Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Hormonok

Hormonok 6 éve 5 hónapja #60558

Sziasztok!

Egy jó néhány éve már azon gondolkodom el kezdjem e és végre eldöntöttem, hogy tényleg el szeretném kezdeni a hormonkezelést. Csak az a baj, hogy azt se tudom kihez vagy mihez forduljak legelőször. Tudnátok kérlek ebben segíteni? Mi a legelső lépés? Kihez, kikhez fordúljak a tesztoszteronnal névváltoztatással és műtétekkel kapcsolatban?

Igazság szerint Angliában szerettem volna elkezdeni ezt az egészet mivel úgy volt, hogy kb. 2 év és ki tudok költözni. De rájöttem egy ismerősöm álltal, hogy itt Magyarországon is van lehetőség elkezdeni /legálisan/ a tesztoszteront, névváltoztatást, műtéteket stb. Így úgy gondoltam teszek egy próbát hátha nem kell kiköltöznöm emiatt az egész miatt..

Az a baj, hogy félek és nem bízom meg a legtöbb magyar orvosban, ez volt a másik ok ami miatt Angliába szerettem volna költözni. Így is nagyon sokat vártam arra, hogy végre önmagam és boldog lehessek nem szeretnék még tovább várni.

Nagyon zavar, hogy mindenki aki körülöttem van nőnek néz és kezel, főleg a munkatársaim/barátaim. És elegem van az idegeneknől is akik a hátam mögött összessúgnak, hogy "na most ez fiú e vagy lány." Eddig senkinek sem mertem coming out-olni mivel mikor elmondtam a szüleimnek kiraktak azóta egyedül élek és dolgozom. Most 19 éves vagyok.

Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm, tényleg hatalmas segítség lenne!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 5 hónapja #60560

Holdocska beküldte:
Helloka! Tudnàtok segiten hogyan kell meg növelnem a cicimet? Nagyon szeretném. Mik kellenek , hogy tuti legyen? Vagy milyen eljàràs? Hol lehet beszerezni? És mi a neve ha szednikell valamit? Van e mellékhatàsa? Elöre is Köszönöm.

A hormonkezelés hatására kb. 3 hónap elteltével kezd látványosan nőni, de ne számíts kolosszális ütközőkre, olyat tudomásom szerint csak plasztikai műtéttel csináltathatsz magadnak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 4 hónapja #60569

Szia Karr!

Bizony a kezdet sosem egyszerű, tapasztalatból tudom, én is ugyanezeken a dolgokon mentem keresztül, de ha van kitartásod és akaraterőd, akkor végig tudod járni az utat, bárhonnan is indultál.

Javaslom, hogy olvasgass a fórumon, rengeteg hasznos infót találsz az oldalon is, a nem- és névváltoztatás menetével kapcsolatos információkat belinkelem ide segítségképpen: transvanilla.hu/nemvaltoztatas/nemvaltoztatas

A lényeg, hogy első kanyarban kell szerezned egy pszichiátriai és egy pszichológiai szakvéleményt, a belinkelt oldalon részletesen le van írva, hogy mik a követelményei ennek.
Pesten jelenleg ez a két pszichiáter foglalkozik a témával, Simon Lajos tb-s, Tolnai Valéria magánrendelésén ad ki szakvéleményt.
Ők meg tudják mondani, hogy melyik pszichológussal működnek együtt jelenleg, tehát kihez fordulj pszichó szakvélemény ügyében.

Ha megvannak a szakvélemények, akkor Gasztonyi Zoltán doktor úrhoz tudsz fordulni, aki felírhat neked hormont de csak a magánrendelésén. Miután hivatalosan is megkaptad a neved, akkor már más urológus és endokrinológus rendelésén is kaphatsz tesztoszteront akár tb-re is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 3 hónapja #60574

Szia! Engem erdekelne .
Mik vannak?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 3 hónapja #60576

Sziasztok!
venni szeretnék Estrimax, Novofem vagy Diane35-öt.
Priviben írjatok kérlek.
Ha tudtok segítsetek nekem légyszi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 2 hónapja #60580

Sziasztok havi szinten vásárolnék szegedi átvételel estrimax és androcur 100 at ár megegyezés szerint
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 2 hónapja #60585

Sziasztok.

SOS vennék:
Androcurt

Priviben irjatok.
Előre is köszi.
:unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 1 hónapja #60592

Erekció csökkentésére, megszüntetésére milyen praktikák vannak?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 1 hónapja #60593

Sziasztok!

Depo Provera 150 mg injekciót vagy receptet tud valaki szerezni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 6 éve 12 órája #60607

Hali!!!
Tudna valaki segíteni, hogy melyik endokrinológushoz menjek hormonért fiú személyivel (M2F) ? :$ Gasztonyit olvastam itt, van jobb?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 5 éve 11 hónapja #60608

Sziasztok!!

Neofollin injekció /ösztradiol valerát/ kiket érdekel?? Igény esetén Csehországból behozom, hivatalos úton, gyógyszertárból!! Részletekért írj!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 5 éve 11 hónapja #60609

Sziasztok!
Nagyon fontos lenne Androcurt és Estrimaxot szereznem! Aki tud segíteni kérem privátban jelezze, minden megoldás érdekel!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 5 éve 11 hónapja #60610

Sziasztok!

Tudtok ajánlani egy olyan endokrinológust vagy urológust aki felír tesztoszteront ami nem gél formátumú?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 5 éve 11 hónapja #60611

Szia Wretched!

Ha már rendelkezel férfi iratokkal, legfőképpen taj-kártyával, akkor bármelyik urológus ellát téged. Meg kell próbálni, beszélni kell többel is, és biztosan akad aki az injekciót részesíti előnyben. Sokan alkalmazzák a Nebido injekciót alacsony tesztoszteron szinttel küszködő cisz férfiak esetében is, így biztosan szerencsével jársz, ha elég kitartó vagy. Én vidéken járok urológushoz, ezért Budapesten nem tudok konkrét orvost mondani. Bár ha jól tudom, Dr. Szűcs Nikolette endokrinológus alkalmaz Nebido kezelést Pesten. Érdemes beszélni vele a magánrendelésén, vagy időpontot kérni tőle a SOTE Klinikán.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 5 éve 11 hónapja #60612

Kedves férfi sorstársaim!

Azt olvastam, hogy ismét lehet rendelni DHT-krémet, vagyis Andractimot.
www.allsaintsclinic.org/testosterone-gel.shtml
Ha esetleg valaki még nem hallott erről a gélről: növeli a "szerszám" méretét, pre-operációs, illetve post-operációs szakaszban is érdemes használni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 5 éve 11 hónapja #60613

Sziasztok!

Keresek Androgel, gél formájú tesztoszteront SOS!

Vagy esetleg bármilyen más formájú tesztoszteront ha estleg akad.

Ha valaki tud segíteni, kérem privátban jelezze, nagyon hálás lennék érte!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 5 éve 11 hónapja #60618

Sziasztok!!

Androcur 50 mg-os 50 szemes, bontatlan, eredeti német gyógyszer, Csehországból hozatva, eladóak.
Ugyanitt Neofollin injekció /ösztradiol-valerát / szintén Csehországból behozva eladóak.
Részletek, ár, beszerzés stb privátban. Beszerzés folyamatosan van, orvosi receptet én intézem Csehországban!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 5 éve 10 hónapja #60627

A DHT krémmel van valakinek tapasztalata? Minimum maximum milyen eredményre lehet számítani? És mennyi ideig érdemes a kenőcsöt használni? Megmarad az eredmény a kenőcs elhagyása után is végleg?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 5 éve 10 hónapja #60630

Sziasztok!

Androcur tablettát keresek, ha van valakinek eladó, kérem, jelezze!

Viki
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hormonok 5 éve 9 hónapja #60635

Szia!
Érdekelne az Androcur!
Írnál privátban hogyan tudnék venni?
Estrimaxot is tudsz?
Köszi!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.425 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook