ember mondott nemet, mint az EU-csatlakozásra igent.

Valaki meg Pride-matricát rakott a szavazólapra, szívecskékkel. Ennyi erővel nemet is ikszelhetett volna, mert a migránsok nem valószínű, hogy melegbarátok. (Habár egyetlen embert ismerek, aki a váltás után egyből az új nevemet és megfelelő névmásokat használta, hiba nélkül, és ő hithű muszlim. Ő nem akar Budapestre kvótálódni.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58765

Az más téma, ha valaki tanulni, vagy dolgozni jön, legálisan, megoldja életkörülményeit, csak ez a népvándorlás, az NEM!!!!!, AZ VÉGZETES. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58766

..ja és egyénileg jön, vagy családdal, nem tömeggel, persze ők is ezt mondják, csak ez nem így megy, meg tudjuk, hogy nem akarnak a többség asszimilálódni. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58767

pl. egyik fontos feltétel, normális papírok, nem legyártott hamisak!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58779

lovestorysecret beküldte:
Az más téma, ha valaki tanulni, vagy dolgozni jön, legálisan, megoldja életkörülményeit, csak ez a népvándorlás, az NEM!!!!!, AZ VÉGZETES. :S :) :woohoo:

Erről eszembe jutnak a bűnügyi hírekben olvasott tisztes, csendes családapák.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58780

maximilien beküldte:
lovestorysecret beküldte:
Az más téma, ha valaki tanulni, vagy dolgozni jön, legálisan, megoldja életkörülményeit, csak ez a népvándorlás, az NEM!!!!!, AZ VÉGZETES. :S :) :woohoo:

Erről eszembe jutnak a bűnügyi hírekben olvasott tisztes, csendes családapák.

Aki túl " normális" túl gyanús sokszor. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58782

Ez a nép elvesztette minden önvédelmi reflexét. Én nem tudok baszni semmit.
Majd élve elrohadok a dél- tengereken de ezt az új középkort nem akarom látni. Engem a napsütötte Archipelágon neveltek - fejben. Nem bírom a máglyák látványát.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58787

Palla beküldte:
Ez a nép elvesztette minden önvédelmi reflexét. Én nem tudok baszni semmit.
Majd élve elrohadok a dél- tengereken de ezt az új középkort nem akarom látni. Engem a napsütötte Archipelágon neveltek - fejben. Nem bírom a máglyák látványát.

Nyugodj meg, az nem mostanába lesz, azért nem lesz olyan egyszerű bevenni Európát. A módszerek, elég egy könyv hozzá, ilyen Malala, stb, szóval biztos vagyok benne, itt nem lesz csak olyan elárulás, átállás, stb. :S :) :woohoo: Vannak itt szabadságszerető népek, és a németek is észhez fognak térni előbb utóbb. Azért annyira nem mennék bele, az elemzésbe.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58792

Elvesztettem a reményt, hogy ezt a keveset is megtarthassam amim van. Égő emberi hús szagát érzem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58815

...pedig szabad lehettél volna, senki nem bántott volna, de nálam már mindegy. Ott, ahol vagy, viszonylag jó helyen. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58834

Én gyáva vagyok - Te tudod. Nem vagyok jó helyen. Sehol sem vagyok. Ha a fogorvos asszony ezt megtudja kútba ugrik. A szeme fénye akitől minimum Nobel-díjat várt, még azt sem tudja eldönteni, hogy fiú-e vagy lány.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58853

Palla beküldte:
Én gyáva vagyok - Te tudod. Nem vagyok jó helyen. Sehol sem vagyok. Ha a fogorvos asszony ezt megtudja kútba ugrik. A szeme fénye akitől minimum Nobel-díjat várt, még azt sem tudja eldönteni, hogy fiú-e vagy lány.

Igazán örvendetes így kiégni, volt az a macska anno. rá emlékeztetsz...vagy rosszabb. Hát nem tudtam ebbe a korba így rettegsz az anyádtól, ez elég ciki, és kínos. Igen, jobb, a heteroság, de még jobb a magány. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58854

...miért vagy még fent, csak nem rólam álmodtál? :S míg olvastam a leveleim, nem sokáig.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58855

Nem kell beszarnod, nem kezdek veled. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58856

Rólad álmodtam. Meg a jégletörésről.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.258 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook