Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58693

Azon gondolkodtam, hogy még 10-20 IQ kellene, ami célba van véve, akkor az emberek kinyitják a lakásuk ajtaját, és beengedik a népvándorlókat, sőt kimennek az országukból. :S :) :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58695

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Mi van az IQ-val?

Nekem meg az jutott eszembe, hogy alapjáraton a nemeknek nincs jelentősége számomra, holnap viszont van. Nem, há, há, mint a szavazáson.

Amúgy nem minden szíriaitól kell félni. Egyszer ugyanígy meg voltam fázva, a szomszédban egy szíriai nő lakott, bekopogott valami löttyel, hogy ez Damaszkuszból Mária füve és igyam meg. Másnapra teljesen jól lettem, szóval most ő beállíthatna, ha nem emigrált volna Amerikába.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58696

Az, hogy ekkora IQ kellene, vagy ennyivel kevesebb, és akkor megvalósul a NON-STOP legárgyulás. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58697

A magyarokat ebbe annyira nem féltem, mivel megvannak a történelmi tapasztalataik a keveredés témába, a németek már a legárgyulás helyzet közelbe kerültek, mivel olyan, nincs, hogy a hagyományokat feladni, nehogy megsértsük őket, persze, a magyarok biztos vagyok ebbe nem engednek, és büszkeség töltött el ebbe. :S :) :woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58699

A Palla, azért igyekszik, hogy a fogyasztás, nehogy az agyára menjen, nem sok sikerrel, földön alszik, edz..még Grindy addig a Népligetbe toboroz. :S
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58701

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Népliget, népszavazás, végül is egyre megy, a manus bemegy a sötétbe, csinál valamit, amit nem lát senki, aztán hazamegy. Bár szopásnál gondolom nem kérik el a nénik a személyit.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58702

grindylow beküldte:
Mi van az IQ-val?

Nekem meg az jutott eszembe, hogy alapjáraton a nemeknek nincs jelentősége számomra, holnap viszont van. Nem, há, há, mint a szavazáson.

Amúgy nem minden szíriaitól kell félni. Egyszer ugyanígy meg voltam fázva, a szomszédban egy szíriai nő lakott, bekopogott valami löttyel, hogy ez Damaszkuszból Mária füve és igyam meg. Másnapra teljesen jól lettem, szóval most ő beállíthatna, ha nem emigrált volna Amerikába.

Van gyógyfüvem. Főznék neked teát belőle, megmérném a lázad, lefektetnélek, gondosan betakarnálak és adnék neked gyógypuszit :)

Én is beteg voltam, influenzás, majd ez átment arcüreg gyulladásba.
Főztem diólevél teát, vettem pipettát és orrcseppként reggel -este cseppentettem. Sokat és gyorsan javított a helyzeten. Próbáld ki. Meg is főzném neked szívesen.

Megyek nemmel szavazni, majd gondolok rád.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58703

Nem akarok annyira nyíltan belemenni a nyilvános forumon, de a legárgyulás tünetei között van disco a templomból, fitnesz terem, és a végén a Karácsony is szégyen? Ez a hozzáállás Európa halála lesz, amin igyekeznek. :S Az, hogy nincs elég munkaerő, ezek nem akarnak beállni többség, ahova várták, Tabaco gyár, pl, veszélyeztetik a közbiztonságot, hasznosítani kellene őket, és nem táboroztatni, aki meg nem kell, azt meg kitenni. Ezek nem tudják mi a demokrácia, ha immel ámmal lépnek fel, kihasználják, az erőből értenek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58705

grindylow beküldte:
Népliget, népszavazás, végül is egyre megy, a manus bemegy a sötétbe, csinál valamit, amit nem lát senki, aztán hazamegy. Bár szopásnál gondolom nem kérik el a nénik a személyit.


Dr. Népligetiszopás Angaylika biztos tudja.

Közben kiírtam egy szavazást, hogy eljönnél e a szülinapomra haver?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58706

  • grindylow
  • grindylow profilkép
lovestorysecret beküldte:
Ezek nem tudják mi a demokrácia, ha immel ámmal lépnek fel, kihasználják, az erőből értenek.

Pont ezért háborít fel a kétfarkú és társai - amiket egyébként IQ-tól függetlenül sokan éltetnek - , ennyire nem látják az emberek, hogy mi a tét? Ez nem az a kategória, hogy utólag azt lehessen mondani: bocsi, tévedtem, mégiscsak ki kellett volna őket rakni vagy nem beengedni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58709

grindylow beküldte:
Mi van az IQ-val?

Amúgy nem minden.....tól kell félni.

Az jutott eszembe, a pontozott vonalra lehet más kategóriákat is írni.
Pl ex...

Az IQ-s megjegyzésről biológia tanárom jut eszembe, aki tudatrombolónak titulálta a médiaszemetet. Tudatosan, egyben alattomosan maniluplált az emberek értelmi színvonala, mentális és fizikai állapota. A pártok, amit említettél, ennek eszközei.

Báránybőrbe bújt farkas. És ez még több birkát eredményez.

Kérlek ne reagálj a hozzászólásomra, köszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58710

Már nem sok IQ pontnak kell negatív irányban eltolódni, hogy az emberek mosollyal az arcukon maguktól eltakatodjanak a hazájukból a felebaráti szeretet gyakorlásának okán.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58711

Olvasgatom itt a kommenteket, meg máshol is.... Nos, a népszavazás: Aki ismer, tudja hogy nem vagyok orbánpárti sőt... de azért álljunk már meg! A muszlimok keményen homofóbok. Nem volt elég amit a nők mellett a melegekkel, a transzokkal csináltak eddig Norvégiában, Németországban, a franciáknál v Angliában? Egy ilyen bevándorló( migráns) a héten egy magyar nőt vert össze brutálisan, a gyerekei előtt. És a magyar kamionsofőr Calaisnál? eszméletlenre verték őt is. Csak mert udvariasan megkérték a migriket... És mielőtt azt mondja valaki hogy hát idehaza is van ilyen, ere azt mondom: Akkor meg tényleg NE szaporítsuk már a bunkók számát, hiszen van idehaza is elég (sajnos)!
Na én ezért is elmegyek szavazni !
És mindenkinek ajánlom, ha egyetért, és még hezitál, menjen el szavazni! És mondjon nemet ezzel is a homofóbiára és egyáltalán, a középkor visszatértére, ahol a nőket is állatként kezelik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58713

Épp elméjű ember nem mondhat mást. Ha érvénytelen lesz a népszavazás az azt jelenti, hogy a magyarság elvesztette minden ellenálló képességét. Akkor én húzok Új-Zélandra. Évek óta készítem elő a terepet - én nem "migráns" leszek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58714

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Az számít, melyik válasz lesz túlsúlyban. Egy érvénytelen népszavazáson már meg sem kell lepődni, nemhogy kivándorolni miatta.

Szerintem szavazni amellett, hogy jog, kötelesség is. Ezenfelül szórakoztató mindenféle iskolák tornatermében körülnézni, meg engem a voksolás mindig meghat. Mikor először szavaztam, eltettem az újságcikket, ami arról szólt, hogy az általam támogatott párt 7551 szavazatot kapott. 18 évem minden lelkesedésével állapítottam meg, hogy az 1 a végén én vagyok.

Tanulják meg szeretni a migránskvótát - üzente Juncker.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58716

A Nem-ből lesz több, ha nem is túlsúlyban olyan 65%ra tippelek..

Azt is előre vélem látni, hogy nagy passzivitás és közöny fog mutatkozni a részvételi arányt illetően, de ne legyen igazam.
Szerintem akit megkérdeznek az országáról, és közönyös, az nem tartja magát felnőtt, felelősségteljes állampolgárnak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58717

Legközelebb a kies déltengerekről üzenek. Emberként szeretnék élni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58718

Nem kell mindjárt a tőrbe esni, Viktor biztosította a híveit, tud mit kezdeni az eredménnyel, módosítják az alaptörvényt. :S :) :woohoo:

A magyarok kiállása az általába ilyen gyér, kicsit csalódott vagyok, mert jobbra számítottam, de utánaolvastam a magyar gyér kiállásnak, hogy az Unió szavazáson még kevesebb volt.

Az a nemzetek, akik nem hajlandóak a nemzeti ébredésre, annak annyi, Británnia megmarad, mivel kilép, és a magyar se kívánja a keveredést az arabokkal. :S :)

Viktor: "Akik nem mentek el, oda lesznek, ahol a legalacsonyabb a részvétel, a betelepítés." :S ( nyilván, ha minden kötél szakad)
Úgy kell. :S :S :S heee és azok leadhatják, a lakásukat, és az autójukat is ( én már)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58719

Aztán meg mikor ugye megtörténik a szaporodás, akkor lesz nagy nézés, 20 év múlva, hogy jaj jaj, hova lett földünk, amiért apáink annyit harcoltak, vérüket ontották..és, ha megy az utcán a letunyult, iphonozó gyerek , és fejbekolintja ( ez még a jobbik eset) egy magasabb tesztoszteron szinttel rendelkező egyén, és lehet sírni ríni, megtörtént a darwini kiválasztódás....

mivel ugye a nők, nem szülnek, jobb a party, és ugye egy mai férfi meg nem akar felnőni, se családot, semmi, se gyerek, otthon zabálja anyuci főztjét, azért nincs küzdelem....hát most lesz!!! kérdem én, nem lett volna jobb egy kellemes feleség, mint az arabok? heheee Úgy kell. :side: :S :)

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Lehülyülés, NON-STOP gárgyulás a fogyasztásba 7 éve 6 hónapja #58720

...a hetero többség ( a többiek, meg, ahogy eddig, ott is vannak szerepek ugye)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.215 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook